Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

niodarto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Παίδες, εγώ που είμαι εντελώς πρωτάρης και δεν έχω επισκεφτεί ποτέ τέτοιος χώρους, μπορείτε να μου πείτε τί ώρες είναι ανοικτά?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Παίδες, εγώ που είμαι εντελώς πρωτάρης και δεν έχω επισκεφτεί ποτέ τέτοιος χώρους, μπορείτε να μου πείτε τί ώρες είναι ανοικτά?
Πινειs ενα καφεδακι το πρωι με την ησυχια σου  και ξεκιναs μετα τιs 11.00 την βολτα σου....Μεχρι το βραδυ στιs 8.00  νταξει ειναι  ;)
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
960
Πόντοι
96
τελικά το HR της πουτανιάς δεν είναι καθόλου απλή υπόθεση.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  καιρό εχουμε να ξεκατινιαστουμε  :grin:

τελικά το HR της πουτανιάς δεν είναι καθόλου απλή υπόθεση.

  Βασικα η πουτανια ειναι σαν την χοληστερινη , υπαρχει η "καλη" και η "κακη" .

  Η "κακη" πουτανια ειναι αυτη που κανουν οι περισσότερες γυναικες μεταξυ τους με τα "ζουζούνα μου", "μωρο μου" , τις αγκαλιτσες τα φιλάκια κλπ  που καλυπτουν την ζηλεια μεταξυ των γυναικων.
Αυτη η πουτανια μαζι με τα γκομενικά ειναι που δημουργουν τις προστριβες στους εργασιακους χώρους και για αυτο δημιουργήθηκαν τα τμηματα προσωπικου  ;)

  Η "καλή" πουτανια ειναι αυτη που αν την εχει μια γυναικα σε κανει να θες να την βαλεις κάτω να της ριξεις εναν στα ............. γρηγορα (βασικα εσυ θες να αργησεις αλλα ενεκα η φυσις τελικα στα γρηγορα θα γινει ότι γινει).
 
  Τελος αν ειναι ωραιος ο κώλος οχι Πειραια αλλα Υδρα , Σπέτσες μην σου πω και Ψαρά μπορεις να φτάσεις . Αλλα οπως λέει και το ανέκδοτο "κωλοι υπάρχουν , λεφτά δεν υπάρχουν"

ΥΓ ψιλόοφτόπικ    αλλα ειμαι σε φάση βαρεμάρας

74876184_2d4bc5258d_z.jpg
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
πολυ καλημερα στα παιδια της Αθηνας και οχι μονο . Τα κοριτσια μας σας περιμενουν οπως παντα για την χαλαρωση σας . Η καινουργια μας κοπελα Λιλα και οι υπόλοιπες  η Βαλερια , Αλινα ,Τατιανα ,Βικυ ,Σοφία , Ρανια και Αλεξία
 

mattos13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
0
Παιδια, μια ερώτηση κρισεως !!! επειδή το μαγαζί είναι πολύ βολικό για εμένα, τώρα με την αποχώρηση της Ηλιαννας, πιά κοπέλα είνα το αστέρι του μαγαζιού ? (εννοείται πάντα από πλευράς υπηρεσιών)

ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Παιδια, μια ερώτηση κρισεως !!! επειδή το μαγαζί είναι πολύ βολικό για εμένα, τώρα με την αποχώρηση της Ηλιαννας, πιά κοπέλα είνα το αστέρι του μαγαζιού ? (εννοείται πάντα από πλευράς υπηρεσιών)

ευχαριστώ εκ τον προτέρων
  Λιλα  και Βαλέρια 
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια, μια ερώτηση κρισεως !!! επειδή το μαγαζί είναι πολύ βολικό για εμένα, τώρα με την αποχώρηση της Ηλιαννας, πιά κοπέλα είνα το αστέρι του μαγαζιού ? (εννοείται πάντα από πλευράς υπηρεσιών)

ευχαριστώ εκ τον προτέρων
το σωμα της Λιλα ταιριαζει και απο υπηρεσιες οι πελατες λενε οτι ειναι ανωτερη 
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
Πέρασμα πριν απο μερικές μέρες.Αλίνα και Τατιάνα έλειπαν όπως και φυσικά Ηλιάνα.Μου άνοιξε την πόρτα μια καινούρια.Ελληνίδα πρέπει,αλλά δεν συγκράτησα όνομα.Πολύ καλό μασάζ.Όμως δεν γδύθηκε καθόλου κι ούτε έκανe νύξη για κάτι παραπάνω!Μόνο happy ending !
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου τρελλένομαι όταν διαβάζω τέτοια. Μαγαζιά που ειναι φουλ φουλ να κοροϊδεύουν. Καλά και συ πως μπαίνεις μέσα και δεν τη ρωτάς τι πρόγραμμα κάνει. Την ντρέπεσαι η τη λυπασαι ; Πουτανες ειναι και στη δουλειά και αυτή και στην ψυχη αφού παει να σε βγάλει με μαλακία αφού δεν έκανες καλη συμφωνία.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
Πέρασμα πριν απο μερικές μέρες.Αλίνα και Τατιάνα έλειπαν όπως και φυσικά Ηλιάνα.Μου άνοιξε την πόρτα μια καινούρια.Ελληνίδα πρέπει,αλλά δεν συγκράτησα όνομα.Πολύ καλό μασάζ.Όμως δεν γδύθηκε καθόλου κι ούτε έκανe νύξη για κάτι παραπάνω!Μόνο happy ending !
ξανθιά κοντή?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες δεν του πάνε του συγκεκριμένου μαγαζιού.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom