Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
σοβαρος γαμιας εδω μεσα δεν υπαρχει τυπε.

σε αυτό συμφωνούμε.... εγώ ας πούμε δεν είμαι σοβαρός γαμιάς, γαμάω μια μέση ουκρανέζα 1,78μ και 55 κιλά... στην χώρα της είναι μια μετριότητα, στην ελλάδα φωτογραφίζεται σε περιοδικά μόδας, γιατί οι ελληνίδες είναι μουνάρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Τιεστι γαμιας? Δωσε ορισμο

Όστις κομπάζει για τα κατορθώματα του στον σεξουαλικό τομέα φροντίζοντας να μας ενημερώσει με φρικιαστικές λεπτομέρεις για το τρομαχτικά τεράστιο και τετράπαχο καβλί του (ήτοι 10 πόντοι σε στύση), την υπερφυσική εξωγήινα όμορφη και προσοντούχα γκόμενα που γάμησε (ήτοι κανά γυφτορουμανάκι της κακιάς ώρας), το ατέρμονο και αέναο σέξ που έκανε (10 λεπτά με το ζόρι) και φυσικά τον αγαπάνε/εκτιμάνε/ερωτεύονται/καψουρεύονται όλες οι απανταχού παντρεμένες/πουτάνες/καμμένες/τελειωμένες/προβληματικές/δίμετρες/μουνάρες/αλλοδαπές γκόμενες της υφηλίου. Μπορώ να γράψω κι άλλα όμως είναι αργά και νυστάζω.
Από τέτοιους παντως έχουμε τιγκάρει  :grin:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Όστις κομπάζει για τα κατορθώματα του στον σεξουαλικό τομέα φροντίζοντας να μας ενημερώσει με φρικιαστικές λεπτομέρεις για το τρομαχτικά τεράστιο και τετράπαχο καβλί του (ήτοι 10 πόντοι σε στύση), την υπερφυσική εξωγήινα όμορφη και προσοντούχα γκόμενα που γάμησε (ήτοι κανά γυφτορουμανάκι της κακιάς ώρας), το ατέρμονο και αέναο σέξ που έκανε (10 λεπτά με το ζόρι) και φυσικά τον αγαπάνε/εκτιμάνε/ερωτεύονται/καψουρεύονται όλες οι απανταχού παντρεμένες/πουτάνες/καμμένες/τελειωμένες/προβληματικές/δίμετρες/μουνάρες/αλλοδαπές γκόμενες της υφηλίου. Μπορώ να γράψω κι άλλα όμως είναι αργά και νυστάζω.
Από τέτοιους παντως έχουμε τιγκάρει  :grin:

Κριμα, εγω ειχα πολυ λιγες γκομενες...δηλαδη δεν ειμαι γαμιας...τι κριμα :2funny:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
εσεις τα λετε... αλλα μαλλον δεν εχετε καταλάβει τι ειναι ο φεμινισμος.
μπορεις να μου πεις πως καταλαβαινεις τον φεμινισμο?

Ο φεμινισμός έχει κάψει ολοκληρωτικά τις γκόμενες. Πάρτε το χαμπάρι πριν σαπίσετε στην καρέκλα του γραφείου σας με άδεια κουτιά πίτσας στο σπίτι και τον άντρα σας στα μπουρδέλα της φυλής να ψάχνει gfe (εδώ γελάμε)
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Αμα δεν σου αρεσε η λεξη φεμινισμος στο ποστ μου (αληθεια γιατι τοση ενοχλησει οταν στιγματιζεται ο ορος φεμινισμος?) σβησε την. Παλι το ιδιο νοημα βγαινει.Διαφωνεις καπου?Οτι απλα σε αντιληψεις/αξιες διαφερουν σε αυτες τι χωρες απο τις γυναικες του δυτικου κοσμου?
Τελος ο φεμινισμος δεν ειναι και απαραιτητα καρκινωμα αλλα στην Ελλαδα οπου στο καθετι χανεται το μετρο ο φεμινισμος θα αποτελουσε την εξαιρεση? :cheesy:

Ο φεμινισμός ειναι ισότητα. Δεν υπάρχει μετρο στην ισότητα. Ολοι οι άνθρωποι ειναι ισοι επομένως ίσοι θα ειναι και οι άντρες με τις γυναικες.

Καθε γυναικα, όπως και κάθε άντρας εχει δικαιωμα στην εργασία και πρεπει να εχει απολαβές αντίστοιχες με το εργο που παράγει και οχι με βάση το φυλο του.

Αρχηγός της οικογένειας δεν ειναι ο πατερας αλλα απο κοινού οι 2 γονεις.

Δεν μπορω να καταλάβω πως ο φεμινισμός δημιουργει υπερβολικες απαιτήσεις. Οι υπερβολικες απαιτήσεις δεν ειναι αποτελεσμα φεμινισμου.

Αυτο το οτι "στην ρωσσια δεν υπηρξε φεμινισμος" εμενα μου φαινεται εντελώς αστοχο δεδομένου ότι ο κομουνισμός, περισσότερο απο κάθε άλλο συστημα αντιμετώπισε τις γυναικες ως ίσες.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
εντάξει, δεν πειράζει, η Αλβανία είναι φτωχή χώρα, καταλαβαίνω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εκει δεν αγοραζουν αμαξια, τα δανειζονται :2funny: :2funny: :2funny:

Εκει καταληγει η πλειοψηφια των κλεμενων αυτοκινητων απο τις γειτονικες χωρες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ειχες ρε τυπε;σοβαρα τωρα.χλωμο σε κοβω.

Αλβανε τραβα στο τζαμι να προσκυνησεις τον Αλλαχ, και φροντισε να σκυψεις καλα, μπας και φας και κανα πουτσο απο κανεναν αλλον Αλβανο
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Ο φεμινισμός ειναι ισότητα. Δεν υπάρχει μετρο στην ισότητα. Ολοι οι άνθρωποι ειναι ισοι επομένως ίσοι θα ειναι και οι άντρες με τις γυναικες.

Καθε γυναικα, όπως και κάθε άντρας εχει δικαιωμα στην εργασία και πρεπει να εχει απολαβές αντίστοιχες με το εργο που παράγει και οχι με βάση το φυλο του.

Αρχηγός της οικογένειας δεν ειναι ο πατερας αλλα απο κοινού οι 2 γονεις.

Δεν μπορω να καταλάβω πως ο φεμινισμός δημιουργει υπερβολικες απαιτήσεις. Οι υπερβολικες απαιτήσεις δεν ειναι αποτελεσμα φεμινισμου.

Αυτο το οτι "στην ρωσσια δεν υπηρξε φεμινισμος" εμενα μου φαινεται εντελώς αστοχο δεδομένου ότι ο κομουνισμός, περισσότερο απο κάθε άλλο συστημα αντιμετώπισε τις γυναικες ως ίσες.
περαστικα!

sex and the city νομιζετε οτι ειναι η ζωη......... τελικα ακουγεται λογικο αν αναλογιστει κανεις οτι ολη η ζωη που ξερετε ειναι αυτη που βλεπετε στην τηλεοραση,,,,
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ο φεμινισμός ειναι ισότητα. Δεν υπάρχει μετρο στην ισότητα. Ολοι οι άνθρωποι ειναι ισοι επομένως ίσοι θα ειναι και οι άντρες με τις γυναικες.

Καθε γυναικα, όπως και κάθε άντρας εχει δικαιωμα στην εργασία και πρεπει να εχει απολαβές αντίστοιχες με το εργο που παράγει και οχι με βάση το φυλο του.

Αρχηγός της οικογένειας δεν ειναι ο πατερας αλλα απο κοινού οι 2 γονεις.

Δεν μπορω να καταλάβω πως ο φεμινισμός δημιουργει υπερβολικες απαιτήσεις. Οι υπερβολικες απαιτήσεις δεν ειναι αποτελεσμα φεμινισμου.

Αυτο το οτι "στην ρωσσια δεν υπηρξε φεμινισμος" εμενα μου φαινεται εντελώς αστοχο δεδομένου ότι ο κομουνισμός, περισσότερο απο κάθε άλλο συστημα αντιμετώπισε τις γυναικες ως ίσες.

Εισαι σιγουρη οτι ετσι ειδε τον φεμινισμο η Ελληνιδα?
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
α ρε ωναση..που πας και εσυ με την πορσε και το ιβ σε λοραν κουστουμι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε ρε φαντασια που εχουμε εδω μεσα.

φασούλι το φασούλι, με 10 - 20 χρόνια μεροδούλι - μεροφάι και ένσημα στην οικοδομή (συγνώμη, στην Samsung εννοώ  :2funny:), κάποια μέρα θα σου κάνουν κι εσένα την ....τιμή να κουνάνε τις πατσοκοιλιές τους στα μπουζούκια οι ελληνίδες για πάρτη σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί όχι και ... Βορειοηπειρώτης Ωνάσης άλλωστε ?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ο φεμινισμός ειναι ισότητα. Δεν υπάρχει μετρο στην ισότητα. Ολοι οι άνθρωποι ειναι ισοι επομένως ίσοι θα ειναι και οι άντρες με τις γυναικες.

Καθε γυναικα, όπως και κάθε άντρας εχει δικαιωμα στην εργασία και πρεπει να εχει απολαβές αντίστοιχες με το εργο που παράγει και οχι με βάση το φυλο του.

Αρχηγός της οικογένειας δεν ειναι ο πατερας αλλα απο κοινού οι 2 γονεις.

Δεν μπορω να καταλάβω πως ο φεμινισμός δημιουργει υπερβολικες απαιτήσεις. Οι υπερβολικες απαιτήσεις δεν ειναι αποτελεσμα φεμινισμου.

Αυτο το οτι "στην ρωσσια δεν υπηρξε φεμινισμος" εμενα μου φαινεται εντελώς αστοχο δεδομένου ότι ο κομουνισμός, περισσότερο απο κάθε άλλο συστημα αντιμετώπισε τις γυναικες ως ίσες.

ναι καλα φεμινιστρια ειναι οτι ειναι και ο φαλλοκρατης, απλως ο καθενας υπερασπιζεται το ειδος του
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Ο φεμινισμός ειναι ισότητα. Δεν υπάρχει μετρο στην ισότητα. Ολοι οι άνθρωποι ειναι ισοι επομένως ίσοι θα ειναι και οι άντρες με τις γυναικες.

Καθε γυναικα, όπως και κάθε άντρας εχει δικαιωμα στην εργασία και πρεπει να εχει απολαβές αντίστοιχες με το εργο που παράγει και οχι με βάση το φυλο του.

Αρχηγός της οικογένειας δεν ειναι ο πατερας αλλα απο κοινού οι 2 γονεις.

Δεν μπορω να καταλάβω πως ο φεμινισμός δημιουργει υπερβολικες απαιτήσεις. Οι υπερβολικες απαιτήσεις δεν ειναι αποτελεσμα φεμινισμου.

Αυτο το οτι "στην ρωσσια δεν υπηρξε φεμινισμος" εμενα μου φαινεται εντελώς αστοχο δεδομένου ότι ο κομουνισμός, περισσότερο απο κάθε άλλο συστημα αντιμετώπισε τις γυναικες ως ίσες.

Κορίτσι μου ο φεμινισμός αναπτύχθηκε σε μία περίοδο οπού οι γυναίκες όντως χρειάζονταν να παρθούν δραστικά μέτρα για να μην τις εκμεταλλεύονται και να αποκτήσουν φωνή και δικαιώματα. Αυτό τι σχέση έχει με το ότι κοντεύετε να φορέσετε στραπ-ον για να γαμήσετε τους άντρες σας και έχει καταντήσει βρισιά και υποτιμητικό το να θεωρείς όμορφο μια γυναίκα που δε δουλεύει και κάθεται σπίτι να μεγαλώσει τα παιδιά της;
έχεις υπόψην σου τι εστί όντως φεμινισμός ή παπαγαλίζεις κανα μανταμ φιγκαρό;
Τιμή στις σουφραζέτες παλούκωμα στις φεμινίστριες
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Κριμα, εγω ειχα πολυ λιγες γκομενες...δηλαδη δεν ειμαι γαμιας...τι κριμα :2funny:

Δεν πειράζει ρε φίλε άλλοι γαμάνετ η χούφτα τους και νομίζουν ότι είναι η ζιζέλ. Βίτσια είναι αυτά. Λίγες και καλές μωρέ και άσε τους άλλους να κάνουν cyber sex και να δηλώνουν μπήχτες
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Κορίτσι μου ο φεμινισμός αναπτύχθηκε σε μία περίοδο οπού οι γυναίκες όντως χρειάζονταν να παρθούν δραστικά μέτρα για να μην τις εκμεταλλεύονται και να αποκτήσουν φωνή και δικαιώματα. Αυτό τι σχέση έχει με το ότι κοντεύετε να φορέσετε στραπ-ον για να γαμήσετε τους άντρες σας και έχει καταντήσει βρισιά και υποτιμητικό το να θεωρείς όμορφο μια γυναίκα που δε δουλεύει και κάθεται σπίτι να μεγαλώσει τα παιδιά της;
έχεις υπόψην σου τι εστί όντως φεμινισμός ή παπαγαλίζεις κανα μανταμ φιγκαρό;
Τιμή στις σουφραζέτες παλούκωμα στις φεμινίστριες

Τα ιδια ελεγα και εγω παλιοτερα...αλλα δεν ακουνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom