Νέα

Σαμαράς-Ν.Δ... Τί να πείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21K
  • Εμφανίσεις 387K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα χρόνια θα μείνει αντιπολίτευση η ΝΔ του Σαμαρά;

  • 1-2

    Ψήφοι: 18 25,0%
  • 3-6

    Ψήφοι: 4 5,6%
  • 7-10

    Ψήφοι: 5 6,9%
  • 10+ όπως μετά το 93

    Ψήφοι: 45 62,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
ο δεξιος ΝΔ ψηφοφορος υποστηριζει φορολογηση Ελευθ.επαγγελματιων ?  :o :o :o :o :o :o
Ναι, να πληρωσουν. Αρκετα πια. Τι δεν καταλαβαινεις?
Σε ποιο μαγαζακι προπαγανδας σας εχουν ταΐσει το παραμυθι οτι ο δεξιος θελει να υπαρχουν κοινωνικες ομαδες που δεν πληρωνουν μια, ενω φοροδιαφευγουν συστηματικα? Πλακα μας κανεις?
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Δεν ειναι ολοι αυτο που αναφερεις....μια μεριδα της κοινωνιας περνει αυτα που λες...! Τωρα οσο αφορα το μισθο του καθενως δικαιωμα του ειναι να θελει οσα εκεινος νομιζει καλυτερα...δεν θα τον κρινω για αυτο. Αντιθετα ομως δεν ειδα να λες για τον στουρναρα που περνει 25,000 το μηνα πληρωμενα απο εμας....

ποσο ειναι αυτη η μεριδα της κοινωνιας? :grin: :grin:  :grin: :grin:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
Ναι, να πληρωσουν. Αρκετα πια. Τι δεν καταλαβαινεις?
Σε ποιο μαγαζακι προπαγανδας σας εχουν ταΐσει το παραμυθι οτι ο δεξιος θελει να υπαρχουν κοινωνικες ομαδες που δεν πληρωνουν μια, ενω φοροδιαφευγουν συστηματικα? Πλακα μας κανεις?
Εχεις ανταγωνισμο
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Ρε σαλτα κ γαμησου μουνοπανο εσυ....καιρο ειχα να σε κραξω...θα φτιαξω offshore κ ελα να μου κλασετε τα @@ μου. Πηγαιντε να δειτε την λιστα λαγκαρντ που τον παπακωνσταντινου τον αφησατε ελευθερο με 30.000 ευρω κ ασε μας εμας
τυπε διαλεξε σωστα που θα την κανεις γιατι αυτα τα καθικια μπορει να σε τσακωσουν :S
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
δεν σ εβρισα ουτε εγω,,το γκασμα ηταν κατι σαν στοκος,,δεν ειναι βρισια
επι τη ουσιας,τα 1800 για συνταξη ειναι πολλα,αλλα τα 1200 για να φτιαξεις καποια υποτυπωδη ζωη,ειναι αστεια και πολυυυ λιγα..
γι αυτο κ την κοπανησα οπως προειπα,με βαρια καρδια ,αλλα,εγω "μεξικανος" κι ινδος οσο περναει απο το χερι μου ,δεν γινομαι...

ετσι μιλανε πολιτισμενα τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:...αμα ηταν ο λακης σ θεση μου θα ειχε βγαλει κανα μαχαιρι φωτο  :grin: :grin:
 

vasospele777

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2014
Μηνύματα
224
Like
0
Πόντοι
1
Ναι, να πληρωσουν. Αρκετα πια. Τι δεν καταλαβαινεις?
Σε ποιο μαγαζακι προπαγανδας σας εχουν ταΐσει το παραμυθι οτι ο δεξιος θελει να υπαρχουν κοινωνικες ομαδες που δεν πληρωνουν μια, ενω φοροδιαφευγουν συστηματικα? Πλακα μας κανεις?
εσυ δεν εισαι δεξιος
εισαι νεοχλεχλες...δεξιος ειμαι εγω
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115
τυπε διαλεξε σωστα που θα την κανεις γιατι αυτα τα καθικια μπορει να σε τσακωσουν :S
Δεν μου κανουν τπτ..ειδικα με το νεο νομοσχεδιο που εβγαλαν για την βουλγαρια...ειναι ΣΟΥΠΕΡ...μην κοιτας που δεν τα λενε..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν ειναι ολοι αυτο που αναφερεις....μια μεριδα της κοινωνιας περνει αυτα που λες...! Τωρα οσο αφορα το μισθο του καθενως δικαιωμα του ειναι να θελει οσα εκεινος νομιζει καλυτερα...δεν θα τον κρινω για αυτο. Αντιθετα ομως δεν ειδα να λες για τον στουρναρα που περνει 25,000 το μηνα πληρωμενα απο εμας....

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

ελα μουνί στον τόπο σου... κάτι έχει πάρει αυτό δεν δικαιολογείται αλλιώς... ακόμη και η πολύ αγαμία δεν προκαλεί τέτοιοες παρακρούσεις...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
31
Like
393
Πόντοι
3.115

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Ναι, να πληρωσουν. Αρκετα πια. Τι δεν καταλαβαινεις?
Σε ποιο μαγαζακι προπαγανδας σας εχουν ταΐσει το παραμυθι οτι ο δεξιος θελει να υπαρχουν κοινωνικες ομαδες που δεν πληρωνουν μια, ενω φοροδιαφευγουν συστηματικα? Πλακα μας κανεις?

τωρα με θλιβεις  :- :- που πηγαν οι καραμανλικοι π καναν τα στραβα ματια στη φοροδιαφυγη ? :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom