Νέα

Σεξ στα λόγια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...η μεγάλη πλάκα είναι με τις περισσότερες Ελλεηνίδες που το παίζουν άνετες κ απελευθερωμένες γενικά... (π.χ. προκλητικές φωτογραφίες τους στο φατσοβιβλίο, προφίλ σε sites γνωριμιών κλπ) αλλά ΑΝ κάνεις το λάθος κ πας να τους την πέσεις το παίζουν τρελλίτσα... ΡΕ ΟΥΣΤ !!!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
...η μεγάλη πλάκα είναι με τις περισσότερες Ελλεηνίδες που το παίζουν άνετες κ απελευθερωμένες γενικά... (π.χ. προκλητικές φωτογραφίες τους στο φατσοβιβλίο, προφίλ σε sites γνωριμιών κλπ) αλλά ΑΝ κάνεις το λάθος κ πας να τους την πέσεις το παίζουν τρελλίτσα... ΡΕ ΟΥΣΤ !!!
:thumbsup:
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
...η μεγάλη πλάκα είναι με τις περισσότερες Ελλεηνίδες που το παίζουν άνετες κ απελευθερωμένες γενικά... (π.χ. προκλητικές φωτογραφίες τους στο φατσοβιβλίο, προφίλ σε sites γνωριμιών κλπ) αλλά ΑΝ κάνεις το λάθος κ πας να τους την πέσεις το παίζουν τρελλίτσα... ΡΕ ΟΥΣΤ !!!

Χμμμ... Εγώ θα το έλεγα διαφορετικά,, Οτι όλες (μα όλες, μικρές-μεγάλες, παντρεμένες-ελεύθερες, δεσμευμένες-singles) έχουν μια άκρως προκλητική εμφάνιση, οχι όμως για να τους την πέσει κανένας, αλλά για να καλύπτουν την μισαλλοδοξία τους, να νιώθουν ότι κοιτάν περισσότεροι άντρες αυτές, παρά τις φίλες τους και το πρόβλημα είναι ότι αυτό δεν το παρατηρείς μόνο στις ηλικίες 25-35, που στη γυναίκα βγαίνουν όλα τα κόμπλεξ, αλλά και στις πιτσιρίκες.. Και ok, δεν είπε κανείς να είναι σαν μεθυσμένες αγγλίδες τουρίστριες, που γίνονται λιώμα και ξεσκίζονται και την άλλη μέρα δεν θυμούνται τίποτα, αλλά θεωρώ μεγάλη ξενέρα να βγαίνεις έξω, να βλέπεις πανέμορφες γυναίκες και όλες να έχουν μια φάτσα λες και έχουν πλακωθεί μεταξύ τους, δίχως κανένα ίχνος θυληκότητας..
 

jordan48

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon:Mεγαλη ξενερα τρεις αποτυχημενες σχεσεις σε δυο χρονια με ελληνιδες οι περρισοτερες ψαχνουν η τον πριγκιπα η τον μαλακα!!! κανεις τον μαλακα ηθελημενα και σε δειχνουν οι φιλες της με το δαχτυλο.... Τελος για μενα οι Ελληνιδες εμπλεξα με τα Ρωσσιδια πληρωνω μεν αλλα χαιρομαι σεξ χωρις ΜΗ!!!!!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
στο χθεσινο τευχος του περιοδικο ''Ε'' της κυριακατικης ελευθεροτυπιας (ακους λακη ????  :grin:), δημοσιευτηκε μια πολυ ενδιαφερουσα συνεντευξη του γνωστου σε αρκετο κοσμο χειρουργου ανδρολογου-ουρολογου Dr κωνσταντινου κωνσταντινιδη, προεδρου της Ε.Μ.Α.Σ. (εταιρια μελετης ανθρωπινης σεξουαλικοτητας).

ειναι αρκετα μεγαλη συνεντευξη, αλλα θα παραθεσω μονο το κλείσιμό της, αντιγραφοντας απο τη συνεντευξη τις δυο τελευταιες ερωτο-απαντησεις:


Ερωτηση: η δικη μου αισθηση ειναι οτι η γυναικεια κοινωνικη ταυτοτητα κραταει τη βικτωριανη λογικη. δεν υπαρχει η ιδεα καν οτι το σεξ ειναι απολαυση. ειναι κατι που το παραχωρεις....

Απαντηση: λετε....?? η γυναικα της ηδονης, στη δυτικη φιλοσοφια, ειναι γυναικα-πορνη, η γυναικα-φαμ φαταλ. ενω η γυναικα-κοινωνικη υπεραξια, μητερα, συζυγος προσφερει την αγαπη, τη θαλπωρη και δεν εχει δικαιωμα πανω στο σωμα της. το σωμα της ειναι ενα ανηδονικο σωμα, ενα σωμα αγίας, ας πουμε.

παρα το οτι σημερα φαινεται να ντυνεται προκλητικα, θυμιζει αυτο που βλεπουμε και στον αντρα: ''φαινομαι σεξι, αλλα δεν ειμαι, γιατι δε με αφορά το σεξ. το φωναζω, ομως, οτι δεν ειμαι ανοργασμικη, το στηθος μου ειναι εξω, τα ποδια μου ειναι ωραια, ειμαι γυναικα της ηδονης κι ας μη βιωνω την ηδονη''

δεν ειμαστε πραγματικα απελευθερωμενοι στο σεξ, δεν εχουμε μαθει να βιωνουμε τη σεξουαλικοτητα μας καθαρα ως σεξουαλικοτητα. το σεξ εχει μια ενοχη κι ενα καθηκον. ο γιος μου τωρα, 21 ετων, βιωνει την ιδια ιστορια με τα κοριτσια που ισχυε παλια. αυτα που ελεγαν οι μαναδες μας (''μην του κατσεις ευκολα, θα σε περασει για πουτανα''), τα λενε και σημερα !

αρα ειμαστε μονο σε μια προσπαθεια προσεγγισης της απελευθερωσης.


Ερωτηση: απο την εμπειρια σας θα λεγατε οτι κινουμαστε προς καποια βελτιωση ?

Απαντηση: αν το μοντελο ειναι αυτο που ζουμε σημερα, οχι ! παμε πισω ! τα παντα εχουν γινει εικονα - δεν βλεπεις τι γινεται στα Μ.Μ.Ε. ?? ενώ η ερωτικη γλωσσα ειναι γεματη υπονοουμενα, καλλιεργεις την επιθυμια δια της ελληψης: θελω αυτο που δεν εχω. αν αυτο ειναι ορατο και μπορω να το αποκτησω και να το καταναλωσω, δεν το θελω πια !!


Ο ανθρωπος τα ειπε ολα. Αφηστε τις γυναικες να μας λενε φαλοκρατες κλπ. Ευχομαι οντως να μπορεσουν να κατανοησουν τι ειπε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτος ο ανθρωπος, μπας και δουν λιγη χαρα (εκτος απο κοσμηματα, καφεδες και βολτες)..
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Χμμμ... Εγώ θα το έλεγα διαφορετικά,, Οτι όλες (μα όλες, μικρές-μεγάλες, παντρεμένες-ελεύθερες, δεσμευμένες-singles) έχουν μια άκρως προκλητική εμφάνιση, οχι όμως για να τους την πέσει κανένας, αλλά για να καλύπτουν την μισαλλοδοξία τους, να νιώθουν ότι κοιτάν περισσότεροι άντρες αυτές, παρά τις φίλες τους και το πρόβλημα είναι ότι αυτό δεν το παρατηρείς μόνο στις ηλικίες 25-35, που στη γυναίκα βγαίνουν όλα τα κόμπλεξ, αλλά και στις πιτσιρίκες.. Και ok, δεν είπε κανείς να είναι σαν μεθυσμένες αγγλίδες τουρίστριες, που γίνονται λιώμα και ξεσκίζονται και την άλλη μέρα δεν θυμούνται τίποτα, αλλά θεωρώ μεγάλη ξενέρα να βγαίνεις έξω, να βλέπεις πανέμορφες γυναίκες και όλες να έχουν μια φάτσα λες και έχουν πλακωθεί μεταξύ τους, δίχως κανένα ίχνος θυληκότητας..

Πες  ρε  παλικαρι!!!

Αυτο  λεμε  οι  περισσοτεροι  σε ολες τις παρεες (Σε γενικες γραμμες)..

Που  ειναι  η θυληκοτητα  και  το  ερωτικο βλεμμα ??

Η  ξυνιλα  στην  μουρη  αποτελει  ..στοιχειο  ερωτικο ??

Η  το Versage το γυαλι με υφος  10 καρδιναλιων !!??
 

Επισκέπτης
Πες  ρε  παλικαρι!!!

Αυτο  λεμε  οι  περισσοτεροι  σε ολες τις παρεες (Σε γενικες γραμμες)..

Που  ειναι  η θυληκοτητα  και  το  ερωτικο βλεμμα ??

Η  ξυνιλα  στην  μουρη  αποτελει  ..στοιχειο  ερωτικο ??

Η  το Versage το γυαλι με υφος  10 καρδιναλιων !!??


Γενικά:

1)πολλοι τσατίζεστε με αυτες τις γκόμενες μόνο ΑΦΟΥ φάτε χυλόπιτα, ενώ είναι σε εκείνες ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ να την πέσετε ΠΡΩΤΑ.....

2)Αυτες οι γκόμενες συνήθως τα μπλέκουν με άντρες αντίστοιχου ύφους και στυλ (ή θεωρειτε ότι δεν υπαρχουν τετοιοι άντρες?)

 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Γενικά:

1)πολλοι τσατίζεστε με αυτες τις γκόμενες μόνο ΑΦΟΥ φάτε χυλόπιτα, ενώ είναι σε εκείνες ΕΠΙΛΕΓΕΤΕ να την πέσετε ΠΡΩΤΑ.....

2)Αυτες οι γκόμενες συνήθως τα μπλέκουν με άντρες αντίστοιχου ύφους και στυλ (ή θεωρειτε ότι δεν υπαρχουν τετοιοι άντρες?)


1) Εγώ προσωπικά πλέον (εδώ και μερικά χρόνια, δηλαδή) έχω επιλέξει να ασχολούμαι με πιο γήινες γυναίκες, προτιμώ να είναι και πιο παχουλές (καλά δεν είπαμε και ηφαίστειο) και δίνω περισσότερη σημασία στο πρόσωπο και στο δέρμα (να είναι περιποιημένη δηλαδή,όχι τριχωτή κτλ), δεν πολυασχολούμαι με γυμνασμένους κοιλιακούς, βυζιά πέτρα και βάψιμο επαγγελματίας μοντέλου..

2) Όπως και με απλούς άντρες, οι οποίοι απλά έχουν κάνει τις θυσίες της ζωής τους, έχουν παρατήσει φίλους, παρέες, τις πληρώνουν όλα τα χατήρια (και ας μην είναι λεφτάδες, ότι βγάζουν τις τα ακουμπάνε) και γενικώς είναι σκυλάκια.. Αντιστοίχως είναι πολλοί άντρες αντίστοιχης εμφάνισης και συμεριφοράς, οι οποίοι τα έχουν με normal κοπέλες.. Τα πάντα, πλέον είναι σχετικά..  ;)


 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Εδω φτασαμε να εχει πλουτισει το καθε τσολι-μπαζο απο τους μαλακες αγαπουληδες...........



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom