Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Seven" Massage - Μακεδονίας 5 , 3ος όροφος (πρωην Personal Spa)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.636
Like
28.146
Πόντοι
5.006
  Θα παει και η Ηλιάννα παρέα ΄;;;(μου εχει δωθει η εντυπωση οτι ειναι φίλες ).

  Δεν ειδα κανεναν να ρωτα για την Ηλιάννα και πηρα την πρωτοβουλία να ρωτησω εγω που θα παει , οχι για μένα αλλα για το φουκαριάρικο το φόρουμ http://[URL unfurl="true"]www.ryanadamsarchive.com/images/smilies/chinese.gif[/img[/URL]]

Υποκατάστημα θα ειναι αυτό  στον Πειραια ???

και ενα [u]αστειο [/u]που θα καταλάβουν μόνο οσοι διαβαζουν το φόρουμ .

Φαντασου η Αλεξία να παει στο μαγαζι που διαφημιζει ο Φοτη [url=http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?topic=171204.240]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=171204.240[/url] [/URL]  :2funny:

από εκει που τον βρίζουν ολοι τον ΦΟΤΗ ξαφνικα θα γινει ήρωας και μεγάλος  :2funny: :2funny:

 
[/quote]οχι φιλε δεν θα παει μαζι με την αλεξια θα κανει κατι δικο τησ! η μαλλον το εχει κανει ηδη!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16

προς trueno

γιατι δεν την παιρνεις κανενα τηλεφωνακι αν δεν το εχεις κανει ....το εχει μοιρασει και σε εσενα ....μη κανεις τον παπα....αν οχι στο στελνω με pm
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
προς trueno
γιατι δεν την παιρνεις κανενα τηλεφωνακι αν δεν το εχεις κανει ....το εχει μοιρασει και σε εσενα ....μη κανεις τον παπα....αν οχι στο στελνω με pm

 οχι δεν το εχω το τηλ αλλα μην το στείλεις εχω ενα φίλο στον εξω κόσμο που πιθανότατα το έχει  ;).

 Δεν θα επρεπε να κακιωνεις πάντως , εγω ως απλος πελάτης που τελίκα παρεξηγηθηκα με τις κοπέλες ειχα γραψει εδω και καιρό οτι η συγκεκριμενη κανει μεν μαλακιες αλλα τις κάνουν και μαλακίες και ολο αυτο το κακό κλίμα βγαινει και προς τα εξω .

 Τωρα αν ειμαι τόσο εξυπνος εγω που σε 3 σαλοναρισματα του 5λεπτου καταλαβα αυτο που δεν βλέπατε εσεις τι να πω . μαλλον πρεπει να συγκεντρωθω να δω 5 + 1 νουμερα να τα παιξω τζόκερ που εχει τζακ πότ .  Παω να βρω το ποστ .

το βρηκα

 
  η μικρη μου εμπειρια δειχνει οτι δεν την προσεχετε οσο θα επρεπε και υποθετω οτι η ιδια κανει αρκετα παραπόνα αλλα αρκετες φορες πρεπει να εχει δικιο που παραπονιεται.

 
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
  Δεν θα επρεπε να κακιωνεις πάντως , εγω ως απλος πελάτης που τελίκα παρεξηγηθηκα με τις κοπέλες ειχα γραψει εδω και καιρό οτι η συγκεκριμενη κανει μεν μαλακιες αλλα τις κάνουν και μαλακίες και ολο αυτο το κακό κλίμα βγαινει και προς τα εξω .

 Τωρα αν ειμαι τόσο εξυπνος εγω που σε 3 σαλοναρισματα του 5λεπτου καταλαβα αυτο που δεν βλέπατε εσεις τι να πω . μαλλον πρεπει να συγκεντρωθω να δω 5 + 1 νουμερα να τα παιξω τζόκερ που εχει τζακ πότ .  Παω να βρω το ποστ .

το βρηκα

 
φιλε μου ΑΕΚΤΖΗ μονο και μονο που εκανε παραπονα σε ενα πελάτη(εσενα) ειναι απαραδεκτο ....και ασε την εμπειρεια η εξυπναδα που δεν αμφιβαλω οτι εχεις . και να εισαι σιγουρος οτι δεν κακιώνω ....λάθος το πηρες .....Α ....ΚΑΙ ΤΖΟΚΕΡ ΤΟ 20 ...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
φιλε μου ΑΕΚΤΖΗ μονο και μονο που εκανε παραπονα σε ενα πελάτη(εσενα) ειναι απαραδεκτο ....και ασε την εμπειρεια η εξυπναδα που δεν αμφιβαλω οτι εχεις . και να εισαι σιγουρος οτι δεν κακιώνω ....λάθος το πηρες .....Α ....ΚΑΙ ΤΖΟΚΕΡ ΤΟ 20 ...

  Δεν εκανε παραπονα σε εμενα  απλα μια φορα κατι ειχε γινει μια μπουρδα και ημουν εκει μπροστα εγω και μου το είπε .

τις μαλακιες που της κανουν τις ΕΙΔΑ εγω , δεν μου τις ειπε καποιος .

  Τεσπα στα δικα μου ματια ηταν ολοφανερο οτι καποιες ηταν τσακωμενες και οτι ειχαν δημιουργηθει τα αντιστοιχα στρατόπεδα αλλα δεν ειμαι μαντης μπορει να εχω άδικο.
 

sexodaskalos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
417
Κριτικές
12
Like
18
Πόντοι
11
Εδω εκανε μπαμ οτι θα σκασει μπομπα. Οταν το καθε τσουλι βγαζει τα αποθημενα του τι περιμενες φιλε μου να γινει ? Κι εγω αν διηυθηνα το μαγαζι απο το σπιτι μου ετσι θα ηταν. τελος παντων . Αρκει να βαλουν μυαλο και να μην ξαναγινει μπαχαλο. Το αν εφυγε η ιλιανα ή η Αλεξια κανεις δεν νοιαζεται. Αλλα οχι να τρεχουμε στον Πειραια. Σιγα μην χαθηκαν οι κολοι στην Αθηνα.
 

sexodaskalos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
417
Κριτικές
12
Like
18
Πόντοι
11
Τωρα που τα ξαναδιαβαζω κανεις δεν λεει που θα παει η Ιλιανα. Πρεπει να ρωτησουμε την Φωτεινη που ηταν φιλες να μας πει ? Παρτο χαμπαρι Ψαρακα. Το μαγαζι εκλεισε. Ειναι θεμα χρονου εκτος αν ξαναγινεις αφεντικο και οχι απλα βραδυνος εισπρακτορας.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Εδω εκανε μπαμ οτι θα σκασει μπομπα. Οταν το καθε τσουλι βγαζει τα αποθημενα του τι περιμενες φιλε μου να γινει ? Κι εγω αν διηυθηνα το μαγαζι απο το σπιτι μου ετσι θα ηταν. τελος παντων . Αρκει να βαλουν μυαλο και να μην ξαναγινει μπαχαλο. Το αν εφυγε η ιλιανα ή η Αλεξια κανεις δεν νοιαζεται. Αλλα οχι να τρεχουμε στον Πειραια. Σιγα μην χαθηκαν οι κολοι στην Αθηνα.
μα πως γινεται και εχεις αποψη ? τοσα πολλα σου εχει διηγηθεί ???????? η εχεις και εσυ εμπειρια και εξυπναδα σαν τον troueno !!!!

φυσικά δεν χάθηκαν οι κολοι της Αθηνας για νατρεχεις απο πισω !!! αλλα δεν σε πιστευω !!!ειμαι σιγουρος οτι εσυ θα τρεξεις !!!!!
 

sexodaskalos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
417
Κριτικές
12
Like
18
Πόντοι
11
Το αν ειναι εξυπνος ο Τρουενο κι εγω δεν αφορα εσενα που δεν εισαι σε θεση να μετρησεις το ΙQ. Αλλα οταν βρωμαγανε οι πετσετες και παραπονιομαστε στα κοριτσια εσυ που ησουνα ? Και η ιστορια ολνων ειναι γραμμενη. Δεν αλλαξα γραφειο εδω και 20 χρονια. Κατι αλλοι αλλαζουν ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ μαγαζι καθε 2 χρονια. Εν παση περιπτωσει τα κοριτσακια δεν φταινε τιποτε αν το δηθεν αφεντικο ειναι ανικανο ή κανει το αφεντικο αλλος. Αντε χρονια πολλα και καλο καλοκαιρι .
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Τωρα που τα ξαναδιαβαζω κανεις δεν λεει που θα παει η Ιλιανα. Πρεπει να ρωτησουμε την Φωτεινη που ηταν φιλες να μας πει ? Παρτο χαμπαρι Ψαρακα. Το μαγαζι εκλεισε. Ειναι θεμα χρονου εκτος αν ξαναγινεις αφεντικο και οχι απλα βραδυνος εισπρακτορας.
το που θα βρεις την Ηλιανα μπορω να σου πω εγώ  !!!!! αλλα επιβεβαιώνεις το οτι τρέχεις  πίσω από κόλους  .......! δεν ειναι κακό ....αλλα μη το παίζεις παπάς ..... ξέρεις πολύ καλά που είναι..... το τηλεφωνάκι της το εχει δωσει παντού .....

Εισαι επιεικώς απαράδεκτος που μπαίνεις σε ξενα χωράφια χωρίς λόγο αλλα και ασχετος από δουλιές .....Συνδέεις την συνέχεια του μαγαζιού με την αποχώρηση της φίλης σου .....αλλα δεν εχει νοημα να σου κανω μαθημα ..τοσα ξερεις ,τοσα λές .....Τωρα παρε χαμπάρι οτι η προστέθηκε στο ρόστερ η Λίλα στη θεση της φίλης σου ....Ελληνίδα με παρα πολυ καλό μασαζ  ,ηλικία 32 με 35  που κάνει τα πάντα για να φροντίσει και ικανοποιήσει τον πελάτη ....
Οταν ξεκολλήσεις απο την φίλη σου σου την προτείνω ανεπιφύλακτα .....

Υ.Γ : μη φερνεις σε αντιπαραθεση το μαγαζυ με την φίλη σου .......για το μαγαζύ ειναι αδιάφορο το οτι σταμάτησε μία κοπέλα ....ηδη βρηκε αλλη ..
επίσης μη με προσβάλλεις "βραδυνός εισπράκτορας" γιατι δεν με γνωρίζεις αλλα δεν καταλαβαίνω και το λόγο που το κάνεις ......
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Το αν ειναι εξυπνος ο Τρουενο κι εγω δεν αφορα εσενα που δεν εισαι σε θεση να μετρησεις το ΙQ. Αλλα οταν βρωμαγανε οι πετσετες και παραπονιομαστε στα κοριτσια εσυ που ησουνα ? Και η ιστορια ολνων ειναι γραμμενη. Δεν αλλαξα γραφειο εδω και 20 χρονια. Κατι αλλοι αλλαζουν ΣΑΝ ΚΥΝΗΓΗΜΕΝΟΙ μαγαζι καθε 2 χρονια. Εν παση περιπτωσει τα κοριτσακια δεν φταινε τιποτε αν το δηθεν αφεντικο ειναι ανικανο ή κανει το αφεντικο αλλος. Αντε χρονια πολλα και καλο καλοκαιρι .
δυστυχώς για εσένα η εξυπνάδα , η αναίδεια , η ευγένεια ,η παιδεία  είναι ολοφάνερο οτι σου ειναι αγνωστα ......πάντως και εγω δεν εχω αλλαξει γραφείο εδω και 28 χρόνια ....γιατί απο οτι φαινεται δεν γνωρίζεις την δουλιά μου...Κοίτα λοιπόν  τη δουλίτσα σου και το γραφείο σου και μη ασχολείσαι με χρόνια πολλά  ειρωνείες και ψευτομαγκιές ......
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
η εχεις και εσυ εμπειρια και εξυπναδα σαν τον troueno !!!!

 παλι εμενα θυμηθηκες ;;  Εγω απλα   δικαιωθηκα που ελεγα οτι το μαγαζί ειναι σε πτωση και το περιμενα οτι καποια στιγμη θα τσακωθουν εκει μέσα

Από την άλλη  τα εχω πει οτι εχω πάει στο μαγαζί και η Ηλιαννα κρυφτηκε , λες να ειμαι και κολλητός της ;;

 Απλα εκειη την ημερα το καταλαβα οτι κρυβόταν απο την συμπεριφορα των υπολοιπων κοριτσιων που γελάγανε και σε μια φαση ηταν 2 κοπελες μπροστα μου με γυρισμενη την πλάτη και κοιτάζαμε ολοι μαζι τον διαδρομο, μετα φυγανε αυτες και εμεινα μονος κανα δίλεπτο. Νταξ δεν χρειαζεται και πολυ μυαλό να καταλάβεις οτι καποια κρυβεται και οτι τελικα αντι να την κρυψουν οι υπόλοιπες την κάρφωσαν με την στάση τους.

 Τεσπα κατα την γνωμη μου η Ηλιαννα περιμενει να πατε να την παρακάλεσετε να γυρισει . Αν πάτε σε 2 εβδομαδες θα εχουν παρει τα μυαλά της αερα , οποτε πηγαινετε αυριο το πρωί να της ζητησετε να γυρισει (φτανειειειειε να γυρισειειειεις που λεει το ασμα
) ριξτε και ενα ξεχεσιμο σε όλες να κοψουν τους καβγαδες , βάλτε και μια σεριφισσα να κρατα τις ισσορροπίες να δειτε πως θα πάει  .
Αν συνεχιστουν οι καβγαδες παρε μια παιδική πισινα - ριξε λάσπη  και κανε γυναικεις λασπόμαχίες και φωναξε μας να πάρουμε ματι με 10€

 Σε καθε περίπτωση οπως εδιωξαν εμενα οι κοπέλες με την στάση τους θα εδιωξαν και 5-6 ακόμα , εεε καποια στιγμη οι μαλακες τελειωνουν οποτε ηρθε η αναδουλεια και η γκρίνια.
Αν κερδισει πάντως καποια την διαμαχη θα γινει big brother η φαση (μια απόχωρηση την εβδομάδα )

ή λυσε την παρεξηγηση ή διωξτες όλες και φερε άλλες ή κλείστο ειναι η άποψη μου με προτεραιότητα να λύσεις την παρεξηγηση .
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
 παλι εμενα θυμηθηκες ;; Εγω απλα  δικαιωθηκα που ελεγα οτι το μαγαζί ειναι σε πτωση και το περιμενα οτι καποια στιγμη θα τσακωθουν εκει μέσα

Από την άλλη  τα εχω πει οτι εχω πάει στο μαγαζί και η Ηλιαννα κρυφτηκε , λες να ειμαι και κολλητός της ;;
 
 .

φίλε ξεκινάς από λάθος πληροφορία - υπόθεση ......το μαγαζύ δεν είναι σε πτώση .....εχει σταθερή πορεία απο τότε που υπάρχει ......στο Ρόστερ είναι πολλές και αξιόλογες κοπέλες ....Βαλέρια , Λίλα ,Ράνια ,Βίκυ, Αλεξία (ειναι ακόμα),Αλίνα , Τάτι , Σοφία , Ζωή (pt),συν δυο νεες παρουσίες που θα προστεθούν αυτή την εβδομάδα .....μην θεωρείς τον εαυτό σου δικαιωμένο .....λάθος πληροφορία - υπόθεση - αποψη .....όσο για το χιουμορ σου δεκτό ......
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
φίλε ξεκινάς από λάθος πληροφορία - υπόθεση ......το μαγαζύ δεν είναι σε πτώση .....

  λαθος εκφραση το "πτωση" . Μαλλον φαινόταν μια ενταση , λες και πριν κτυπήσω το κουδουν βρίζονταν . πάντως δεν νομιζω οτι το να φυγει μια κοπέλα θα σώσει το κλιμα . Προσωρινα ισως αλλα μετάπαλι τα ίδια θα αρχίσουν . Φαινεται τσαμπουκαλου η Ηλιαννα που αρχιζει καβγαδες  αλλα δεν νομιζω να φταίει για όλα μόνο αυτή .
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
  λαθος εκφραση το "πτωση" . Μαλλον φαινόταν μια ενταση , λες και πριν κτυπήσω το κουδουν βρίζονταν . πάντως δεν νομιζω οτι το να φυγει μια κοπέλα θα σώσει το κλιμα . Προσωρινα ισως αλλα μετάπαλι τα ίδια θα αρχίσουν . Φαινεται τσαμπουκαλου η Ηλιαννα που αρχιζει καβγαδες  αλλα δεν νομιζω να φταίει για όλα μόνο αυτή .
δεν πειραζει φιλε ...αστο.....δεν τα ξερεις καλά ....και η Ηλιανα δεν ειναι τσαμπουκαλου ....μια χαρα κοπελα ειναι σε αυτο τον τομεα ....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
δεν πειραζει φιλε ...αστο.....δεν τα ξερεις καλά ....και η Ηλιανα δεν ειναι τσαμπουκαλου ....μια χαρα κοπελα ειναι σε αυτο τον τομεα ....

:think:  τοτε δεν ξερω ποιο  προβλημα έχετε  μαζι της. Ετσι και αλλιως δεν ειπα οτι ξερω κατι αλλα οτι μεταφερω την δική μου εμπειρία .

  Εγω καταλαβα οτι ειναι λιγο εντονη σαν χαρακτήρας και οτι την εχει δει και λίγο γκόμενα (ειναι οντως ωραια γυναικα αλλα δεν ηξερα οτι πρεπει να παρω και μια κιθαρα να της κάνω κανταδα για να βγει στο σαλόνι :- )  και οτι απο την άλλη καποιες κοπέλες της βάζουν τρικλοποδιες  .

οσο για τα τηλέφωνα που λές και να τα δίνει το κάνει για να φερει δουλεια στο μαγαζι οχι για να τους πάρει έξω . Αυτά.
 

sexodaskalos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2013
Μηνύματα
417
Κριτικές
12
Like
18
Πόντοι
11
Σιγουρα φιλε μου η λεξη αναιδεια ειναι αγνωστη για μενα. Δεν ξερω απο που καταλαβες οτι εχω φιλη απο το σιναφι σας. Μπραβο εισαι πολυ εξυπνος και δεν σου φαινεται. Αλλωστε το nickname σου το αποδεικνυει. Ουδολως μ ενδιαφερει  το μαγαζι σου αν παει καλα ή οχι. Απλα οπως ο αλλος φιλος αλλα και αλλοι που δεν ξαναπατησαν κατι ειδαν . Ερχομαστε να περασουμε καλα με μια χαρτζιληκωμενη που λεει και καποιος διπλα. Οχι να κανουμε τον διαιτητη. Οταν μια κοπελα εχει νευρα της βγαινει στην δουλεια και γι αυτο την κανανε πολλοι πελατες. Μακαρι στο Πειραια να πατε καλα και ακομη καλυτερα. Αλλωστε εκει εχει πολυ καλο κοσμο.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Σιγουρα φιλε μου η λεξη αναιδεια ειναι αγνωστη για μενα. Δεν ξερω απο που καταλαβες οτι εχω φιλη απο το σιναφι σας. Μπραβο εισαι πολυ εξυπνος και δεν σου φαινεται. Αλλωστε το nickname σου το αποδεικνυει. Ουδολως μ ενδιαφερει  το μαγαζι σου αν παει καλα ή οχι. Απλα οπως ο αλλος φιλος αλλα και αλλοι που δεν ξαναπατησαν κατι ειδαν . Ερχομαστε να περασουμε καλα με μια χαρτζιληκωμενη που λεει και καποιος διπλα. Οχι να κανουμε τον διαιτητη. Οταν μια κοπελα εχει νευρα της βγαινει στην δουλεια και γι αυτο την κανανε πολλοι πελατες. Μακαρι στο Πειραια να πατε καλα και ακομη καλυτερα. Αλλωστε εκει εχει πολυ καλο κοσμο.
δεν ξερω αν εχεις φιλη και δεν με ενδιαφερει ....ξερω ομως  οτι κατι γνωριζεις  με το εισπρακτορας και αυτο κατι σημαινει που προφανως δεν θα φταις και εσυ αν καποια αλλη σου το μετεφερε ......εξυπνος πραγματι δεν ειμαι και γιαυτο το nickname δεν ειναι αστροφυσικός , μαθηματικος η κατι παρομοιο .........επισης δεν σου ζητησε κανενας να κανεις τον διατητη ......η πληροφορια σου οτι την κανανε πολλοι πελατες ειναι και αυτη λαθεμενη και μαλλον δοθηκε για συγκεκριμενο σκοπό ....Επειδη δεν αξιζει να το κουραζουμε αλλο ....αυτά ....και καλό καλοκαίρι ...........
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.869
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
δεν ξερω αν εχεις φιλη και δεν με ενδιαφερει ....ξερω ομως  οτι κατι γνωριζεις  με το εισπρακτορας και αυτο κατι σημαινει που προφανως δεν θα φταις και εσυ αν καποια αλλη σου το μετεφερε ......εξυπνος πραγματι δεν ειμαι και γιαυτο το nickname δεν ειναι αστροφυσικός , μαθηματικος η κατι παρομοιο .........επισης δεν σου ζητησε κανενας να κανεις τον διατητη ......η πληροφορια σου οτι την κανανε πολλοι πελατες ειναι και αυτη λαθεμενη και μαλλον δοθηκε για συγκεκριμενο σκοπό ....Επειδη δεν αξιζει να το κουραζουμε αλλο ....αυτά ....και καλό καλοκαίρι ...........

φιλε αγαπητε ΑΠΟΡΩ και που ασχοληθηκες.
τα εχουμε πει και στο παρελθον για τους διαφορους "ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ" που ξεφυτρωνουν....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom