Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
ολες μπορουν να γινουν για σπιτι.παιζει ρολο και ο αντρας.

Ε ναι. Αν είναι νταβάς πάνε γραμμή για "σπίτι". Σίγουρα παίζει ρόλο και ο άντρας :2funny:
Ήταν το κλήμα στραβό τό φαγε κι ο γάιδαρος
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε φίλε το θέμα δεν είναι οτι είναι πουτάνες οι ελληνίδες κάνε λίγο focus επιτέλους και σταμάτα να μιλάς για αυτές! Το λύσαμε αυτό το ζήτημα σε άλλο θέμα. Τώρα μαθαίνω ότι ΚΑΙ οι τίμιες άρειες λευκές αγνές ρωσσίδες είναι πουτάνες! Πόσα χτυπήματα να αντέξω ακόμα δηλαδή; θα το ρίξω στα κοντοπούτανα της ταιβάν μου φαίνεται που δεν μιλάνε και πολύ
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αυτη ειναι παρθενα αγορα τυπε.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
πια μανα μου βρε μαλακα τι νομιζεις οτι ειμαι μαλακας σαν και σενα που μενει με την μαμα για μαζευει λεφτα να πηγαινει στις πουτανες;
οχι απλα μενεις με τη μανα σου, αλλα καθεσαι και ολη μερα σπιτι και κανεις και τις δουλειες!
Μηπως εισαι ο τυπος απο το μια νυφη για το γυιο μου?

ΣΙΓΟΥΡΑ!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε συ οι γιαγιάδες σε μάθανε να βάζεις πλυντήριο  :2funny: :2funny: :2funny:

Έλα Τώρα λεγε.... :dancing:

Κουφαλίτσα (δεν σου είπανε ότι το SKIP σε κάνει ΒΛΑΚΑΚΟ και οτι το DIXAN σε κάνει ανοργασμικό) :uglystupid:
φιλε καταπληκτικο χιουμορ πραγματικα εχεις κανει ολο το σαιτ να γελαει με αυτο που εγραψες.πολυ πετιχημενο ρε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
πια μανα μου βρε μαλακα τι νομιζεις οτι ειμαι μαλακας σαν και σενα που μενει με την μαμα για μαζευει λεφτα να πηγαινει στις πουτανες;

Γίνονται τέτοια πράγματα;;;;;;ΕΔΏ;;;;;;;;Σε αυτό το φόρουμ;;;;Νο φάκεν γουέι!!! δώσε ονόματα να στείλω πμ να πάρω πληροφορίες σε παρακαλώ!!!Δε μένω με τη μαμά μου αλλά άμα της πω ότι θα παω Πετρούπολη (Αγία) να γαμήσω ρωσσδίες θα σκάσει χαρτζηλικάκι :grin:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γίνονται τέτοια πράγματα;;;;;;ΕΔΏ;;;;;;;;Σε αυτό το φόρουμ;;;;Νο φάκεν γουέι!!! δώσε ονόματα να στείλω πμ να πάρω πληροφορίες σε παρακαλώ!!!Δε μένω με τη μαμά μου αλλά άμα της πω ότι θα παω Πετρούπολη (Αγία) να γαμήσω ρωσσδίες θα σκάσει χαρτζηλικάκι :grin:
πραγα πηγαινε τυπεεεεεεεεε.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
δεν είναι χαζό, είναι ελληνίδα και θίχτηκε για την προσβολή των ελληνίδων, που ως γνωστόν δεν κοιτάνε ποτέ το συμφέρον στις σχέσεις τους  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε μαλάκες διαβάζετε τι γραφουμε ή ότι σας καβλώσει λέτε?

εγω πριν λιγο δεν έγραψα οτι το προβλημα ειναι ακριβώς αυτο, ότι δεν διαφερουμε  τόσο πολυ απ τις ρωσσίδες?
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
φιλε καταπληκτικο χιουμορ πραγματικα εχεις κανει ολο το σαιτ να γελαει με αυτο που εγραψες.πολυ πετιχημενο ρε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ πάντως γελάω δε θέλω να σε πληγώσω μην το πάρεις προσωπικά. Υπάρχει ακόμα το Ντιξάν;
υ.γ. μάρεσε τόσο πολύ που αύριο θα το πω και στη δουλειά
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
οχι απλα μενεις με τη μανα σου, αλλα καθεσαι και ολη μερα σπιτι και κανεις και τις δουλειες!
Μηπως εισαι ο τυπος απο το μια νυφη για το γυιο μου?

ΣΙΓΟΥΡΑ!

Τι λες τώρα....

Ρε συ ή καλή νοικοκυρά είναι ΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΥΡΑ

Master21 (To ΔΟΥΛΙΚΟ που όλες ονειρεύονται :uglystupid:)

ΠΛΕΝΕΙ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΑΠΟΛΥΜΑΙΝΕΙ ΛΕΥΚΑΙΝΕΙ
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
μα τι εξυπνοι τυποι που κυκλοφορουνε εδω μεσα!
ναι βρε! Οι Ρωσσιδες ειναι το ιδιο με τις Ουκρανεζες και με τις Γκανεζες μη σου πω!
Και ειναι και πουτανες!
Γιαυτο παιδια μην πατε ποτε στη Ρωσσια! Ολοι εδω! Οι ελληνιδες ειναι οι τελειες! Δε σπανε δε χαλανε και δε ζητανε!
Κανεις στη Ρωσσια! Εμπαργκο στις Ρωσσιδες!

Αντε γιατι πολυ μαλακοκαυληδες αγαπουληδες εχετε μαζευτει και πανω...για να αραιωνουμε σιγα σιγα...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ρε μαλάκες διαβάζετε τι γραφουμε ή ότι σας καβλώσει λέτε?

εγω πριν λιγο δεν έγραψα οτι το προβλημα ειναι ακριβώς αυτο, ότι δεν διαφερουμε  τόσο πολυ απ τις ρωσσίδες?

Ναι εχετε κοινα στοιχεια σαν γυναικες, αλλα πιστεψε και παλι υπαρχουν σημαντικες διαφορες.
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαλάκες διαβάζετε τι γραφουμε ή ότι σας καβλώσει λέτε?

εγω πριν λιγο δεν έγραψα οτι το προβλημα ειναι ακριβώς αυτο, ότι δεν διαφερουμε  τόσο πολυ απ τις ρωσσίδες?

Αυτή είναι απλά μια φαντασίωση στην οποία θες να ζεις.Φυσικά και διαφέρεις από τις Ρωσσίδες στο νούμερο του βρακιού, του σουτιέν και του αριθμού των ραγάδων από το πλύνε-βάλε στο μπούτι. Απλά σε συμφέρει να νομίζεις οτι δε διαφέρεις και τόσο πολύ από δαύτες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μα τι εξυπνοι τυποι που κυκλοφορουνε εδω μεσα!
ναι βρε! Οι Ρωσσιδες ειναι το ιδιο με τις Ουκρανεζες και με τις Γκανεζες μη σου πω!
Και ειναι και πουτανες!
Γιαυτο παιδια μην πατε ποτε στη Ρωσσια! Ολοι εδω! Οι ελληνιδες ειναι οι τελειες! Δε σπανε δε χαλανε και δε ζητανε!
Κανεις στη Ρωσσια! Εμπαργκο στις Ρωσσιδες!

Αντε γιατι πολυ μαλακοκαυληδες αγαπουληδες εχετε μαζευτει και πανω...για να αραιωνουμε σιγα σιγα...
εσυ και ο δημητρακης μεμο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πρεπει να ειστε και ιδιοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ναι εχετε κοινα στοιχεια σαν γυναικες, αλλα πιστεψε και παλι υπαρχουν σημαντικες διαφορες.

Στο βαθμό ομως που να θεωρείς ότι οι ρωσσίδες συνολικά ειναι της οικογένειας ενώ οι ελληνίδες συνολικά ερχονται μονο για τα λεφτα σου?

 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε το θέμα δεν είναι οτι είναι πουτάνες οι ελληνίδες κάνε λίγο focus επιτέλους και σταμάτα να μιλάς για αυτές! Το λύσαμε αυτό το ζήτημα σε άλλο θέμα. Τώρα μαθαίνω ότι ΚΑΙ οι τίμιες άρειες λευκές αγνές ρωσσίδες είναι πουτάνες! Πόσα χτυπήματα να αντέξω ακόμα δηλαδή; θα το ρίξω στα κοντοπούτανα της ταιβάν μου φαίνεται που δεν μιλάνε και πολύ

δεν κατάλαβες φίλε, εδώ έχουμε και πάλι τον αυτόκλητο υπερασπιστή των ελληνίδων - υβριστή των ρωσίδων να προσπαθεί με κάθε μέσο να μας πείσει ότι οι ελληνίδες είναι καλύτερες από τις ρωσίδες, για αυτό και η απάντηση.

Σε ότι αφορά την πουτανιά: Η πουτανιά δεν είναι στο μουνί, είναι στο μυαλό.... και οι ελληνίδες είναι οι μεγαλύτερες πουτάνες της υφηλίου (από ότι ακούω και παρατηρώ στην πιάτσα, γιατί δεν έχω πηδήξει ελληνίδα εδώ και 20 χρόνια), καθώς δεν υπάρχει περίπτωση να πηδήξουν άντρα αν δεν ζυγίσουν πρώτα τα ευρύτερα συμφέροντά τους που εξυπηρετούνται από την κίνηση αυτή.

Αυτό δεν το κάνουν οι Ρωσίδες και οποιεσδήποτε άλλες ξένες
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Αυτή είναι απλά μια φαντασίωση στην οποία θες να ζεις.Φυσικά και διαφέρεις από τις Ρωσσίδες στο νούμερο του βρακιού, του σουτιέν και του αριθμού των ραγάδων από το πλύνε-βάλε στο μπούτι. Απλά σε συμφέρει να νομίζεις οτι δε διαφέρεις και τόσο πολύ από δαύτες

Παιδια υπαρχουν και ομορφες ελληνιδες, αλλα δυστυχως εχουν παραλογες απαιτησεις. Εκει ειναι το προβλημα κυριως. Κοιτανε το συμφερον τους και πως θα καβατζωθουν με τον γκομενο. Τιποτενιες συμπεριφορες...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αχαχαχαχαχαχαχα και συ διμετρη ξανθια γαλανοματα ε?
οχι αυτη εχει πρασινο ματι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι μεμο ολες ετσι ειναι ρε στην ρωσσια.οι κοντοι ας μην πανε καλυτερα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom