Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
οι πρωην κομουστικες εκαναν αυτες ακριβως τις "μεταρυθμισεις" που επιδιωκουμ να κανουν κι εδω με τα ξεπουληματα σε δηθεν επενδυτες,δηλ πλιατσικολογους κατσικοκλεφτες.νλεπε λατση
,και γι αυτο εγιναν κουληδες στην ιδια τους την χωρα οι ανατολικοι... :S
εγω κι ο αδερλφος μου που δουλευαμε σε γνωστες εταιρειες κατασκευων κ πληροφορικης,πηραμε τα μισα,γι αυτο κ φυγαμε κι οι δυο γι αλλες γαιες...απο 1900 κ 2300,σε 1200 κ 1250 αντιστοιχα...οσο για συνταξει ς,,αστο ,αλλα ενταξει οι παπουδε αντεχουν κ με πιο λιγα,,η ανεργια ειναι το θεμα..

ναι εκαναν μεταρυθμισεις αλλα εκει οι κατοικοι ηταν φτωχοι δν ειχαν περιουσια κ λεφτα σ ακρη οπως εδω  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ε και πεινατε με τα 1250  :grin: :grin: :grin: :grin: π παιρνετε ο καθενας....χωρια τι καβατζες εχει η καθε οικογενεια  :grin: :grin:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
81
Like
8.050
Πόντοι
7.865
Η πλάκα είναι ότι διώξαμε ΓΑΠ για τις πολιτικές του και,μετά το time out της δημοκρατίας επι Παπαδήμου,φέραμε στην εξουσία τον Αντωνάκη για να εφαρμόσει το πράγραμμα Ζάππειο Ι η Αρχιδοφιλοσοφια και Ζάππειο ΙΙ Η επιστροφή της Πίπας,αλλά αντί αυτού εφαρμόστηκε πολιτική στο μοτίβο ΓΑΠ,με πολύ σκληρότερα μέτρα,τα οποία σκληραίνουν ολοένα και περισσότερο.Και αντί να πάρει τον πούλο,μετά απο λαϊκή παρότρυνση,δίνουμε δικαίωμα στον Mr. Τονυ να μιλάει για νίκη με 22% στις Ευρωεκλογές και λαϊκή βούληση....22% σημαίνει ότι το υπόλοιπο 78% δεν σε θέλει.Αλλά μάλλον οι δεξιοί δεν είναι και τόσο καλοί στην αριθμητική...Πρέπει να πάρουν μαθήματα απο τους ομόσταβλούς τους σοσιαλιστές...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Η πλάκα είναι ότι διώξαμε ΓΑΠ για τις πολιτικές του και,μετά το time out της δημοκρατίας επι Παπαδήμου,φέραμε στην εξουσία τον Αντωνάκη για να εφαρμόσει το πράγραμμα Ζάππειο Ι η Αρχιδοφιλοσοφια και Ζάππειο ΙΙ Η επιστροφή της Πίπας,αλλά αντί αυτού εφαρμόστηκε πολιτική στο μοτίβο ΓΑΠ,με πολύ σκληρότερα μέτρα,τα οποία σκληραίνουν ολοένα και περισσότερο.Και αντί να πάρει τον πούλο,μετά απο λαϊκή παρότρυνση,δίνουμε δικαίωμα στον Mr. Τονυ να μιλάει για νίκη με 22% στις Ευρωεκλογές και λαϊκή βούληση....22% σημαίνει ότι το υπόλοιπο 78% δεν σε θέλει.Αλλά μάλλον οι δεξιοί δεν είναι και τόσο καλοί στην αριθμητική...Πρέπει να πάρουν μαθήματα απο τους ομόσταβλούς τους σοσιαλιστές...
Ενω το 26% του Συριζα, σημαινει οτι το 74% τον θελει?
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Ενω το 26% του Συριζα, σημαινει οτι το 74% τον θελει?
σημαινει οτι αν υπολογισεις χα κκε συριζα ανελ κ λοιπους που δεν μπαινουν στην βουλη ,οι νοημονες ειναι περιπου 65% απ οσους ψηφισαν κ οι μελοντες αυτοχειρες συν λαμογια το αλλο 35%,αυτων που ψηφισαν παντα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
σημαινει οτι αν υπολογισεις χα κκε συριζα ανελ κ λοιπους που δεν μπαινουν στην βουλη ,οι νοημονες ειναι περιπου 65% απ οσους ψηφισαν κ οι μελοντες αυτοχειρες συν λαμογια το αλλο 35%,αυτων που ψηφισαν παντα

σιγα ρε θα αυτοκτονησετε κιολας γιατι θα χασετε κανα σπιτακι κανα οικοπεδακι κανα καγιεν
σιγα τα αιματα  :grin: :grin:
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
ναι εκαναν μεταρυθμισεις αλλα εκει οι κατοικοι ηταν φτωχοι δν ειχαν περιουσια κ λεφτα σ ακρη οπως εδω  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
ε και πεινατε με τα 1250  :grin: :grin: :grin: :grin: π παιρνετε ο καθενας....χωρια τι καβατζες εχει η καθε οικογενεια  :grin: :grin:
δεν πειναω με τα 1250,αλλα δεν γενηθηκα με σκοπο να επιβιωνιωνω μεχρι να παω 50 κ μετα ν απαω στα συσιιτια...εσυ μπορει να τοχεις στοχο
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
σιγα που δν εχουν...παλι γεματα ειναι τα μαγαζια...και δν μιλαω για καφε κ φαγαδικα...μια τσαντα ηθελε η φιλη μου να παρει στις εκπτωσεις δν ηταν κ φθηνη(55ευρω) περασε σε 2 μερες να τη αγορασει και ειχε φυγει ηδη η τσαντα.. :grin: :grin:
Kαι αυτο ειναι κριτιριο???? Εγω τυπε μετραω λουκετα κ ποσες εταιριες εκλεισαν ΝΕΟΣΕΤ SPRIDER STORES SATO Ολες ελληνικες κ πηραν τον μπουλο. Να μην πιασω τα μικρα μαγαζια..! Μπορει οχι να μην καταστραφηκαμε εντελως αλλα καθε μερα κ ενα νεο σκανδαλο σκαει...ενα νεο μετρο βγαινει...που θα μας στειλει ακομα πιο κατω..!
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δεν πειναω με τα 1250,αλλα δεν γενηθηκα με σκοπο να επιβιωνιωνω μεχρι να παω 50 κ μετα ν απαω στα συσιιτια...εσυ μπορει να τοχεις στοχο

γεννηθηκες για πολυτελειες να εισαι βασιλοπουλο  :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
σιγα ρε θα αυτοκτονησετε κιολας γιατι θα χασετε κανα σπιτακι κανα οικοπεδακι κανα καγιεν
σιγα τα αιματα  :grin: :grin:
Εσυ τυπε με τι ασχολεισαι δεν μας ειπες...που ζεις τι κανεισ?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Kαι αυτο ειναι κριτιριο???? Εγω τυπε μετραω λουκετα κ ποσες εταιριες εκλεισαν ΝΕΟΣΕΤ SPRIDER STORES SATO Ολες ελληνικες κ πηραν τον μπουλο. Να μην πιασω τα μικρα μαγαζια..! Μπορει οχι να μην καταστραφηκαμε εντελως αλλα καθε μερα κ ενα νεο σκανδαλο σκαει...ενα νεο μετρο βγαινει...που θα μας στειλει ακομα πιο κατω..!

ειναι μακρυς ο δρομος της κατηφορας τυπε  :grin: :grin: :grin:
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
γεννηθηκες για πολυτελειες να εισαι βασιλοπουλο  :grin:
ο πατερς μου κι η μανα μου ξεκινησαν ξυπολητοι κ μ ενα πτυχιο κ τη δουλεια τους ,χωρις εε μεταρυθμισεις κι ευρω ζησαν καλα φτιαξαν ενα σπιτι σπουδασαν 2 παιδια κι ηταν κι αρκετα  ευχαριστημενοι απο την μικροσαστικη ζωη τους ως προσφατα
κατι αντιστοιχο μικροαστικο σχεδιο ειχα κι εγω,τηρουμενων των ανλογιων..
δεν εχω μοντελο τον κινεζο κουλη οπως εσυ
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
Ας περιμενουμε μερικες δεκαετιες, ισως ο αντωνακης δικαιωθει για τις επιλογες του.
Εως τοτε πασοκ νδ.
Καλο βραδυ
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ο πατερς μου κι η μανα μου ξεκινησαν ξυπολητοι κ μ ενα πτυχιο κ τη δουλεια τους ,χωρις εε μεταρυθμισεις κι ευρω ζησαν καλα κι ευχαριστημενοι ως προσφατα
δεν εχω μοντελο τον κινεζο κουλη οπως εσυ

ναι πως ο φρυδιας δν μας εβαλε στην εοκ τ δεκαετια τ 70  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
μη μας τρελαινεις...
και ποιος ειναι ο κινεζος κουλης  ?? :2funny:
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
ναι πως ο φρυδιας δν μας εβαλε στην εοκ τ δεκαετια τ 70  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
μη μας τρελαινεις...
και ποιος ειναι ο κινεζος κουλης  ?? :2funny:
καλο βραδυ,εχεις κασμα στο κεφαλι σου βαθια,εαν δεν τοχεις καταλαβει ακομα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom