Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Αυτος κακοπερναει ?

sp3.jpg
αυτοι κακοπερασαν και δεν ηταν η εξαιρεση ηταν το 99% του πληθυσμου, οχι το 30% της ελλαδας που μας λες για σημερα
 

Συνημμένα

  • αλβανοι.jpg
    αλβανοι.jpg
    34,8 KB · Εμφανίσεις: 21

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
sp3.jpg


Δες τον τυπο πισω του.
Κανει το στηριγμα στον μπροστα του... και απωθει τους πισω με το χερι του ... "τον εχω εγω"
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
σου δείχνει αυτός για σκελετωμένος με μπάκα ασιτίας ???

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=144696.0;attach=573676;image[/img[/URL]]
[/quote]

Αυτος εδω τι σου δειχνει ?

[img]http://4.bp.blogspot.com/-oF0auf9mOqQ/U_xD_KqopxI/AAAAAAAI02w/x0xpbMvkwdg/s1600/sp.jpg
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
δεν καταλαβα τι μας δειχνεις με αυτον με την πορτοκαλι μπλουζα και τις πατεριτσες.
αμφισβητεις οτι σε ΟΛΕΣ τις χωρες που επαιξαν με τον κομμουνισμο τα πηγαν χειροτερα απο την καπιταλιστικη Ελλαδα της κρισης???
αν ναι ρωτα τους γιατι δεν επιστρεφουν στις χωρες τους να ξανακανουν κομμουνισμο και μεταναστευουν σε καπιταλιστικες χωρες σαν την ελλαδιτσα και ΚΑΝΕΝΑΣ απο καπιταλιστικη χωρα δεν παει οικονομικος μεταναστης σε κομμουνιστικη.  :idiot: :idiot:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
για να τελειωνουμε οσοι περασαν κομμουνισμο ξερουν τι σκατα ηταν και δεν ψηφιζουν πανω απο 5-10% κομμουνισμο
οσοι δεν περασαν κομμουνισμο επειδη ειδαν την καταντια των κομμουνιστων παλι δεν ψηφιζουν πανω απο 5-10% κομμουνισμο
ο λογος που ο συριζα εμεινε κολλημενος στο 20% και δεν πηρε το 40% του παλιου ΠΑΣΟΚ
ειναι οτι ολοι ξερουν οτι οι κυριοτερες συνιστωσες του ειναι κομμουνιστες και φοβουνται να μπλεξουν με τα αποτυχημενα πειραματα της ανατολικης ευρωπης, της κουβας, της κινας, της βορειου κορεας...
Μην σου πω, ότι τα κρατη που τον εζησαν, τον εχουν θεσει σημερα εκτος νομου...
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
εεεελα...για πες τεσσερα πεντε παραδειγματα  :jerking:
ενα παραδειγμα η ελλαδα που εζησε την καλη κομμουνιστικη κυβερνηση του βουνου για λιγα χρονια και αφου σνομπαρανε οι καλοι καμμουνιστες τις πολυκομματικες εκλογες η μεγαλη μαζα του λαου στρατευτηκε με την εθνικη κυβερνηση και εμεινε ο "δημοκρατικος" στρατος απο στρατο. 3 δεκαετιες ορθα ηταν απαγορευμενο το ΚΚΕ λαθος ηταν απαγορευμενη η κομμουνιστικη ιδεολογια, την εχουμε κανει πολλες φορες την κουβεντα. τωρα στα περισσοτερα κρατη τα πρωην κομμουνιστικα και τυπικα να απαγορευεται το κομμουνιστικο κομμα, οι κομμουνιστες θα εχουν καποιο κομμα με αλλη ονομασια που θα παιρνει 5-10 %
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Το Εργατικό Κόμμα Ουγγαρίας στις τελευταίες εκλογές με ποσοστό 4,1% δεν κατάφερε να περάσει το πλαφόν του 5% και να μπει στη Βουλή.
τυπικα δεν λεγονται κομμουνιστικο κομμα αλλα δεν αλλαζει και πολλα, δειχνει σε τι εκιτμηση εχουν το παλιο καθεστως αυτοι που το λουστηκαν για δεκαετιες, βεβαια αν ρωτησεις μια 50+ ουγγαρεζα καθαριστρια θα σου πει οτι ηταν καλος ο κομμουνισμος  :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το Εργατικό Κόμμα Ουγγαρίας στις τελευταίες εκλογές με ποσοστό 4,1% δεν κατάφερε να περάσει το πλαφόν του 5% και να μπει στη Βουλή.
τυπικα δεν λεγονται κομμουνιστικο κομμα αλλα δεν αλλαζει και πολλα, δειχνει σε τι εκιτμηση εχουν το παλιο καθεστως αυτοι που το λουστηκαν για δεκαετιες, βεβαια αν ρωτησεις μια 50+ ουγγαρεζα καθαριστρια θα σου πει οτι ηταν καλος ο κομμουνισμος  :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω που ειχα πολωνεζα καθαριστρια παντως, όταν ακουγε για κομμουνισμο αλλαζε το χρωμα της από τον τρομο.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
και στη βορεια κορεα την κουβα και την κινα ειναι παρανομος ο αστικος κοινοβουλευτισμος, τι θες να πεις ακριβως λοιπον?  :2on1:
ακριβως στις καπιταλιστικες χωρες ειναι ελευθερα ολα τα κομματα, το πολυ πολυ να απαγορευεται 1
στις κομμουνιστικες χωρες απαγορευονται ολα τα κομματα και επιτρεπεται 1 το κομμουνιστικο ετσι για να προστατευουν τον κοσμο μας ελεγε ο αλλος ο κομμουνιστης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι προφανες που υπαρχει περισσοτερη δημοκρατια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
και στη βορεια κορεα την κουβα και την κινα ειναι παρανομος ο αστικος κοινοβουλευτισμος, τι θες να πεις ακριβως λοιπον?  :2on1:
Ο αστικος κοινοβουλευτισμος δεν εχει απαγορευθεί για εγκληματα σε βαρος των πολιτων, αλλά λογω δικτατορικης κομμουνιστικης διακυβερνησης.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ακριβως στις καπιταλιστικες χωρες ειναι ελευθερα ολα τα κομματα, το πολυ πολυ να απαγορευεται 1
στις κομμουνιστικες χωρες απαγορευονται ολα τα κομματα και επιτρεπεται 1 το κομμουνιστικο ετσι για να προστατευουν τον κοσμο μας ελεγε ο αλλος ο κομμουνιστης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ειναι προφανες που υπαρχει περισσοτερη δημοκρατια
Για οσους εχουν πεντε δραμια μυαλο, προφανως είναι. Αυτό ελειπε να συγκρινουμε τον κομμουνισμο με την αστικη δημοκρατια. Ε μην τρελαθούμε κιολας.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Εγω που ειχα πολωνεζα καθαριστρια παντως, όταν ακουγε για κομμουνισμο αλλαζε το χρωμα της από τον τρομο.
ειρωνικα το λεω, γιατι μας ειπε ο αλλος οτι οι ρωσσιδες καθαριστριες αγαπουν κομμουνισμο και εγω οσες απο το ανατολικο μπλοκ εχω γνωρισει τα αντιθετα λενε και τα εχουν ζησει (μιλφακιας ειμαι)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ειρωνικα το λεω, γιατι μας ειπε ο αλλος οτι οι ρωσσιδες καθαριστριες αγαπουν κομμουνισμο και εγω οσες απο το ανατολικο μπλοκ εχω γνωρισει τα αντιθετα λενε και τα εχουν ζησει (μιλφακιας ειμαι)
Τον κομμουνισμο τον αγαπανε μονο οι ανόητοι που μεγαλωνουν κωλο στους αστικους καναπέδες τους, κάνοντας επανασταση του καναπέ, και οσοι τρώγανε στον κομμουνισμο με δεκα μασέλες.
Ο κομμουνισμος είναι ηττημενος ιδεολογικα παγκοσμίως.
Και μονο ότι στην Ελλαδα γινεται ακομη συζητηση περι κομμουνισμου, αποδεικνυει ότι ειμαστε εκατο χρονια πισω.
Κομμουνισμος και φασισμος είναι παγκοσμίως στο χρονοντουλαπο, κι εμεις τους θεωρούμε ακομη εναλλακτικη προταση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom