Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
....δεν μας κανει...εμεις θελουμε μεγαλο... :tits: :tits: :tits: :tits: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


πανε  πια  οι  καλες  εποχες  με τα  :tits:    ετσι  για  να  σε  φτιαξω  λιγο  θυμασαι  στο μιχαλ.99    αφροδιτη ( 4-5  ειχε  αυτη ? )    ακολουθουσε η χριστινα (  με 3,5 )  και τελευταια  ερχοταν η  φιλη σου  η σονια .    και ολες τους  απο 22-24 χρ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
πανε   πια  οι  καλες  εποχες  με τα  :tits:    ετσι  για  να  σε  φτιαξω  λιγο  θυμασαι  στο μιχαλ.99    αφροδιτη ( 4-5  ειχε  αυτη ? )    ακολουθουσε η χριστινα (  με 3,5 )  και τελευταια  ερχοταν η  φιλη σου  η σονια .    και ολες τους  απο 22-24 χρ.
...ναι, και η αφροδιτη ηθελε 100αρικα για να κατσει στα 4...θα μου πεις οι αλλες τι θελουν ,και δεν ειναι και βυζαρουδες!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :-* :-* :-*..ε οχι και φιλη μου..παραλιγο να με παντρεψει η ζανα!!!...θυμασαι?
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
πανε   πια  οι  καλες  εποχες  με τα  :tits:    ετσι  για  να  σε  φτιαξω  λιγο  θυμασαι  στο μιχαλ.99    αφροδιτη ( 4-5  ειχε  αυτη ? )    ακολουθουσε η χριστινα (  με 3,5 )  και τελευταια  ερχοταν η  φιλη σου  η σονια .    και ολες τους  απο 22-24 χρ.

Α ρε jerry5 μην ξύνεις πληγές. Νομίζω είμαι ο μοναδικός από τους γράφοντες που ακόμη πάει έστω και πολύ αραιά στο συγκεκριμένο ίδρυμα που ουδεμία σχέση έχει με το ένδοξο παρελθόν του. Με στοιχειώνουν τα ντουβάρια του. Πέρασαν πραγματικά δυνατά κομμάτια από το μαγαζί όπως οι δύο αδερφές και πόσες ακόμα, με τη Σόνια τότε "άβγαλτο κοριτσόπουλο". Έχεις πάει καθόλου τα τελευταία χρόνια; Sorry για το off topic...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Α ρε jerry5 μην ξύνεις πληγές. Νομίζω είμαι ο μοναδικός από τους γράφοντες που ακόμη πάει έστω και πολύ αραιά στο συγκεκριμένο ίδρυμα που ουδεμία σχέση έχει με το ένδοξο παρελθόν του. Με στοιχειώνουν τα ντουβάρια του. Πέρασαν πραγματικά δυνατά κομμάτια από το μαγαζί όπως οι δύο αδερφές και πόσες ακόμα, με τη Σόνια τότε "άβγαλτο κοριτσόπουλο". Έχεις πάει καθόλου τα τελευταία χρόνια; Sorry για το off topic...

  δεν  ηξερες  ποια  να  πρωτοδιαλεξεις  τοτε.  μαζι  τοτε ,  ηταν  και  ενα  αστερακι  η παολα  απο ρουμανια.    δεν  εχω  παει  απο  τοτε που εφυγαν αυτες οι 3-4.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
  δεν   ηξερες   ποια  να   πρωτοδιαλεξεις  τοτε.  μαζι  τοτε ,   ηταν  και  ενα  αστερακι  η παολα  απο ρουμανια.    δεν  εχω  παει  απο  τοτε που εφυγαν αυτες οι 3-4.
:woldman: :woldman: :woldman:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...ναι, και η αφροδιτη ηθελε 100αρικα για να κατσει στα 4...θα μου πεις οι αλλες τι θελουν ,και δεν ειναι και βυζαρουδες!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :-* :-* :-*..ε οχι και φιλη μου..παραλιγο να με παντρεψει η ζανα!!!...θυμασαι?


η ζανα   :tooth:      πρωτη   μουρη  ειναι σε ολα .  :tooth:     θυμηθηκα  το αλλο  τωρα.    οταν   ολες οι  αλλες (  εβαλαν  λογια  )   και  την διωξανε  την σονια  απο το 99 (  επειδη  δουλευε  καργα )    μετα  απο καιρο  περναω απο   στουρναρη  29  και  πετυχαινω  εκει  την σονια (  πρωτη  της  μερα  στην δουλεια  και  ψαρωμενη  χωρις  να ξερει κανεναν , νεο περιβαλλον  κλπ )    της  λεω παμε  μεσα ρε  σονια.    μολις  λοιπον πηγαμε  στο δωματιο  ξαφικα  ξεσπαει σε κλαματα.  πολυ κλαμα  και  μαλιστα  στην αγκαλια μου.(  θυμηθηκε  το διωξιμο που της  ειχαν κανει  και πως της  ειχαν  φερθει  μετα απο 2-3 χρονια  δουλειας  στο 99 .  ειδε  εμενα που με ηξερε  και  ξεσπασε ).  ενταξει  την  ησυχασα  λιγο  και  της  λεω  αν  δεν εισαι  καλα  δεν πειραζει  περναω  αλλη φορα.   οχι  ενταξει  ειμαι  μου ειπε.    σκουπισε  το προσωπο της    και μετα  απο λιγο αρχιζε  το   γνωστο  και πολυ καλο  της προγραμμα  σε ολα .
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τότε δέναμε τα σκυλιά με τα λουκάνικα και πλέον σχεδόν βαφτίζουμε τον σκύλο λουκάνικο. Τότε το θέμα λυνόταν απλά. Διπλό ή τριπλό ή ό,τι και τελείωναν οι προβληματισμοί. Τη Σόνια όντως την πολεμούσαν και η Αννούλα  πυροδοτούσε αυτόν τον ανώφελο ανταγωνισμό. Τελικά το ματς Βγήκε Σόνια-Μιχαλακοπούλου, άσσος.

ΥΓ. Ξεχωριστή η στιγμή που περιγράφεις. Το κόβω για να μην χαλάω το θρεντ.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
η ζανα   :tooth:      πρωτη   μουρη  ειναι σε ολα .  :tooth:     θυμηθηκα  το αλλο  τωρα.    οταν   ολες οι  αλλες (  εβαλαν  λογια  )   και  την διωξανε  την σονια  απο το 99 (  επειδη  δουλευε  καργα )    μετα  απο καιρο  περναω απο   στουρναρη  29  και  πετυχαινω  εκει  την σονια (  πρωτη  της  μερα  στην δουλεια  και  ψαρωμενη  χωρις  να ξερει κανεναν , νεο περιβαλλον  κλπ )    της  λεω παμε  μεσα ρε  σονια.    μολις  λοιπον πηγαμε  στο δωματιο  ξαφικα  ξεσπαει σε κλαματα.  πολυ κλαμα  και  μαλιστα  στην αγκαλια μου.(  θυμηθηκε  το διωξιμο που της  ειχαν κανει  και πως της  ειχαν  φερθει  μετα απο 2-3 χρονια  δουλειας  στο 99 .  ειδε  εμενα που με ηξερε  και  ξεσπασε ).  ενταξει  την  ησυχασα  λιγο  και  της  λεω  αν  δεν εισαι  καλα  δεν πειραζει  περναω  αλλη φορα.   οχι  ενταξει  ειμαι  μου ειπε.    σκουπισε  το προσωπο της    και μετα  απο λιγο αρχιζε  το   γνωστο  και πολυ καλο  της προγραμμα  σε ολα .
... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....και συνεχισε  το σκληρο πηδημα...κλαιω απο τα γελια..η ματαιοδοξια της δεν εχει ορια...μαλακο ηταν να χασει το 80αρι.... :idiot: :idiot:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....και συνεχισε  το σκληρο πηδημα...κλαιω απο τα γελια..η ματαιοδοξια της δεν εχει ορια...μαλακο ηταν να χασει το 80αρι.... :idiot: :idiot:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ααααααααααααχαχαχα γεια σου ρε spunky!!!!
παλια "πουτανα" η Σόνια...
Ταληροφονιάς απο τους λίγους, έχει ψύχωση με τα λεφτά και επίσης ξέρει πολύ καλά να πάιζει την "καημένη"...... ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Γ Σεπτεμβρίου 54 και όχι 59 που είναι η Νάντια.
Πάντος αν θυμάμαι καλά το κατέχει τέλεια το άθλημα

σωστα θυμασαι στο 54 οχι στο 59, λαθος μου
εχει παει σε πολλά μαγαζια γενικότερα, και γενικά δεν μασαει στο δωματιο απο οτι εχω ακουσει, ειναι φουλ του ασσου
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ααααααααααααχαχαχα γεια σου ρε spunky!!!!
παλια "πουτανα" η Σόνια...
Ταληροφονιάς απο τους λίγους, έχει ψύχωση με τα λεφτά και επίσης ξέρει πολύ καλά να πάιζει την "καημένη"...... ;)
zero,το σονακι ειναι παλια καραβανα,με το περιλυπο υφος,εχει τα ακινητα....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
 



σιγα μην το  εχανε.      τωρα θα πληρωνει  και πολλα  χαρατσια.
...αυτην νοιαζεσαι..αυτη εχει μαγαζι...οποτε θελει το ανοιγει,οποτε θελει το κλεινει...οσο για τα χαρατσια...μολις βαλει τα κλαματα σε κανενα,να το κασερι...
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
...αυτην νοιαζεσαι..αυτη εχει μαγαζι...οποτε θελει το ανοιγει,οποτε θελει το κλεινει...οσο για τα χαρατσια...μολις βαλει τα κλαματα σε κανενα,να το κασερι...


  δεν με νοιαζει τι κανει  η  σονια και η καθε  σονια.    κανενα  καλαμπουρι  κανουμε  για  να  γελασεις  ,  οπως  γελασες  ;)
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
   δεν με νοιαζει τι κανει  η  σονια και η καθε  σονια.     κανενα  καλαμπουρι  κανουμε  για  να  γελασεις  ,  οπως  γελασες   ;)
...και γω γιαυτο το ειπα...για να γελασουμε.. :-* :-* :grin: :grin:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Πως ειναι αυτη η σουζανα φιλε; Που δουλευε πιο πριν;;

του πανούση η Σουζανα;;;;

 

με το θεικό στιχο "μια ζωη να περιμενεις να γαμησεις στην ουρα" αλλα και το "σεξ φαι σκατα και υπνο εργασια και χαρα " που κατα πως φαινεται θα μεινουν μόνο τα σκατα και ο υπνος  αφου απο εργασια και σεξ λίγα πράγματα .

Προσωπικη αποψη οτι μεγαλό προβλημα της ελληνικης κοινωνιας ειναι η αγαμια . Ανθρωπος που δεν κυνηγα να πηδηξει δεν εχει ορεξη ουτε για δουλεια ουτε για δημιουργία .

 Επίσης θα ηθέλΑ να αναρωτηθω : ποιος δεν εχει ψυχωση με τα λεφτα ;

 Για να επιστρεψω στο θέμα του νήματος αρχικα πηγα να κανω μια ερωτηση που εχω ξανακάνει σε άλλα νήματα αλλα επειδη εχω γινει γραφικοτερος απο μυκονιατικό σοκακι δεν θα την κάνω και απλα επειδη αναφερθηκε λιγα ποστ πιο πάνω θα ρωτήσω : , Ανοιγει και αλλο μαγαζι ;;; και αν ειναι ποτε (κατι για μια Δευτερα είπανε πιο πανω ) και που (μετα τον Πειραια προβλέπω Σπέτσες)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Προσωπικη αποψη οτι μεγαλό προβλημα της ελληνικης κοινωνιας ειναι η αγαμια . Ανθρωπος που δεν κυνηγα να πηδηξει δεν εχει ορεξη ουτε για δουλεια ουτε για δημιουργία .
πολυ σωστος!

  Επίσης θα ηθέλΑ να αναρωτηθω : ποιος δεν εχει ψυχωση με τα λεφτα ;

αλλο αγαπη, άλλο ψυχωση, μην τα μπερδευεις και αλλο εμμονη
  Για να επιστρεψω στο θέμα του νήματος αρχικα πηγα να κανω μια ερωτηση που εχω ξανακάνει σε άλλα νήματα αλλα επειδη εχω γινει γραφικοτερος απο μυκονιατικό σοκακι δεν θα την κάνω και απλα επειδη αναφερθηκε λιγα ποστ πιο πάνω θα ρωτήσω : , Ανοιγει και αλλο μαγαζι ;;; και αν ειναι ποτε (κατι για μια Δευτερα είπανε πιο πανω ) και που (μετα τον Πειραια προβλέπω Σπέτσες)

κανε λιγο υπομονη και θα μαθεις συντομα απο εδω, θα ειναι στο κεντρο κοντα στην πλατεια βικτωριας μυστη
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
αυριο περιμενουμε και την πρωτη της διμετρης της Πολωνεζας το ονομα της Ευα 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom