Νέα

Σεξ στα λόγια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Είναι απόλυτα φυσιολογικό ρε παιδιά. Πάνω στο sex είναι στημένη όλη η υπερκαταναλωτική βιομηχανία.
Αν το sex ήταν το ποιό απλό πράγμα στον κόσμο ,ποιός θα αγόραζε κάθε τρεις και λίγο από καινούριο αυτοκίνητο μέχρι πουκάμισο? Πώς θα λειτουργούσε όλη αυτή η βιομηχανία υπηρεσιών σχετικών με το sex από την τσόντα στο περίπτερο μέχρι τα ct των χιλιάδων ευρώ ? Αν δεν αυξάνονταν ραγδαία τα διαζύγια κατά πλειοχηφία αποτέλεσμα της γυναικείας "χειραφέτησης" πώς θα δημιουργούνταν όλο και περισσότερο νοικοκυριά του ενός ατόμου?
Η πλειοψηφία των καταναλωτικών δαπανών γίνεται αποκλειστικά για την προσέλκυση του άλλου φύλλου ή το sex.Αν αυτό σταματούσε θα άλλαζαν οι καταναλωτικές συνήθειες ριζικά.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Είναι απόλυτα φυσιολογικό ρε παιδιά. Πάνω στο sex είναι στημένη όλη η υπερκαταναλωτική βιομηχανία.
Αν το sex ήταν το ποιό απλό πράγμα στον κόσμο ,ποιός θα αγόραζε κάθε τρεις και λίγο από καινούριο αυτοκίνητο μέχρι πουκάμισο? Πώς θα λειτουργούσε όλη αυτή η βιομηχανία υπηρεσιών σχετικών με το sex από την τσόντα στο περίπτερο μέχρι τα ct των χιλιάδων ευρώ ? Αν δεν αυξάνονταν ραγδαία τα διαζύγια κατά πλειοχηφία αποτέλεσμα της γυναικείας "χειραφέτησης" πώς θα δημιουργούνταν όλο και περισσότερο νοικοκυριά του ενός ατόμου?
Η πλειοψηφία των καταναλωτικών δαπανών γίνεται αποκλειστικά για την προσέλκυση του άλλου φύλλου ή το sex.Αν αυτό σταματούσε θα άλλαζαν οι καταναλωτικές συνήθειες ριζικά.

Εξαιρετικά ενδιαφέρουσα ανάλυση. Προφανώς εννοείς ότι ισχύει για το σύνολο του πληθυσμού, έτσι;
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
μα, ειναι ετσι επειδη ειναι αγαμητες..
και οσο το πνιγουν μεσα τους, τοσο χειροτερευουν.
και για να τα λεμε και σωστα, ειναι αγαμητες γιατι τα σημερινα αγορακια δεν ξερουν να γαμανε..
Ν'αγιάσει το πληκτρολόγιό σου πάτερ...
 

jimmakos1971

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
222
Like
0
Πόντοι
1
Εξαιρετικά ενδιαφέρουσα ανάλυση. Προφανώς εννοείς ότι ισχύει για το σύνολο του πληθυσμού, έτσι;

Ναι αλλά κυρίως στις γυναίκες που ρέπουν πολύ περισσότερο στον καταναλωτισμό.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μα ξεκαθαριστε και εσεις επιτελους τι θελετε.
Σας φερνουμε αγορακι με εργαλειο πετρα και ακουραστο αλλα απειρο. Αλλα σας κουραζει βλεπεις να του μαθετε κολπα. Βεβαια δε σας πειραζει να ειναι συνεχεια σκληρος και να σας λερωνει ακουραστα. Τον θελετε ομως να εχει κανει διδακτορικο το πως θα φερθει σε μια κυρια.
Σας φερνουμε μεγαλο, εμπειρο, αλλα εκει σας τη σπαει το ενα και καλο (δεν εχετε αδικο εδω που τα λεμε). Ξερει ομως πως θα φερθει, αρκει να τον ανακαλυψετε, γιατι κακα τα ψεματα. Τους καβατζωσαν αλλες πριν απο σας.
Αλλα η λυση ειναι αλλου.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Είναι απόλυτα φυσιολογικό ρε παιδιά. Πάνω στο sex είναι στημένη όλη η υπερκαταναλωτική βιομηχανία.
Αν το sex ήταν το ποιό απλό πράγμα στον κόσμο ,ποιός θα αγόραζε κάθε τρεις και λίγο από καινούριο αυτοκίνητο μέχρι πουκάμισο? Πώς θα λειτουργούσε όλη αυτή η βιομηχανία υπηρεσιών σχετικών με το sex από την τσόντα στο περίπτερο μέχρι τα ct των χιλιάδων ευρώ ? Αν δεν αυξάνονταν ραγδαία τα διαζύγια κατά πλειοχηφία αποτέλεσμα της γυναικείας "χειραφέτησης" πώς θα δημιουργούνταν όλο και περισσότερο νοικοκυριά του ενός ατόμου?
[size=12pt]Η πλειοψηφία των καταναλωτικών δαπανών γίνεται αποκλειστικά για την προσέλκυση του άλλου φύλλου ή το sex.[/size]Αν αυτό σταματούσε θα άλλαζαν οι καταναλωτικές συνήθειες ριζικά.

Και, προφανώς, πάντα κάτι λείπει για να λύσει μια και καλή το θέμα...

Ν'αγιάσει το πληκτρολόγιό σου πάτερ...

Ναι, πάτερ μου, ν' αγιάσει :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Πουτ δις κριτσουρ αουτ οφ ιτς μιζερι...... :tickedoff: :tickedoff: :(
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
σεξ στα λόγια : σήμερα στο δρόμο όπως ερχόμουνα με τ'αμαξι στη δουλειά, μου λέει ένας : "Ά γαμήσου ρε μαλάκα"... Απαντησα και γω "δε γαμιέσαι ρε" .
Πιστεύω ότι ήταν μία ωραία ηδονική συζήτηση...καυλώσαμε και οι 2 και πήγαμε ευχαριστημένοι στις δουλειές μας  :2funny: :2funny: :2funny:  :zfuck:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το thread αυτο αν κ εχει ελαχιστες σελιδες ηδη εχει ανοιξει πολλα θεματα...εγω επειδη πλεον τα εχω συζητησει-σχολιασει απειρα θα πω 2-3 λεξεις...συμφωνω παρα πολυ με ενα φιλαρακι λιγο πιο πανω που μιλαει για παροχες κλπ.Ετσι ακριβως το βλεπουν οι γυναικες.Ως παροχη υπηρεσιων...Εδω πλεον δεν εχουμε να κανουμε ουτε με αμοιβαιο ενδιαφερον ουτε με ερωτες ουτε καν με sex...Εμεις παρεχουμε  βολτες (που συμπεριλαμβανουν βενζινες φαγητα ποτα καφεδες παπαριλικαι)δωρακια κλπ.κ αυτες απο φοβo μην χασουν αυτο το χαιλικι που τους αρεσει και το διηγουνται σε φιλες τους μας δινουν και μια τρυπα να τελειωσουμε! That`s all...Μα ειναι περιεργο οτι εδω περα κατα μεγαλη πλειοψηφια δεν γαμιεται κανενας και καμοια ετσι απο τυχη απο πεσιμο απο οτιδηποτε...ολα πρεπει να γινουν σε φαση ``σχεσης``...Δλδ παροχης υπηρεσιων! δεν τσουβαλιαζω.υπαρχουν παντα πολυ καλες κοπελες να ασχοληθεις! πως ομως τυχαινει αυτες να ειναι παντα οχι ομορφες?????????? καλα μαντεψατε! δεν τις παιρνει να μην ειναι! ακομα και ετσι ομως παντα κατι υπαρχει...και οπως πολυ σωστα γραφτηκε εκει που παμε οι περισσοτεροι δεν θα το βρουμε.θελει και λιγο τυχη...καλο timing...κ να μιλησεις και λιγο ομορφα.βεβαια για πολυ κοσμο ολα αυτα θεωρουνται κουραστικα και χωρις νοημα μιας και υπαρχει ο αγοραιος ερωτας! τι να πω...τα παντα ειναι θεμα επιλογων.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
σεξ στα λόγια : σήμερα στο δρόμο όπως ερχόμουνα με τ'αμαξι στη δουλειά, μου λέει ένας : "Ά γαμήσου ρε μαλάκα"... Απαντησα και γω "δε γαμιέσαι ρε" .
Πιστεύω ότι ήταν μία ωραία ηδονική συζήτηση...καυλώσαμε και οι 2 και πήγαμε ευχαριστημένοι στις δουλειές μας  :2funny: :2funny: :2funny:  :zfuck:
:thumbsup:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
το thread αυτο αν κ εχει ελαχιστες σελιδες ηδη εχει ανοιξει πολλα θεματα...εγω επειδη πλεον τα εχω συζητησει-σχολιασει απειρα θα πω 2-3 λεξεις...συμφωνω παρα πολυ με ενα φιλαρακι λιγο πιο πανω που μιλαει για παροχες κλπ.Ετσι ακριβως το βλεπουν οι γυναικες.Ως παροχη υπηρεσιων...Εδω πλεον δεν εχουμε να κανουμε ουτε με αμοιβαιο ενδιαφερον ουτε με ερωτες ουτε καν με sex...Εμεις παρεχουμε  βολτες (που συμπεριλαμβανουν βενζινες φαγητα ποτα καφεδες παπαριλικαι)δωρακια κλπ.κ αυτες απο φοβo μην χασουν αυτο το χαιλικι που τους αρεσει και το διηγουνται σε φιλες τους μας δινουν και μια τρυπα να τελειωσουμε! That`s all...Μα ειναι περιεργο οτι εδω περα κατα μεγαλη πλειοψηφια δεν γαμιεται κανενας και καμοια ετσι απο τυχη απο πεσιμο απο οτιδηποτε...ολα πρεπει να γινουν σε φαση ``σχεσης``...Δλδ παροχης υπηρεσιων! δεν τσουβαλιαζω.υπαρχουν παντα πολυ καλες κοπελες να ασχοληθεις! πως ομως τυχαινει αυτες να ειναι παντα οχι ομορφες?????????? καλα μαντεψατε! δεν τις παιρνει να μην ειναι! ακομα και ετσι ομως παντα κατι υπαρχει...και οπως πολυ σωστα γραφτηκε εκει που παμε οι περισσοτεροι δεν θα το βρουμε.θελει και λιγο τυχη...καλο timing...κ να μιλησεις και λιγο ομορφα.βεβαια για πολυ κοσμο ολα αυτα θεωρουνται κουραστικα και χωρις νοημα μιας και υπαρχει ο αγοραιος ερωτας! τι να πω...τα παντα ειναι θεμα επιλογων.

εγω ειμαι κ ομορφη κ καλη κοπελα
δεν ξερω τι λες εσυ... αχαχα
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εγω ειμαι κ ομορφη κ καλη κοπελα
δεν ξερω τι λες εσυ... αχαχα
εσυ κατι θα ξερεις που το λες! αλλα να σου πω κατι...και τι εγινε αν εισαι?
αφου δεν σε ξερω προσωπικα δεν εχει νοημα  ;)
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
μπαιτ εσυ μην μιλας γιατι εχω πολλα ραματα για την γουνα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!
ειδες! ακομα δεν εγραψες 1-2 καλα πραγματακια για τον εαυτο σου κ αμεσως εσκασαν τα πρωτα βελη! παιδια σορυ αλλα ας μην γαμησουμε το thread...ας γαμησουμε και τπτ αλλο... :grin: :grin: :grin:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
...Εδω πλεον δεν εχουμε να κανουμε ουτε με αμοιβαιο ενδιαφερον ουτε με ερωτες ουτε καν με sex...

Συμφωνώ με όσα έγραψες και στέκομαι στο παραπάνω που ισχύει σε μεγάλο βαθμό.

Δεν έχω ακούσει αρκετό καιρό κοπέλες φίλες μου να πουν ότι είναι ερωτευμένες ή έχουν καλή ερωτική ζωή, αλλά κυρίως δύο πράγματα:

1. Τα έχουν με κάποιον που τον κάνουν ότι θέλουν. Στις φίλες τους τον αποκαλούν μεγάλο μαλάκα και εξιστορούν τα γυμνάσια που τον υποβάλουν... :headbang:

2. Τα έχουν με κάποιον που έχει οικονομική επιφάνεια. Στις φίλες τους τον αποκαλούν μεγάλο μαλάκα και εξιστορούν με ποιους τρόπους του τα τρώνε ... :headbang:

Έρωτες, αγάπες, ομορφιά, καλοί τρόποι και συμπεριφορά δεν μετράνε σήμερα για αρκετές γυναίκες και γι' και οι σχέσεις πάνε κατά διαόλου.....

...υπάρχουν και οι εξαιρέσεις βέβαια.... :)      
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συμφωνώ με όσα έγραψες και στέκομαι στο παραπάνω που ισχύει σε μεγάλο βαθμό.

Δεν έχω ακούσει αρκετό καιρό κοπέλες φίλες μου να πουν ότι είναι ερωτευμένες ή έχουν καλή ερωτική ζωή, αλλά κυρίως δύο πράγματα:

1. Τα έχουν με κάποιον που τον κάνουν ότι θέλουν. Στις φίλες τους τον αποκαλούν μεγάλο μαλάκα και εξιστορούν τα γυμνάσια που τον υποβάλουν... :headbang:

2. Τα έχουν με κάποιον που έχει οικονομική επιφάνεια. Στις φίλες τους τον αποκαλούν μεγάλο μαλάκα και εξιστορούν με ποιους τρόπους του τα τρώνε ... :headbang:

Έρωτες, αγάπες, ομορφιά, καλοί τρόποι και συμπεριφορά δεν μετράνε σήμερα για αρκετές γυναίκες και γι' και οι σχέσεις πάνε κατά διαόλου.....

...υπάρχουν και οι εξαιρέσεις βέβαια.... :)      
συμφωνω απολυτα!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
εσυ κατι θα ξερεις που το λες! αλλα να σου πω κατι...και τι εγινε αν εισαι?
αφου δεν σε ξερω προσωπικα δεν εχει νοημα   ;)

εσυ εισαι ομορφος κ καλος?

μπαιτ εσυ μην μιλας γιατι εχω πολλα ραματα για την γουνα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

μα.. τι εκανα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom