Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Μου κάνει βέβαια εντύπωση που δεν απαντάει κανένας από τους πραγματικούς γνώστες του αντικειμένου.
Από αυτούς που ξέρουμε ότι απαιτούν ακάποτα (ενίοτε και δωρεάν!) από διάφορα κορίτσια αλλά και γραφεία απειλώντας ότι σε αντίθετη περίπτωση θα τα "θάψουν" με κακή κριτική και όχι μόνο αυτό!

Κανένας δεν ξέρει κάτι για τον φόνο, μόνο εγώ; Ούτε καν ακούστηκαν οι πιστολιές; ;)
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Μου κάνει βέβαια εντύπωση που δεν απαντάει κανένας από τους πραγματικούς γνώστες του αντικειμένου.
Από αυτούς που ξέρουμε ότι απαιτούν ακάποτα (ενίοτε και δωρεάν!) από διάφορα κορίτσια αλλά και γραφεία απειλώντας ότι σε αντίθετη περίπτωση θα τα "θάψουν" με κακή κριτική και όχι μόνο αυτό!

Κανένας δεν ξέρει κάτι για τον φόνο, μόνο εγώ; Ούτε καν ακούστηκαν οι πιστολιές; ;)
Αυτο που αναφερεις ειναι πολυ σοβαρο!! (Αν εννοεις και τις Ανεξαρτητες...?)  Ελπιζω να μην ειναι ανυποστατο...?
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Μου κάνει βέβαια εντύπωση που δεν απαντάει κανένας από τους πραγματικούς γνώστες του αντικειμένου.
Από αυτούς που ξέρουμε ότι απαιτούν ακάποτα (ενίοτε και δωρεάν!) από διάφορα κορίτσια αλλά και γραφεία απειλώντας ότι σε αντίθετη περίπτωση θα τα "θάψουν" με κακή κριτική και όχι μόνο αυτό!

Κανένας δεν ξέρει κάτι για τον φόνο, μόνο εγώ; Ούτε καν ακούστηκαν οι πιστολιές; ;)
τυπε τα ακαποτα τα έχουν τεράστια  ανάγκη όχι μόνο οι πορνομυστες αλλά ενίοτε  και οι πουτανες....
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Μου κάνει βέβαια εντύπωση που δεν απαντάει κανένας από τους πραγματικούς γνώστες του αντικειμένου.
Από αυτούς που ξέρουμε ότι απαιτούν ακάποτα (ενίοτε και δωρεάν!) από διάφορα κορίτσια αλλά και γραφεία απειλώντας ότι σε αντίθετη περίπτωση θα τα "θάψουν" με κακή κριτική και όχι μόνο αυτό!

Κανένας δεν ξέρει κάτι για τον φόνο, μόνο εγώ; Ούτε καν ακούστηκαν οι πιστολιές; ;)

τεράστιες πουστιές, δε το είχα σκεφτεί ποτέ ότι γίνονται και τέτοια  :jerking:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
εμένα ούτε μια τάνα δεν ξέρει το πορνο νικναμε μου  :tooth: :tooth: :tooth:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
τυπε τα ακαποτα τα έχουν τεράστια  ανάγκη όχι μόνο οι πορνομυστες αλλά ενίοτε  και οι πουτανες....

Ισχύει!
Υπάρχουν πολλές βλαμμένες που δεν έχουν καν καπότες μαζί τους κι αν εσύ ζητήσεις σε κοιτάνε σαν χαζές, λες και ζήτησες τί, και σου λένε να πάρεις τηλέφωνο τη ρεσεψιόν να φέρει...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Μα αυτό ακριβώς λέω κι εγώ. Ένα γιατροσόφι είναι και όχι ένα αντίμετρο.
Γιατροσοφι η φαντα;Εισαι τόσο μαλακας;θα το διαβασει και κανενας πιο μαλακας απο εσενα και θα το πιστεψει!!!
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Δεν λέω ποτέ κάτι ανυπόστατο!
Δηλαδη υπαρχουν μαλακες που απειλουν τις Ανεξαρτητες call girls εδω μεσα για ακαποτο σεξ με την απειλη τις κακης κριτικης....? Ελπιζω μονο αυτες να μην ειναι μαλακισμενες και να το δεχονται....? Τι να πω αν ισχυει κατι τετοιο...
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Ισχύει!
Υπάρχουν πολλές βλαμμένες που δεν έχουν καν καπότες μαζί τους κι αν εσύ ζητήσεις σε κοιτάνε σαν χαζές, λες και ζήτησες τί, και σου λένε να πάρεις τηλέφωνο τη ρεσεψιόν να φέρει...

Τωρα που το πες.. Μου εχει συμβει μερικες φορες.. Ουτε που μου ειχε περασει απο το μυαλο, και παντα εβγαινα ημιγυμνος στο πορνοξενοδοχειο να παρω  :2funny:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Ισχύει!
Υπάρχουν πολλές βλαμμένες που δεν έχουν καν καπότες μαζί τους κι αν εσύ ζητήσεις σε κοιτάνε σαν χαζές, λες και ζήτησες τί, και σου λένε να πάρεις τηλέφωνο τη ρεσεψιόν να φέρει...
Ελα μουνι στο τοπο σου.... :jerking: Χριστος και παναγία ρε παιδια.... αυτα που γινονται..?  :S
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Πουτάνες είναι! Πολλές από αυτές παίρνουν διάφορες ουσίες για να την βγάζουν, σαν πόσο δύσκολο είναι να το κάψουν;
Τωρα σε αυτο δεν εχεις και αδικο... (για τις ουσιες λεω.....)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Μου κάνει βέβαια εντύπωση που δεν απαντάει κανένας από τους πραγματικούς γνώστες του αντικειμένου.
Από αυτούς που ξέρουμε ότι απαιτούν ακάποτα (ενίοτε και δωρεάν!) από διάφορα κορίτσια αλλά και γραφεία απειλώντας ότι σε αντίθετη περίπτωση θα τα "θάψουν" με κακή κριτική και όχι μόνο αυτό!

Κανένας δεν ξέρει κάτι για τον φόνο, μόνο εγώ; Ούτε καν ακούστηκαν οι πιστολιές; ;)

Και μετα λοιδορούνται οι αγνοί πορνομύστες που απλά περιμένουν να νιώσει και η κοπέλα πελώρια ανάγκη για ρομαντισμούς :headbang: :headbang: :headbang:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Τωρα που το πες.. Μου εχει συμβει μερικες φορες.. Ουτε που μου ειχε περασει απο το μυαλο, και παντα εβγαινα ημιγυμνος στο πορνοξενοδοχειο να παρω  :2funny:

Πριν πας να πάρεις δεν είχες πιάσει το μήνυμα "Βάλτον τώρα έτσι να τελειώνουμε"; ;)
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Πριν πας να πάρεις δεν είχες πιάσει το μήνυμα "Βάλτον τώρα έτσι να τελειώνουμε"; ;)

Μπα μονο μια φορα μου εχει τυχει να ειναι ξεκαθαρο.
Ειχε μπει στραβα το προφυλακτικο και την ενοχλουσε καπως. Ηταν πιο στεγνη κι απο την Σαχαρα. Μου πεταει:

-'Γι αυτο δεν τα μπορω τα προφυλακτικα" (πρωτο hint)

Μετα απο λιγο το εχω πεταξει για να τον παιξω λιγο και μου στηνεται μπρουμυτα και μου λεει -"Ελα"

Παω κι εγω ο ερημος.. Τον ακουμπαω στα κωλομερια χωρις καποτα (το ηξερε οτι δεν ειχα), και στηνεται καλυτερα.

Καπου εκει αρχισα να στροφαρω και σταματησα την ολη φαση.


Μετα δεν την ξαναδα, κατεληξα οτι ειναι καριολα και ηθελε καπως να με δεσει (οχι για την ευμορφια μου προφανως). Με επαιρνε στο πορνοτηλεφωνο μερικες φορες για κανα δυο εβδομαδες και μετα εγκατεληψε. Ακομα εχω ανησυχιες για ποιον λογο με επαιρνε  :think:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Μπα μονο μια φορα μου εχει τυχει να ειναι ξεκαθαρο.
Ειχε μπει στραβα το προφυλακτικο και την ενοχλουσε καπως. Ηταν πιο στεγνη κι απο την Σαχαρα. Μου πεταει:

-'Γι αυτο δεν τα μπορω τα προφυλακτικα" (πρωτο hint)

Μετα απο λιγο το εχω πεταξει για να τον παιξω λιγο και μου στηνεται μπρουμυτα και μου λεει -"Ελα"

Παω κι εγω ο ερημος.. Τον ακουμπαω στα κωλομερια χωρις καποτα (το ηξερε οτι δεν ειχα), και στηνεται καλυτερα.

Καπου εκει αρχισα να στροφαρω και σταματησα την ολη φαση.


Μετα δεν την ξαναδα, κατεληξα οτι ειναι καριολα και ηθελε καπως να με δεσει (οχι για την ευμορφια μου προφανως). Με επαιρνε στο πορνοτηλεφωνο μερικες φορες για κανα δυο εβδομαδες και μετα εγκατεληψε. Ακομα εχω ανησυχιες για ποιον λογο με επαιρνε  :think:
Εεεεε αυτή είναι λειαν επικίνδυνη...ελπίζω να μην είναι καμία από τις ανεξάρτητες εδώ μέσα φίλος...? Μην αρπάξουμε και κανένα παράσημο...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom