Νέα

Σαν παιδιά τί φαντασιώσεις είχατε και με ποιές γυναίκες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα memphis75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 105K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.439
Κριτικές
62
Like
45.147
Πόντοι
9.297
Τι κάπως.........που οι περισσότεροι άντρες της εποχής κάνουν αποτρίχωση, φωτογραφίζονται περίεργα στο instagram, σπάνε καρπό, κουνιούνται και λυγιούνται.......και ενώ τους έχεις για πισωγλέντηδες, ξαφνικά τους βλέπεις αγκαλιά με τα καλύτερα μουνιά........και εκεί παθαίνεις κοκομπλόκο 3ου βαθμού.......Μεγάλη κουβέντα άνοιξες..........
Σαν έφηβος είχα φάει κόλλημα με κάτι καθηγήτριες φωτιά από το σχολείο και μια μουνάρα στο φροντιστήριο Αγγλικών..Μιλάμε την έπαιξα πολλές φορές για πάρτυ τους..Έπειτα όταν είχα Filmnet τότε επι 2000 οι καλύτερες τσόντες και κάτι πορνοστάρ μουνάρες.Όχι σαν τις σημερινές..
Δεν ειχα ποτε Filmnet αλλα καπου καπου εστρωνε η εικονα και πεντακαθαρα τα τεκταινομενα...σε μια τετοια φαση ειδα εναν να χυνει μεσα σε γοβες...ευτυχως μετα απο δεκα περιπου χρονια το εκανα κι εγω!?
 

logas

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2010
Μηνύματα
81
Like
75
Πόντοι
0
Δεν ειχα ποτε Filmnet αλλα καπου καπου εστρωνε η εικονα και πεντακαθαρα τα τεκταινομενα...σε μια τετοια φαση ειδα εναν να χυνει μεσα σε γοβες...ευτυχως μετα απο δεκα περιπου χρονια το εκανα κι εγω!?
Και μετά την κερνάς σφηνάκι από τη γόβα;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Η αδερφή ενός γείτονα (γύρω στα 25 ήταν τότε), φίλου παιδικού. Πρέπει από τα 14 μέχρι τα 16 να είχα παίξει καμιά 500αριά μαλακίες για πάρτη της, την είχα "γαμήσει" (στον ύπνο μου!) σε ότι στάση υπάρχει και σε ότι τρύπα είχε!!!
Η συνήθεια που έγινε λατρεία μέχρι και τώρα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Τζενη Μπότση κΑι Κουλίεβα από διάσημες !!
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
371
Πόντοι
21
Την γυμνάστρια που χα στο γυμνάσιο ήξερε πολύ καλή εκπαίδευση :wanker:
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.722
Like
56.196
Πόντοι
16.131
τελικα κανεις απο τουφα χαλανδριου με απωθημενο μαμα φιλου σημερινη 60+ ?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Κουλιανού, Ευαγγελία και παολα απο σαρβαιβορ και Βανδη
 

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
248
Like
915
Πόντοι
81
Γειτόνισσες ,καθηγήτριες,συμμαθήτριες .Αλλα κόλλημα με μια συμμαθήτρια στο Λύκειο γεματούλα και βυζαρού. Σφεντόνα τον είχα κάνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Ξεκινησα με την γειτονισα στον ιδιο οροφο η οποια ηταν και καθηγητρια αγγλικων με δικο της φροντηστηριο οποτε ηταν ταυτοχρονα η καυτη γειτονισσα και η καθηγητρια μου......
Και στην ιδια οικοδομη η μανα ενος φιλου μου!!!!
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Η μαμα ενος γειτονα συμμαθητη μου, ήταν ψηλή με βυζάρες και κοντό μαλλί σαν της Σασας στο Ντολτσε Βιτα. Οι βυζαρες ασφικτιουσαν σε ενα σουτιεν που αν πηδαγες στο κενό με αυτο θα σωζόσουνα διοτι θα δουλευε σαν διπλο αλεξιπτωτο. Δεν γινοταν να παρεις τα ματια σου απο εκει.

Επιπλεον μια γυμναστρια στο γυμνασιο που είχε απιστευτες ποδαρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zxcv99

zxcv99

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
307
Πόντοι
280
Εμένα με καβλωνε η φουρναρισα που είχα στην παλιά μου γειτονιά. Μικρή με σώμα μουρλια
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Για πολλά χρόνια γκαυλονα με μια γειτόνισσα 40αρα τότε...ήταν μουναρα , βυζάρες, κολάρα και πολύ ωραίο πρόσωπο. Όλοι οι άντρες στην γειτονιά της την πεφτανε και αυτή ήταν πουτανιτσα. Πρέπει να κερατονε τον άντρα της συναιχεια. Ώσπου μια μέρα είδα την μητριά ενός συμμαθητή μου. Ο πατέρας του μεγαλογιατρος και ξανάπσντρεμενος με μια 25 χρόνων μουναρα Γαλλίδα. Γεννημένη για τσόντα. Ήρθε να πάρει τους βαθμούς χωρίς σουτιέν με την ρώγα κάγκελο. Όλα τα αγόρια του σχολίου πιστεύω ότι για χρόνια τον παίζαμε για αυτήν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.572
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936
Screenshot_20220909_232757.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: vakhus

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ωραίο θέμα! Ξυπνάει αναμνήσεις από άπειρες ώρες ψωλοκοπανηματος! Γυμνάσιο λύκειο εποχή σε ένα καφέ που το χαμέ κάνει δεύτερο σπίτι, αργάζαμε ολοήμερα εκεί μέσα στις κοπάνες! Η γυναίκα το ιδιοκτήτη τρελό μιλφ με κωλαρα και βυζαρες φυσικές! Ολοι χύναμε για πάρτη της! Και μας έκανε και σκέρτσα! Μια μέρα καθάριζε τα τζάμια στον πάνω όροφο, και δώστου να σκύβει στα τέσσερα και να η στριγκαρα στον κωλο, και πάρε σκύψιμο με θέα τα βυζια μέσα από την μπλούζα! Πως να μην κάνουμε κοπάνα εμείς μετα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom