Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
μουναρα δεν ειναι αλλα δεν μπορεις να την πεις ασχημη.εσυ πες τωρα ποσες αποριψεις εχεις φαει για να εισαι τοσο ητοπαθης απεναντι στις ελληνιδες;

όχι, δεν μπορείς να την πεις και άσχημη, που να βρεις τέτοιο .....μικρό κώλο σε Ρωσίδα άλλωστε   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   ....δεν θέλω να διανοηθώ τι πηδάς μικρέ  :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny:

...είσαι και ξεχασιάρης, δεν θυμάσαι που σου είπα ότι από 16 χρονών είχα την ....ατυχία να πηδάω μόνο ξένες γιατί ζούσα στο εξωτερικό, και δεν είχα την δική σου τύχη να πηδάω μουνάρες ελληνίδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όσο για την ηττοπάθεια, το παραδέχομαι: δεν μπορώ να ρίξω καμία ελληνίδα, για αυτό ας μου κάνετε την χάρη εσύ και οι υπόλοιποι ήρωες - γαμιάδες να μην τις βγάζετε έξω τα βράδυα και να μπαίνουν στο οπτικό μου πεδίο, γιατί μετά βλέπω εφιάλτες - εκτός του ότι σιγά - σιγά τυφλώνομαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Μείνε, αν δεν εχεις τουριστικο πρακτορείο δεν βλέπω γιατί τέτοια αγωνία να μας ΄πείσεις πόσο καλύτερα ειναι εκει.
Μέινε και διασκέδασε.

Κι ασε μας στη μιζέρια μας........

Ουτε μπαζο ειμαι, ουτε τρελος, ουτε αγαμητος, ουτε κομπλεξικος. Παρατηρω διαφορες στην συμπεριφορα των γυναικων αλλων εθνικοτητων και σας δειχνω τι εχει ξενερωσει πολλους αντρες μαζι σας. Αν δεν σας ενδιαφερει γιατι διαβαζετε τετοια thread?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
το θρεντ ειναι για ανταλαγη αποψεων αλλα εδω επεμβενεις στην προσωπικη μου ζωη εγω χαρακτηρισα η αναφερα καποιον δικο σου? να μην επαναλιφθη!!!!!!!
Ρε αρχηγέ, εδώ φτιάχτηκε θρεντ, "Σχέση με αλλοδαπή" και γράφουν για τις σχέσεις τους. Εσύ έγραψες και υπονόησες  :knockinb: και τέτοια, ο Μάστερ 21 σε πείραξε;

Που το χιούμορ περί "Ευγενείας" ούτε που το μυρίσατε;
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μείνε, αν δεν εχεις τουριστικο πρακτορείο δεν βλέπω γιατί τέτοια αγωνία να μας ΄πείσεις πόσο καλύτερα ειναι εκει.
Μέινε και διασκέδασε.

Κι ασε μας στη μιζέρια μας........
Ποια "μιζερια " για γυναικες ?
Η προσφορα-ζητηση στην ελλαδα ειναι ΥΠΕΡ των γυναικων .Αν βγει εξω μια γυναικα ,θα βρει γκομενο πολυ καλυτερο απο αυτον που τις αντιστοιχει ,με βαση τα προσοντα της.
Απο που  και ως που διαμαρτυρεσαι εσυ σαν γυναικα ?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
όχι, δεν μπορείς να την πεις και άσχημη, που να βρεις τέτοιο .....μικρό κώλο σε Ρωσίδα άλλωστε   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:   ....δεν θέλω να διανοηθώ τι πηδάς μικρέ  :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny:

...είσαι και ξεχασιάρης, δεν θυμάσαι που σου είπα ότι από 16 χρονών είχα την ....ατυχία να πηδάω μόνο ξένες γιατί ζούσα στο εξωτερικό, και δεν είχα την δική σου τύχη να πηδάω μουνάρες ελληνίδες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όσο για την ηττοπάθεια, το παραδέχομαι: δεν μπορώ να ρίξω καμία ελληνίδα, για αυτό ας μου κάνετε την χάρη εσύ και οι υπόλοιποι ήρωες - γαμιάδες να μην τις βγάζετε έξω τα βράδυα και να μπαίνουν στο οπτικό μου πεδίο, γιατί μετά βλέπω εφιάλτες - εκτός του ότι σιγά - σιγά τυφλώνομαι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το εχεις ψαξει το αιτιο που τυφλωνεσαι;αλλο πιστευω οτι φταιει.ναι οκ.εχει μικρο κωλο η μανωλιδου.οποτε ειναι ασχημη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ουτε μπαζο ειμαι, ουτε τρελος, ουτε αγαμητος, ουτε κομπλεξικος. Παρατηρω διαφορες στην συμπεριφορα των γυναικων αλλων εθνικοτητων και σας δειχνω τι εχει ξενερωσει πολλους αντρες μαζι σας. Αν δεν σας ενδιαφερει γιατι διαβαζετε τετοια thread?

σε ενα θρεντ με ελάχιστες ελληνίδες (που κι αυτες δεν τις θελετε εδω) δινετε συμβουλές στις ελλεηνίδες πως θα κρατησουν τους άντρες τους???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Ρε αρχηγέ, εδώ φτιάχτηκε θρεντ, "Σχέση με αλλοδαπή" και γράφουν για τις σχέσεις τους. Εσύ έγραψες και υπονόησες  :knockinb: και τέτοια, ο Μάστερ 21 σε πείραξε;

Που το χιούμορ περί "Ευγενείας" ούτε που το μυρίσατε;
ακριβως μεγαλε αλλο να κανεις μια φορα το αστειο και αλλο συνεχεια κατανταει κουραστικο οχι μονο για μενα αλλα για ολους!!!και αυτο το αστειο αφορουσε μονο το μαστερ που ρωτησε κατι συγκεκριμενο!!!!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
σε ενα θρεντ με ελάχιστες ελληνίδες (που κι αυτες δεν τις θελετε εδω) δινετε συμβουλές στις ελλεηνίδες πως θα κρατησουν τους άντρες τους???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν θελουμε συντηρητικες, κλαψιαρες ,ανοργασμικες .
Εκτος απο την Αλιντισσα και αλλες δυο περιπου ,οι υπολοιπες ειναι απαραδεκτες για το σάϊτ .
Να πανε αλλου να κλαφτουν οι αγαμητες.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
σε ενα θρεντ με ελάχιστες ελληνίδες (που κι αυτες δεν τις θελετε εδω) δινετε συμβουλές στις ελλεηνίδες πως θα κρατησουν τους άντρες τους???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω κανονικα δεν πρεπει να μιλαω εδω γιατι θα με λιθοβολησουν ειμαι τρελος ελλεεινιδακιας την ανωμαλια μου την λεω :2funny: :2funny:για πολλους λογους αλλα σας διακατεχει ενας σνομπαρισμος καιμια ξινυλα σε καποιο φλερτ οπου τον ιδιο ακριβως μπορει να τον λαγνοκοιταγατε λιγα λεπτα πριν.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εγω κανονικα δεν πρεπει να μιλαω εδω γιατι θα με λιθοβολησουν ειμαι τρελος ελλεεινιδακιας την ανωμαλια μου την λεω :2funny: :2funny:για πολλους λογους αλλα σας διακατεχει ενας σνομπαρισμος καιμια ξινυλα σε καποιο φλερτ οπου τον ιδιο ακριβως μπορει να τον λαγνοκοιταγατε λιγα λεπτα πριν.

to ξεκινησες καλα,στο τελος μου το μαμησες! :tickedoff:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
καταρχην εχω δηλωσει πως ειμαι κοντη ευθαρσως εδω μεσα και δεν εχω μιλησει υποτιμητικα για τις ρωσσιδες ποτε.

παρακολουθα λιγο τα γραφομενα και μετα ελα να μου την πεις. :-*

sorry Silva, δεν είχα σκοπό να κάνω προσωπική αναφορά σε σένα (δεν κάνω αρνητικές προσωπικές αναφορές εκτός αν κάποιος κάνει σε εμένα, γιατί είναι αγενές)....

η παρέμβασή σου -που φαινόταν να υποστηρίζει τις ελληνίδες σαν σύνολο- με έκανε να σχολιάσω ειρωνικά τα χαρακτηριστικά μιας τυπικής ελληνίδας (την οποία θεώρησα ότι εκπροσωπείς μέσω του σχόλιου σου)  απέναντι σε μια τυπική ρωσσίδα 

επομένως συγνώμη αν παρερμήνευσες το σχόλιο μου ως προσωπικό, μάλλον δεν εκφράστηκα σωστά  :)



 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Δεν θελουμε συντηρητικες, κλαψιαρες ,ανοργασμικες .
Εκτος απο την Αλιντισσα και αλλες δυο περιπου ,οι υπολοιπες ειναι απαραδεκτες για το σάϊτ .
Να πανε αλλου να κλαφτουν οι αγαμητες.
την αλλιντισα την αναφερεις τις αλλες οχι διακρινω μια ψιλοκαψουρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
εγω κανονικα δεν πρεπει να μιλαω εδω γιατι θα με λιθοβολησουν ειμαι τρελος ελλεεινιδακιας την ανωμαλια μου την λεω :2funny: :2funny:για πολλους λογους αλλα σας διακατεχει ενας σνομπαρισμος καιμια ξινυλα σε καποιο φλερτ οπου τον ιδιο ακριβως μπορει να τον λαγνοκοιταγατε λιγα λεπτα πριν.

ξερεις τι θα μπορουσε να πει κάποια? (οχι, δεν ειναι δική μου γνωμη)
ότι πάτε και την πέφτετε στις ξινομούρες ενω κοριτσια σωστα, που λιώνουν για πάρτη σας τα σνομπάρετε.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
σε ενα θρεντ με ελάχιστες ελληνίδες (που κι αυτες δεν τις θελετε εδω) δινετε συμβουλές στις ελλεηνίδες πως θα κρατησουν τους άντρες τους???

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι δινουμε. Αν ειχατε αλλα μυαλα ολοι θα περναγαμε καλυτερα. Και δεν θα καναμε πλουσιες τις αλλοδαπες ιεροδουλες που ηρθαν Ελλαδα για να κονομησουν.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
sorry Silva, δεν είχα σκοπό να κάνω προσωπική αναφορά σε σένα (δεν κάνω αρνητικές προσωπικές αναφορές εκτός αν κάποιος κάνει σε εμένα, γιατί είναι αγενές)....

η παρέμβασή σου -που φαινόταν να υποστηρίζει τις ελληνίδες σαν σύνολο- με έκανε να σχολιάσω ειρωνικά τα χαρακτηριστικά μιας τυπικής ελληνίδας (την οποία θεώρησα ότι εκπροσωπείς μέσω του σχόλιου σου)  απέναντι σε μια τυπική ρωσσίδα 

επομένως συγνώμη αν παρερμήνευσες το σχόλιο μου ως προσωπικό, μάλλον δεν εκφράστηκα σωστά  :)

ολα οκ.εχω σκληραγωγηθει εδω μεσα! :2funny:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
γαματε αλοδαπα και αφηστε τις κλαψομουνες τισ δικεσ μασ να πηγαινουν 5 μαζι για καφε και μετα ομαδικο δαχτυλο :2funny: :2funny:
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σας διακατεχει ενας σνομπαρισμος καιμια ξινυλα σε καποιο φλερτ οπου τον ιδιο ακριβως μπορει να τον λαγνοκοιταγατε λιγα λεπτα πριν.
που τα μαμισα βρε και δεν το καταλαβα :2funny: :2funny:εγω παντως αυτο βλεπω δεν ξερω αν κανω λαθος διορθωσε με

ε δεν ειμαστε ολες ξινες γαμω! :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom