Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Μπα μονο μια φορα μου εχει τυχει να ειναι ξεκαθαρο.
Ειχε μπει στραβα το προφυλακτικο και την ενοχλουσε καπως. Ηταν πιο στεγνη κι απο την Σαχαρα. Μου πεταει:

-'Γι αυτο δεν τα μπορω τα προφυλακτικα" (πρωτο hint)

Μετα απο λιγο το εχω πεταξει για να τον παιξω λιγο και μου στηνεται μπρουμυτα και μου λεει -"Ελα"

Παω κι εγω ο ερημος.. Τον ακουμπαω στα κωλομερια χωρις καποτα (το ηξερε οτι δεν ειχα), και στηνεται καλυτερα.

Καπου εκει αρχισα να στροφαρω και σταματησα την ολη φαση.


Μετα δεν την ξαναδα, κατεληξα οτι ειναι καριολα και ηθελε καπως να με δεσει (οχι για την ευμορφια μου προφανως). Με επαιρνε στο πορνοτηλεφωνο μερικες φορες για κανα δυο εβδομαδες και μετα εγκατεληψε. Ακομα εχω ανησυχιες για ποιον λογο με επαιρνε  :think:
τυπε έπρεπε να της τον καρφωσεις, με μια φορά δεν κόλας.....
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Εεεεε αυτή είναι λειαν επικίνδυνη...ελπίζω να μην είναι καμία από τις ανεξάρτητες εδώ μέσα φίλος...? Μην αρπάξουμε και κανένα παράσημο...?

τυπε έπρεπε να της τον καρφωσεις, με μια φορά δεν κόλας.....

Συγκρινετε απαντησεις περικαλω  :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Αν γαμάς ακάποτα θα αρρωστήσεις 100%.Εκτός αν πας μόνο με γκόμενες από καμάκι και πάλι παίζει.Αν πας με σεμιπρος,προς,σπονσορέτς κτλ θα αρρωστήσεις 100%.
Οπότε αυστηρά προφυλακτικό.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Αν γαμάς ακάποτα θα αρρωστήσεις 100%.Εκτός αν πας μόνο με γκόμενες από καμάκι και πάλι παίζει.Αν πας με σεμιπρος κτλ θα αρρωστήσεις 100%.
Οπότε αυστηρά προφυλακτικό.

Οι ιατρικές συνταγές των ακάποτων μυστών απορρίπτουν παραδειγματικά τις αερολογίες που λέτε όλοι οι

3πλοκαποτάκηδες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Θυμάμαι μια φορά, πολλά χρόνια πριν, μια καμένη χασικλού Ρωσίδα, απίστευτα νυμφομανή, που όπως μου έπαιρνε πίπα κάθεται πάνω μου με την μία, χωρίς καπότα εγώ και χωρίς να ρωτήσει φυσικά!
Και τις επόμενες φορές που την πήρα "χωρίς" την πήρα θυμάμαι.
Αφού είχα ηδη εκτεθεί. :)

Α, ζητούσε και κρεμπιέδες κι όταν την ρωτούσα για μια ενδεχόμενη σύλληψη απαντούσε με βαριά Ρώσικη προφορά "Κανένα πρμπλέμα!"
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Οι ιατρικές συνταγές των ακάποτων μυστών απορρίπτουν παραδειγματικά τις αερολογίες που λέτε όλοι οι

3πλοκαποτάκηδες.

Μιλάω από προσωπική εμπειρία.Το να κολλήσεις αφροδίσιο είναι θέμα χρόνου.Και συνήθως κολλάς πολλά μαζί.Οπότε καλύτερα να το αποφύγεις εντελώς έστω και με ελάττωση της ηδονής.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Θυμάμαι μια φορά, πολλά χρόνια πριν, μια καμένη χασικλού Ρωσίδα, απίστευτα νυμφομανή, που όπως μου έπαιρνε πίπα κάθεται πάνω μου με την μία, χωρίς καπότα εγώ και χωρίς να ρωτήσει φυσικά!
Και τις επόμενες φορές που την πήρα "χωρίς" την πήρα θυμάμαι.
Αφού είχα ηδη εκτεθεί. :)

Α, ζητούσε και κρεμπιέδες κι όταν την ρωτούσα για μια ενδεχόμενη σύλληψη απαντούσε με βαριά Ρώσικη προφορά "Κανένα πρμπλέμα!"


:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Θυμάμαι μια φορά, πολλά χρόνια πριν, μια καμένη χασικλού Ρωσίδα, απίστευτα νυμφομανή, που όπως μου έπαιρνε πίπα κάθεται πάνω μου με την μία, χωρίς καπότα εγώ και χωρίς να ρωτήσει φυσικά!
Και τις επόμενες φορές που την πήρα "χωρίς" την πήρα θυμάμαι.
Αφού είχα ηδη εκτεθεί. :)

Α, ζητούσε και κρεμπιέδες κι όταν την ρωτούσα για μια ενδεχόμενη σύλληψη απαντούσε με βαριά Ρώσικη προφορά "Κανένα πρμπλέμα!"

Πόσοι κόλλησαν βλενόρροια από Ρωσίδες που ορκίζονταν οτι ήταν 100% καθαρές άστο καλύτερα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Αντε και εις ανωτερα !!!
 

Συνημμένα

  • download-320x199.png
    download-320x199.png
    25,1 KB · Εμφανίσεις: 23

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Βεβαια εκτος απο τα παρασημα υπαρχει και αυτο
 

Συνημμένα

  • p4367_p_v8_ai.jpg
    p4367_p_v8_ai.jpg
    239,8 KB · Εμφανίσεις: 76

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Εσυ προσεχεις, κι ο αλλος λεει "εμπαινε".

Πολυ σουρεαλ
και ο άλλος πρόσεχε αλλά από αλλου του ηρθε,ένας φίλος πάντα πουτανες με προφυλακτικό. ..γαμησε μια βρωμιάρα  ελεεινιδα και κόλλησε
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Παντως φοβερο οτι κανεις δεν ξερει τιποτα για καμια, κι ολοι το παιζουν εκπληκτοι καθε φορα..

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom