Νέα

SDNA, ό,τι πιο σιχαμερό έχει γεννήσει η αθλητική δημοσιογραφία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giorgio(3)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zakari44

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Ζει ακόμη ο Γαβαθιώτης; Θυμάμαι αυτός και ο Σεραφείμ Ευαγγελίου έδιναν ρέστα πριν καμιά τριανταριά χρόνια στο Φως.
Οχι μονο ζει αλλα το μισος που βγαζει και το κομπλεξ δεν εχουν προηγουμενο.Κατα τα αλλα ο φιλος που ανοιξε το θεμα πιστευει οτι το sdna ειναι οτι πιο σιχαμερο εχει στην αθλητικη δημοσιογραφια.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Δε καταλαβαίνω για ποιο λόγο ασχολείσαι με ένα ενημερωτικό site που δεν σου αρέσει. Άλλος βρίσκει σιχαμερό το sdna, άλλος το to10, άλλος το gazzeta. Δεν μπαίνεις εκεί που δεν σου αρέσει και τέλος.
ναι τυπε.στο σαη των πουστηδων δε μπαινουμε γτ δε μας αρεσει.οταν ομως ερχεται ο πουστοσδνοπληκτος και αναπαραγει αυτα που διαβασε τι κανεις;του ανοιγεις το γαμημενο του κεφαλι ή οχι;
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
ναι τυπε.στο σαη των πουστηδων δε μπαινουμε γτ δε μας αρεσει.οταν ομως ερχεται ο πουστοσδνοπληκτος και αναπαραγει αυτα που διαβασε τι κανεις;του ανοιγεις το γαμημενο του κεφαλι ή οχι;

Δεν ανοίγεις το κεφάλι κανενός για ένα θέμα σαν το ποδόσφαιρο ή το μπάσκετ, γιατί αυτομάτως μπαίνεις και εσύ στο τσουβάλι αυτών που βρίζεις. Ο Βαγγέλας έχει βοηθήσει πολύ, πολλά τμήματα του Ολυμπιακού, αλλά δε θα τον ήθελα ποτέ πρόεδρο στην ομάδα μου, καθότι τα κίνητρά του δεν είναι αγνά. Έχει μετατρέψει τον Πειραιά σε φέουδό του και προσπαθεί να κάνει φέουδό του όλη τη χώρα.
Εγώ ξέρω ότι η δύναμη των σάιτ είναι τα κλικ οπότε δε δίνω τα δικά μου κλικ εκεί που δε θέλω. Όπως δεν ανοίγω τα άρθρα του κόκκινου Καραπαπά, του πράσινου Καραπαπά, του κίτρινου Καραπαπά κλπ κλπ. Η ζωή είναι εκεί έξω. Το ποδόσφαιρο, ο αθλητισμός είναι αλατοπίπερο, δεν είναι ο λόγος να τσακώνεσαι. Αν πιστεύεις αυτό, ίσως πρέπει απλά να αναθεωρήσεις και να δεις ποιος είναι ο δικός σου ρόλος στην εκάστοτε σκακιέρα!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Δεν ανοίγεις το κεφάλι κανενός για ένα θέμα σαν το ποδόσφαιρο ή το μπάσκετ, γιατί αυτομάτως μπαίνεις και εσύ στο τσουβάλι αυτών που βρίζεις. Ο Βαγγέλας έχει βοηθήσει πολύ, πολλά τμήματα του Ολυμπιακού, αλλά δε θα τον ήθελα ποτέ πρόεδρο στην ομάδα μου, καθότι τα κίνητρά του δεν είναι αγνά. Έχει μετατρέψει τον Πειραιά σε φέουδό του και προσπαθεί να κάνει φέουδό του όλη τη χώρα.
Εγώ ξέρω ότι η δύναμη των σάιτ είναι τα κλικ οπότε δε δίνω τα δικά μου κλικ εκεί που δε θέλω. Όπως δεν ανοίγω τα άρθρα του κόκκινου Καραπαπά, του πράσινου Καραπαπά, του κίτρινου Καραπαπά κλπ κλπ. Η ζωή είναι εκεί έξω. Το ποδόσφαιρο, ο αθλητισμός είναι αλατοπίπερο, δεν είναι ο λόγος να τσακώνεσαι. Αν πιστεύεις αυτό, ίσως πρέπει απλά να αναθεωρήσεις και να δεις ποιος είναι ο δικός σου ρόλος στην εκάστοτε σκακιέρα!
δεν ειναι αυτοσκοπος να ανοιξω το κεφαλι καποιου αλλα η υπομονη εχει ορια.το αν ο βαγγελας ειναι καλος ή κακος,μπορουμε να το συζητησουμε ακομη και σε οπαδικα πλαισια.τα αρθρα του πουστοσδνα,δε μπορω να τα συζητησω.
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Ζει ακόμη ο Γαβαθιώτης; Θυμάμαι αυτός και ο Σεραφείμ Ευαγγελίου έδιναν ρέστα πριν καμιά τριανταριά χρόνια στο Φως.
Τραβά να διαβάσεις το ριζοσπάστη εσυ και άσε τον πρωταθλητή και το γαύρο !
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Το χειρότερο με το sdna είναι λογοκρίνει χωρίς κανέναν λόγο σχόλια που δεν το συμφέρουν, ενώ ανεβάζει πάμπολλα σχόλια από υβριστικά έως προσβλητικά που εξυπηρετούν τις επιδιώξεις της διεύθυνσής του σάιτ
Φίλε όλα τα σάιτ λογοκρίνουν. Το γκαζέτα λογοκρίνει φουλ σχόλια Παοκτσήδων (και δικά μου) και αφήνει τον καφροπαοκτήδων. Έτσι δημιουργείς εντυπώσεις. Είναι πολύ εύκολο γενικά να δημιουργήσεις κλίμα αν έχεις σάιτ και θες. Γι αυτό και γω το κοψα το γκαζέτα. Γιατί εκ πρώτης όψεως φαίνεται αντικειμενικό αλλά είναι σαν όλα τα άλλα. SDNA αν και Παοκτσής, εννοείται δεν το παίρνω στα σοβαρά και ούτε έχω λογαριασμό.
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
δεν ειναι αυτοσκοπος να ανοιξω το κεφαλι καποιου αλλα η υπομονη εχει ορια.το αν ο βαγγελας ειναι καλος ή κακος,μπορουμε να το συζητησουμε ακομη και σε οπαδικα πλαισια.τα αρθρα του πουστοσδνα,δε μπορω να τα συζητησω.

Κακώς τα διαβάζεις και κακώς ασχολείσαι με το sdna (και το κάθε sdna)
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
δεν το διαβαζω τυπε.με αυτους που αναπαραγουν αυτα που γραφει εχω το προβλημα.

Απλή ερώτηση ενός χαζού ανθρώπου... Εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω ποιος αναπαράγει την άποψη του sdna γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολούμαι με αυτό το σάιτ. Εσύ πού την ξέρεις την άποψη;
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Απλή ερώτηση ενός χαζού ανθρώπου... Εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω ποιος αναπαράγει την άποψη του sdna γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολούμαι με αυτό το σάιτ. Εσύ πού την ξέρεις την άποψη;
εχουν συγκεκριμενη φρασεολογια τυπε.οταν μιλανε για ολυμπιακο,τον αναφερουν ως εγκληματικη οργανωση,ξερουν ποσα δικαστηρια εχει ο βαγγελας αλλα ξεχνουν οτι δεν καταδικαστηκε ποτε,γνωριζουν αν ο οποιοσδηποτε δικαστης ειναι ολυμπιακος ή πληρωνεται απο το βαγγελα αλλα κυριως δε γνωριζουν σε ποιο δωματιο του ολυμπικο βρισκεται η μαμα τους.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.942
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Τσετσενοσαιτ για κλωτσιες και μονο που γραφει εκει το μπιφτεκι με ποδια εν ονοματι Κολκας ουτε καν το ανοιγεις
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Απλή ερώτηση ενός χαζού ανθρώπου... Εγώ δεν μπορώ να ξεχωρίσω ποιος αναπαράγει την άποψη του sdna γιατί ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολούμαι με αυτό το σάιτ. Εσύ πού την ξέρεις την άποψη;
ειναι πολυ απλο τυπε...ειναι στημενα αρθρα και θεματα που μονο εκει μπορεις να δεις...
πχ. η ε.ο. προκειμενου να βλαψει τον βαγγελα δημιουργει ενα φανταστικο θεμα "οι μαρτυρες της υποθεσης νοορ1 πεθαινουν ο ενας μετα τον αλλον"....
οποιος μπει εδω μεσα και γραψει κατι τετοιο ειναι προφανες οτι το διαβασε το σανοδνα ή στον ζουγκλα ή στον θωμαιδη...δηλαδη στην ε.ο. που πολεμα με λασπη τον προεδρο...
δεν προκειται να δεις τετοιο θεμα στο σπορτ24, στο σπορφμ ή στο γκαζζετα που θεωρουνται αντικειμενικα σαιτ...
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
εχουν συγκεκριμενη φρασεολογια τυπε.οταν μιλανε για ολυμπιακο,τον αναφερουν ως εγκληματικη οργανωση,ξερουν ποσα δικαστηρια εχει ο βαγγελας αλλα ξεχνουν οτι δεν καταδικαστηκε ποτε,γνωριζουν αν ο οποιοσδηποτε δικαστης ειναι ολυμπιακος ή πληρωνεται απο το βαγγελα αλλα κυριως δε γνωριζουν σε ποιο δωματιο του ολυμπικο βρισκεται η μαμα τους.

Αν δεις πιο πάνω, μίλησα για φέουδο και για φέουδα. Αναπαράγω και εγώ ό,τι λέει το sdna; Ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ είναι πολύ μεγαλύτερα από τον Μαρινάκη, τον Αλαφούζο, τον Βαρδινογιάννη, τον Σαββίδη, τον Μελισσανίδη κλπ. Κανείς δεν είπε ποτέ την ομάδα "εγκληματική οργάνωση", ούτε επί Μαρινάκη, ούτε επί παράγκας και Κόκκαλη, ούτε επί πιστόλας και Βαρδινογιάννη, ούτε επί Καρρά και Μελισσανίδη. Κακώς μπαίνεις στο τριπάκι αυτό να μπερδεύεις τον εκάστοτε πρόεδρο με την ομάδα που αγαπάς. Δε θίγουν εσένα προσπαθώντας (για τους δικούς τους καθαρούς/βρώμικους λόγους) να χτυπήσουν τον Μαρινάκη. Εσύ γιατί θίγεσαι όμως; Γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Αν δεις πιο πάνω, μίλησα για φέουδο και για φέουδα. Αναπαράγω και εγώ ό,τι λέει το sdna; Ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ είναι πολύ μεγαλύτερα από τον Μαρινάκη, τον Αλαφούζο, τον Βαρδινογιάννη, τον Σαββίδη, τον Μελισσανίδη κλπ. Κανείς δεν είπε ποτέ την ομάδα "εγκληματική οργάνωση", ούτε επί Μαρινάκη, ούτε επί παράγκας και Κόκκαλη, ούτε επί πιστόλας και Βαρδινογιάννη, ούτε επί Καρρά και Μελισσανίδη. Κακώς μπαίνεις στο τριπάκι αυτό να μπερδεύεις τον εκάστοτε πρόεδρο με την ομάδα που αγαπάς. Δε θίγουν εσένα προσπαθώντας (για τους δικούς τους καθαρούς/βρώμικους λόγους) να χτυπήσουν τον Μαρινάκη. Εσύ γιατί θίγεσαι όμως; Γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά;

κανεις μεγαλο λαθος..στοχος τους δεν ειναι ο μαρινακης...στοχος τους ειναι ο ολυμπιακος...
μεγαλυτερη αποδειξη για αυτο ειναι η περιπτωση κοκκαλη :
5000 αρθρα κατα του κοκκαλη (τι κατασκοπο τον λεγανε, τι νταβατζη του κρατους, τι το ενα, τι το αλλο) μεχρι το 2010...με το που εφυγε απο τον ολυμπιακο τελος τα αρθρα....αντε βρες αρθρο του 2018 που να λεει τον κοκκαλη κατασκοπο...ουτε ενα.....
το σανοδνα μεχρι και αρθρα υπερ του κοκκαλη εκανε πριν 2-3 χρονια που ο βαγγελας ηταν στα μαχαιρια με τον κοκκαλη...
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.570
Κριτικές
4
Like
498
Πόντοι
36
Αν δεις πιο πάνω, μίλησα για φέουδο και για φέουδα. Αναπαράγω και εγώ ό,τι λέει το sdna; Ο Ολυμπιακός, ο Παναθηναϊκός, η ΑΕΚ, ο ΠΑΟΚ είναι πολύ μεγαλύτερα από τον Μαρινάκη, τον Αλαφούζο, τον Βαρδινογιάννη, τον Σαββίδη, τον Μελισσανίδη κλπ. Κανείς δεν είπε ποτέ την ομάδα "εγκληματική οργάνωση", ούτε επί Μαρινάκη, ούτε επί παράγκας και Κόκκαλη, ούτε επί πιστόλας και Βαρδινογιάννη, ούτε επί Καρρά και Μελισσανίδη. Κακώς μπαίνεις στο τριπάκι αυτό να μπερδεύεις τον εκάστοτε πρόεδρο με την ομάδα που αγαπάς. Δε θίγουν εσένα προσπαθώντας (για τους δικούς τους καθαρούς/βρώμικους λόγους) να χτυπήσουν τον Μαρινάκη. Εσύ γιατί θίγεσαι όμως; Γιατί το παίρνεις τόσο προσωπικά;
αδερφε,δε με απασχολει κανενας μαρινακης ως μαρινακης,κανενας αλαφουζος ως αλαφουζος κ.ο.κ
απο το αρχικο μου σχολιο αναφερομαι στον τροπο αντιμετωπισης του μαλακα που θα ερθει αυριο στη δουλεια και θα μου λεει οπως αναφερει και ο τακης πιο πανω για τους νεκρους ¨μαρτυρες¨ και οχι συμμοριτες του νουρ 1.
αυτοι με ενοχλουν περισσοτερο απο το μπασταρδο ασβεστα,τον γυναικομαστο κολκα,τον ομοφυλοφιλο παπαθεοδωρου κτλ, γτ αυτοι κανουν τη δουλεια τους κι εχω την επιλογη να μην τους διαβασω/ακουσω.το μαλακα που δε μπορω να αποφυγω ομως;;;εδω σε θελω.
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
κανεις μεγαλο λαθος..στοχος τους δεν ειναι ο μαρινακης...στοχος τους ειναι ο ολυμπιακος...
μεγαλυτερη αποδειξη για αυτο ειναι η περιπτωση κοκκαλη :
5000 αρθρα κατα του κοκκαλη (τι κατασκοπο τον λεγανε, τι νταβατζη του κρατους, τι το ενα, τι το αλλο) μεχρι το 2010...με το που εφυγε απο τον ολυμπιακο τελος τα αρθρα....αντε βρες αρθρο του 2018 που να λεει τον κοκκαλη κατασκοπο...ουτε ενα.....
το σανοδνα μεχρι και αρθρα υπερ του κοκκαλη εκανε πριν 2-3 χρονια που ο βαγγελας ηταν στα μαχαιρια με τον κοκκαλη...

Τον Ολυμπιακό δεν μπορούν να τον πειράξουν. Το παιδάκι θα γίνει Ολυμπιακός (ή δε θα γίνει Ολυμπιακός) με βάση άλλα κριτήρια και ΣΙΓΟΥΡΑ χωρίς να ξέρει καν την άποψη του sdna. Δε σε ξέρω, αλλά εύκολα μπορώ να σου πω, με ΚΑΜΙΑ δόση ειρωνίας το εξής: εκεί έξω υπάρχουν χιλιάδες πράγματα που είναι καλύτερα από το να δηλητηριάζεσαι επειδή κάποιοι επέλεξαν να είναι στρατευμένοι δημοσιογράφοι. Και να έχεις υπόψη σου ότι αυτό που κάνεις τώρα είναι διαφήμιση για εκείνους. Είναι πάρα πολλοί εκείνοι που πληρώνουν για να γράφουν (έστω και) αρνητικά σχόλια, προκειμένου να μένει το όνομά τους ζωντανό. Να σου πω την αλήθεια, νόμιζα ότι το sdna είχε κλείσει εδώ και καιρό. Με έκανες και τους έδωσα κλικ.
Μην αναπαράγεις αυτό το δηλητήριο μέσα σου. Αυτός είναι ο στόχος των απαντήσεών μου και φοβάμαι ότι δεν το βλέπεις
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Τον Ολυμπιακό δεν μπορούν να τον πειράξουν. Το παιδάκι θα γίνει Ολυμπιακός (ή δε θα γίνει Ολυμπιακός) με βάση άλλα κριτήρια και ΣΙΓΟΥΡΑ χωρίς να ξέρει καν την άποψη του sdna. Δε σε ξέρω, αλλά εύκολα μπορώ να σου πω, με ΚΑΜΙΑ δόση ειρωνίας το εξής: εκεί έξω υπάρχουν χιλιάδες πράγματα που είναι καλύτερα από το να δηλητηριάζεσαι επειδή κάποιοι επέλεξαν να είναι στρατευμένοι δημοσιογράφοι. Και να έχεις υπόψη σου ότι αυτό που κάνεις τώρα είναι διαφήμιση για εκείνους. Είναι πάρα πολλοί εκείνοι που πληρώνουν για να γράφουν (έστω και) αρνητικά σχόλια, προκειμένου να μένει το όνομά τους ζωντανό. Να σου πω την αλήθεια, νόμιζα ότι το sdna είχε κλείσει εδώ και καιρό. Με έκανες και τους έδωσα κλικ.
Μην αναπαράγεις αυτό το δηλητήριο μέσα σου. Αυτός είναι ο στόχος των απαντήσεών μου και φοβάμαι ότι δεν το βλέπεις

τι λες ρε μεγαλε...οταν ριχνουν τετοια λασπη στον προεδρο του ολυπιακου, δεν επηρεαζεται η ομαδα???
αν ο μαρινακης ελεγε το 2015 "ρε δεν γαμιεστε που θα με βγαλετε σε ολη την ελλαδα πρεζεμπορα, φευγω στην αγγλια", ο ολυμπιακος που θα εβρισκε τα λεφτα για να παρει τον μαρτινς και τον ελ αραμπι ή για να φτιαξει κολυμβητηριο στο πολο?????

υγ : επισης ποιος ειπε οτι με ενοχλουν τα κλικς στο σανοδνα...μακαρι ολοι οι αλλοθρησκοι να μπαινουν στο σανοδνα και να πιστευουν τις πιπες που τους λενε...ετσι διαλυονται οι ομαδες τους...πχ. πουστηςβαζελος καταστραφηκε απο το σανοδνα....
εμεις ειμαστε συσπειρωμενοι γυρω απο ατομα που αγαπουν και βοηθουν την ομαδα....εδω ολοκληρη κυβερνηση επι συριζανελ τα εβαλε μαζι μας και εχασε...τον φαπαθεοδωρου θα φοβηθουμε????
 

Brets

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2018
Μηνύματα
29
Like
129
Πόντοι
0
τι λες ρε μεγαλε...οταν ριχνουν τετοια λασπη στον προεδρο του ολυπιακου, δεν επηρεαζεται η ομαδα???
αν ο μαρινακης ελεγε το 2015 "ρε δεν γαμιεστε που θα με βγαλετε σε ολη την ελλαδα πρεζεμπορα, φευγω στην αγγλια", ο ολυμπιακος που θα εβρισκε τα λεφτα για να παρει τον μαρτινς και τον ελ αραμπι ή για να φτιαξει κολυμβητηριο στο πολο?????

υγ : επισης ποιος ειπε οτι με ενοχλουν τα κλικς στο σανοδνα...μακαρι ολοι οι αλλοθρησκοι να μπαινουν στο σανοδνα και να πιστευουν τις πιπες που τους λενε...ετσι διαλυονται οι ομαδες τους...πχ. πουστηςβαζελος καταστραφηκε απο το σανοδνα....
εμεις ειμαστε συσπειρωμενοι γυρω απο ατομα που αγαπουν και βοηθουν την ομαδα....εδω ολοκληρη κυβερνηση επι συριζανελ τα εβαλε μαζι μας και εχασε...τον φαπαθεοδωρου θα φοβηθουμε????

Καταρχήν, αυτοί ζούνε λόγω των κλικ. Κατά δεύτερον, ο Μαρινάκης δε θα άφηνε ποτέ τον Ολυμπιακό λόγω των όσων λες γιατί απλά η ταμπακιέρα είναι άλλη. Κατά τρίτον, καταλαβαίνεις πόσο θλιβερό είναι για μια χώρα να έχεις έναν επιχειρηματία να ανεβοκατεβάζει κυβερνήσεις; Κατά τέταρτον, δεν έχεις καταλάβει ότι με αυτά πέφτεις στο επίπεδο και την κατηγορία αυτών που κατηγορείς; Εκτός αν το ξέρεις, οπότε είσαι και εσύ απλά ο αντίπαλος εγκάθετος. Σε αυτή την περίπτωση απλά δε με απασχολείς, όπως δε με απασχολεί ούτε το sdna. Από τότε που ήρθε στη ζωή μας το internet (ευτυχώς έχω προλάβει τη ζωή χωρίς αυτό) έχουμε γεμίσει από μάγκες πίσω από πληκτρολόγιο.
Εν κατακλείδι, έρχεσαι σε ένα σάιτ σαν το bou και μας λες τον πόνο ΣΟΥ για τον Μαρινάκη (και ΠΡΟΦΑΝΩΣ όχι για τον Ολυμπιακό)... Και βρίζεις όλους τους μη-Ολυμπιακούς, τσουβαλιάζοντας, εκμεταλλευόμενος το γεγονός ότι οι κατά φαντασίαν (σου) αντίπαλοί σου, δε μασάνε σανό για να κάνουν αυτό που κάνεις εσύ. Μάλλον στο σημείο αυτό έχεις ήδη αποκτήσει ταχύτητα διαφυγής και δεν ακολουθείς τον (απλό) συλλογισμό μου! Ψηλά Βουνά, που λέει και ο ποιητής... Καλή συνέχεια!
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Πάντως φιλε στον Τόυρκο καπετάνιο του NOOR 1 δειξανε 10 φωτογραφίες τυχαίες και είπε ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ δειχνοντας τον ΜΑΡΙΝΑΚΗ!!

Χωρια τα εμβάσματα στον Γιανουσσάκη από εταιρείες του Μαρινάκη χωρίς καμία αιτιολογία που να τα δικαιολογεί.

Φυσικά με τον μπροστινό του Κούλη,θα αθωωθεί 1000%,
 

geopap75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
3
Πόντοι
0
Εδώ μέχρι και με το κολυμβητήριο που θα κατασκευαστεί, τα έβαλαν με κατευθυνόμενα δημοσιεύματα...ενώ κυνηγάμε τις εγκαταστάσεις με το τουφέκι...! Φυσικά για γήπεδα ΑΕΚ ,ΠΑΟΚ , βοτανικό , είναι όλα νόμιμα...! Που και νόμιμα να μην είναι σε αυτό η πολιτεία θα έπρεπε όλες τις ομάδες να τις βοηθάει όσο γίνεται. Αυτοι μπροστά στο μίσος για Μαρινάκη , κυνηγάνε όποιον του χρεώνουν ( Αρη , Αυγενάκη , ΝΔ ,Καραπαπα , Δήμο Πειραιά , ΜΜΕ Μαρινάκη , δημοσιογράφους ) και έχουν βάλει εντελώς στην άκρη αυτό που υποτίθεται ότι πρεσβεύουν , δηλαδή ένα αθλητικό σάιτ. Καλλιέργεια μίσους και "έμμεση" πρόκληση βίας σε ευκολόπιστους και "αντιπάλους" . Δυστυχώς δεν είναι το μόνο.... και πρεπει κάποιοι επιτέλους να σταματήσουν το φαινόμενο , μήπως και μειωθεί ως ένα βαθμό η τοξικότητα από παντού και απολαύσουμε μελλοντικά μπάλα , όλοι μαζί ο ένας δίπλα στον άλλον παντού σε όλα τα γήπεδα ,όπως την δεκαετία του 80.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom