Νέα

SDNA, ό,τι πιο σιχαμερό έχει γεννήσει η αθλητική δημοσιογραφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgio(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Δημοσιογράφοι σίγουρα δεν είναι. Σκουπίδια είναι..
To ξέρω man,το είπα ειρωνικά:)

MeagerPlaintiveBigmouthbass-size_restricted.gif
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Όλα τα οπαδικά ΜΜΕ είναι για τον πούτσο. Ο Πρωταθλητής δηλαδή σου αρέσει;
αληθεια τωρα; ειδες ο πρωταθλητης να το παιζει αντικειμενικος και να διαφημιζει το ''ποση αληθεια αντεχεις;'' ο πρωταθλητης και οι υπευθυνοι αυτου σου λενε παντελονατα και τιμια οτι ειμαστε γαυροι...στον πορτοκαλι βοθρο αν τους ρωτησεις τι θα πουνε; υστερα ο πρωταθλητης υπαρχει για να γραφει ΥΠΕΡ μιας ομαδας...πραγμα σχεδον φυσιολογικο....ο πορτοκαλι βοθρος υπαρχει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ για να γραφει εναντιον μιας ομαδας ....με ρητορικη μισους...αν εσυ βλεπεις ομοιτητες λοιπον οκ δικαιωμα σου
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ο Πρωταθλητής και το leoforos είναι οπαδικά site και καλιεργούν τη βία μεταξύ των 100 συνδεσμιτών που πλακόνονται ούτως ή άλλως. Το sdna καλλιεργεί τη βία γενικά. Εγώ όπως είπα δεν είμαι οπαδός. Στο Καραϊσκάκη παίζει να έχω πάει 2 φορές σε όλη μου τη ζωή, τον Μαρινάκη τον σιχάνομαι. Αλλά δεν μπορώ να ακούω σκουπίδια όπως ο Παπαθεοδώρου, ο Κόλκας, ο Νικολογιάννης, ο Κοντός να μου λένε πως επειδή είμαι Ολυμπιακός είμαι χαμηλής νοημοσύνης, είμαι το ένα ή είμαι το άλλο...Δε φάγαμε τα χρόνια μας σε έδρανα πανεπιστημίων, ούτε χαλάσαμε τα μάτια μας μπροστά από οθόνες υπολογιστών πολυεθνικών για να μας χαρακτηρίζει το σκουπίδι ο Παπαθεοδώρου..Ούτε θα ανεχτώ να βρίζονται όσοι Ολυμπιακοί ξέρω επειδή ο Παπαθεοδώρου δε γουστάρει Ολυμπιακό. Βρίσε τον Μαρινάκη, βρίσε τους παίκτες του Ολυμπιακού..ΤΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ είναι έτσι ή αλλιώς είναι φασιστική τοποθέτηση. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ή ΟΧΙ;
ωπα φιλε....βρισε τον μαρινακη;σοβαρα τωρα; ελεος ....κρεμασε τον μανταλακια αν μπορεις να υποστηριξεις ανομιες του ναι....αλλα βρισε ;μηπως να το παρεις αλλοιως;
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ωπα φιλε....βρισε τον μαρινακη;σοβαρα τωρα; ελεος ....κρεμασε τον μανταλακια αν μπορεις να υποστηριξεις ανομιες του ναι....αλλα βρισε ;μηπως να το παρεις αλλοιως;
Εννοώ ότι το να βρίσει τον Μαρινάκη προσωπικά δε θα με ενοχλήσει. Θα μου φανεί λογικό από ένα τέτοιο δημοσιογράφο. Αλλά το να τσουβαλιάζει όλους τους φιλάθλους μιας ομάδας είναι τρισάθλιο. Εκεί είναι το point μου..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Εννοώ ότι το να βρίσει τον Μαρινάκη προσωπικά δε θα με ενοχλήσει. Θα μου φανεί λογικό από ένα τέτοιο δημοσιογράφο. Αλλά το να τσουβαλιάζει όλους τους φιλάθλους μιας ομάδας είναι τρισάθλιο. Εκεί είναι το point μου..
οκ...αλλα και ςγω το ειπα επειδη οντως βριζει τον μαρινακη με λασπες και ψεμματα...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
ο πρωταθλητης ειναι οπαδικο μεσο..δεν μιλησε ποτε για αντικειμενικοτητα, εξυγιανση και λοιπες πιπες...
ο πρωταθλητης ειναι οπως το λεοφορος.γρ, το αεκ365 ή το παοκμανια.γρ....ειδες κανεναν ολυμπιακο να εχει προβλημα με αυτα τα σαιτ???ΟΧΙ

το σανδνα ομως το παιζει και καλα ανεξαρτητο και αντικειμενικο...εξαλλου οταν δημιουργηθηκε, φαγαμε τεραστιο δουλεμα απο αυτους οταν λεγαμε οτι ειναι του σαββιδη...μεχρι και οι βαζελοι και οι αεκτζηδες μας ειρωνευοταν οτι αποκλειεται....
μεχρι που εβγαλε στην φορα ο βαγγελας τις οφσορ που το εχουν και ειδαν μεχρι και οι τυφλοι σε ποιον ανηκει το σκατοσαιτ...
Να συμπληρώσω Τακη ότι στο βόθρο παίζει μπάλα και ο τράκης, που έχει παρτίδες με τον γιό του τσετσένου.
Το σαιτ βέβαια μας έκανε ζημιά, γιατί δημιούργησε πολλούς βαζελόγαυρους, που δεν θέλουν να ασχοληθούν με την ομάδα μέχρι ο Βαγγέλας να καθαρίσει το όνομά του:headbang::headbang::headbang: .
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
Εδώ διαφωνώ...είναι σαν να λες ότι κάποιος σε βρίζει αλλά εσύ δε θα αντιδράσεις γιατί έτσι του δίνεις αξία...Όταν κάποιος σε βρίζει χωρίς λόγο και χωρίς να σε ρωτήσει απλά και μόνο επειδή έχεις επίλεξει να υποστηρίζεις μια συγκεκριμένη ομάδα, αυτό δεν μπορεί να μη σε εκνευρίζει..
Δεν ειναι λαθος αυτο που γραφεις ... Ομως κατα την αποψη μου ενα site ειναι ενας τοπος που πρπει να παραγει και καποιο οφελος. Αν οι Ολυμπιακοι απεχουμε απο αυτο θα εχει σαφως ελαχιστα κλικ , θα βαρεθουν και οι υβριστες οπαδοι αλλων ομαδων και θα κλεισει . Η φιμωση ενος τετοιου μεσου πρεπει να γινει απο τους πελατες που πελατες ειμαστε ολοι εμεις .
Πχ η εφημεριδα του Κωστοπουλου τοτε εκλεισε αρον αρον .
Η δικη της Δευτερας δεν παει σε αλλο καναλι.... Πιστευω οτι πλεον δεν τη βλεπουμε οι Ολυμπιακοι δεν εχει κοινο.
Ειχα ακουσει επισης οτι και ο ΣΠΟΡΤ ΦΜ ειχε προβλημα ακροαματηκοτητας με την αντιολυμπιακη σταση του.
Υπηρξαν και αλλες "ανεξαρτητες" εφημεριδες που εμμεσα η αμεσα στραφηκαν εναντιον του Ολυμπιακου
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Δεν ειναι λαθος αυτο που γραφεις ... Ομως κατα την αποψη μου ενα site ειναι ενας τοπος που πρπει να παραγει και καποιο οφελος. Αν οι Ολυμπιακοι απεχουμε απο αυτο θα εχει σαφως ελαχιστα κλικ , θα βαρεθουν και οι υβριστες οπαδοι αλλων ομαδων και θα κλεισει . Η φιμωση ενος τετοιου μεσου πρεπει να γινει απο τους πελατες που πελατες ειμαστε ολοι εμεις .
Πχ η εφημεριδα του Κωστοπουλου τοτε εκλεισε αρον αρον .
Η δικη της Δευτερας δεν παει σε αλλο καναλι.... Πιστευω οτι πλεον δεν τη βλεπουμε οι Ολυμπιακοι δεν εχει κοινο.
Ειχα ακουσει επισης οτι και ο ΣΠΟΡΤ ΦΜ ειχε προβλημα ακροαματηκοτητας με την αντιολυμπιακη σταση του.
Υπηρξαν και αλλες "ανεξαρτητες" εφημεριδες που εμμεσα η αμεσα στραφηκαν εναντιον του Ολυμπιακου
Διαφωνώ..τα μέσα αυτά δεν είναι κερδοφόρα...Η πολιτική εξαρτάται από τα εκάστωτε συμφέροντα του ιδιοκτήτη. Δηλαδή το sdna δεν το έχει ο Σαββίδης για κέρδος αλλά για να κάνει την προπαγάνδα του/πετύχει τους σκοπούς του. Ο ΣΠΟΡ ΦΜ όταν έκανε αντιολυμπιακή προπαγάνδα το έκανε γιατί είχε συμμαχήσει ο Αλαφούζος με τους άλλους για να αλλάξει χέρια η ΕΠΟ. Όταν το κατάφερε έδιωξε τα σκληροπυρηνικά σκουπίδια (Παπαθεοδώρου, Βασιλαράς κλπ) και επανήλθε σε ένα πιο αντικειμενικό προφίλ...
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
382
Κριτικές
104
Like
570
Πόντοι
6.280
Διαφωνώ..τα μέσα αυτά δεν είναι κερδοφόρα...Η πολιτική εξαρτάται από τα εκάστωτε συμφέροντα του ιδιοκτήτη. Δηλαδή το sdna δεν το έχει ο Σαββίδης για κέρδος αλλά για να κάνει την προπαγάνδα του/πετύχει τους σκοπούς του. Ο ΣΠΟΡ ΦΜ όταν έκανε αντιολυμπιακή προπαγάνδα το έκανε γιατί είχε συμμαχήσει ο Αλαφούζος με τους άλλους για να αλλάξει χέρια η ΕΠΟ. Όταν το κατάφερε έδιωξε τα σκληροπυρηνικά σκουπίδια (Παπαθεοδώρου, Βασιλαράς κλπ) και επανήλθε σε ένα πιο αντικειμενικό προφίλ...
Αγαπητε το μεγαλυτερο κακο που κανουν ειναι να δηλητηριαζουν πολλα μυαλα και μερικες φορες ακομα και οπαδων του Ολυμπιακου και να δημιουργουνται διαφωνιες. Εφοσον αυτοι λενε @@@ λεω εγω μην τους ακους.
Πχ μεγαλη συζητηση ειχε ανοιξει, γενικα, με τα καπνογονα στο ματς με το παο , καπου μαλιστα νομιζω οτι παρουσιαστηκε σαν κοντρα διοικησης με τους οργανωμενους δλδ η τριχα εγινε τριχια
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.682
Πόντοι
206
Βλεπε Τσουκαλα ρε φιλε για να μη χαλιεσαι αφου δεν σου αρεσει η αντιθετη αποψη!
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
479
Κριτικές
24
Like
1.364
Πόντοι
1.071
Αντικειμενικότητα κρυμμένη πίσω από τον οπαδισμο που δεν τον βρίσκεις ούτε στις πιο καφρικεςεφημεριδες
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Βλεπε Τσουκαλα ρε φιλε για να μη χαλιεσαι αφου δεν σου αρεσει η αντιθετη αποψη!
Η αντίθετη άποψη είναι πχ να λες για διατησία. στυλ παιχνιδιού, για κινήσεις της διοίκηση κλπ κλπ. Δε μιλάω για αυτά. Μιλάω ότι το συγκεκριμένο site έχει ρητορική μίσους, φασιστικές πρακτικές, προωθεί τις διακρίσεις με βάση το τι ομάδα είσαι και άλλα τέτοια. Αυτά δεν είναι απόψεις. Αλλά μάλλον είσαι τόσο μπούφος και δεν το καταλαβαίνεις..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χειρότερο όλων, χωρίς ανταγωνισμό το γκαζετα
Για εξήγησε το μας αυτό..
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
οκ...αλλα και ςγω το ειπα επειδη οντως βριζει τον μαρινακη με λασπες και ψεμματα...
Αυτό είναι θέμα του Μαρινάκη. Ας τους ταράξει στις μηνύσεις και ας απαιτήσει να σταματήσουν κάποια πράγματα.
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Αντικειμενικότητα κρυμμένη πίσω από τον οπαδισμο που δεν τον βρίσκεις ούτε στις πιο καφρικεςεφημεριδες
Η καφρίλα είναι πραγματικά αυτό που εκπέμπει αυτό το site...Και ειδικά κάποιοι πχ Κόλκας..
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Τύποι..δεν είμαι οπαδός. Προφανώς είμαι φίλος του ΟΣΦΠ, ωστόσο ούτε φανατικός ούτε ΟΠΑΔΟΣ. Ωστόσο πραγματικό δεν έχω δει όσα χρόνια ασχολούμαι με τα αθλητικά πιο σιχαμερό site από το SDNA. Ρητορική μίσους, φασιστικές απόψεις, χυδαία σχόλια βαφτίζονται απόψεις..Πείτε και εσείς τη γνώμη σας..
Τι μας λες ρε φιλε?

Το site αυτό ξεμπρόστιασε τη μπόχα και την βρωμα του ολυμπιακού και της 20 χρονης παράγκας Κόκκαλη Μαρινάκη

Θυμάσαι μήπως τις σκοτεινές εποχές Μποροβήλου Σπάθα Μητρόπουλου κλπ που όλα τα εσκιαζε η φοβερα ???
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.494
Πόντοι
5.585
Μόνο το sport24 από αθλητικά σάιτ. Σοβαρό και με επίπεδο. Γενικά ο όμιλος media24 έχει πολύ καλά σάιτ.

Το Gazzeta γαβροσάιτ και το SDNA του Ιβάν.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.615
Κριτικές
1
Like
5.541
Πόντοι
2.356
Μόνο το sport24 από αθλητικά σάιτ. Σοβαρό και με επίπεδο. Γενικά ο όμιλος media24 έχει πολύ καλά σάιτ.

Το Gazzeta γαβροσάιτ και το SDNA του Ιβάν.
ο ομιλος 24 τυπε γενικα ειναι ξεπλυμα του γαυρου απλα εχει πιο ηπιο υφος...
 
OP
OP
G

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Μόνο το sport24 από αθλητικά σάιτ. Σοβαρό και με επίπεδο. Γενικά ο όμιλος media24 έχει πολύ καλά σάιτ.

Το Gazzeta γαβροσάιτ και το SDNA του Ιβάν.
Θα μας πεις γιατί το gazzetta είναυ γαυροsite; Και πως το συγκρίνεις με το SDNA;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom