Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 491K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
πολυ σωστη εισαι σε καλο δρομο για αυτο μην πιεζεις τον εαυτο σου.αν ετρεχε κατι δεν θα εβλεπες τιποτα αλλα και πολλες δεν δειχνουν και παλι δεν τρεχει υιποτα τσεκαρισμενο.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
πολυ σωστη εισαι σε καλο δρομο για αυτο μην πιεζεις τον εαυτο σου.αν ετρεχε κατι δεν θα εβλεπες τιποτα αλλα και πολλες δεν δειχνουν και παλι δεν τρεχει υιποτα τσεκαρισμενο.
Σωτηρη πες μου αν θελεις,ενταξει πας στη δουλεια της οποτε θες εσυ.
Ποσο συχνα συμβενει αυτο?
Ποσα ποτα της βαζεις?
Ποση ωρα τα κρατα σε εσενα και ποση ωρα στους αλλους?
Οταν ερχεται πελατης της σε διοχνει λεγοντας σου οτι δεν μπορει να δουλεψει με εσενα να την κοιταζις?
Και εσυ τι κανεις φευγεις?
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
φιλε μου ολα αυτα που μου λες τα περαση γιατι ειμαι στην φαση 3 τελος το μπαρ ειναι σε αλλη δουλεια σε κλαμπακι κανονικο αλλα στα δυο ποτα μου ελεγε να μη κερναω αλλα, αν ηταν με πελατη εκανε οτι πηγαινε τουαλετα και μουλεγε να περιμενω,φυσικα και καθοταν πιο πολυ ωρα μαζι μου και πολες φορες επαιρνε κανονικο σφηνακιμε 3-4ε για να μη χαλαω λεφτα.ολα ειναι καρπον ετσι ειναι το συστημα ,επειδη εχω δουλιτσα σορι μα θα τα πουμε αυριο παλι καληνυχτα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
φιλε μου ολα αυτα που μου λες τα περαση γιατι ειμαι στην φαση 3 τελος το μπαρ ειναι σε αλλη δουλεια σε κλαμπακι κανονικο αλλα στα δυο ποτα μου ελεγε να μη κερναω αλλα, αν ηταν με πελατη εκανε οτι πηγαινε τουαλετα και μουλεγε να περιμενω,φυσικα και καθοταν πιο πολυ ωρα μαζι μου και πολες φορες επαιρνε κανονικο σφηνακιμε 3-4ε για να μη χαλαω λεφτα.ολα ειναι καρπον ετσι ειναι το συστημα ,επειδη εχω δουλιτσα σορι μα θα τα πουμε αυριο παλι καληνυχτα.
Και εμενα μια απο τα ιδια μονο που μου στελνει μνμ (με τροπο) και μου λεει να περιμενω τεσπα.. τα λεμε αυριο καληνυχτα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν εχω κατι με τον τυπο ισα ισα που τον παω μονο και μονο απο το αβαταρ του,αλλα μου τι λεει ο μαλακας ολη την ωρα λες και κατι του εχω κανει.

εμένα δε μου έχεις κάνει τίποτα.
στον εαυτό σου έχεις κάνει...
απλά θα το καταλάβεις πολύ αργότερα.........

συνέχισε εγώ δε θα ξαναποστάρω, απλά θα παρακολουθάω.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.981
Πόντοι
12.056
εμένα δε μου έχεις κάνει τίποτα.
στον εαυτό σου έχεις κάνει...
απλά θα το καταλάβεις πολύ αργότερα.........

συνέχισε εγώ δε θα ξαναποστάρω, απλά θα παρακολουθάω.


Παρακολουθω ρε γιδοβοσκε :zfuck: :zfuck:
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Σωτηρη πες μου αν θελεις,ενταξει πας στη δουλεια της οποτε θες εσυ.
Ποσο συχνα συμβενει αυτο?
Ποσα ποτα της βαζεις?
Ποση ωρα τα κρατα σε εσενα και ποση ωρα στους αλλους?
Οταν ερχεται πελατης της σε διοχνει λεγοντας σου οτι δεν μπορει να δουλεψει με εσενα να την κοιταζις?
Και εσυ τι κανεις φευγεις?
Αν αυτές οι ερωτήσεις που κάνεις είναι σοβαρές , τότε θα σου έλεγα να την παρατησεις. Αν της αρεσεις και έχει κάποια αξιοπρέπεια το τελευταίο πράγμα που θα ήθελε, θα ήταν να την δεις εκεί που δουλευει.Απο τι στιγμη που πηγαίνεις στο μαγαζί που δουλεύει και ξοδεύεις χρήματα , δεν ενδιαφέρεται για εσένα αλλα για αυτά που ξοδευεις.Αν δεν σε πειραζει και απλώς κάνεις το κέφι σου όπως πολλοί από εμάς , συνέχισε το.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Αν αυτές οι ερωτήσεις που κάνεις είναι σοβαρές , τότε θα σου έλεγα να την παρατησεις. Αν της αρεσεις και έχει κάποια αξιοπρέπεια το τελευταίο πράγμα που θα ήθελε, θα ήταν να την δεις εκεί που δουλευει.Απο τι στιγμη που πηγαίνεις στο μαγαζί που δουλεύει και ξοδεύεις χρήματα , δεν ενδιαφέρεται για εσένα αλλα για αυτά που ξοδευεις.Αν δεν σε πειραζει και απλώς κάνεις το κέφι σου όπως πολλοί από εμάς , συνέχισε το.
κανεις λαθος φιλε ειναι κανονισμος σε τετοια μαγαζια για να απασχολεις οποιαδηποτε κοπελα να κερνας ενα ποτο,φαινετε οτι εισε απειρος στο θεμα ,το τελευταιο πραγμα που θα ηθελε, δεν γνωριζης το κλιμα μεταξυ τον κοριτσιων.
 

Rake

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
κανεις λαθος φιλε ειναι κανονισμος σε τετοια μαγαζια για να απασχολεις οποιαδηποτε κοπελα να κερνας ενα ποτο,φαινετε οτι εισε απειρος στο θεμα ,το τελευταιο πραγμα που θα ηθελε, δεν γνωριζης το κλιμα μεταξυ τον κοριτσιων.
ΑΝ ενδιαφερεται για σενα σοβαρα,δεν θα θελει να σε συναντησει μεσα στο μαγαζι που δουλευει. Εγω βεβαια ειμαι απειρος οποτε μην με ακους.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
εμένα δε μου έχεις κάνει τίποτα.
στον εαυτό σου έχεις κάνει...
απλά θα το καταλάβεις πολύ αργότερα.........

συνέχισε εγώ δε θα ξαναποστάρω, απλά θα παρακολουθάω.
Λοπον ας υποθεσουμε οτι εχεις δικιο.. θελω να σε ρωτησω γιατη προτιμας να ποσταρεις μαλακιες η να μην ποσταρεις τιποτα????? Στο λεω αυτο γιατη η γνωμη σου επι του θεματος ειναι σχεδον ιδια με την δικη μου και ας μη το παρεδεχομαι.. (αν δεν κανω λαθος) αντι λοιπον να κραζεις γιατη δεν γραφεις δυο κουβεντες σωστες, μηπος και καταφερεις να βοηθισεις καποιον που προσπαθει να δει τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι και οχι οπως τα εβλεπε μεχρι τωρα..  Και πιστεψε με θελει πολλη προσπαθεια για να γινει αυτο.Γιαυτο αν θελεις να πεις κατι πες το αλλα πες το οπος πρεπει.. Και ο καθενας μετα κραταει οτι θελει.
Φιλικα (και ας μην σε ξερω) Δημητρης.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ΑΝ ενδιαφερεται για σενα σοβαρα,δεν θα θελει να σε συναντησει μεσα στο μαγαζι που δουλευει. Εγω βεβαια ειμαι απειρος οποτε μην με ακους.
(φιλε δεν διαφωνω μαζι σου,απλα το προβλημα το εχουμε εμεις και οχι εκεινη,εμεις παμε να τσεκαρουμε,λογω δυσπιστιας η ισως ο δημητρης δεν εχει το χρονο που θελη να την δη και παει στο μαγαζι,δεν ειναι κακο το ειχα περασει και εγω,πιστευω οτι με υπομονη και καταληλους χειρισμους θα εχη το θεμα του σωστη καταληξη
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
το θεμα ειναι απλο,γιατι σου λεω για γυναικες που δεν εχουν να κανουν με στρεπ-μπαρ,οχι οτι ειναι αυτο αρνητικος παραγων απλα εχουν ξυπνηση και δεν τις ξεγελας ευκολα.1)ρωσιδα-μολδαβη-γεωργιανη,το θεμα τις βιζας ειναι ευκολο,εσυ απλα στελνεις ενα εντυπο που το συμπληρωνης στην αστυνομια φωτοτυπια εκαθαριστικου εφοριας και τηλ.μετα εποικοινονουν αυτοι μαζι σου για τσεκ και τις δινουν τουριστικη ,20-30 ημερων,αυτες που λεω ειναι πιο σταθερες στην σχεση-οικογενεια,εκτιμουν και την πιο μικρη κινιση,θελουν να δουλευουν και να συμβαλουν.δεν το παιζουν αρχηγοι και σεβονται,θελουν να φυγουν απο την χωρα τους γιατι περνουν δτσκολα,δεν τις ενδιαφερει καθολου αν εισαι χωρισμενος,και αν βλεπεις τα παιδια σου,ισα ισα παροτρινουν να τα προσεχεις,προτινομενη ηλικια 26-29 γιατι εκει ειναι καμενες κατι σαν τις ταυλανδεζες μετα τα20-22,μια σχεση δεν μπορει να διαρκεση τοσο πολη.γιατι ειναι πουριτανες,πρεπει να μαθης την κουλτουρα τους για καλυτερη επικοινωνια,οτι αλλο θες στην διαθεση σου.το μαξιμουμτις σχεσεις 4 ετη,μετα κουλουρα αλλα σε αυτο το χρονικο διαστημα θα δεις ποσο πολυ θα αλλαξη η δικη σου φιλοσοφια
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μετα απο μερικα χρονια μοναξιας μετα γαμου θα θες απο μονο σου,τα ιδια ελεγα και γω,δεν εχουν απαιτησεις ειναι οικονομικες αρκει να μη της χαλασης εσυ,μαζευουν και εεπενδυουν, σεβασμος στην κουλτουρα τους δεν μεγαλονουν με φραπε ,ολες εχουν ενα πτυχιο εχου τελειωση πανεπιστημιο και απο μικρες βοηθανε την οικογενεια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Λοπον ας υποθεσουμε οτι εχεις δικιο.. θελω να σε ρωτησω γιατη προτιμας να ποσταρεις μαλακιες η να μην ποσταρεις τιποτα????? Στο λεω αυτο γιατη η γνωμη σου επι του θεματος ειναι σχεδον ιδια με την δικη μου και ας μη το παρεδεχομαι.. (αν δεν κανω λαθος) αντι λοιπον να κραζεις γιατη δεν γραφεις δυο κουβεντες σωστες, μηπος και καταφερεις να βοηθισεις καποιον που προσπαθει να δει τα πραγματα οπως πραγματικα ειναι και οχι οπως τα εβλεπε μεχρι τωρα..  Και πιστεψε με θελει πολλη προσπαθεια για να γινει αυτο.Γιαυτο αν θελεις να πεις κατι πες το αλλα πες το οπος πρεπει.. Και ο καθενας μετα κραταει οτι θελει.
Φιλικα (και ας μην σε ξερω) Δημητρης.

για το ζήτημα που αναφέρεσαι έχω εμπειρία που λίγοι εχουν εδώ μέσα...
από κει και περα το θέμα είναι ένα.
ό,τι παπαριά και να πεις, ό,τι παπαριά και να πω ο καθείς εάν δεν καταλάβει μόνος του τι κάνει λάθος όλα τ άλλα είναι για να περνά η ώρα.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
τα μεγαλα μυνηματα δεν με πειραζουν,αρκει να εχω χρονο,αλλη μια συμαντικη λεπτομερια,οταν εχεις να πληρωνεις μια διατροφη πως θα τα βγαζεις περα με την γυναικα να καθετε?γιατι ολο και καποιες απαιτησεις θα εχει εστω και μικρες,σπιτι ρευμα,τηλ.ιντερνετ,φαι για σκεψου λιγο.....και αργοτερα αν θελει κανενα παιδι?γιατι ειναι νεα στην ηλικια?μετραει και η αποψη της και αυτο μην το ξεχνας ποτε......
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
για το ζήτημα που αναφέρεσαι έχω εμπειρία που λίγοι εχουν εδώ μέσα...
από κει και περα το θέμα είναι ένα.
ό,τι παπαριά και να πεις, ό,τι παπαριά και να πω ο καθείς εάν δεν καταλάβει μόνος του τι κάνει λάθος όλα τ άλλα είναι για να περνά η ώρα.
καλημερα,συμφωνω μαζι σου αλλα ακριβως επειδη εχεις εμπειρια,οπως και εγω συζητηση κανουμε για να εστιαση το προβλημα του και μια αποψη καλη η κακη ισως βοηθηση.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
παρων......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom