Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
μη βριζεστε με καυσωνα. εμπρος, μπορουμε και καλυτερα  :dancing:
εχω δυό συριζαίες που έχουν αναλάβει την δουλειά αυτή... με το στόμα τους...
Mπορει να φταιει κ ο καυσωνας σε συνδιασμο με τα χαπια κ το ποτο.....αλλα ξεχασα στο πουστρονησι δεν εχει ποτε ηλιο μονο βροχη...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
σύρε και μαλακίσου μωρή ανέραστη, στέρφα γίδα…

H erinal είναι ο αποτυχημένος συνδυασμός μπάζου, γεροντοκόρης, ελλεηνίδας  και αριστερής.

Πρόκειται για μια άνεργη μοναχική υπέρβαρη 40αρα, βρωμάει αφού οι αριστεροί δεν πλένονται ούτε οι ίδιοι ούτε τα φθαρμένα ρούχα τους, αξυρισιά σε μουνί, μασχάλες και μουστάκι, παρατεταμένη αγαμία μοναδική χαρά της κανένας πιωμένος αναρχικός, κάποιος άτυχος λαθρομετανάστης ή κάποιο ζώο, μια μαϊμού μάλλον. 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
H erinal είναι ο αποτυχημένος συνδυασμός μπάζου, γεροντοκόρης, ελλεηνίδας  και αριστερής.

Πρόκειται για μια άνεργη μοναχική υπέρβαρη 40αρα, βρωμάει αφού οι αριστεροί δεν πλένονται ούτε οι ίδιοι ούτε τα φθαρμένα ρούχα τους, αξυρισιά σε μουνί, μασχάλες και μουστάκι, παρατεταμένη αγαμία μοναδική χαρά της κανένας πιωμένος αναρχικός, κάποιος άτυχος λαθρομετανάστης ή κάποιο ζώο, μια μαϊμού μάλλον. 
Απο την περιγραφη σου καταλαβαινω οτι ετσι φανταζεσαι την γυναικα των ονειρων σου...ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ...μπραβο μεγαλε
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Απο την περιγραφη σου καταλαβαινω οτι ετσι φανταζεσαι την γυναικα των ονειρων σου...ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ...μπραβο μεγαλε

Η erinal είναι για σενα αποκαμμένε.....


Μόνο που θα σας στειρώσουμε, δεν θα ήταν σωστό για την κοινωνία να αναπαραχθούν τα γονίδια σας....
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Η erinal είναι για σενα αποκαμμένε.....


Μόνο που θα σας στειρώσουμε, δεν θα ήταν σωστό για την κοινωνία να αναπαραχθούν τα γονίδια σας....
Ασε τις δικαιολογιες...ο κρυφος σου ποθος ειναι μια τετοια γυναικα οπως την περιγραφης...χααχχααχ για αυτο εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ασε τις δικαιολογιες...ο κρυφος σου ποθος ειναι μια τετοια γυναικα οπως την περιγραφης...χααχχααχ για αυτο εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ

Ρε παπαρα εχεις δει δεξιο να κοιτάζει καν τετοια μπαζα?  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Φοιτητης ήμουν χωμενος στα μουνακια της ΔΑΠ, οι αριστερες είναι όπως τις περιεγραψα παραπάνω.

Αλλα για σενα καλές είναι....αντε στειλε πμ στην erinal είναι ευκολη...


ΥΓ.Δεν εχω θεμα με την ορθογραφία, αλλά εχεις σοβαρο πρόβλημα Αγραμματε....
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φιλε στεκα γιατι μιλας ετσι για την ερι ???? την εχεις γνωρισει απο κοντα?
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ρε παιδιά ο πάπιας το σίχαμα που είναι?
 

Συνημμένα

  • karota.jpg
    karota.jpg
    28,1 KB · Εμφανίσεις: 16

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Άκυρο , τον βρήκα.

 

Συνημμένα

  • 4551e3b8ea0a8375b5f9e888a6ff2bc8.jpg
    4551e3b8ea0a8375b5f9e888a6ff2bc8.jpg
    16,5 KB · Εμφανίσεις: 38

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
έχεις πει πολύ χειρότερα σε αχαχούχα, όχι? :think:

ασφαλως. στις γυναικες ομως εχω ορια και πρεπει να υπαρχουν ορια. ειδικα το θεμα γονιμοτητας ειναι το πιο ιερο και ευαισθητο δεδομενο σε μια γυναικα δεν πρεπει ποτε να το χρησιμοποιει σαν βρισια ενας αντρας, εαν μια στο εκατομμυριο πεσεις στην περιπτωση να υπαρχει οντως προβλημα ειναι το χειροτερο πραγμα που μπορει να πει καποιος για να την μειωσει.
εσυ λογω ηλικιας δικαιολογεισαι να μην σου κανει αισθηση, απο μεγαλους αντρες οπως ο τραμου δεν μου αρεσει καθολου να τα διαβαζω αυτα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
απιστευτη ηθικη απο ενα τσογλανο...μπραβο
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
ασφαλως. στις γυναικες ομως εχω ορια και πρεπει να υπαρχουν ορια. ειδικα το θεμα γονιμοτητας ειναι το πιο ιερο και ευαισθητο δεδομενο σε μια γυναικα δεν πρεπει ποτε να το χρησιμοποιει σαν βρισια ενας αντρας, εαν μια στο εκατομμυριο πεσεις στην περιπτωση να υπαρχει οντως προβλημα ειναι το χειροτερο πραγμα που μπορει να πει καποιος για να την μειωσει.
εσυ λογω ηλικιας δικαιολογεισαι να μην σου κανει αισθηση, απο μεγαλους αντρες οπως ο τραμου δεν μου αρεσει καθολου να τα διαβαζω αυτα.

Για νορμαλ περιπτωση γυναίκας θα είχες δίκιο, όμως η συγκεκριμένη δεν είναι αμοιρη ευθυνών....τα προκαλεί και τα θελει ο κώλος της....
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
ασφαλως. στις γυναικες ομως εχω ορια και πρεπει να υπαρχουν ορια. ειδικα το θεμα γονιμοτητας ειναι το πιο ιερο και ευαισθητο δεδομενο σε μια γυναικα δεν πρεπει ποτε να το χρησιμοποιει σαν βρισια ενας αντρας, εαν μια στο εκατομμυριο πεσεις στην περιπτωση να υπαρχει οντως προβλημα ειναι το χειροτερο πραγμα που μπορει να πει καποιος για να την μειωσει.
εσυ λογω ηλικιας δικαιολογεισαι να μην σου κανει αισθηση, απο μεγαλους αντρες οπως ο τραμου δεν μου αρεσει καθολου να τα διαβαζω αυτα.

Αν δεν μπορούμε να πούμε στέρφα γίδα τότε τι μένει?  :think: :think: :think:
Καταστρέφεις την ποίηση στου μπου φιλε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Για νορμαλ περιπτωση γυναίκας θα είχες δίκιο, όμως η συγκεκριμένη δεν είναι αμοιρη ευθυνών....τα προκαλεί και τα θελει ο κώλος της....

τα ορια της ηθικης μας πρεπει να οριζονται και να εξαρτωνται απο εμας οχι απο τους αλλους. ακομα για το βοδι την εριναλ, σωζεται λογω φυλου :grin:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
τα ορια της ηθικης μας πρεπει να οριζονται και να εξαρτωνται απο εμας οχι απο τους αλλους. ακομα για το βοδι την εριναλ, σωζεται λογω φυλου :grin:

Ρε τελικά έχει πολλούς  αγαπουλίνους εδώ μέσα.
Να γιατί σας γαμάνε οι Ελληνίδες παλικάρια.
Τις σέβεστε!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.044
Like
2
Πόντοι
166
Ρε τελικά έχει πολλούς  αγαπουλίνους εδώ μέσα.
Να γιατί σας γαμάνε οι Ελληνίδες παλικάρια.
Τις σέβεστε!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
νοιωσε λιγο γιατι μας γαμανε ελληνιδες αλλα εσενα θα σε γαμηση ελληνας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom