Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.333
Like
3.384
Πόντοι
506
η Σαμανθα σαββατο προι στο Βριλησσου 42  :-* :-* :-*
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.333
Like
3.384
Πόντοι
506
Σιγνομυ η Σαμανθα αυριο απωγευμα 17.00-23.30  :-* :-* :-*
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ποιά είναι η Σαμάνθα?
 

rockstar

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
203
Κριτικές
36
Like
9
Πόντοι
11
Παίζει καμιά φωτογραφία της να δούμε ποιά ήταν... γιατί μετά απο τοσο καιρό..
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.333
Like
3.384
Πόντοι
506
η Σαμανθα αυριο απογευμα στο Βριλησσου 42  :-* :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποιά είναι η Σαμάνθα?
Ενα απο τα πλεον δυνατα ονοματα της περιοδου 2008-2009.

Ομορφο προσωπο, μελαχρινη, ενισχυμενο στηθος.

Απο προγραμματα τα βασικα, χωρις καποια extra.

Ειχε διακοψει απο τον Σεπτεμβριο του 2009, αλλα οπως δειχνουν τα πραγματα επανειλθε.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ενα απο τα πλεον δυνατα ονοματα της περιοδου 2008-2009.

Ομορφο προσωπο, μελαχρινη, ενισχυμενο στηθος.

Απο προγραμματα τα βασικα, χωρις καποια extra.

Ειχε διακοψει απο τον Σεπτεμβριο του 2009, αλλα οπως δειχνουν τα πραγματα επανειλθε.

Πήγε να γίνει κάποιο μπέρδεμα αλλά το ξεκαθάρισες
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
869
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
5.845
Αυτη;;;;;
 

Συνημμένα

  • samantha 1.jpg
    samantha 1.jpg
    171,6 KB · Εμφανίσεις: 39

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
67
Like
4.052
Πόντοι
4.130
Οχι, αλλη ειναι η Σαμανθα  που ειχε φυγει απο το χωρο για 2,5 χρονια,ευτυχως για μας τους φαν επανηλθε :knockinb:
Αν είναι αυτη που λένε φίλε Τονινο, έμπλεξες big time........
Ειναι ακριβώς στα γουστα σου, δες περιγραφή Cheyene, και πολύ καλή στη δουλειά της αλλά μέχρι ένα σημείο, ακριβώς όπως το λέει.
Με τέλεια Ελληνικά.

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Η Σαμάνθα ήταν το 2008-2009 μαζί με την Πάολα τα μεγαλύτερα ονόματα στα στουντιοκόριτσα. (Ακόμα τότε επισκεπτόμουν τέτοια ιδρύματα).

Θα έλεγα πως από άποψη εμφάνισης η Σαμάνθα ήταν όχι ένα, αλλά δύο κλικς πάνω από την (μάλλον διασημότερη) Πάολα.
Απλά η Πάολα είχα κάτι το φιλικό που σε κέρδιζε αμέσως, ενώ η Σαμάνθα ήταν κάπως πιο απόμακρη, πιο "ντίβα".

Η Σ. δήλωνε Ισπανίδα, η δε Π. Ελληνοϊταλίδα. Παπαριές! Και οι δύο από την γείτονα χώρα των βορειοδυτικών συνόρων κατάγονται. Όχι βέβαια πως αυτό το θεωρώ κάτι το αρνητικό.
Με τα χρόνια που πέρασαν τα ταμπού ξεπεράστηκαν. Η προσφάτως αποχωρήσασα (μέχρι να επενακάμψει και αυτή) Αμάντα, είχε το θάρρος και δήλωνε ευθαρσώς την καταγωγή της.

Τώρα που είπα Αμάντα (δεν τη ξέρω την κοπέλα από κοντά διότι πλέον δεν πηγαίνω σε σπίτια και δεν έχω άποψη για τις υπηρεσίες της που θρυλούνται ως πολύ καλές, αλλά από φωτογραφίες κρίνοντας, ως εμφάνιση) η Σαμάνθα μοιάζει με Αγγλίδα ευγενή, σε σχέση με την Αμάντα, που δίπλα της θα έδειχνε σαν την χωριάτισσα υπηρέτριά της...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
Δεν ξέρω για σένα, εμένα πάντως η Πάολα μου είπε από την πρώτη στιγμή το 2007 που τη γνώρισα πως είναι Ελληνίδα. Ήταν άλλωστε γνωστό σε όσους παρακολουθούσαν το φόρουμ, όπου τότε συμμετείχε ενεργά και η ίδια.

Είπαμε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά εσύ υπερβάλεις τραγικά τώρα. Η Σαμάνθα ήταν ένα πολύ γλυκό και συμπαθητικό κορίτσι, καμία σχέση με την Αμάντα που πέραν του επικοινωνιακού της χαρίσματος ήταν από τις πιο όμορφες κοπέλες που δούλευαν τα τελευταία χρόνια.
γυναικα σαν την σαμανθα την οριτζιναλ δέν πρόκειτε να ξαναβγει στην πιάτσα
ουτε φυσικά να βρεί ΤΕΤΟΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ  η αρχιτσατσα γλυκούλα που δημοσίευσε  σε αυτο το ποστ που ειναι για την παλια σαμανθα και που το διαβαζουμε καμμια φορά για να την θυμομαστε.
ειναι ΕΠΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η ΓΛΥΚΟΥΛΑ
Η ΠΑΛΙΑ ΣΑΜΑΝΘΑ αξεχαστη σαμανθα  ηταν και γαμω τα παιδια και οχι μονο στις υπηρεσίες της....
μην συγκρίνουμε ανομια και εντελώς διαφορετικά πράματα....
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.117
Like
5.778
Πόντοι
1.206
Δεν ξέρω για σένα, εμένα πάντως η Πάολα μου είπε από την πρώτη στιγμή το 2007 που τη γνώρισα πως είναι Ελληνίδα. Ήταν άλλωστε γνωστό σε όσους παρακολουθούσαν το φόρουμ, όπου τότε συμμετείχε ενεργά και η ίδια.

Είπαμε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά εσύ υπερβάλεις τραγικά τώρα. Η Σαμάνθα ήταν ένα πολύ γλυκό και συμπαθητικό κορίτσι, καμία σχέση με την Αμάντα που πέραν του επικοινωνιακού της χαρίσματος ήταν από τις πιο όμορφες κοπέλες που δούλευαν τα τελευταία χρόνια.

Στο δεύτερο μισό θα συμφωνήσω. Ότι αρέσει στον καθένα.


Στο πρώτο μισό όμως να μου επιτρέψεις να επιμείνω! Η ίδια η Πάολα μου είχε στείλει ευχαριστώ με π.μ. όταν κάποιοι στο φόρουμ την πίεζαν να αναφέρει την καταγωγή της, αφήνοντας να εννοηθεί πως δεν ήταν Ελληνίδα, και εγώ είχα παρέμβει και είχα πει πως όποιος μιλάει καλά Ελληνικά έχοντας ζήσει καιρό στην Ελλάδα και θεωρεί ο ίδιος τον εαυτό του Έλληνα, έχει το δικαίωμα να ζητάει και από τους άλλους να τον θεωρούν.

Δεν το έκανα σαν εκδούλευση στην κοπέλα. Αυτό είναι το γενικότερο πιστεύω μου σχετικά με την δυνατότητα των μεταναστών να "Ελληνοποιηθούν".

Κάπως έτσι, οι Αλβανοί (παρά το παλαιό ακραίο εθνικιστικό σλόγναν "Δεν θα γίνεις Έλληνας ποτέ...") θα γίνουν βαθμιαία όλοι έλληνες, όσοι το θέλουν τουλάχιστον. (Π.χ. ο Τζενάϊ δεν το ήθελε). Πάρα πολλοί έχουν ήδη γίνει. Αν όχι στα χαρτιά, στο τί αισθάνονται σίγουρα.

Οι Πάκηδες και οι Μαροκινοί δεν θα γίνουν ποτέ, διότι οι ίδιοι δεν θέλουν, δεν το αισθάνονται. Εδώ δεν αισθάνονται Έλληνες οι μουσουλμάνοι της Δυτικής Θράκης που έχουν Ελληνική υπηκοοότητα.

Με αυτήν την έννοια λοιπόν και η Πάολα και η Σαμάνθα και η Αμάντα δικαιούνται να λογίζονται Ελληνίδες...    
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom