Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.572
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Είχα πάθει ζημιά με μια κοκκινομάλλα που παρουσίαζε μια ενότητα εκπομπής στο R.T.L....προ αμνημονεύτων ετών.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.572
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
κατα βαση με κανα 2 μανες φιλων...ειδικα με κατι επισκεψεις στο μπανιο που ειχαν στα απλυτα σουτιεν και κυλοτακια
Χαχαχα έλα ποιος δεν το έχει κάνει? Χαχαχα παρακαλούσα να τα είχαν άπλυτα
 

servietoros

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
12
Like
33
Πόντοι
0
Με την Pamela Anderson να ειμαι αναμεσα στα βυζια της και την Sharon Stone να της κανω γλυφομουνι
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.259
Πόντοι
14.936
Pamela Anderson και Jena Lee Nolin και τα μυαλα στο μπλεντερ...
Πρεπει να τον επαιζα και 5 φορες την ημερα στο χαλαρο...
Φαντασιωση τι αλλο?
Να με μπουλκουμεδιαζουν αυτες οι προσωπαρες και μετα να γινεται
ματομουνι σε ποιανης το στομα θα ριξω τα γαλατα...
Gena-Lee-Nolin-Biography.jpg

NINTCHDBPICT000449898260.jpg
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εμένα οι φαντασιωσεις μου ήταν με μια καθηγήτρια Αγγλικών όταν ήμουν 14 - 15 περίπου. Αυτή ήταν κοντά στα 30 και βάλε τότε...πωπω φόραγε και ένα μαξι φόρεμα με σκίσιμο...άστα να πάνε.

κ εγω με αγγλικου παιδια
Μια κοπέλα που μου έκανε ιδιαίτερα αγγλικά, ήμουν 17, ήταν γύρω στα 25. Της την έπεφτα να πάμε θέατρο, σινεμά, τίποτα αυτή. Τρελή καψούρα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

vakhus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2022
Μηνύματα
47
Κριτικές
5
Like
263
Πόντοι
280
Μια φορά είχανε μπει για να ψαχουλεψουν απ την ξεκλείδωτη πόρτα 2 γυφτισσες μικρούλες και ομορφες. Δεν πρόλαβαν να πάρουν κάτι γιατί τις επιασα κι έφυγαν. Ήμουν αγόρι και είχα φοβηθεί.

Μετά όμως φαντασιωνομουν ότι τις εκβιασα ότι για να μην πάρω την αστυνομία πρέπει να κάνουν ότι τους ζητήσω στο ντους...

Αυτή ήταν μια απ τις πιο περίεργες πρωτες φαντασιώσεις μου
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
3
Like
9.810
Πόντοι
1.336
Όταν ήμουν περίπου 6, είδα με την γιαγιά μου την γνωστή ταινία με τον Βόγλη-βλάχο και μετά ήθελα να παντρευτώ την "Άναμπελ". Μέχρι το γυμνάσιο όμως στην πραγματικότητα αδιαφορούσα για τις γυναίκες και προτιμούσα να παίζω. Κάποια στιγμή ο βλάκας της τάξης μάς περιέγραψε πώς γάμησε ένα πεπόνι. Τότε κατάλαβα ότι η παλινδρομική κίνηση είναι που δίνει το αποτέλεσμα. Αναστατωμένος και με πολλά ερωτηματικά, πέτυχα στην tv την Έλλη Στάη, τρόμπαρα ενστικτωδώς και την γάμησα. Ακόμα θυμάμαι την έκπληξη που ένιωσα με τον πρώτο οργασμό. Εντυπωσιάστηκα που υπήρχε στον κόσμο κάτι πιο ωραίο από το να τρως βερίκοκα
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.023
Κριτικές
5
Like
5.425
Πόντοι
1.336

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Όταν ήμουν περίπου 6, είδα με την γιαγιά μου την γνωστή ταινία με τον Βόγλη-βλάχο και μετά ήθελα να παντρευτώ την "Άναμπελ". Μέχρι το γυμνάσιο όμως στην πραγματικότητα αδιαφορούσα για τις γυναίκες και προτιμούσα να παίζω. Κάποια στιγμή ο βλάκας της τάξης μάς περιέγραψε πώς γάμησε ένα πεπόνι. Τότε κατάλαβα ότι η παλινδρομική κίνηση είναι που δίνει το αποτέλεσμα. Αναστατωμένος και με πολλά ερωτηματικά, πέτυχα στην tv την Έλλη Στάη, τρόμπαρα ενστικτωδώς και την γάμησα. Ακόμα θυμάμαι την έκπληξη που ένιωσα με τον πρώτο οργασμό. Εντυπωσιάστηκα που υπήρχε στον κόσμο κάτι πιο ωραίο από το να τρως βερίκοκα
Εγώ βρήκα στην Θεσσαλονίκη ένα περιοδικό με εξωφυλλο την Έλλη Στάη...σταμάτησα...το εγλειψα...και το άφησα στην θέση του μπροστά στα έκπληκτα βλέμματα των φίλων μου.
Είμαστε αισθηματιες ,τι να κάνουμε....:dunno:
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Pamela Anderson και Jena Lee Nolin και τα μυαλα στο μπλεντερ...
Πρεπει να τον επαιζα και 5 φορες την ημερα στο χαλαρο...
Φαντασιωση τι αλλο?
Να με μπουλκουμεδιαζουν αυτες οι προσωπαρες και μετα να γινεται
ματομουνι σε ποιανης το στομα θα ριξω τα γαλατα...
Gena-Lee-Nolin-Biography.jpg

NINTCHDBPICT000449898260.jpg
Μην ξεχναμε και το κοντοπουτανο του Baywatch την Nicole Egert η καπως ετσι.....τρελο καυλακι!!!!!!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
3
Like
9.810
Πόντοι
1.336
Φαντάζομαι χρειάστηκε πολύμηνη πολιορκία αλλά στο τέλος υπέκυψε ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ....
Εσένα σου έριξε πίτα η αγία Αθανασία του Αιγάλεω και τώρα γλείφεσαι για τις γκόμενές μας ;
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
11
Like
6.012
Πόντοι
1.336
Φαντασίωση ειχα στο γυμνάσιο να δώσω καμια πιπα στις τουαλέτες σε πουτανάκια του λυκείου που βρισκόταν στο ιδιο συγκρότημα μιας και ακουγα συχνα για τετοια περιστατικά όπου μερικές το ειχαν συνήθειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom