Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Something is rotten in the state of Denmark. (Hamlet, Act 1, Scene 4, p. 5)...   :o :o  :grin: :grin:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Τώρα "φονιάδες" ξέρουμε κι οι δυο μας διάφορους, ανάμεσά μας ζούν! Και δεν κάνω την παρθένα κι εγώ τα έχω κάνει τα παράνομα μου εξτραδάκια, απλά τα έκανα με κάποιες που γουστάρανε, δεν εξανάγκασα ποτέ καμία...

Κοιτα παντως σχετικο ειναι κι αυτο.
Δεν θελω να υπονομευσω ουτε εσενα ουτε την σχεση σου με καμια κοπελα.
Απλα σαν καποια που πουλαει ενα προιον, θελει να κραταει την πελατεια της. Οποτε αν δει οτι γουσταρει αυτο το πραγμα ο πελατης, προκειμενου να τον κρατησει μπορει να του το δωσει.
Προφανως ζυγιζει στο μυαλο της εστω λιγο με τι ανθρωπο εχει να κανει, αλλα δεν νομιζω οτι το γουσταρει πραγματικα.
Πολυ λιγες οντως θα το γουσταραν πραγματικα.
Επαναλαμβανω, οτι δεν σε ξερω προσωπικα, και οτι οντως μπορει να σε γουσταραν καποιες, απλα θεωρω πιο πιθανο οτι σε ηθελαν για πελατη.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995


Τώρα "φονιάδες" ξέρουμε κι οι δυο μας διάφορους, ανάμεσά μας ζούν! Και δεν κάνω την παρθένα κι εγώ τα έχω κάνει τα παράνομα μου εξτραδάκια, απλά τα έκανα με κάποιες που γουστάρανε, δεν εξανάγκασα ποτέ καμία...
[/quote]



Το έκανες με καποιες που γουσταρανε  :think: και δε σκεφτηκες οτι μπορει να γουσταρανε και άλλους ? Εσυ πως προφυλάσσεσαι  :think: και η αλλη που θα παει μαζι σου  :think: πουταν, γκομενα, σύζυγος  :think:
Αν το έκανες σε στιγμή ύστατης αδυναμίας τότε ειναι κατανοητό και μπορει ο καθένας να μπει σε πειρασμό.
Εχω μπει και γω σε πειρασμό με 2-3 Που έκανα επαναλαμβανόμενα ραντεβου αλλα ευτυχώς επικράτησε η λογική. Οςα φέρνει η ωρα δεν τα φέρνει ο χρόνος και οταν εχει φύγει η γκαβλα  και αρχίζουν να σε ζώνουν τα φίδια δεν ειναι καλο.... Αρκετα ρισκάρουμε με την άκαποτη πίπα τα γλυφομουνια και τα γλωσσοφιλα ας μη προκαλούμε τη τύχη μας περισσότερο.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Τώρα "φονιάδες" ξέρουμε κι οι δυο μας διάφορους, ανάμεσά μας ζούν! Και δεν κάνω την παρθένα κι εγώ τα έχω κάνει τα παράνομα μου εξτραδάκια, απλά τα έκανα με κάποιες που γουστάρανε, δεν εξανάγκασα ποτέ καμία...




Το έκανες με καποιες που γουσταρανε  :think: και δε σκεφτηκες οτι μπορει να γουσταρανε και άλλους ? Εσυ πως προφυλάσσεσαι  :think: και η αλλη που θα παει μαζι σου  :think: πουταν, γκομενα, σύζυγος  :think:
Αν το έκανες σε στιγμή ύστατης αδυναμίας τότε ειναι κατανοητό και μπορει ο καθένας να μπει σε πειρασμό.
Εχω μπει και γω σε πειρασμό με 2-3 Που έκανα επαναλαμβανόμενα ραντεβου αλλα ευτυχώς επικράτησε η λογική. Οςα φέρνει η ωρα δεν τα φέρνει ο χρόνος και οταν εχει φύγει η γκαβλα  και αρχίζουν να σε ζώνουν τα φίδια δεν ειναι καλο.... Αρκετα ρισκάρουμε με την άκαποτη πίπα τα γλυφομουνια και τα γλωσσοφιλα ας μη προκαλούμε τη τύχη μας περισσότερο.

Δεν μπορούσες να τα πείς καλύτερα....  :hi:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Παιδιά μην το ψάχνετε! Φυσικά έχουν ρίσκα αυτά.
Και φυσικά δεν τα κάνεις συχνά αλλά πολύ επιλεκτικά και πάλι δεν ξερεις ποτέ.

Σίγουρα με μια που πηδιέται δυο φορές τη βδομάδα έχεις μικρότερο κίνδυνο από κάποιαν στο Μετάξι που παίρνει 25 τη μέρα τους 10 ακα.

Τώρα αν ρωτάτε ποιες είναι αυτές που πηδιούνται 2 φορές τη βδομάδα, μην ψάχνετε εδώ!
Αλλά κι εδώ μια που λέγαμε για προσπαθήστε να κλείσετε τώρα την 20χρονη απόφοιτο του Ρωσικού πολυτεχνείου να δούμε αν θα την πετύχετε ή θα έχουν πέσει πάνω της όλοι οι συστηματικοί ακαποτάκηδες; ;)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Παιδιά μην το ψάχνετε! Φυσικά έχουν ρίσκα αυτά.
Και φυσικά δεν τα κάνεις συχνά αλλά πολύ επιλεκτικά και πάλι δεν ξερεις ποτέ.

Σίγουρα με μια που πηδιέται δυο φορές τη βδομάδα έχεις μικρότερο κίνδυνο από κάποιαν στο Μετάξι που παίρνει 25 τη μέρα τους 10 ακα.

Τώρα αν ρωτάτε ποιες είναι αυτές που πηδιούνται 2 φορές τη βδομάδα, μην ψάχνετε εδώ!
Αλλά κι εδώ μια που λέγαμε για προσπαθήστε να κλείσετε τώρα την 20χρονη απόφοιτο του Ρωσικού πολυταχνείου να δούμε αν θα την πετύχετε ή θα έχουν πέσει πάνω της όλοι οι συστηματικοί ακαποτάκηδες; ;)

Αργησες τύπε :sunglasses:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
με δυο λογια παλι κρεμπιεδες ακουμε και κρεμπιεδες δε βλεπουμε :S,ο αλλος ακομη να αποφασισει  :S,κατηγοριες για τσαμπουκαλιδικα ακα εκτοξευονται συλληβδην.. :S
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Δεν περίμενα κάτι λιγότερο κυριακάτικα  :2funny:
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
τυπε παιδική χαρά ....τι ψαχνεις...
ναι,αλλα δεν μπορει να συνεχιστει αλλο αυτο,θα αναγκαστω να παραθεσω προσφατο κρεμπιε σε παντρεμενη αν και ειχα πει δε θα το κανω για να μην καρφωθω,αλλα δε βλεπω αλλη λυση.. :S :rockon: :S :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
Εχουμε τεραστια αναγκη να ακούσουμε για κρεμπιέ σε παντρεμένη μουνάρα :rockon: :rockon: :hi: :hi:
τον συντασσω αμεσα,το αποφασισα,θα αναρτηθει πιστευω σε μιση ωρα,εκει που ΠΡΕΠΕΙ,στο CREAMPIE CLAN-ακαποτοι καταδρομεις :rockon: :rockon: :rockon: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

tanapou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2011
Μηνύματα
92
Κριτικές
34
Like
821
Πόντοι
990
Τζούνη πάρε τα ματζούνια σου και πέτα τα στα σκουπίδια !!!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δε πρόκειται ποτέ η συνταγή σου να νικήσει την παράδοση της Φαντας και τη νέα καινοτόμα εφεύρεση μου το ΕΞΤΡΑΔΙΞ !!!

Ακόμα για τους φίλους του ΕΞΤΡΑΔΙΞ ο όμιλος ακάποτον καταδρομέων συνιστά

επαλείψεις με μουρουνέλαιο σε όλο το μήκος του πέους !!!



http://[URL unfurl="true"]www.ofarmakopoiosmou.gr/system/uploads/asset/data/24463/product_show_Mollers_fysiki.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
ναι,αλλα δεν μπορει να συνεχιστει αλλο αυτο,θα αναγκαστω να παραθεσω προσφατο κρεμπιε σε παντρεμενη αν και ειχα πει δε θα το κανω για να μην καρφωθω,αλλα δε βλεπω αλλη λυση.. :S :rockon: :S :S
τυπε δώσε υλικό να δουν τα παιδιά να ξεστραβωθουν.... :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.
Τυπε μαλακιες σου λενε ολοι.Θα βουτας την πουτσα σου λιγη ωρα πριν την επαφη σε μια λεκανη με χλωρινη και σπραιτ,
και λιγη ωρα μετα την επαφη,αν υπαρχει ακομη ο πουτσος σου.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.

Τυπε το μουρουνέλαιο ειναι πολυ καλο, το βαζεις στον πουτσο και δεν κολλάς τιποτα γιατι τυχον ιοι και μικροβια γλιστράνε και δεν προλαβαίνουνε να εισχωρήσουν στον δερμα. :S :S :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom