Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • sfdg.jpg
    sfdg.jpg
    31,3 KB · Εμφανίσεις: 24
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
παιδες το θρεντ αφορα ολες τις αλλοδαπες περα του νωντα που εκανε αναφορα για σκανδιναβες δεν εχει πει κατι καποιος συναγωνιστης σε θεμα εμπειριας ειδομεν!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ελα δικε μου, παρε. και χωρις φωτοσοπ και φιλτρα οπως η ουκρανα του βίντεου..

Πάντως για τη συγκεκριμένη δεν θα ... μαλώσουμε ...!!! :grin: Δεν παίζω (είπα βίτσια, τι άλλο)! :think:

περι ορέξεως ουδείς μιλα... οπως και να είναι. Πάντως πέρα από τα σωματικά τους χαρακτηριστικά ή την ομορφιά  τους αυτές οι κοπέλες έχουν ένα τρομέρο προσόν - δεν ξέρω πώς να το εκφράσω- μία διαίσθηση να σε νιώθουν, να σε καταλαβαίνουν. Μία εσωτερική καλοσύνη που δεν είναι υπερβολική ,ούτε ελλιπής, μία αίσθηση του μέτρου.  
Γαμώτο (με την καλή έννοια) είναι το ... πακέτο! ;)
Κα'να κρασί προς λύση (άσχετο :offtopic:)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πάντως για τη συγκεκριμένη δεν θα ... μαλώσουμε ...!!! :grin: Δεν παίζω (είπα βίτσια, τι άλλο)!
:think:Γαμώτο (με την καλή έννοια) είναι το ... πακέτο! ;)
Κα'να κρασί προς λύση (άσχετο :offtopic:)
σου πεταω ενα πι μι..  :)
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Πάντως για τη συγκεκριμένη δεν θα ... μαλώσουμε ...!!! :grin: Δεν παίζω (είπα βίτσια, τι άλλο)! :think:
Γαμώτο (με την καλή έννοια) είναι το ... πακέτο! ;)
Κα'να κρασί προς λύση (άσχετο :offtopic:)
κρασι δεν εχω εχω ρωσικες σαμπανιες και βοτκες ποτε θα τις πιουμε?
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
κρασι δεν εχω εχω ρωσικες σαμπανιες και βοτκες ποτε θα τις πιουμε?

Εντάξει, μην αλλοτριωθούμε πλήρως! :grin: Εμάς θέλουν, όπως είμαστε και εμείς αυτές, όπως είναι! Χρυσή τομή ;)
Διαθέσιμος!!! :*
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
[size=10pt]τα λεφτα και η ιθαγενεια[/size]


εισαι πολυ λαθος φιλε μου !οσα δε φτανει η αλεπου λεω εγω !!!  1ον- πλεον οι περισοτερες χωρες δε χρειαζοντε βιζα η κατι αλλο ωστε να ερθουν εδω ! 2ον- ποιος ο λογος να παρουν την ιθαγενεια ? νομιζεις ΚΑΙ εσυ πως ολος ο κοσμος θελει να γινει ελληνας ? οπως ο καρατζαφ η ο αλλος ο βιβλιοπωλης ? ελεος πια! 3ον- ποιο χρημα ρε φιλε ? αυτα ειναι στις ταινιες που βλεπεις ! οι περισοτερες αλλοδαπες περνουν συνηθως μικρομεσαιους ! και 4ον και ποιο βασικο απο ολα- και γω ξενη εχω παρει και σε πληροφορω ουτε καν τη νοιαζει να μεινει ελλαδα! κανουμε αμαν και πως να παμε στη δικη της χωρα!! σιγα την ελλαδα πια!! μας περνουν απο παντου και χωρις σαλιο και η κατασταση παει απτο κακο στο χειροτερο ! ασφαλεια 0 --προνοια 0--και γενικα ενα τεραστιο μηδενικο εχουμε γινει !!!!  αυτα επειδη βαριεμαι να γραψω αλλο !!!
Ποια χώρα αν επιτρέπεται;
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
φιλε μου εισαι καλα?οι περισοτεροι πια ετσι σκεφτομαστε!!!!!

Καλά ειμαι φιλε μου, αν και με καθυστερηση 2 εβδομαδων να απαντησω στα ερωτηματα που μου ειχες θεσει.

1.Πως ειναι η ζωη εδω πέρα? Ας πουμε καποια πραγματα για την Ταιβαν πρωτα. Η Ταιβαν ειναι μια χωρα κατα τους Ταιβανους, επαρχια της Κινας κατα τους Κινεζους. Οποτε μπορειτε να φανταστειτε οτι το εθνικο αισθημα ειναι πολυ ανεπτυγμενο χωρις ομως να ειναι αποκομενοι απο την κινεζικη παραδοσιακη κουλτουρα.  Η οικογενεια παιζει παρα πολυ σημαντικο ρολο και οι γονεις και καθε ηλικιωμενο προσωπο μεσα στην οικογενεια αλλα και μεσα στην κοινωνια κατα βασην, αντιμετωπιζεται με σεβασμο. Αγγλικα μιλαει η νεα γενια σε ενα πολυ μεγαλο ποσοστο της ταξης 70%+ αλλα.....υπαρχει ενα μεγαλο αλλα του οτι πολλες φορες θα αρνηθουν να μιλησουν αγγλικα γιατι δεν εχουν αυτοπεποιθηση στα αγγλικα τους και φοβουνται να μην χασουν προσωπο, να μην ντροπιαστουν δηλαδη. Στις εππαγελματικες τους συνδιαλαγες αυτο βεβαια δεν ισχυει. Το να μιλας να γραφεις κτλ, τα κινεζικα ειναι σιγουρα ενα πολυ μεγαλο προσον, που δοξα τον Θεο και τον Βουδα μετα απο πολυ κοπο και βασανα (χαχα) τα καταφερνω μια χαρα. Στους ξενους φερονται με απιστευτη ευγενεια εφοσον οι ξενοι ειναι νομιμοι και δεν κανουν καμια χοντρη βλακεια (πχ επαφες τριτου τυπου με ανηλικες, η ηλικια συγκαταβασης ειναι τα 18 εδω περα, εμποριο ναρκωτικων κτλ) οπου ειτε θα πεσει αμεση deportation ειτε φυλακιση. Αν και υπαρχει θανατικη ποινη, ειναι πολυ σπανιο να εκτελεστει ξενος. Ειδικα στους δυτικους φερονται με λατρεια, και εχουν μια εξαρτηση με καθε τι Αμερικανικο-Ιαπωνικο-Κορεατικο. Υπαρχουν κατα βαση 3 Θρησκειες. Ταοισμος, Χριστιανισμος (ολα τα παρακλαδια) και Βουδισμος.

.....Αυτα προς το παρον θα επανελθω.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
μπαμ κανει οτι δεν ξερεις απο ρωσιδες!!!!!!ακριβως γιατι δεν ξερεις τα εσω και κρινεις μονο τα εξω,αν τι κυκλοφοραγες αυτη τυπε μια βολτα εξω πολοι σβερκοι θα καναν κρακ να τι δουνε και τοτε θα καταλαβαινες!!!!!!

Φάσκεις και αντιφάσκεις φίλτατε! Εσύ διαπίστωσες ότι η δεσποινίς έχει αδαμάντινο χαρακτήρα; Εξήγησέ μας τι εννοείς, σε παρακαλώ
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Καλά ειμαι φιλε μου, αν και με καθυστερηση 2 εβδομαδων να απαντησω στα ερωτηματα που μου ειχες θεσει.

1.Πως ειναι η ζωη εδω πέρα? Ας πουμε καποια πραγματα για την Ταιβαν πρωτα. Η Ταιβαν ειναι μια χωρα κατα τους Ταιβανους, επαρχια της Κινας κατα τους Κινεζους. Οποτε μπορειτε να φανταστειτε οτι το εθνικο αισθημα ειναι πολυ ανεπτυγμενο χωρις ομως να ειναι αποκομενοι απο την κινεζικη παραδοσιακη κουλτουρα.  Η οικογενεια παιζει παρα πολυ σημαντικο ρολο και οι γονεις και καθε ηλικιωμενο προσωπο μεσα στην οικογενεια αλλα και μεσα στην κοινωνια κατα βασην, αντιμετωπιζεται με σεβασμο. Αγγλικα μιλαει η νεα γενια σε ενα πολυ μεγαλο ποσοστο της ταξης 70%+ αλλα.....υπαρχει ενα μεγαλο αλλα του οτι πολλες φορες θα αρνηθουν να μιλησουν αγγλικα γιατι δεν εχουν αυτοπεποιθηση στα αγγλικα τους και φοβουνται να μην χασουν προσωπο, να μην ντροπιαστουν δηλαδη. Στις εππαγελματικες τους συνδιαλαγες αυτο βεβαια δεν ισχυει. Το να μιλας να γραφεις κτλ, τα κινεζικα ειναι σιγουρα ενα πολυ μεγαλο προσον, που δοξα τον Θεο και τον Βουδα μετα απο πολυ κοπο και βασανα (χαχα) τα καταφερνω μια χαρα. Στους ξενους φερονται με απιστευτη ευγενεια εφοσον οι ξενοι ειναι νομιμοι και δεν κανουν καμια χοντρη βλακεια (πχ επαφες τριτου τυπου με ανηλικες, η ηλικια συγκαταβασης ειναι τα 18 εδω περα, εμποριο ναρκωτικων κτλ) οπου ειτε θα πεσει αμεση deportation ειτε φυλακιση. Αν και υπαρχει θανατικη ποινη, ειναι πολυ σπανιο να εκτελεστει ξενος. Ειδικα στους δυτικους φερονται με λατρεια, και εχουν μια εξαρτηση με καθε τι Αμερικανικο-Ιαπωνικο-Κορεατικο. Υπαρχουν κατα βαση 3 Θρησκειες. Ταοισμος, Χριστιανισμος (ολα τα παρακλαδια) και Βουδισμος.

.....Αυτα προς το παρον θα επανελθω.
ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!για να βλεπουμε τι γινετε σε ολο τον κοσμο!!!!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom