Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ασε ο σωτος δεν μετραει εχει μια ρωσσιδα διμετρη γκομενα εκει σπιτι και περιμενει να τελειωσει ο σωτης την κουβεντα του στο μπου για να την γαμησει.
εσεις τα κανετε αυτα δεν τα κανετε φατε τα τωρα παει ο σωτος σας τον εφαγε η μις ρωσσια 2009.

:2funny: :2funny: :2funny: Έλεος, φτάνει  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Και στην Αμερικη σου χαμογελανε.
Δεν χρειαζεται ομως να πας στην Αμερικη ,σε λιγο ερχεται καλοκαιρι με τουριστριες που ΔΕΝ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ να χαμογελασουν.
εσυ να πας στον πορο που ειναι τιγκο στις σκανδιναβες.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ρε ειμαι οριακα 30 και σημερα για παραδειγμα μια πιτσιρικα κινεζουλα 18-19 χρονων με κοιταζε καλα καλα και μου χαμογελουσε.... ρε αυτα πια δεν τα ζεις στην Ελλαδα. Δεν παιρνεις ουτε βλεμα απο τις ξυνες, ποσο μαλλον χαμογελο....

Αυτα να βλεπετε εσεις οι γυναικες...την διαφορα φιλοσοφιας αναμεσα σε γυναικες απο την ανατολη και σε γυναικες απο τον δυτικο κοσμος...

Δεν βλέπω να σου ζήτησε κανείς να επιστρεψεις.
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
αποΡΡιψεις ,ηΤΤοπαθης .Στη Σαμσουνγκ δεν ζητανε να εισαι ορθογραφος ?

κοίτα ερευνητή, αν παντρευτεί την ελληνίδα που αγαπάει παίρνει την ιθαγένεια, κανείς όμως δεν προνόησε να του κάνει μαθήματα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ορθογραφίας για να μην καρφώνεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
παντως εχει πολλους τυπους που ασχολουντε αποκλειστικα με μπαζολες μονο.
πιστευω οτι οσο ασχημη και χοντρη να ειναι μια γυναικα,παντα υπαρχει ενας ηρωας που την γαμαει.καμια γκομενα δεν μενει αγαμητη.
κασκαντερ υπηρχαν και θα υπαρχουν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εσυ να πας στον πορο που ειναι τιγκο στις σκανδιναβες.
Η Ακροπολη και το Μουσειο και η Πλακα ειναι πιο κοντα.
Ερχεσαι για παρεα για καμακι ? Η φοβασαι την γκομενιτσα σου ?
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Δεν βλέπω να σου ζήτησε κανείς να επιστρεψεις.

Δεν καταλαβαινω το σχολιο και κυριως τι σκεφτοσουν οταν το εγραφες. Εγω σκοπευω να μεινω στο εξωτερικο τουλαχιστον για λιγα χρονια ακομα μαζι με την αλλοδαπη κοπελα μου. Οσοι εχουμε παει στο εξωτερικο ξερουμε καλα την διαφορα αναμεσα σε ελληνιδες και αλλοδαπες. Εσεις κοιταξτε να καταλαβετε τι κανετε λαθος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν καταλαβαινω το σχολιο και κυριως τι σκεφτοσουν οταν το εγραφες. Εγω σκοπευω να μεινω στο εξωτερικο τουλαχιστον για λιγα χρονια ακομα μαζι με την αλλοδαπη κοπελα μου. Οσοι εχουμε παει στο εξωτερικο ξερουμε καλα την διαφορα αναμεσα σε ελληνιδες και αλλοδαπες. Εσεις κοιταξτε να καταλαβετε τι κανετε λαθος.
σε ποια χωρα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενώ αποκλειεις εντελώς την πιθανότητα να υπάρχουν άντρες αντίστοιχης εμφάνισης με τις μπαζόλες :think:
δεν υπαρχουν ασχημοι αντρες ρε...απλα ομορφοι και γοητευτικοι....δεν το καταλαβαινετε αυτο;ενω γυναικες υπαρχουν απο μουναρες μεχρι απωθητικες..... :sunglasses:
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
ενώ αποκλειεις εντελώς την πιθανότητα να υπάρχουν άντρες αντίστοιχης εμφάνισης με τις μπαζόλες :think:

Αντρες με χαλια εμφανιση υπαρχουν, δεν ειπαμε οτι ολοι ειναι κουκλοι. Αλλα αλλο πραγμα η ομορφια στην γυναικα και αλλο στον αντρα.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ενώ αποκλειεις εντελώς την πιθανότητα να υπάρχουν άντρες αντίστοιχης εμφάνισης με τις μπαζόλες :think:
δεν αποκλειω τιποτα εγω ξερω πως ειμαι και μεχρι που φτανουν τα χερια μου ποτε δεν κυνηγαω το σουπερ γιατι ουτε εγω ειμαι σουπερ αλλα ουτε και κατω του μετριου απλα ωραιες κοπελες.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ασε ο σωτος δεν μετραει εχει μια ρωσσιδα διμετρη γκομενα εκει σπιτι και περιμενει να τελειωσει ο σωτης την κουβεντα του στο μπου για να την γαμησει.
εσεις τα κανετε αυτα δεν τα κανετε φατε τα τωρα παει ο σωτος σας τον εφαγε η μις ρωσσια 2009.
το θρεντ ειναι για ανταλαγη αποψεων αλλα εδω επεμβενεις στην προσωπικη μου ζωη εγω χαρακτηρισα η αναφερα καποιον δικο σου? να μην επαναλιφθη!!!!!!!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Δεν καταλαβαινω το σχολιο και κυριως τι σκεφτοσουν οταν το εγραφες. Εγω σκοπευω να μεινω στο εξωτερικο τουλαχιστον για λιγα χρονια ακομα μαζι με την αλλοδαπη κοπελα μου. Οσοι εχουμε παει στο εξωτερικο ξερουμε καλα την διαφορα αναμεσα σε ελληνιδες και αλλοδαπες. Εσεις κοιταξτε να καταλαβετε τι κανετε λαθος.

Μείνε, αν δεν εχεις τουριστικο πρακτορείο δεν βλέπω γιατί τέτοια αγωνία να μας ΄πείσεις πόσο καλύτερα ειναι εκει.
Μέινε και διασκέδασε.

Κι ασε μας στη μιζέρια μας........
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
δεν υπαρχουν ασχημοι αντρες ρε...απλα ομορφοι και γοητευτικοι....δεν το καταλαβαινετε αυτο;ενω γυναικες υπαρχουν απο μουναρες μεχρι απωθητικες..... :sunglasses:
κι ομως!!!

ο απο κάτω το έγραφε ακι το ενοοει!!!

ρε τι ψωνια κυκλοφορουν ανάμεσά μας!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom