Νέα

Σχέσεις Ελλήνων με αλλοδαπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotirof
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 490K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποια αλλοδαπη θα προτιμουσατε για σχεση?

  • Τσεχα

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • πολωνη

    Ψήφοι: 65 4,3%
  • Ρωσιδα

    Ψήφοι: 231 15,5%
  • ρουμανα

    Ψήφοι: 92 6,2%
  • βουλγαρα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • ουκρανη

    Ψήφοι: 78 5,2%
  • γερμανιδα

    Ψήφοι: 31 2,1%
  • αφρικανικη ηπειρο

    Ψήφοι: 26 1,7%
  • αμερικανα

    Ψήφοι: 48 3,2%
  • βραζιλιανα-λατινα

    Ψήφοι: 76 5,1%
  • αυστραλεζα

    Ψήφοι: 14 0,9%
  • ισπανιδα

    Ψήφοι: 16 1,1%
  • ιταλιδα

    Ψήφοι: 112 7,5%
  • γαλλιδα

    Ψήφοι: 23 1,5%
  • ασιατισα

    Ψήφοι: 86 5,8%
  • αλβανιδα

    Ψήφοι: 75 5,0%
  • γιαπωνεζα

    Ψήφοι: 88 5,9%
  • σκανδιναβη

    Ψήφοι: 58 3,9%
  • αγγλιδα

    Ψήφοι: 17 1,1%
  • σερβες

    Ψήφοι: 123 8,2%
  • λετονη

    Ψήφοι: 13 0,9%
  • γεωργιανη

    Ψήφοι: 12 0,8%
  • εσθονη

    Ψήφοι: 10 0,7%
  • ιρλανδεζα

    Ψήφοι: 22 1,5%
  • Κουβανεζες

    Ψήφοι: 8 0,5%
  • Κινέζα

    Ψήφοι: 17 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.495

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
μπαμ κανει οτι δεν ξερεις απο ρωσιδες!!!!!!ακριβως γιατι δεν ξερεις τα εσω και κρινεις μονο τα εξω,αν τι κυκλοφοραγες αυτη τυπε μια βολτα εξω πολοι σβερκοι θα καναν κρακ να τι δουνε και τοτε θα καταλαβαινες!!!!!!

Κρίνω τα έξω γιατί την αποκαλείτε τρελό μωρό και μουνάρα. Δεν ξέρω αν έχει τρυφερή ψυχή που κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού. Εσένα σε ενδιαφέρει να κάνουν κρακ οι σβέρκοι όταν πας βόλτα με τη γκόμενα σου; Η συγκεκριμένη είναι απλά μέτρια. Δεν είμαι ειδήμων στις ρωσσίδες ούτε θέλω να γίνω όπως μερικοί άλλοι ευτυχώς για μένα :grin:
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
[size=10pt]τα λεφτα και η ιθαγενεια[/size]


εισαι πολυ λαθος φιλε μου !οσα δε φτανει η αλεπου λεω εγω !!!  1ον- πλεον οι περισοτερες χωρες δε χρειαζοντε βιζα η κατι αλλο ωστε να ερθουν εδω ! 2ον- ποιος ο λογος να παρουν την ιθαγενεια ? νομιζεις ΚΑΙ εσυ πως ολος ο κοσμος θελει να γινει ελληνας ? οπως ο καρατζαφ η ο αλλος ο βιβλιοπωλης ? ελεος πια! 3ον- ποιο χρημα ρε φιλε ? αυτα ειναι στις ταινιες που βλεπεις ! οι περισοτερες αλλοδαπες περνουν συνηθως μικρομεσαιους ! και 4ον και ποιο βασικο απο ολα- και γω ξενη εχω παρει και σε πληροφορω ουτε καν τη νοιαζει να μεινει ελλαδα! κανουμε αμαν και πως να παμε στη δικη της χωρα!! σιγα την ελλαδα πια!! μας περνουν απο παντου και χωρις σαλιο και η κατασταση παει απτο κακο στο χειροτερο ! ασφαλεια 0 --προνοια 0--και γενικα ενα τεραστιο μηδενικο εχουμε γινει !!!!  αυτα επειδη βαριεμαι να γραψω αλλο !!!
ακριβως χεσμενη εχουν την ιθαγενεια και απο λεφτα εχουν γινη γενεια των 800ε!!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
συμφωνω απολυτα αλλα το θρεντ ει ναι γενικο συμπερενουμε απο το σφυγμο της πλειοψηφιας στα ανατολικα εχουμε ομως και μια εξαιρεση το φιλο μας τον ταιβανο ναναι καλα!!!!!!ηδωμεν ολοι οι καλοι χωραααανεεε!!!!

Δεκτόν!

Είναι δυνατόν να μην το βλέπεις; Σιγά τη γκόμενα
Εγώ όταν βλέπω αδιάφορες γκόμενες να αντιμετωπίζονται σαν μουνάρες απλά επειδή είναι Ουκρανές :idiot:

Αγαπητέ, ούτε επιβάλλουμε ούτε εκβιάζουμε θέσεις, απλά εκφράζουμε απόψεις! Όλες είναι σεβαστές και συζητήσιμες!
(Άλλωστε Δημοκρατίες της τέως Σοβιετικής Ένωσης, με επίκεντρο τη ... Ρωσσία. Είπαμε ... "αδυναμίες").
 

Taiwanos

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
[size=10pt]τα λεφτα και η ιθαγενεια[/size]


εισαι πολυ λαθος φιλε μου !οσα δε φτανει η αλεπου λεω εγω !!!  1ον- πλεον οι περισοτερες χωρες δε χρειαζοντε βιζα η κατι αλλο ωστε να ερθουν εδω ! 2ον- ποιος ο λογος να παρουν την ιθαγενεια ? νομιζεις ΚΑΙ εσυ πως ολος ο κοσμος θελει να γινει ελληνας ? οπως ο καρατζαφ η ο αλλος ο βιβλιοπωλης ? ελεος πια! 3ον- ποιο χρημα ρε φιλε ? αυτα ειναι στις ταινιες που βλεπεις ! οι περισοτερες αλλοδαπες περνουν συνηθως μικρομεσαιους ! και 4ον και ποιο βασικο απο ολα- και γω ξενη εχω παρει και σε πληροφορω ουτε καν τη νοιαζει να μεινει ελλαδα! κανουμε αμαν και πως να παμε στη δικη της χωρα!! σιγα την ελλαδα πια!! μας περνουν απο παντου και χωρις σαλιο και η κατασταση παει απτο κακο στο χειροτερο ! ασφαλεια 0 --προνοια 0--και γενικα ενα τεραστιο μηδενικο εχουμε γινει !!!!  αυτα επειδη βαριεμαι να γραψω αλλο !!!

+1

Ευτυχως δεν ειμαι ο μονος που σκεφτομαι με αυτον τον τροπο.
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Κρίνω τα έξω γιατί την αποκαλείτε τρελό μωρό και μουνάρα. Δεν ξέρω αν έχει τρυφερή ψυχή που κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού. Εσένα σε ενδιαφέρει να κάνουν κρακ οι σβέρκοι όταν πας βόλτα με τη γκόμενα σου; Η συγκεκριμένη είναι απλά μέτρια. Δεν είμαι ειδήμων στις ρωσσίδες ούτε θέλω να γίνω όπως μερικοί άλλοι ευτυχώς για μένα :grin:
δειξε μας την αντιστιχη ελληνιδα?σιγα μην τη βρεις η τοπ ελλ. αντιστοιχη σε αυτη την αδιαφορη που λες!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
Δεκτόν!

Αγαπητέ, ούτε επιβάλλουμε ούτε εκβιάζουμε θέσεις, απλά εκφράζουμε απόψεις! Όλες είναι σεβαστές και συζητήσιμες!
(Άλλωστε Δημοκρατίες της τέως Σοβιετικής Ένωσης, με επίκεντρο τη ... Ρωσσία. Είπαμε ... "αδυναμίες").

Δεν διαφωνώ απλά εκφέρω και τη δική μου άποψη όλα τα γούστα θεμιτά είναι
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
σε λιγο θα διαβασω οτι στην ουκρανορωσία ΔΕΝ υπαρχουν ασχημα ή αδιαφορα τεμαχια..
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
δειξε μας την αντιστιχη ελληνιδα?σιγα μην τη βρεις η τοπ ελλ. αντιστοιχη σε αυτη την αδιαφορη που λες!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Σου είπα. Μου θυμίζει την εξίσου αυγουλομάτα Άντα Λιβιτσάνου.Αδιάφορες και οι δύο.Μου αρέσουν τα σπιρτόζικα αμυγδαλωτά μάτια όχι το βλέμμα της αγελάδας
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Κρίνω τα έξω γιατί την αποκαλείτε τρελό μωρό και μουνάρα. Δεν ξέρω αν έχει τρυφερή ψυχή που κόβεται με την καρδιά ενός μαρουλιού. Εσένα σε ενδιαφέρει να κάνουν κρακ οι σβέρκοι όταν πας βόλτα με τη γκόμενα σου; Η συγκεκριμένη είναι απλά μέτρια. Δεν είμαι ειδήμων στις ρωσσίδες ούτε θέλω να γίνω όπως μερικοί άλλοι ευτυχώς για μένα :grin:

Εντάξει δικέ μου, αλλά γιατί τόσο "μένος"? :think:
 

Hyper Observer

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
421
Like
0
Πόντοι
1
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Δεν είναι μένος. Απλή απάντηση. Παρατηρώ ότι υπάρχει μια μονομανία. Αλλοδαπές είναι και άλλες γυναίκες όχι μόνο οι Ρωσσοουκρανές.

Ο.Κ.
Πάντως δεν αφορά "μονομανία", μακρυά από 'μένα. Απλά εμπειρίες! Άλλωστε το δήλωσα νωρίτερα. Και πολυπολιτισμικός, απόδειξη: no hard feelings!
 
OP
OP
sotirof

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
μα τωρα, αυτη που λεει ο ομπζερβερ, ειναι και λιγο χειροτερη απ τη λιβιτσανου. και μαλιστα και γυμνη και ντυμενη στο τελος του βιντεο..
γεια σου πατερ δεν διαφωνη κανεις μπαζα υπαρχουν παντου,δεν φοραμε παροπιδες!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μα τωρα, αυτη που λεει ο ομπζερβερ, ειναι και λιγο χειροτερη απ τη λιβιτσανου. και μαλιστα και γυμνη και ντυμενη στο τελος του βιντεο..

Ρε δικέ μου (με την καλή έννοια) δεν την ξέρω τη "λιβιτσανου". Στο φινάλε θέλεις ... "βίτσια"! Ο.Κ.  ;) :grin: :-*
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
περι ορέξεως ουδείς μιλα... οπως και να είναι. Πάντως πέρα από τα σωματικά τους χαρακτηριστικά ή την ομορφιά  τους αυτές οι κοπέλες έχουν ένα τρομέρο προσόν - δεν ξέρω πώς να το εκφράσω- μία διαίσθηση να σε νιώθουν, να σε καταλαβαίνουν. Μία εσωτερική καλοσύνη που δεν είναι υπερβολική ,ούτε ελλιπής, μία αίσθηση του μέτρου.  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom