Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 388K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ασε τις δικαιολογιες...ο κρυφος σου ποθος ειναι μια τετοια γυναικα οπως την περιγραφης...χααχχααχ για αυτο εισαι ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ

Τύπε σε θέλω σκληρό...δε νομίζω να σε έσπασαν σαν νικ,τίποτα γατάκια τύπου μαλακο-στέκα.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
H erinal είναι ο αποτυχημένος συνδυασμός μπάζου, γεροντοκόρης, ελλεηνίδας  και αριστερής.

Πρόκειται για μια άνεργη μοναχική υπέρβαρη 40αρα, βρωμάει αφού οι αριστεροί δεν πλένονται ούτε οι ίδιοι ούτε τα φθαρμένα ρούχα τους, αξυρισιά σε μουνί, μασχάλες και μουστάκι, παρατεταμένη αγαμία μοναδική χαρά της κανένας πιωμένος αναρχικός, κάποιος άτυχος λαθρομετανάστης ή κάποιο ζώο, μια μαϊμού μάλλον. 

η εριναλ ειναι μια μουναρα που θα σου θυμίζει κάθε μέρα την αποτυχημένη μίζερη ζωη σου. <ο χειρότερος σου εφιάλτης. Όλα όσα ποτέ δεν θα φτάσεις φασιστακι  :grin:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
η εριναλ ειναι μια μουναρα που θα σου θυμίζει κάθε μέρα την αποτυχημένη μίζερη ζωη σου. <ο χειρότερος σου εφιάλτης. Όλα όσα ποτέ δεν θα φτάσεις φασιστακι  :grin:

Ε όχι και μουνάρα ρε ερινάλ, κόψε κάτι!!!  :o  :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα για το εφιαλτης δεν νομίζω, παντα τα ειχα με ωραίες γκόμενες και πολλες από αυτές κεντροδεξιές....οι αριστερές μου βρώμαγαν και δεν τις πλησιαζα, οπότε δεν εχεις καμιά ελπίδα μαζί μου για  :fuck1: .

Θα σου προτεινα όμως τον apoc, ψεκασμένος και καμένος στα μετρα σου. Θα περνάει και τις τροφες της μαιμους στα εξοδα του ψιλικατζιδικου.  :2funny:

Παρε και τον billymalaka να σας κρατάει το φαναρι και να μαθαίνει να :cum: ....

:2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ε όχι και μουνάρα ρε ερινάλ, κόψε κάτι!!!  :o   :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα για το εφιαλτης δεν νομίζω, παντα τα ειχα με ωραίες γκόμενες και πολλες από αυτές κεντροδεξιές....οι αριστερές μου βρώμαγαν και δεν τις πλησιαζα, οπότε δεν εχεις καμιά ελπίδα μαζί μου για  :fuck1: .

Θα σου προτεινα όμως τον apoc, ψεκασμένος και καμένος στα μετρα σου. Θα περνάει και τις τροφες της μαιμους στα εξοδα του ψιλικατζιδικου.  :2funny:

Παρε και τον billymalaka να σας κρατάει το φαναρι και να μαθαίνει να :cum: ....

:2funny: :2funny: :2funny:

Βλέπω μπάλα ρε μλκ...άλλη ώρα θα σε ξεφτιλίσω.... :s&m_1:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ε όχι και μουνάρα ρε ερινάλ, κόψε κάτι!!!  :o   :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα για το εφιαλτης δεν νομίζω, παντα τα ειχα με ωραίες γκόμενες και πολλες από αυτές κεντροδεξιές....οι αριστερές μου βρώμαγαν και δεν τις πλησιαζα, οπότε δεν εχεις καμιά ελπίδα μαζί μου για  :fuck1: .

Θα σου προτεινα όμως τον apoc, ψεκασμένος και καμένος στα μετρα σου. Θα περνάει και τις τροφες της μαιμους στα εξοδα του ψιλικατζιδικου.  :2funny:

Παρε και τον billymalaka να σας κρατάει το φαναρι και να μαθαίνει να :cum: ....

:2funny: :2funny: :2funny:

Εσένα περίμενα να μου προτείνεις άντρα νταβατζάκο φασίστα. Κάτσε μέτρα τις πούτσες τις ζωής που έφαγες και τρως και μην ανησυχείς θα σου θυμίζω τακτικά το τιποτα που ανήκεις. Που θες και ελπίδες με γυναίκες παπια ξεφουσκωτη απο τα τζάμπο  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.184
Like
53
Πόντοι
366
Εσένα περίμενα να μου προτείνεις άντρα νταβατζάκο φασίστα. Κάτσε μέτρα τις πούτσες τις ζωής που έφαγες και τρως και μην ανησυχείς θα σου θυμίζω τακτικά το τιποτα που ανήκεις. Που θες και ελπίδες με γυναίκες παπια ξεφουσκωτη απο τα τζάμπο  :2funny:

σκασε πια. γλωσσου.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Εσένα περίμενα να μου προτείνεις άντρα νταβατζάκο φασίστα. Κάτσε μέτρα τις πούτσες τις ζωής που έφαγες και τρως και μην ανησυχείς θα σου θυμίζω τακτικά το τιποτα που ανήκεις. Που θες και ελπίδες με γυναίκες παπια ξεφουσκωτη απο τα τζάμπο  :2funny:

Θα σου κανω δωρεάν μαθήματα για να ξεφύγεις από την μύζερη ζωή σου.

1ο Μάθημα: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Θα πλένεσαι κάθε μέρα, θα χρησιμοποιείς tide στην αρχή για να διώξουμε την πολύ μπίχλα.

Δεν θα πλύνεις τα ρουχα σου, θα τα καψεις, τα βρωμικά κουρέλια δεν σε βοηθάνε.

Μετά με ένα κλαδευτήρι θα κόψουμε τις τρίχες από μασχάλες και μουστάκι, για του μουνί με αλυσοπρίονο διότι εχει γίνει Αμαζόνιος.

Θα σε ψεκάσουμε με detol  παντού για να σκοτώσουμε τα μικρόβια.

Θα πας σε οδοντίατρο να σου κανει καθαρισμό, τα σαπια δόντια σου είναι ασχημο θέαμα.

Θα σου κόψουμε τα μαύρα βρώμικα νύχια και θα στα βάψουμε μπλε.

Με μια βρεγμένη σανίδα και με μερικά κτυπήματα στο τεράστιο κωλο σου, θα καταπολεμήσουμε την απίστευτη κυτταρίτιδα...

 
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Θα σου κανω δωρεάν μαθήματα για να ξεφύγεις από την μύζερη ζωή σου.

1ο Μάθημα: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Θα πλένεσαι κάθε μέρα, θα χρησιμοποιείς tide στην αρχή για να διώξουμε την πολύ μπίχλα.

Δεν θα πλύνεις τα ρουχα σου, θα τα καψεις, τα βρωμικά κουρέλια δεν σε βοηθάνε.

Μετά με ένα κλαδευτήρι θα κόψουμε τις τρίχες από μασχάλες και μουστάκι, για του μουνί με αλυσοπρίονο διότι εχει γίνει Αμαζόνιος.

Θα σε ψεκάσουμε με detol  παντού για να σκοτώσουμε τα μικρόβια.

Θα πας σε οδοντίατρο να σου κανει καθαρισμό, τα σαπια δόντια σου είναι ασχημο θέαμα.

Θα σου κόψουμε τα μαύρα βρώμικα νύχια και θα στα βάψουμε μπλε.

Με μια βρεγμένη σανίδα και με μερικά κτυπήματα στο τεράστιο κωλο σου, θα καταπολεμήσουμε την απίστευτη κυτταρίτιδα...

 

ρε συμμαχε δεν πας να φας κανα σουβλακι που ασχολεισε με το χομπιτ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.511
Like
2.738
Πόντοι
1.306
αλλος ιδιοκτητης προεκυψε μετα το νερο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Να πει κάποιος στον παπια να εμφανιστεί.
Τι πειράζει που τα πουλέν του κάνουν την σούφρα τους διώρυγα του Παναμά?
Έλα ρε φιλε , ούτε που θα αναφέρουμε το όνομα Γαβριήλ Ξεκωλιαρίδης
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.131
Like
11.354
Πόντοι
2.606
ρε ναυαγια τσωνι και στεκα,επιτελους ρε πουσταρια,βγηκατε απο την "ντουλαπα" και γινατε ζευγαρι στα φανερα....και του χρονου με απογονους ρε κροσντρεσερς!!!!1
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.257
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
ρε ναυαγια τσωνι και στεκα,επιτελους ρε πουσταρια,βγηκατε απο την "ντουλαπα" και γινατε ζευγαρι στα φανερα....και του χρονου με απογονους ρε κροσντρεσερς!!!!1

Εσύ γιατί τραβάς ζόρι ρε παπάρα?  Τώρα δεν μας αρεσουν οι κυβερνήσεις συνεργασίας?

Αν τα βουν ΣΥΡΙΖΑ - ΧΑ - ΚΚΕ - ΑΝΕΛ θα είναι η αυριανή κυβέρνηση συνεργασίας, μεχρι τότε  :birdman:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.131
Like
11.354
Πόντοι
2.606
Εσύ γιατί τραβάς ζόρι ρε παπάρα?  Τώρα δεν μας αρεσουν οι κυβερνήσεις συνεργασίας?

Αν τα βουν ΣΥΡΙΖΑ - ΧΑ - ΚΚΕ - ΑΝΕΛ θα είναι η αυριανή κυβέρνηση συνεργασίας, μεχρι τότε  :birdman:
:2funny:  :2funny: αυτα τα λες αφου δεις πρωτα τσοντα με εξωγηινες μουνοτρυπες η μετα το ρουφηγμα μπαφου????
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
:2funny:  :2funny: αυτα τα λες αφου δεις πρωτα τσοντα με εξωγηινες μουνοτρυπες η μετα το ρουφηγμα μπαφου????

γιατί υπάρχει και άλλη επιλογή συνεργασιών για να κάνει κυβέρνηση ο ΣΥΡΙΖΑ ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom