Νέα

Σεξ στο αμάξι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Ένα βράδι είμαι με ένα κοριτσάκι στο αμάξι και έχω παρκάρει σε μια έρημη γειτονιά σε ένα αδιέξοδο...

Έχω ρίξει τα μπροστινά καθίσματα και την έχω ανάσκελα δεμένη με χειροπέδες από τα προσκέφαλα του πίσω καθίσματος...

Σε μία φάση βλέπω φώτα να έρχονται...
Να σου γαμήσω λέω, ποιος έρχεται στην ερημιά?
Ήταν ένας ντελιβεράς που είχε χαθεί και έψαχνε ένα σπίτι...

Το κοριτσάκι γυμνό και δεμένο να έχει φρικάρει γιατί δε μπορούσε να κουνηθεί, και εγώ γυμνός έχω ανοίξει το παράθυρο να διώξω τον ντελιβερά...

Τι έχουμε κάνει πιτσιρικάδες...! :tooth:
Σπάσιμο την ώρα εκείνη να σκάει άσχετος...Αλλά ναι συμβαίνουν και αυτά
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
938
Κριτικές
31
Like
10.039
Πόντοι
3.436
Παιδες αν θελετε να κανετε σουπερ γαμησι σε αμαξι να το δοκιμασετε νυχτα με γκομενα απο παρανομη σχεση και οταν εχει αρκετα βροχερο καιρο....το ειχα δοκιμασει στα γρηγορα με παντρεμενη στο πισω καθισμα, εγω καθιστος η γκομενα απο πανω μου και να ακουγεται η δυνατη βροχη που πεφτει....ο υπερτατος ρομαντισμος και η υπερτατη καυλα ταυτοχρονα!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
χαχαχα αυτό μου θυμίζει παρόμοιο περιστατικό πριν από μερικά χρόνια στην παραλία της Θεσ/κης, όπου έπεσε μέσα με το αμάξι ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟ ζευγάρι της πόλης...
το νημα ξεθαφτηκε αλλα κανεις δεν ρωταει ποιος τραγουδιστης και ποια φυλακοβια :cheesy: :cheesy: βουτηξαν στα βρωμονερα
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
963
Like
4.025
Πόντοι
446
Παιδες αν θελετε να κανετε σουπερ γαμησι σε αμαξι να το δοκιμασετε νυχτα με γκομενα απο παρανομη σχεση και οταν εχει αρκετα βροχερο καιρο....το ειχα δοκιμασει :cheesy:στα γρηγορα με παντρεμενη στο πισω καθισμα, εγω καθιστος η γκομενα απο πανω μου και να ακουγεται η δυνατη βροχη που πεφτει....ο υπερτατος ρομαντισμος και η υπερτατη καυλα ταυτοχρονα!!
Πριν παντρευτώ με τη γυναίκα μου, μου εκανε πίπες στο αμάξι κ τα κατάπινε όλα. Η καλύτερη φορά ήταν με καταρακτώδη βροχή αρκετά κοντά στην είσοδο μιας καφετέριας που είχαμε ραντεβού. Δεν είχε καλό φωτισμό, έβρεχε και καταρακτωδώς, οπότε δεν κινδυνεύαμε να γίνουμε αντιληπτοί. Ήταν το καλύτερο τσιμπούκι που μ έχουν πάρει ποτέ δημόσια. Τα ήπιε κιόλας μεχρι την τελεθταία σταγόνα. Το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν να την παντρευτώ. Ε, μετά το γάμο δεν μου το ξανάκανε η καριόλα και δεν τα ξανακατάπιε ποτέ!
:cheesy:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.522
Πόντοι
3.506
Πριν παντρευτώ με τη γυναίκα μου, μου εκανε πίπες στο αμάξι κ τα κατάπινε όλα. Η καλύτερη φορά ήταν με καταρακτώδη βροχή αρκετά κοντά στην είσοδο μιας καφετέριας που είχαμε ραντεβού. Δεν είχε καλό φωτισμό, έβρεχε και καταρακτωδώς, οπότε δεν κινδυνεύαμε να γίνουμε αντιληπτοί. Ήταν το καλύτερο τσιμπούκι που μ έχουν πάρει ποτέ δημόσια. Τα ήπιε κιόλας μεχρι την τελεθταία σταγόνα. Το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν να την παντρευτώ. Ε, μετά το γάμο δεν μου το ξανάκανε η καριόλα και δεν τα ξανακατάπιε ποτέ!
:cheesy:
Και εγώ τύπε την ίδια φάση ακριβώς, δίπλα σε κεντρική καφετέρια στο Μπουρνάζι. Η διαφορά ότι δεν την παντρεύτηκα αλλά την κράτησα παράνομη γκόμενα καμιά 5ετία.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
963
Like
4.025
Πόντοι
446
Υπήρξες σοφότερος. Μια τέτοια γυναίκα δεν την παντρεύεσαι. Την γλεντάς όσο πάει. Ο πρώην της γυναίκας μου την πήδαγε ασύστολα, με όλους τους τρόπους, για 5 χρόνια αλλάδεν την παντρεύτηκε. Εγώ σκέφτηκα λανθασμένα να την παντρευτώ για να απολαμβάνω αυτά τα γαμήσια καθημερινά. Δεν πειράζει, χαχα!
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
το νημα ξεθαφτηκε αλλα κανεις δεν ρωταει ποιος τραγουδιστης και ποια φυλακοβια :cheesy: :cheesy: βουτηξαν στα βρωμονερα
Οχι ρε συ φυλακοβια , ξανθια βουλευτινα της ΝΔ Θεσ/νικης, με τον τροβαδουρο της καρδιας μας απο τα νησια του Αιγαιου
Ωραια φαση το αυτ/το , γιατι συνηθως ειναι πιο αυθορμητο . Εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες να κατεβαινω Σπαρτη η να πηγαινω Θεσ/νικη και να την κανουμε σε καποιο δασακι σε παραδρομο για τα περαιτερω
Ενταξει , ξενοδοχειο , να παρκαρεις , να περασεις απο reception , να ανοιξεις δωματιο , πιο τυποποιημενο
Μαγκες ομως Αθηνα ειναι επικινδυνη για τετοιες ταρζανιες εκτος αν βρεχει καταρακτωδως
Με τοσα καγκουρια και αλλοδαπα πυ κυκλοφορουν με σουγιαδες , κινδυνος
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Οχι ρε συ φυλακοβια , ξανθια βουλευτινα της ΝΔ Θεσ/νικης, με τον τροβαδουρο της καρδιας μας απο τα νησια του Αιγαιου
Ωραια φαση το αυτ/το , γιατι συνηθως ειναι πιο αυθορμητο . Εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες να κατεβαινω Σπαρτη η να πηγαινω Θεσ/νικη και να την κανουμε σε καποιο δασακι σε παραδρομο για τα περαιτερω
Ενταξει , ξενοδοχειο , να παρκαρεις , να περασεις απο reception , να ανοιξεις δωματιο , πιο τυποποιημενο
Μαγκες ομως Αθηνα ειναι επικινδυνη για τετοιες ταρζανιες εκτος αν βρεχει καταρακτωδως
Με τοσα καγκουρια και αλλοδαπα πυ κυκλοφορουν με σουγιαδες , κινδυνος
εκανα λαθος,δεν ηταν η Ευα αλλά η Ελενα
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
963
Like
4.025
Πόντοι
446
Πριν παντρευτώ με τη γυναίκα μου, μου εκανε πίπες στο αμάξι κ τα κατάπινε όλα. Η καλύτερη φορά ήταν με καταρακτώδη βροχή αρκετά κοντά στην είσοδο μιας καφετέριας που είχαμε ραντεβού. Δεν είχε καλό φωτισμό, έβρεχε και καταρακτωδώς, οπότε δεν κινδυνεύαμε να γίνουμε αντιληπτοί. Ήταν το καλύτερο τσιμπούκι που μ έχουν πάρει ποτέ δημόσια. Τα ήπιε κιόλας μεχρι την τελεθταία σταγόνα. Το λιγότερο που μπορούσα να κάνω ήταν να την παντρευτώ. Ε, μετά το γάμο δεν μου το ξανάκανε η καριόλα και δεν τα ξανακατάπιε ποτέ!
:cheesy:
Παρ'ολα αυτά μου έμεινε η κωλάρα της, δεν έχω παράπονο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
9
Like
13.037
Πόντοι
3.836
με χωρισμένη που έχει παιδί, μου λέει ξέρω μια καβάτζα. Μπαίνουμε σε ένα άδειο οικόπεδο περιφραγμένο αλλά μόνιμα ανοικτή η πόρτα και δεν είχε φως. Έρχεται και παρκάρει λίγο πιο πέρα ένας μαλάκας που όλο μπαινόβγαινε στο αμάξι λες και έψαχνε κάτι.
Μάλλον κανένας ανταγωνιστής που τη γούσταρε, ή κάποιος που περίμενε να συνεχίσουμε για να πάρει μάτι.
 

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
2.001
Like
7.431
Πόντοι
1.056

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Πολλές φορές τσιμπούκι στο αμάξι και αξίζει, σεξ 1 φορα έχω κανει αλλά δεν βολεύει και πιανεσαι....
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Κάποια από το καλύτερα γαμήσια τα έχω ρίξει στο αυτοκίνητο στην ερημιά. Όλες οι γκόμενες τρελαίνονται γιατί μπορούν να τσιρίζουν όσο θέλουν και τα τσιμπούκια είναι πάντα πολύ δυνατά, γιατί είναι γκαυλωτική φάση ξεπέτας. Η γυναίκα μου πάντως πριν παντρευτούμε τα κατάπινε σπάνια, τώρα δεν αφήνει σταγόνα εδώ και πολλά χρόνια. Όταν τύχει να πηδηχτούμε στο αυτοκίνητο γίνεται της πουτάνας, γιατί μεταμορφώνεται σε πουτάνα η καργιόλα, απλά πλέον αραίωσαν τέτοιες φάσεις.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.509
Like
11.522
Πόντοι
3.506
Υπήρξες σοφότερος. Μια τέτοια γυναίκα δεν την παντρεύεσαι. Την γλεντάς όσο πάει. Ο πρώην της γυναίκας μου την πήδαγε ασύστολα, με όλους τους τρόπους, για 5 χρόνια αλλάδεν την παντρεύτηκε. Εγώ σκέφτηκα λανθασμένα να την παντρευτώ για να απολαμβάνω αυτά τα γαμήσια καθημερινά. Δεν πειράζει, χαχα!
Φίλε μου, όχι ιδιαιτερα σοφός αφού το ειχα κάνει κι εγώ το λάθος της παντρειάς πρωτύτερα, αλλά ευτυχώς το διόρθωσα νωρίς.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.870
Πόντοι
6.925
Κάποια από το καλύτερα γαμήσια τα έχω ρίξει στο αυτοκίνητο στην ερημιά. Όλες οι γκόμενες τρελαίνονται γιατί μπορούν να τσιρίζουν όσο θέλουν και τα τσιμπούκια είναι πάντα πολύ δυνατά, γιατί είναι γκαυλωτική φάση ξεπέτας. Η γυναίκα μου πάντως πριν παντρευτούμε τα κατάπινε σπάνια, τώρα δεν αφήνει σταγόνα εδώ και πολλά χρόνια. Όταν τύχει να πηδηχτούμε στο αυτοκίνητο γίνεται της πουτάνας, γιατί μεταμορφώνεται σε πουτάνα η καργιόλα, απλά πλέον αραίωσαν τέτοιες φάσεις.
Περίπτωση η γυναίκα σου , μπράβο ...πάντα υπάρχει η εξαίρεση στον κανόνα "πως κάνεις μία γυναίκα να κόψει τις πιπες ? την παντρεύεσαι"
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Περίπτωση η γυναίκα σου , μπράβο ...πάντα υπάρχει η εξαίρεση στον κανόνα "πως κάνεις μία γυναίκα να κόψει τις πιπες ? την παντρεύεσαι"
Σ αυτό είναι περίπτωση όντως, αλλά δυστυχώς δε ξεφεύγει από τον κανόνα όσον αφορά στη συχνότητα και την ξηρότητα του κόλπου. Πλέον το πήδημα θέλει σχεδιασμό, παίζουν ρόλο και τα παιδιά φυσικά, δεν μπορείς να τα έχεις όλα τελικά. Τώρα λέμε για πήδημα σε ξενοδοχείο που μας ιντριγκάρει και τους δύο. Πάντως να είσαι 50 και να πηδιέσαι στο αυτοκίνητο δεν είναι και το καλύτερο, αλλά η φάση είναι πάντα συγκλονιστική, οπότε το επιδιώκουμε. Νομίζω ότι τις θεικές πίπες τις κάνει για να μην ξενογαμήσω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
247
Like
911
Πόντοι
81
Κάποια από το καλύτερα γαμήσια τα έχω ρίξει στο αυτοκίνητο στην ερημιά. Όλες οι γκόμενες τρελαίνονται γιατί μπορούν να τσιρίζουν όσο θέλουν και τα τσιμπούκια είναι πάντα πολύ δυνατά, γιατί είναι γκαυλωτική φάση ξεπέτας. Η γυναίκα μου πάντως πριν παντρευτούμε τα κατάπινε σπάνια, τώρα δεν αφήνει σταγόνα εδώ και πολλά χρόνια. Όταν τύχει να πηδηχτούμε στο αυτοκίνητο γίνεται της πουτάνας, γιατί μεταμορφώνεται σε πουτάνα η καργιόλα, απλά πλέον αραίωσαν τέτοιες φάσεις.
Και σε εμένα έχει συμβεί.Μετά από πολλά χρόνια γάμου ύστερα από προτροπή της γυναίκας μου ανακαλύψαμε το σεξ στο ιχ. Γινότανε της πουτάνας.Ερχότανε πάντα ντυμένη σα πουτάνα στριγκ καλτσοδέτες κτλπ ,τσίριζε από γκάβλα έχυνε πολλές φορές και δε την ένοιαζε αν μας παίρνανε μάτι. Μάλλον γκάβλωνε περισσότερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom