Νέα

Σεξ με call girl χωρίς καποτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kamenosentelws
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Οποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να πηδιέται ακαποτα παρακαλώ να μου στείλει τηλέφωνο.
Καλώς ή κακώς δεν μπορώ να πηδήξω με καπότα.
φιλε μας καλως η κακως οι περισσοτερες εδω μεσα αν παρα..γνωριστουν! το προσφερουν..
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Οποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να πηδιέται ακαποτα παρακαλώ να μου στείλει τηλέφωνο.
Καλώς ή κακώς δεν μπορώ να πηδήξω με καπότα.
Να μαθεις να πηδας με καποτα....γιατι αμα κολησεις κανενα AIDS καμια απο τις κοπελες εδω μεσα..και κατ επεκταση και εμας....! Καλος η κακος θα σε πηδηξουμε εμεις χωρις καποτα!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Οποιος φίλος ξέρει κάποια κοπέλα να πηδιέται ακαποτα παρακαλώ να μου στείλει τηλέφωνο.
Καλώς ή κακώς δεν μπορώ να πηδήξω με καπότα.

Σαν να λες "Όποιος ξέρει σε ποιο μπαρ πουλάνε χασίς και κόκα να μου πει!"
Σε πάρα πολλά πουλάνε ρε τύπε, απλά πρέπει να σε ξέρουν ή να σε συστήσει κάποιος για να σου δώσουν. ;)
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Σαν να λες "Όποιος ξέρει σε ποιο μπαρ πουλάνε χασίς και κόκα να μου πει!"
Σε πάρα πολλά πουλάνε ρε τύπε, απλά πρέπει να σε ξέρουν ή να σε συστήσει κάποιος για να σου δώσουν. ;)

:thumbsup: :thumbsup:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Μία είναι αυτή άλλη ?
Εκανα θέμα αλλά μου το έσβησαν,επιτρέπετε δηλαδή να μιλάμε για ακάποτα γαμήσια για την γερμανία και όχι για την ελλάδα?
Θα πάω μεταναστης.

Ευελπιστώ και σε άλλες προτάσεις.
Ελα να σου δείξω αν μπορώ.
Φιλαρακο το ΑΚΑ στην ελλαδα ειναι παρανομο. Δεν ξερω τι ισχυει στη γερμανια αλλα στην Ελλαδα ειναι παρανομο.

Βεβαια δεν ξεχναμε οτι και πολλα αλλα πραγματα ειναι παρανομα εδω και μια χαρα δουλευουν.

Ομως το να ανοιγεις thread με στοχο να μαζεψεις ολες οσες κανουν κατι τυπικα παρανομο δεν ειναι και τοσο καλη ιδεα. Γιατι απλα δινεις μαζεμενες ολες τις εργσζομενες του χωρου που δινουν το Ακα στα στρουμφακια που το site σιγουρα το παρακολουθουν.

Ειναι αλλο πραγμα να ισχυριζεται σποραδικα και ασχετα καποιος οτι πηρε ενα παρανομο εξτραδακι ( που μπορει να ειναι και μουφα ) και αλλο να συμφωνουν 15 ατομα οτι η ταδε το δινει ΑΚΑ.

Παντως αν και ειχα σκεφτει δεκαδες λογους για να μεταναστευσει κανεις απο την Ελλαδα το συγκεκριμενο δεν τον ειχα σκεφτει. :2funny: :2funny:

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Υπάρχει νόμος που το απαγορευει το ακάποτο;



Δεν είμαι θιασώτης του αλλά μου ακούγεται παράξενο και ανεφάρμοστο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Φιλαρακο το ΑΚΑ στην ελλαδα ειναι παρανομο. Δεν ξερω τι ισχυει στη γερμανια αλλα στην Ελλαδα ειναι παρανομο.

Ποιος το λέει αυτό; :think:
Δεν διαφωνώ αναγκαστικά, απλά ρωτάω επειδή δεν ξέρω κάτι τέτοιο...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Ελα να σου δείξω αν μπορώ.
Καλα ρε μεγαλε εσυ γραφεις οτι δεν μπορεις..  :headbang: νταξ, σε γραφω οτι μπορει να εχεις θεμα και χωρις.. δεν ειπα οτι ειναι σιγουρο οτι εχεις. :uglystupid: Λυσε πρωτα το προβλημα σου με την καποτα και μετα θα βρεις και γυναικα για ακα. ;)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Το ονειρο μου να γαμήσω γρια cg ακάποτα, στην αρχη θα μου παρει πιπα ακαποτη (αφου εχει βγαλει την μασελα) για να αισθανομαι μονο τα ουλα  :pipa1: :pipa1: :pipa1: μετα μετα θα την γαμησω απο κωλο ακαποτα αφου ορωτα εχει ριξει το γερικο της ναπαλμ στην τουαλέτα ωστε η πρωτεινη μου να της καθαρισει το παχυ εντερο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Το ονειρο μου να γαμήσω γρια cg ακάποτα, στην αρχη θα μου παρει πιπα ακαποτη (αφου εχει βγαλει την μασελα) για να αισθανομαι μονο τα ουλα  :pipa1: :pipa1: :pipa1: μετα μετα θα την γαμησω απο κωλο ακαποτα αφου ορωτα εχει ριξει το γερικο της ναπαλμ στην τουαλέτα ωστε η πρωτεινη μου να της καθαρισει το παχυ εντερο

cult σκηνικο :rockon:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
Ποιος το λέει αυτό; :think:
Δεν διαφωνώ αναγκαστικά, απλά ρωτάω επειδή δεν ξέρω κάτι τέτοιο...

Νομιζω ισχυει στο υγεινομικο πλαισιο κανονων ασκησεως του επαγγελματος της εκδιδομενης.
Ποτε βγηκε ο νομος δεν το θυμαμαι
Κοιταξε εδω.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Το ονειρο μου να γαμήσω γρια cg ακάποτα, στην αρχη θα μου παρει πιπα ακαποτη (αφου εχει βγαλει την μασελα) για να αισθανομαι μονο τα ουλα  :pipa1: :pipa1: :pipa1: μετα μετα θα την γαμησω απο κωλο ακαποτα αφου ορωτα εχει ριξει το γερικο της ναπαλμ στην τουαλέτα ωστε η πρωτεινη μου να της καθαρισει το παχυ εντερο
Είμαι σίγουρος ότι έχεις κάνει πρόβες με αμέτρητες προβατίνες!!!
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Νομιζω ισχυει στο υγεινομικο πλαισιο κανονων ασκησεως του επαγγελματος της εκδιδομενης.
Ποτε βγηκε ο νομος δεν το θυμαμαι
Κοιταξε εδω.
Αυτό το λίνκ δεν λέει ότι είναι παράνομο ,απλά λεει ότι είναι εγκληματικό ως προς τους κινδύνους που έχει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786

lakis mamoulakis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Οκτ 2012
Μηνύματα
991
Κριτικές
29
Like
2.070
Πόντοι
1.416
Καλησπέρα συναγωνιστες. Βρίσκομαι στη Γερμανία για δουλειές. Βλέπω πως πολλές εργατριες του έρωτα, προσφέρουν σεξ χωρίς προφυλαξη και τελείωμα μέσα με ένα μικρό ποσό παραπάνω. Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα. Μου είπαν πως οι κοπέλες ελέγχονται κάθε βδομάδα, πως έχουν χαρτιά και πως αν δεν ήταν υγιείς δεν θα τους επέτρεπε το γερμανικό κράτος να δουλεύουν. Μου είπαν μάλιστα να μου στείλουν και τις τελευταίες εξετάσεις της κοπέλας. Η ερώτηση μου είναι η εξής. Θα πηγαινατε χωρίς καποτα με πουτανα? Με τρώει ο κωλος μου  το  κάνω. Το σεξ χωρίς προφυλαξη εδώ επιτρέπεται χρόνια. Παρόλα αυτά, δεν υπήρχε καμία έξαρση του aids και όποιος έχει ζήσει Γερμανία ξέρει, πως αν κάτι ήταν επικίνδυνο, θα είχε απαγορευτεί καώρα.

Τυπε να σε ρωτηξω κατι; Μετα απο 15 σελιδες παπαρολογιες που κατεληξες;

Το'χω απορια..  :think:
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
6
                                [size=18pt] ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΕΞΤΡΑΚΙΑ ! Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΟΥ ΤΖΟΥΝΗ! [/size]



Παραθέτω μια ακόμη φορά τη συνταγή για να είμαστε προστατευμένοι στις επικείμενες επιδρομές μας. Η συνταγή του Τζούνη αποτελείται από τα εξής:


  • [li]2-3 πορτοκάλια ωμά και όχι σε χυμό, για να διατηρούνται οι βιταμίνες αναλλοίωτες. Αποφεύγουμε δια ροπάλου τεχνητά σκευάσματα, όπως Fanta.[/li]


  • [li]2-3 μανταρίνια ωμά, για τον ίδιο λόγο.[/li]


  • [li]1 σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι, γιατί ο εξτράκιας πρέπει να έχει ψηλά το ηθικό του στο πεδίο της ''μάχης''. Η σοκολάτα αυξάνει τη λίμπιντο, τη ροή ενέργειας και την οξυτοκίνη (''ορμόνη της ''αγάπης''). Επίσης, το σπέρμα γίνεται γλυκύτερο και ευκολοπόσιμο.[/li]


  • [li]1 αναβράζον δισκίο  Echinacea με Βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Θωρακίζει το ανοσοποιητικό σύστημα, ενώ παράλληλα βοηθά στην ενδυνάμωση της άμυνας του οργανισμού ενάντια στα παράνομα μικρόβια. Επιπρόσθετα, επιταχύνει τη γρήγορη ανάρρωση από το κρυολόγημα για να μη βήχουμε κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών και του ρεκτιφιέ.[/li]


  • [li]2-3 σταγόνες σπαθόλαδο ως υπογλώσσιο. Το περίφημο βάλσαμο των αρχαίων Σπαρτιατών είναι ιδανικό για πληγές και χτυπήματα, μώλωπες, εκχυμώσεις, στραμπουλήγματα, εγκαύματα, φλεγμονές, τσιμπήματα. Οι καθημερινές βλάβες από τις επιδρομές θα γίνουν παρελθόν.[/li]


  • [li]Προαιρετικά:
    1 δισκίο Λεκιθίνης σόγιας. Η λεκιθίνη και τα φωσφολιπίδια που περιέχει αποτελούν τα ενισχυτικά της διάνοιας. Ο νους του επιδρομέα πρέπει να είναι μόνιμα επάγρυπνος για τους γνωστούς λόγους. Επίσης, η λεκιθίνη ενισχύει τη μνήμη, η οποία βάλλεται καθημερινά από το μολυσμένο αέρα της πόλης και από τα μέταλλα των προωθητικών αερίων στα αποσμητικά χώρου των τσαρδιών.[/li]

WP_20160131_12_21_50_Pro.jpg

 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Τυπε να σε ρωτηξω κατι; Μετα απο 15 σελιδες παπαρολογιες που κατεληξες;

Το'χω απορια..  :think:
τυπε ο τύπος είμαι σίγουρος ότι τον έδωσε ακαποτα και ασαλιωτα ,τώρα ρωτάει εδώ τάχα μου τι να κάνει. ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom