Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
H Σαμάνθα που δουλεύει και μία γενική ερώτηση στα προγράμματα άνω των 50Ε παρέχεται και περισσότερος χρόνος(πόσος περίπου) ή μόνο ανώτερες υπηρεσίες;(μέχρι τώρα έχω πάρει μόνο το πακέτο των 50E):think:
Σημερα Το Σαμανθακι μου ειναι μεχρι τις 17.00 στην Φραντζη. Δεν υπαρχει χρονομετρο φιλαρακι στα studio αλλα δεν μπορεις να περνασ και καποια λογικα πλαισια. Παντως στο full προγραμμα εχει παραπανω χρονο απο των 50Ε.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Τα προγραμματα μπορει να φτασουν μεχρι και 30 λεπτα.
Ισως σου απαντησει η ιδια το βραδυ.
Ok να ξέρω και πότε να μπαίνω καλό το fun club αλλά καλύτερα να είναι και η πρωταγωνίστρια παρούσα! ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Ok να ξέρω και πότε να μπαίνω καλό το fun club αλλά καλύτερα να είναι και η πρωταγωνίστρια παρρόν! ;)
Οταν ειναι το κοριτσι μεσα φιλαρακια σιγα σιγα τα posts και ενας ενας γιατι τωρα μαθαινει και δεν σας προλαβαινει και πελαγωνει χειροτερα.  :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ολοι κανουμε λαθακια.
Θα το διορθωσει.

ΚΟΜΑΝΤΟ . Εγω ημουν διακριτικος και το εσβησα.
Σύγγνωμη ρε παιδιά πάει σύμφωνα με το γένος αν το χρησιμοποιήσουμε ως χρονικός προσδιριοσμός παρρόν=εδώ; 
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
ΚΟΜΑΝΤΟ μην κάνεις τέτοιες πλάκες είναι ο Μπαμπινιώτης θείος μου και θα με παρεξηγήσει!Τελικά την Σαμάνθα την γνώρισες από κοντά(είχαμε μιλήσει παλαιότερα και μου είχες πει όχι); :think:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Δε μου λες και λίγα λόγια για την κοπελιά αν την έχεις γνωρίσει! ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ΚΟΜΑΝΤΟ μην κάνεις τέτοιες πλάκες είναι ο Μπαμπινιώτης θείος μου και θα με παρεξηγήσει!Τελικά την Σαμάνθα την γνώρισες από κοντά(είχαμε μιλήσει παλαιότερα και μου είχες πει όχι); :think:
Σημερα τριτη φορα και υπαρχει και συνεχεια φιλαρακι αγνωστου αριθμου οπως τα βλεπω τα πραγματα. :grin: :grin: :grin: Εγραψα και κριτικη χτες το μεσημερι. Δεν την ειδες? :think: :think: :think:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Σημερα τριτη φορα και υπαρχει και συνεχεια φιλαρακι αγνωστου αριθμου οπως τα βλεπω τα πραγματα. :grin: :grin: :grin:
Μ αρέσει που άμα κάτι "σου κάνει" του δίνεις και καταλαβαίνει! Εύγε νέε μου !!! :rockon: :rockon:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μ αρέσει που άμα κάτι "σου κάνει" του δίνεις και καταλαβαίνει! Εύγε νέε μου !!! :rockon: :rockon:
Οχι θα την αφησω στους αλλους να μου την πεθανουνε σαν σημερα. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ουρες ολα τα κωλοπαιδα στην Φραντζη σημερα. :2funny: :2funny: :2funny: Οση ωρα ειμασταν "μεσα" πρεπει να χτυπησε πανω απο 10 φορες το κουδουνι. :rockon: :rockon: :rockon: Αλλα εγω βραχος. Δεν την αφησα να βγει. ;) ;) ;)
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Οχι θα την αφησω στους αλλους να μου την πεθανουνε σαν σημερα. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: Ουρες ολα τα κωλοπαιδα στην Φραντζη σημερα. :2funny: :2funny: :2funny: Οση ωρα ειμασταν "μεσα" πρεπει να χτυπησε πανω απο 10 φορες το κουδουνι. :rockon: :rockon: :rockon: Αλλα εγω βραχος. Δεν την αφησα να βγει. ;) ;) ;)
+10000 Εύγε τότε !!! Τι βράχος, βουνό σκέτο !!!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλύτερος από μένα απόκλειται νά 'σουνα φίλε Κομάντο που θες να με φας λάχανο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αστο γαμπρε. Εγω που πηγα ξανα σημερα ρωτησα. Ξερεις τι μου ειπε η Θεα μου? Οτι μαπα το καρπουζι εισαι τελικα. Λες και ψεμματα δηλαδη. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
+10000 Εύγε τότε !!! Τι βράχος, βουνό σκέτο !!!
Αστα φιλαρακι γιατι στο τελος υπηρξε ενα μικρο τεχνικο προβληματακι γι αυτον τον λογο. Οταν ειδε η κυρια του studio οτι περναγε η ωρα και εγω δεν ειχα σκοπο να αφησω την Θεα μου να βγει ηρθε εξω απο την πορτα και ξεροβηχε δυνατα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
και το ήξερα τι κάνεις σαμανθούλα μου ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom