Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο σας ρε παιδια. μου φτιαξατε τη διαθεση.
καλο βλαδυ και να ειστε παντα καλα  :bounce-glasses:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
μπραβο σας ρε παιδια. μου φτιαξατε τη διαθεση.
καλο βλαδυ και να ειστε παντα καλα  :bounce-glasses:
Καληνυχτα φιλαρακι. Εδω ειμαστε ολοι γι αυτον τον λογο. Για να περναμε καλα με τον χαβαλε μας. :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Εσυ θα μου πεις οταν με δεις ή ρωτα Παολα, Σαμανθα και Νταρια που με ξερουν. ;) ;) ;) ;) ;)
ΚΟΜΑΝΤΟ τελικά τις ξέρεις όλες! ;)Δε με λες αν αναφέρω το όνομά σου σε μία από αυτές θα έχω άριστη εξυπηρέτηση ή θα βρέξει πιατικό? :2funny:  
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ΚΟΜΑΝΤΟ τελικά τις ξέρεις όλες! ;)Δε με λες αν αναφέρω το όνομά σου σε μία από αυτές θα έχω άριστη εξυπηρέτηση ή θα βρέξει πιατικό? :2funny:  
Καλυτερα ασε τα ονοματα γιατι δεν ξερεις τι μπορει να εχει γινει την προηγουμενη με καποια απο τις τρεις και μαζι μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Οταν βρεθουμε ποτε Αντωνακι τοτε θα μου τα ξαναπεις αυτα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θέλεις ρε θείο να σε  :knuppel: :knuppel: :knuppel: .
ΚΟΜΑΝΤΟ τελικά τις ξέρεις όλες! ;)Δε με λες αν αναφέρω το όνομά σου σε μία από αυτές θα έχω άριστη εξυπηρέτηση ή θα βρέξει πιατικό? :2funny:  
 :2funny: :2funny: :2funny: μπάρμπα ΚΟΜΑΝΤΟ θέλεις δυο βιάγκρα για να σου σηκωθεί ?
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Καλυτερα ασε τα ονοματα γιατι δεν ξερεις τι μπορει να εχει γινει την προηγουμενη με καποια απο τις τρεις και μαζι μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με κράνος και αλεξίσφαιρο την γλυτώνω? :huh:Αν όχι δεν πειράζει έχω καλή ασφάλεια ζωής! :sunglasses:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
θέλεις ρε θείο να σε  :knuppel: :knuppel: :knuppel: .  :2funny: :2funny: :2funny: μπάρμπα ΚΟΜΑΝΤΟ θέλεις δυο βιάγκρα για να σου σηκωθεί ?
Αντωνακι πρεπει να ξερεις οτι ειμαι ηδη master στι jiu-jitsu. Ασχολουμαι με το αθλημα 30 χρονια τωρα και εχω 2 πρωταθληματα Ελλαδος στο  Kick Boxing. ;) ;) ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Αντωνακι πρεπει να ξερεις οτι ειμαι ηδη master στι jiu-jitsu. Ασχολουμαι με το αθλημα 30 χρονια τωρα και εχω 2 πρωταθληματα Ελλαδος στο  Kick Boxing. ;) ;) ;)
έλα ρε τι μας λες ? γέρο άσε της πολεμικές τέχνες γιατί λόγο της ηλικίας σου τα κόκκαλα σου θα σπάσουνε . θα σου πω και εγώ τι ξέρω αλλά όταν θα συναντιθούμε . και πίστεψε με  :new_shocked: .
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Αντωνακι πρεπει να ξερεις οτι ειμαι ηδη master στι jiu-jitsu. Ασχολουμαι με το αθλημα 30 χρονια τωρα και εχω 2 πρωταθληματα Ελλαδος στο  Kick Boxing. ;) ;) ;)
Ωχ ωχ επειδή μάλλον θα με πάρει καμία αδέσποτη :knuppel: :uzi: αποχωρώ!!! :2funny:
Πάω για  :sleeping:,καληνύχτα!
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
έλα ρε τι μας λες ? γέρο άσε της πολεμικές τέχνες γιατί λόγο της ηλικίας σου τα κόκκαλα σου θα σπάσουνε . θα σου και εγώ τι ξέρω αλλά όταν θα συναντιθούμε .
Δεν το επεξα τωρα καποιος Αντωνακι. Απλα σου εδωσα να καταλαβεις ποιος περιπου ειμαι. Αθλητικος και γυμνασμενος παρ' οτι ειμαι ηδη 45. ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom