Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.
τυπε τα φιλιά να τα αποφεύγεις, μπορεί να κολησεις καμιά γρίπη. ..
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.


Μύστη μου καλησπέρα. Ήρθε η ώρα να μπουν τα πράγματα στη θέση τους. Άκου να δεις τι γίνεται λοιπόνε,

για να απολαμβάνεις ελεύθερα ακάποτο γαμήσι και ότι άλλο θες εμείς οι ακάποτοι καταδρομείς έχουμε δημιουργήσει κάποιες

τεχνοτροπίες για να θωρακίσουμε τον οργανισμό μας. Πρώτα από όλα πρέπει να λαμβάνεις καθημερινά μεγάλες ποσότητες από βιταμίνη C.

Το να τρως ιδίως σκέτα πορτοκάλια αλλά και μανταρίνια ακόμα καλύτερα. Αν μπορείς να κουμπώσεις και βιταμίνες καλό και αυτό.

Μετά το επόμενο που θα πρέπει να κάνεις πριν το ακάποτο γαμήσι είναι να πίνεις ένα σφηνάκι ΕΞΤΡΑΔΙΞ. Το ΕΞΤΡΑΔΙΞ είναι δικιά μου

πολύ καλά δοκιμασμένη συνταγή και με ωραία γεύση. Θυμίζει Cuba Libre στη γεύση. Στη συνέχεια αφού γαμάς θα ρίχνεις ένα δυνατό

κατουρηματάκι και θα προμηθεύεσαι από το πλησιέστερο περίπτερο μια φάντα με ανθρακικό. Γυρνώντας σπίτι μια επάλειψη με μουρουνέλαιο θα

είναι το κλειδί για να είσαι πάντα καλά. Ελπίζω να σε βοήθησα καλό βράδυ  :hi:
 

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Ρε φιλε επειδή δεν μπορώ να καταλάβω αν κάνεις πλάκα ή όχι θα ήθελα να μου πεις τι είναι αυτό το εξτραδιξ και αν όντως κάνει δουλειά το μουρουνελαιο μαζί με την φαντα καθώς και ποτε πρέπει να τα χρησιμοποιήσουμε? Πριν ή μετά το ραντεβού?
Επίσης η συνταγή με τα πορτοκάλια μανταρινια σοκολάτες δισκία lanes κτλπ ισχύει?
Δεν έχω ψαχτει καθόλου με την όλη φάση και θα ήθελα και γω σαν νεος στο άθλημα να μάθω πως μπορώ να προφυλαχτω και να μην κολλησω κανα ΣΜΝ απολαμβανωντας τις ακαποτες πιπες και τα φιλιά γτι να πω την αλήθεια για ακαποτο γαμησι δεν το ψηνω.
Παρακαλώ απαντήστε με σοβαρότητα όσοι γνωρίζετε μιας και δεν είναι να παίζεις με αυτά.
Ευχαριστώ.

Τυπε, αν δεν τρολαρεις θα σου απαντησω σοβαρα.

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΣΜΝ απο ακαποτο γαμησι.

Γι αυτο παντα προφυλακτικο, και καλο μπανιο γεννητικων οργανων και χεριων, καθως και πλυσιμο στοματος μετα την πραξη. Απο την στιγμη που εβαλες δακτυλα, φιλησες, η εγλυψες, εχεις ηδη μικροβια πανω σου. Πλενοντας τον εαυτο σου μετα, τουλαχιστον αποφευγεις ορισμενες δερματοπαθιες κτλ.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Θελω να στείλουμε αυτό το ποστ στην εκμπομπή της Μελέτη...  :rockon:    :rockon:    :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
Τυπε το μουρουνέλαιο ειναι πολυ καλο, το βαζεις στον πουτσο και δεν κολλάς τιποτα γιατι τυχον ιοι και μικροβια γλιστράνε και δεν προλαβαίνουνε να εισχωρήσουν στον δερμα. :S :S :S :S :S
:rockon: :S :rockon: :S :rockon: :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
Τυπε μαλακιες σου λενε ολοι.Θα βουτας την πουτσα σου λιγη ωρα πριν την επαφη σε μια λεκανη με χλωρινη και σπραιτ,
και λιγη ωρα μετα την επαφη,αν υπαρχει ακομη ο πουτσος σου.
7up κανει :think: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
K

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
530
Κριτικές
3
Like
109
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Κάποιες διαπιστώσεις. Για αρχή αναρωτιέμαι αν όσοι μιλάνε για προστασία κτλ, αν βάζουν καποτα στο τσιμπουκι ή αν βάζουν με τις γκομενες τους. Οι πουτανες, με όσους και αν πάνε, τουλάχιστον μια φορά το μήνα περνάνε εξετάσεις. Δηλαδή στην ουσία μηδενιζουν το κοντέρ αν είναι καθαρές. Οι ελλεηνιδες γκομενες σας, έχετε την εντύπωση ότι κάνουν το ίδιο? Επίσης, τι εννοείται κάνουν εξετάσεις για τα "χοντρά" μια φορά το μήνα και 1 φορά τη βδομάδα για τα απλά. Δηλαδή ποια είναι τα απλά για να καταλάβω. Βασικά δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα πάρω το ακαποτο πουτανακι. Είμαι ακόμα σε φάση συλλογισμου. Μάλλον κλείνω να το πάρω αλλά να φορέσω κράνος, μιας και είναι απίστευτο καυλακι. Αυτά! Να είστε καλά!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.806
Πόντοι
24.596
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Κάποιες διαπιστώσεις. Για αρχή αναρωτιέμαι αν όσοι μιλάνε για προστασία κτλ, αν βάζουν καποτα στο τσιμπουκι ή αν βάζουν με τις γκομενες τους. Οι πουτανες, με όσους και αν πάνε, τουλάχιστον μια φορά το μήνα περνάνε εξετάσεις. Δηλαδή στην ουσία μηδενιζουν το κοντέρ αν είναι καθαρές. Οι ελλεηνιδες γκομενες σας, έχετε την εντύπωση ότι κάνουν το ίδιο? Επίσης, τι εννοείται κάνουν εξετάσεις για τα "χοντρά" μια φορά το μήνα και 1 φορά τη βδομάδα για τα απλά. Δηλαδή ποια είναι τα απλά για να καταλάβω. Βασικά δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα πάρω το ακαποτο πουτανακι. Είμαι ακόμα σε φάση συλλογισμου. Μάλλον κλείνω να το πάρω αλλά να φορέσω κράνος, μιας και είναι απίστευτο καυλακι. Αυτά! Να είστε καλά!
τσιμπουκι θα δωσεις ακα? :think:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Η συνταγή του συναγωνιστη Junis ειναι για προμελετημενα ακαποτα.
Προετοιμαζεσαι απο το σπιτι.
Για τα εκτακτα εχουμε πάντα μαζι μας μια δοση εξτραδιξ
[size=11pt]Μύστη μου, έπιασες το νόημα της συνταγής μου, το οποίο δεν είναι άλλο από την πρόληψη.  :hi:

Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΤΖΟΥΝΗ αποτελεί μια τεκμηριωμένη φυσική ασπίδα, σαν οργανική καπότα, έναντι των κακόβουλων βακτηρίων και ιών.  :rockon:

[/size]
[size=16pt]Το Εξτραδίξ είναι αποκύημα της φαντασίας ορισμένων!  :jerking:  :jerking:  :jerking:[/size]
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=11pt]Μύστη μου, έπιασες το νόημα της συνταγής μου, το οποίο δεν είναι άλλο από την πρόληψη.   :hi:

Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΤΖΟΥΝΗ αποτελεί μια τεκμηριωμένη φυσική ασπίδα, σαν οργανική καπότα, έναντι των κακόβουλων βακτηρίων και ιών.  :rockon:

[/size]
[size=16pt]Το Εξτραδίξ είναι αποκύημα της φαντασίας ορισμένων!   :jerking:  :jerking:  :jerking:[/size]

Ρε πυρφόρε ότι και να γράψεις το γιατροσόφι που σου ψέλλισε μια τσιγγανορουμάνα κουκουβάγια

δε θα ξεπεράσει το ΕΞΤΡΑΔΙΞ !!! ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ !!!  :wanker: :wanker: :wanker:  :orchestra: :orchestra:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
Ρε πυρφόρε ότι και να γράψεις το γιατροσόφι που σου ψέλλισε μια τσιγγανορουμάνα κουκουβάγια

δε θα ξεπεράσει το ΕΞΤΡΑΔΙΞ !!! ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ !!!  :wanker: :wanker: :wanker:  :orchestra: :orchestra:
[size=11pt]Μύστη, δεν έχουμε τις ίδιες πηγές  :idiot:  :2funny:

Για ανέλυσε ένα-ένα τα συστατικά του ΕΞΤΡΑΔΙΞ κι άσε τις μεγαλόστομες δηλώσεις...

:orchestra:[/size]
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Παιδιά μην το ψάχνετε! Φυσικά έχουν ρίσκα αυτά.
Και φυσικά δεν τα κάνεις συχνά αλλά πολύ επιλεκτικά και πάλι δεν ξερεις ποτέ.

Σίγουρα με μια που πηδιέται δυο φορές τη βδομάδα έχεις μικρότερο κίνδυνο από κάποιαν στο Μετάξι που παίρνει 25 τη μέρα τους 10 ακα.

Τώρα αν ρωτάτε ποιες είναι αυτές που πηδιούνται 2 φορές τη βδομάδα, μην ψάχνετε εδώ!
Αλλά κι εδώ μια που λέγαμε για προσπαθήστε να κλείσετε τώρα την 20χρονη απόφοιτο του Ρωσικού πολυτεχνείου να δούμε αν θα την πετύχετε ή θα έχουν πέσει πάνω της όλοι οι συστηματικοί ακαποτάκηδες; ;)

αυτου του ειδους τα στατιστικα δεν εχουν κανενα νοημα. ο κινδυνος ειναι ολοιδιος στατιστικα σε ολες τις περιπτωσεις ειτε με πουτανα μεταξουργειου ειτε κολ γκιρλ ειτε με γκομενα ειτε με παρθενοπιπιτσα. γιατι ακομα και η γκομενα που εχει παει με δυο αντρες μεχρι τωρα στη ζωη της και τωρα την πηδαω εγω που θα πηδηξω ακαποτα 50 γκομενες, ειναι σαν να εχει παει η ιδια με αλλους 50 ακαποτα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
[size=11pt]Μύστη, δεν έχουμε τις ίδιες πηγές  :idiot:   :2funny:

Για ανέλυσε ένα-ένα τα συστατικά του ΕΞΤΡΑΔΙΞ κι άσε τις μεγαλόστομες δηλώσεις...

:orchestra:[/size]

καλά αν νομίζεις ότι θα πάρεις την συνταγή έτσι απλά είσαι γελασμένος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Ρε πυρφόρε ότι και να γράψεις το γιατροσόφι που σου ψέλλισε μια τσιγγανορουμάνα κουκουβάγια

δε θα ξεπεράσει το ΕΞΤΡΑΔΙΞ !!! ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ !!!  :wanker: :wanker: :wanker:  :orchestra: :orchestra:

Ποιο εξτραδίξ.Παιδιά πάρτε το χαμπάρι χωρίς καπότα στα γούστα πρέπει να έχετε έτοιμη διαθήκη.Δε μιλάμε για τύχη.Σας χτυπάει 100% όπως η σφαίρα του εκτελεστικού αποσπάσματος.Και να τη γλιτώσετε στο χώμα θα είστε.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Ποιο εξτραδίξ.Παιδιά πάρτε το χαμπάρι χωρίς καπότα στα γούστα πρέπει να έχετε έτοιμη διαθήκη.Δε μιλάμε για τύχη.Σας χτυπάει 100% όπως η σφαίρα του εκτελεστικού αποσπάσματος.Και να τη γλιτώσετε στο χώμα θα είστε.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606

Απλά πεθαίνεις χωρίς καπότα σε αυτα τα γούστα.Οι γκόμενες είναι πολύ βρωμιάρες.Τώρα όσοι πιστεύουν οτι έχουν τύχη,πιάνουν ρουλέτα,τζόκερ και γαμάνε ακάποτα χωρίς να κολλήσουν τα βακτήρια από τα βρώμικα μουνιά κτλ δεν έχουν παρά να δοκιμάσουν.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
αυτου του ειδους τα στατιστικα δεν εχουν κανενα νοημα. ο κινδυνος ειναι ολοιδιος στατιστικα σε ολες τις περιπτωσεις ειτε με πουτανα μεταξουργειου ειτε κολ γκιρλ ειτε με γκομενα ειτε με παρθενοπιπιτσα. γιατι ακομα και η γκομενα που εχει παει με δυο αντρες μεχρι τωρα στη ζωη της και τωρα την πηδαω εγω που θα πηδηξω ακαποτα 50 γκομενες, ειναι σαν να εχει παει η ιδια με αλλους 50 ακαποτα.

Οι γκόμενες δεν έχουν ιδέα τι μικρόβια κολυμπάνε στο μουνί τους.Αν ένας άντρας τα έβλεπε live ούτε με σκατένιο μπατσούνι μέσα δε θα έμπαινε.Είναι πολύ πράμα θυσιάζεις τον αθώο πούτσο σου για αυτούς τους διαβόλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom