Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
760
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
μην το βλέπεις ότι σε πιέζω, δες το pm. και αποφάσισε. στην ανάγκη πήγαινε δες την και μιλησέ της.

Οκ σε ευχαριστώ φίλε για την ενημέρωση...

Θα το σκεφτώ και θα πράξω αναλόγως!  :cheesy: ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
φίλε δεν έχεις να χάσεις και τίποτα. αντίθετα θα κερδίσεις πιστεύω.
δώστα χαλάλι και θα με θυμηθείς. :thumbsup: :thumbsup:
.σκέφτομε μέ άλλα 10 μέλη νά τήν πάρουμε νά πάμε γιά ποτό στό καλύερο μαγαζί.. τί λες???λές νά δεχθει?? άς φέρει καί τόν φίλο της άν έχει χαλάλι της..
 

Επισκέπτης
.σκέφτομε μέ άλλα 10 μέλη νά τήν πάρουμε νά πάμε γιά ποτό στό καλύερο μαγαζί.. τί λες???λές νά δεχθει?? άς φέρει καί τόν φίλο της άν έχει χαλάλι της..
εγώ είμαι μέσα για να σας γνωρίσω κιόλας(έγω θα είμαι ο φίλος της :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:). αλλά ρε συ μαλακία το κοριτσάκι θα είναι <μόνο> του. θέλει ακόμα μια γυναικία συντροφιά(άκουμε που σου λέω).
αλλά ρε συ αυτό που έγράψες τώρα κάπως δεν μου άρεσε. είναι σαν να την επιδεικνύουμε.χαβαλέ θα κάνουμε και θα γουστάρουμε.
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
samantha :tired: τι κανεις κουκλιτσα??? ;)
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
εγώ είμαι μέσα για να σας γνωρίσω κιόλας(έγω θα είμαι ο φίλος της :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:). αλλά ρε συ μαλακία το κοριτσάκι θα είναι <μόνο> του. θέλει ακόμα μια γυναικία συντροφιά(άκουμε που σου λέω).
αλλά ρε συ αυτό που έγράψες τώρα κάπως δεν μου άρεσε. είναι σαν να την επιδεικνύουμε.χαβαλέ θα κάνουμε και θα γουστάρουμε.
σωστά
σωστά άμα προσκαλέσουμε2  θά είναι καλύτερα..εγώ λέω νά προσκαλέσουμε καί τήν πάολα αλλά δέν νομίζω νάρθει έχει πολλές προτάσεις...τί λές
 

Επισκέπτης
.σκέφτομε μέ άλλα 10 μέλη νά τήν πάρουμε νά πάμε γιά ποτό στό καλύερο μαγαζί.. τί λες???λές νά δεχθει?? άς φέρει καί τόν φίλο της άν έχει χαλάλι της..
γιατί όχι? βάλε και την κωνσταντίνα μέσα(το μικρό θα θέλει σίγουρα)
λοιπον έδωσα μια υπόσχεση και φέυγω. θα τα πούμε σε κανα δυωράκι. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σαμάνθα_2

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
644
Like
0
.σκέφτομε μέ άλλα 10 μέλη νά τήν πάρουμε νά πάμε γιά ποτό στό καλύερο μαγαζί.. τί λες???λές νά δεχθει?? άς φέρει καί τόν φίλο της άν έχει χαλάλι της..
καλησπερα koproni65 καλα εισαι μωρο μου :-* :-* :-*
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
καλα μωρακι μου εσυ πως τα περνας :cheesy: :cheesy:
καλά είμαι μωρό μου σέ αγαπώ πάρα πολυ
σαμανθούλα έχεις μιά πρόταση γιά ποτό μέ τήν παρέα σου από μένα καί τον xanthiforever μήν πείς αμέσως όχι :rockon: σκέψου τό :think: καί μάς λές αύριο μωρό μας φιλάκια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom