Νέα

Σε εμπόλεμη κατάσταση πάλι Ισραήλ-Παλαιστίνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 219K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (7 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιος έχει δίκιο στη σύγκρουση Ισραήλ-Χαμάς;

  • Το Ισραήλ

    Ψήφοι: 64 47,1%
  • Η Χαμάς

    Ψήφοι: 32 23,5%
  • Κανένας

    Ψήφοι: 40 29,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    136

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.710
Πόντοι
22.266
Μοιραζουμε ασυλο σε Μαροκινους, Αλγερινους, Αιγυπτιους, Τυνισιους, Μπαγκλαντεσιανους, Πακιστανους, Νιγηριανους και πολλους αλλους που δεν εχουν πολεμο. Ο μεταναστευτικες ροες δεν εχουν σχεση με τον πολεμο αλλα με τα επιδοματα που τους δινουν Μακρον, Μητσοτακης, Σολτς
Κ αυτοί πόλεμο επικαλούνται εμφύλιους βεντέτες .....
Άμα χάσει ολοκληρωτικά η Παλαιστίνη κ ο Λίβανος οι αρουραίοι θα μας τους στείλουν κ αυτούς



Τα επιδόματα τα δίνουν από τη δική μου φορολογία ώστε μετέπειτα η bayer να έχει φτηνά χέρια κ ο Φριτς κ ΧΑνς να μην ζητάει αύξηση
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.947
Πόντοι
12.756
Κ αυτοί πόλεμο επικαλούνται εμφύλιους βεντέτες .....
Άμα χάσει ολοκληρωτικά η Παλαιστίνη κ ο Λίβανος οι αρουραίοι θα μας τους στείλουν κ αυτούς



Τα επιδόματα τα δίνουν από τη δική μου φορολογία ώστε μετέπειτα η bayer να έχει φτηνά χέρια κ ο Φριτς κ ΧΑνς να μην ζητάει αύξηση

δικη σου φορολογία ;;
Για δωσε μου λιγο το ΑΦΜ σου να τσεκάρω ; :coffee:
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
370
Like
750
Πόντοι
81
Κ αυτοί πόλεμο επικαλούνται εμφύλιους βεντέτες .....
Άμα χάσει ολοκληρωτικά η Παλαιστίνη κ ο Λίβανος οι αρουραίοι θα μας τους στείλουν κ αυτούς



Τα επιδόματα τα δίνουν από τη δική μου φορολογία ώστε μετέπειτα η bayer να έχει φτηνά χέρια κ ο Φριτς κ ΧΑνς να μην ζητάει αύξηση
E, ειδες?
Δεν χρειαζεται πραγματικος πολεμος για να μας φερνουν Αιγυπτιους την ωρα που Ευρωπαιοι πανε για διακοπες στο Σαρμ Ελ Σειχ της Αιγυπτου.
Ο πολεμος στην Παλαιστινη και στον Λιβανο δεν θα αλλαξει τιποτα. Μαζι με τους Μπαγκλαντες και τους Τανζανους θα ερχονται και Παλαιστηνιοι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.710
Πόντοι
22.266
E, ειδες?
Δεν χρειαζεται πραγματικος πολεμος για να μας φερνουν Αιγυπτιους την ωρα που Ευρωπαιοι πανε για διακοπες στο Σαρμ Ελ Σειχ της Αιγυπτου.
Ο πολεμος στην Παλαιστινη και στον Λιβανο δεν θα αλλαξει τιποτα. Μαζι με τους Μπαγκλαντες και τους Τανζανους θα ερχονται και Παλαιστηνιοι
Αυτό μάς έλειπε να ρίξουμε κ μετανάστες χαμασιτες διωγμένοι από τους αρουραίους
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.947
Πόντοι
12.756
Αυτό μάς έλειπε να ρίξουμε κ μετανάστες χαμασιτες διωγμένοι από τους αρουραίους
εχω κατι λεφτα σε μια τραπεζα στο Ισραηλ , τους παιρνω τηλεφωνο καμια εβδομάδα και δεν το σηκωνουν :coffee:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.070
Κριτικές
184
Like
44.710
Πόντοι
22.266

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.068
Like
11.949
Πόντοι
3.656
200.gif
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.784
Like
20.635
Πόντοι
6.056
οχι ρε , λετζιτ ειναι τα λεφτα , δηλαδη οταν εφτασαν εκει εγιναν λετζιτ :coffee:
Το καταλαβα,για να τους παιρνεις εσυ.Απλα λεω αν ηταν καμια δικια μας τραπεζα και σε καλουσε,υπηρχε μια μικρη πιθανοτητα να μην απαντησεις λογω φορτου εργασιας:coffee::coffee::confused::confused::confused::woldman:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.863
Like
73.947
Πόντοι
12.756
Το καταλαβα,για να τους παιρνεις εσυ.Απλα λεω αν ηταν καμια δικια μας τραπεζα και σε καλουσε,υπηρχε μια μικρη πιθανοτητα να μην απαντησεις λογω φορτου εργασιας:coffee::coffee::confused::confused::confused::woldman:
οι τραπεζες εχουν κατι τηλεφωνα που τα ανοιγω μιά φορά την πρωτοχρόνια να δω αν μου εστειλε κανεις ξεχασμενος κανα μηνυμα :coffee:
Βεβαια θελουν λιγο χρονο μεχρι να ανοιξουν και να μπορω να τα χειριστω γιατι σκανε αναπαντητες μηνυματα κτλ , αλλα οκ , αργία ειναι και εχω λιγο χρόνο να περιμένω
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.994
Like
14.496
Πόντοι
3.656
η χάιφα δεν είχε επιθέσεις πριν μερικές μέρες? :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom