Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Οσοι με τοση ευκολια καταδικάζετε τον συναγωνιστη, σκεφτειτε ποσα ακαποτα τσιμπουκια εχετε δώσει.
Ηπατητιδα με ακα τσιμπουκι κολλας χαλαρα
Σωστά τα λες φίλος!!!! Αυτό που λες πρέπει να το καταλαβαίνουν όλα τα call girls και να σταματήσουν τα ακαποτα τσιμπούκια, γιατί κινδυνεύουν να κολλήσουν ηπατίτιδα AIDS.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Καλησπέρα συναγωνιστες. Βρίσκομαι στη Γερμανία για δουλειές. Βλέπω πως πολλές εργατριες του έρωτα, προσφέρουν σεξ χωρίς προφυλαξη και τελείωμα μέσα με ένα μικρό ποσό παραπάνω. Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα. Μου είπαν πως οι κοπέλες ελέγχονται κάθε βδομάδα, πως έχουν χαρτιά και πως αν δεν ήταν υγιείς δεν θα τους επέτρεπε το γερμανικό κράτος να δουλεύουν. Μου είπαν μάλιστα να μου στείλουν και τις τελευταίες εξετάσεις της κοπέλας. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Θα πηγαινατε χωρίς καποτα με πουτανα? Με τρώει ο κωλος μου  το  κάνω. Το σεξ χωρίς προφυλαξη εδώ επιτρέπεται χρόνια. Παρόλα αυτά, δεν υπήρχε καμία έξαρση του aids και όποιος έχει ζήσει Γερμανία ξέρει, πως αν κάτι ήταν επικίνδυνο, θα είχε απαγορευτεί καώρα.

:priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ναι με τις σχέσεις μου. Βεβαια μετα από όσα εχω δει εδω μέσα θα αναθεωρησω.

Ξερεις ποσα ακα εχουν δώσει οι σχεσεις σου :uglystupid:
Εχω ενα φιλαρακι καθηγητη που γαμαει τα παντα.
Ηταν και μέλος εδω, ονοματα δεν λέμε :rolleyes:
Ο τυπος εχει ξεπαρθενιάσει αρκετα chumby πιτσιρικια που δεν θα σκεφτοσουν ποτε ότι πλεον εχουν αφροδισια.
Και ομως ο τυπος τα κολλησε.
Σε μια προσφατη βολτα στα ''μαγαζια'' στην Θεσσαλονικη του εμεινε η καποτα μεσα στην κορασιδα.
Ευτυχως ήμουν και εγω και του έδωσα αμεσως fanta.
Οι γκομενες που γαμησε δεν φαινονται υποπτες αφροδισιων αλλά εχουν ό,τι και ο κολλητος
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Ξερεις ποσα ακα εχουν δώσει οι σχεσεις σου :uglystupid:
Εχω ενα φιλαρακι καθηγητη που γαμαει τα παντα.
Ηταν και μέλος εδω, ονοματα δεν λέμε :rolleyes:
Ο τυπος εχει ξεπαρθενιάσει αρκετα chumby πιτσιρικια που δεν θα σκεφτοσουν ποτε ότι πλεον εχουν αφροδισια.
Και ομως ο τυπος τα κολλησε.
Σε μια προσφατη βολτα στα ''μαγαζια'' στην Θεσσαλονικη του εμεινε η καποτα μεσα στην κορασιδα.
Ευτυχως ήμουν και εγω και του έδωσα αμεσως fanta.
Οι γκομενες που γαμησε δεν φαινονται υποπτες αφροδισιων αλλά εχουν ό,τι και ο κολλητος
Ευτυχώς καθηγητή δεν έχω παρει  :tooth:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Ναι με τις σχέσεις μου. Βεβαια μετα από όσα εχω δει εδω μέσα θα αναθεωρησω.

και που να ξερες, μόνο την κορυφή του παγόβουνου μόλις είδες. Βέβαια εμείς με το κάτω κεφάλι, εσείς με το κεφάλι της κονόμας... για να πηδάει κάποιος άκαποτα κάποια άλλη δεχτηκε.
διπλή όψη το νόμισμα
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
και που να ξερες, μόνο την κορυφή του παγόβουνου μόλις είδες. Βέβαια εμείς με το κάτω κεφάλι, εσείς με το κεφάλι της κονόμας... για να πηδάει κάποιος άκαποτα κάποια άλλη δεχτηκε.
διπλή όψη το νόμισμα
Σαφώς, δεν εχεις αδικο σε αυτό.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μην παίζεται με την τύχη σας. Γνωρίζω περίπτωση ανθρώπου, που πήδηξε ακάποτα στη Ρουμανία
και τώρα κοιτάζει τα ραδίκια ανάποδα. Μια φορά καθέται στραβή, όπως στη ρώσικη ρουλέτα...
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Μην παίζεται με την τύχη σας. Γνωρίζω περίπτωση ανθρώπου, που πήδηξε ακάποτα στη Ρουμανία
και τώρα κοιτάζει τα ραδίκια ανάποδα. Μια φορά καθέται στραβή, όπως στη ρώσικη ρουλέτα...

είναι οι ακάποτοι καταδρομείς αυτοί, το έχουν τεράστια ανάγκη και πίνουν ειδικό καφέ που τους κάνει αλεξισφαιρους  :grin:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.066
Πόντοι
1.416
Μην παίζεται με την τύχη σας. Γνωρίζω περίπτωση ανθρώπου, που πήδηξε ακάποτα στη Ρουμανία
και τώρα κοιτάζει τα ραδίκια ανάποδα. Μια φορά καθέται στραβή, όπως στη ρώσικη ρουλέτα...

Παικτη δεν περιμενα απο σενα ορθογραφικο  :hi:
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
προσφατη κριτικη που αναβασε μελος και γραφει:μετα απο ωρα γλυφομουνι ηταν τιγκα στα υγρα το γκομενακι,περνω λιγα με τα δαχτυλα και αλοιφω τον πουτσο μου,μετα φοραω το λαστιχο και τη στηνω στα 4!!
κατα την εγγραφη πρεπει καπως να μετριεται το iq του μελους θα μας πεσουν και τα λιγα μαλλια που εμειναν...

οσο για το φιλο που ανοιξε το θεμα ο καθενας εχει καποιο χομπι,εμενα με λενε συνεργειακια οι φιλοι καθως βελτιωνω μοτο και αμαξια περναω ωρες στα συνεργεια

εσενα φιλε μου αν εχεις ελευθερο χρονο να γυρνας απο νοσοκομειο σε νοσοκομειο δωσε ακαποτα γαμησια και πολλαπλασιασε τις πιθανοτητες να γινεις στρατηγος σε εχει αναγκη η πατριδα!
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
Γεια σου Popov!

Τώρα κι αυτό με την Fanta βρε παιδιά ... μην το παρουσιάζουμε πανάκεια.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά του χούι
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Οποιος γαμαει μονο με καποτα πρωτος το λιθο βαλετω.
Και οι καθημερινες γκομενες ειναι μεσα στις στατιστικες των ασθενειων.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Οποιος γαμαει μονο με καποτα πρωτος το λιθο βαλετω.
Και οι καθημερινες γκομενες ειναι μεσα στις στατιστικες των ασθενειων.
Η διαφορά είναι ότι οι κανονικές γκόμενες, ακόμα και οι πιο παρτόλες, δε θα γαμηθούν με 100 διαφορετικούς τη μέρα. :grin:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Οποιος γαμαει μονο με καποτα πρωτος το λιθο βαλετω.
Και οι καθημερινες γκομενες ειναι μεσα στις στατιστικες των ασθενειων.

πολλές φορές τα πράγματα τα βλέπουμε από την οπτική γωνία που μας βολεύει. Κανένας λίθος τύπε. Δικαίωμά σου να το κάνεις, αλλά μην βαυκαλίζεσαι, δεν είναι το ίδιο, παίζεις ρώσικη ρουλέττα. Αν δεν το καταλαβαίνεις είναι γιατί σε τυφλώνει το πάθος σου. Αλλά είπαμε πρώτα η ψυχή....
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
πολλές φορές τα πράγματα τα βλέπουμε από την οπτική γωνία που μας βολεύει. Κανένας λίθος τύπε. Δικαίωμά σου να το κάνεις, αλλά μην βαυκαλίζεσαι, δεν είναι το ίδιο, παίζεις ρώσικη ρουλέττα. Αν δεν το καταλαβαίνεις είναι γιατί σε τυφλώνει το πάθος σου. Αλλά είπαμε πρώτα η ψυχή....

Δεν έπιασες το νοημα των λεγομενων μου :grin:
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
τι κάνει τύπε η fanta? μήπως τον κάνει αδιάβροχο;
Μα αυτό ακριβώς λέω κι εγώ. Ένα γιατροσόφι είναι και όχι ένα αντίμετρο.

Επίσης νομίζω ότι είναι λάθος, ειδικά για τους νεότερους, να τα εξισώνουμε όλα. Σεξ με επαγγελματία που συστηματικά εκδίδεται χωρίς προφυλακτικό είναι ρώσικη ρουλέτα. Αν δεν την φας με την πρώτη κάποια στιγμή θα την φας. Όλα υπόλοιπα (σπασμένο προφυλακτικό, πίπα χωρίς προφυλακτικό) ενέχουν κινδύνους αλλά δεν είναι το ίδιο. Το αναφέρω αυτό γιατί πιθανόν κάποιος να ακολουθήσει και τον αντίστροφο συλλογισμό: Αφού δέχομαι πίπα χωρίς προφυλακτικό ας κάνω και σεξ χωρίς προφυλακτικό. Τεράστια διαφορά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom