Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

paris2915

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου Παολα τι κανεις?Παρασκευη βραδυ ησουν Γλυφαδα στο Rich?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Γεια σου Παολα τι κανεις?Παρασκευη βραδυ ησουν Γλυφαδα στο Rich?

Ναι ρε Πάρι,...εκεί ήμασταν !

Παράκληση

εδώ για τη Σαμάνθα όποιος έχει κάτι να πεί ή να καταθέσει (λουλούδια - τραγούδια - αφιερώσεις - έρωτες - μίση - πάθη - ...κλπ ).

Ολα τα άλλα αλλού, περικαλώ !
 

varadero40

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Στην ορθογραφια ειμαστε ποιο πανω απο σας. Τωρα εσεις δεν βγαζεται ακρη με μας ουτε και εμεις με σας ΠΑΟΛΑ.Καλη ακροαση στις σειρες που θα δεις.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ναι ρε Πάρι,...εκεί ήμασταν !

Παράκληση

εδώ για τη Σαμάνθα όποιος έχει κάτι να πεί ή να καταθέσει (λουλούδια - τραγούδια - αφιερώσεις - έρωτες - μίση - πάθη - ...κλπ ).

Ολα τα άλλα αλλού, περικαλώ !
Σιγά ρε τσιμπούκη, δεν γίνεται κάποιο μνημόσυνο!!!
Λέμε μόνο νάναι καλά η κοπέλα και επιτέλους καλή τύχη στη νέα της ζωή!!!
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Αφού έχει σταματήσει γιατί το thread της να παραμένει sticky ;
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω και εγώ. Απο σεβασμό προς την επιλογή της κοπέλας και τη νέα αρχή που διάλεξε να κάνει στη ζωή της το θρέντ καλό θα ήταν να σβηστεί...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Δεν απαντάω σε κανέναν προσωπικά, αλλά είναι μερικά πράγματα, που νομίζω πως πρέπει να τα πω.
Για μένα η Σαμάνθα ήταν και είναι ξεχωριστή και μοναδική, όχι μόνο για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της, αλλά και τον τρόπο της. Ενα κορίτσι ευγενικό, χαμογελαστό, που σε μένα τουλάχιστον έδινε και ένα μέρος απο τη ψυχή της. Ενα κορίτσι που με έκανε να δω τα πράγματα διαφορετικά. Μαζί της, όσες φορές βρέθηκα, δεν μέτρησα και ούτε μέτρησε το χρόνο. Είμασταν μαζί για όσο μπορούσαμε περισσότερο, χωρίς  ποτέ να προηγηθεί κάποια συνεννόηση ή επιπλέον αμοιβή γι αυτό. Το σεξ μαζί της ήταν κορυφαία ερωτική εμπειρία, που καμμία φορά δεν επαναλήφθηκε στερεότυπα. Κάθε φορά ήταν και διαφορετική και πάντα πιο όμορφη και γλυκιά απο την προηγούμενη. Τώρα θα πείτε χημείες και φυσικές και ίστορίες,...!
Ε όχι λοιπόν, δεν είναι τίποτε απ αυτά ! Απλά είναι ο σεβασμός που πρέπει να υπάρχει απο τον έναν απέναντι στον άλλο και έχει να κάνει με τις ιδιαιτερότητες της στιγμής ή και της φάσης που ο καθένας μας ζεί. Αυτό το κορίτσι με έμαθε να σέβομαι και να εκτιμάω, αυτή που πληρώνω και να μην την αξιολογώ σαν κρέας του γούστου μου. Με έμαθε να ακούω και να καταλαβαίνω οτι τα κορίτσια αυτά είναι πρώτα απ όλα άνθρωποι και όχι μηχανές. Μ έκανε να ντραπώ όταν θυμήθηκα πως είχα συμπεριφερθεί παλιότερα σε άλλες κοπέλες. Μου έδωσε να καταλάβω πως αυτό που πληρώνεις μπορεί να είναι πολύ λίγο, οταν παίρνεις σχεδόν τα πάντα. Αλλά για να πάρεις αύτό το κάτι παραπάνω, πρέπει πρώτα απ όλα να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου και με όποια έχεις απέναντί σου.
Απο εδώ λοιπόν, απο αυτό το θρεντ - που μερικοί θέλουν να σβηστεί-,βρίσκω την ευκαιρία να γράψω. Να γράψω για  αυτά που εκείνη έδωσε σε μένα και με το τρόπο της να  αλλάξει τη σκέψη μου. Προσωπικά νομίζω οτι κέρδισα πολλά, απο τη γνωριμία μου μαζί της και πραγματικά λυπάμαι που δεν έιναι εδώ.
Ολα αυτά δεν τα γράφω εν είδη μνημοσύνου (που λέει ο hotyan), αλλά για να πω πως ίσως όπως εγώ , υπάρχουν κι  αλλοι που θα ήθελαν να γράψουν κατι ή να πουν ένα ευχαριστώ ή ότι τελοσπάντων έχει  ο καθένας, σε αυτό το ξεχωριστό κορίτσι.
Σε ευχαριστώ γλυκιά μου ! Είσαι μοναδική κι άξέχαστη !
 

Succesor

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
466
Κριτικές
6
Like
17
Πόντοι
1
Απο τη στιγμή που η κοπέλα σταμάτησε τη δουλειά, το μόνο που μπορεί να πεί κάποιος είναι καλή τύχη στη ζωή της και τέλος. Το τι έκανε και δεν έκανε και πώς συμπεριφέρθηκε στο καθένα είναι παρελθόν.  Και δεν νομίζω και η ίδια να ήθελε να τραβάει άλλο αυτό το θρέντ που πλέον δεν έχει να κάνει με τη ζωή της. Όποιος σέβεται πραγματικά έτσι λειτουργεί, δεν αναμοχλεύει πράγματα που ο άλλος προφανώς θέλει να αφήσει πίσω του. Αυτά τα ολίγα...
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
να ευχηθω και γω στην κοπελα καλη τυχη στην νεα ζωη της..εζησα μια εμπειρια με την σαμανθα αλλα ηταν πραγματικα ξεχωριστη..μου εδωσε την εντυπωση αρκετα καλλιεργημενου ατομου και σοβαρης επαγγελματια..μαζι με την εμφανιση της ιδανικος συνδιασμος!! να σαι καλα κουκλα..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Δεν απαντάω σε κανέναν προσωπικά, αλλά είναι μερικά πράγματα, που νομίζω πως πρέπει να τα πω.
Για μένα η Σαμάνθα ήταν και είναι ξεχωριστή και μοναδική, όχι μόνο για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της, αλλά και τον τρόπο της. Ενα κορίτσι ευγενικό, χαμογελαστό, που σε μένα τουλάχιστον έδινε και ένα μέρος απο τη ψυχή της. Ενα κορίτσι που με έκανε να δω τα πράγματα διαφορετικά. Μαζί της, όσες φορές βρέθηκα, δεν μέτρησα και ούτε μέτρησε το χρόνο. Είμασταν μαζί για όσο μπορούσαμε περισσότερο, χωρίς  ποτέ να προηγηθεί κάποια συνεννόηση ή επιπλέον αμοιβή γι αυτό. Το σεξ μαζί της ήταν κορυφαία ερωτική εμπειρία, που καμμία φορά δεν επαναλήφθηκε στερεότυπα. Κάθε φορά ήταν και διαφορετική και πάντα πιο όμορφη και γλυκιά απο την προηγούμενη. Τώρα θα πείτε χημείες και φυσικές και ίστορίες,...!
Ε όχι λοιπόν, δεν είναι τίποτε απ αυτά ! Απλά είναι ο σεβασμός που πρέπει να υπάρχει απο τον έναν απέναντι στον άλλο και έχει να κάνει με τις ιδιαιτερότητες της στιγμής ή και της φάσης που ο καθένας μας ζεί. Αυτό το κορίτσι με έμαθε να σέβομαι και να εκτιμάω, αυτή που πληρώνω και να μην την αξιολογώ σαν κρέας του γούστου μου. Με έμαθε να ακούω και να καταλαβαίνω οτι τα κορίτσια αυτά είναι πρώτα απ όλα άνθρωποι και όχι μηχανές. Μ έκανε να ντραπώ όταν θυμήθηκα πως είχα συμπεριφερθεί παλιότερα σε άλλες κοπέλες. Μου έδωσε να καταλάβω πως αυτό που πληρώνεις μπορεί να είναι πολύ λίγο, οταν παίρνεις σχεδόν τα πάντα. Αλλά για να πάρεις αύτό το κάτι παραπάνω, πρέπει πρώτα απ όλα να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου και με όποια έχεις απέναντί σου.
Απο εδώ λοιπόν, απο αυτό το θρεντ - που μερικοί θέλουν να σβηστεί-,βρίσκω την ευκαιρία να γράψω. Να γράψω για  αυτά που εκείνη έδωσε σε μένα και με το τρόπο της να  αλλάξει τη σκέψη μου. Προσωπικά νομίζω οτι κέρδισα πολλά, απο τη γνωριμία μου μαζί της και πραγματικά λυπάμαι που δεν έιναι εδώ.
Ολα αυτά δεν τα γράφω εν είδη μνημοσύνου (που λέει ο hotyan), αλλά για να πω πως ίσως όπως εγώ , υπάρχουν κι  αλλοι που θα ήθελαν να γράψουν κατι ή να πουν ένα ευχαριστώ ή ότι τελοσπάντων έχει  ο καθένας, σε αυτό το ξεχωριστό κορίτσι.
Σε ευχαριστώ γλυκιά μου ! Είσαι μοναδική κι άξέχαστη !
Εντάξει βρε φίλε tsiboukios
Σε καταλαβαίνω , παρόμοια αισθήματα έχουμε όλοι μας εδω.
Αλλα πρέπει να τα παρακάμψουμε και αφού εκτιμούμε τόσο την συγκεκριμένη κοπέλα το μόνο που θα πρέπει πιά να ευχόμαστε είναι να συνεχίσει με τύχη και επιτυχία της ζωή της και να ευοδοθούν οι νέες προσδοκίες της.
Στα κάτω κάτω έχει κάθε δικαίωμα και δικαιούται να συνεχίσει τη ζωή της έξω απο τα μπουρδέλα να σταματήσει επιτέλους να γαμιέται με τον ένα μας και τον άλλο μας και να κάνει δική της οικογένεια.
Δέν έχουμε λοιπόν νομίζω όλοι εμεις το δικαίωμα να την ξανακαλούμε εδώ απλά και μόνο για την δική μας ευχαρίστηση και για την πάρτη μας.
Και γιατί όχι σαν σωστοί μπουρδελογαμιάδες και συνάνθρωποι να μην ευχηθούμε το ίδιο και για όλα τα υπόλοπα καλά κορίτσια που μας ανέχονται.... Να κάνουν το γρηγορότερο την κανονική ζωή τους που πιστευω όλες το έχουν στόχο και επιθυμία. :cheesy:
Ότι σου έμαθε όπως λές σου έμαθε. Ας την παντρευόσουν εσύ! Τώρα πάνε γιάλες...... :2funny:

ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΤΟΥΣ ΜΟΝΤ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΩΣ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! :rockon:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν απαντάω σε κανέναν προσωπικά, αλλά είναι μερικά πράγματα, που νομίζω πως πρέπει να τα πω.
Για μένα η Σαμάνθα ήταν και είναι ξεχωριστή και μοναδική, όχι μόνο για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της, αλλά και τον τρόπο της. Ενα κορίτσι ευγενικό, χαμογελαστό, που σε μένα τουλάχιστον έδινε και ένα μέρος απο τη ψυχή της. Ενα κορίτσι που με έκανε να δω τα πράγματα διαφορετικά. Μαζί της, όσες φορές βρέθηκα, δεν μέτρησα και ούτε μέτρησε το χρόνο. Είμασταν μαζί για όσο μπορούσαμε περισσότερο, χωρίς  ποτέ να προηγηθεί κάποια συνεννόηση ή επιπλέον αμοιβή γι αυτό. Το σεξ μαζί της ήταν κορυφαία ερωτική εμπειρία, που καμμία φορά δεν επαναλήφθηκε στερεότυπα. Κάθε φορά ήταν και διαφορετική και πάντα πιο όμορφη και γλυκιά απο την προηγούμενη. Τώρα θα πείτε χημείες και φυσικές και ίστορίες,...!
Ε όχι λοιπόν, δεν είναι τίποτε απ αυτά ! Απλά είναι ο σεβασμός που πρέπει να υπάρχει απο τον έναν απέναντι στον άλλο και έχει να κάνει με τις ιδιαιτερότητες της στιγμής ή και της φάσης που ο καθένας μας ζεί. Αυτό το κορίτσι με έμαθε να σέβομαι και να εκτιμάω, αυτή που πληρώνω και να μην την αξιολογώ σαν κρέας του γούστου μου. Με έμαθε να ακούω και να καταλαβαίνω οτι τα κορίτσια αυτά είναι πρώτα απ όλα άνθρωποι και όχι μηχανές. Μ έκανε να ντραπώ όταν θυμήθηκα πως είχα συμπεριφερθεί παλιότερα σε άλλες κοπέλες. Μου έδωσε να καταλάβω πως αυτό που πληρώνεις μπορεί να είναι πολύ λίγο, οταν παίρνεις σχεδόν τα πάντα. Αλλά για να πάρεις αύτό το κάτι παραπάνω, πρέπει πρώτα απ όλα να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου και με όποια έχεις απέναντί σου.
Απο εδώ λοιπόν, απο αυτό το θρεντ - που μερικοί θέλουν να σβηστεί-,βρίσκω την ευκαιρία να γράψω. Να γράψω για  αυτά που εκείνη έδωσε σε μένα και με το τρόπο της να  αλλάξει τη σκέψη μου. Προσωπικά νομίζω οτι κέρδισα πολλά, απο τη γνωριμία μου μαζί της και πραγματικά λυπάμαι που δεν έιναι εδώ.
Ολα αυτά δεν τα γράφω εν είδη μνημοσύνου (που λέει ο hotyan), αλλά για να πω πως ίσως όπως εγώ , υπάρχουν κι  αλλοι που θα ήθελαν να γράψουν κατι ή να πουν ένα ευχαριστώ ή ότι τελοσπάντων έχει  ο καθένας, σε αυτό το ξεχωριστό κορίτσι.
Σε ευχαριστώ γλυκιά μου ! Είσαι μοναδική κι άξέχαστη !
;) :thumbsup:
και εμενα αν  ειχαμε βρεθει λιγες φορες μου εβγαζε κατι πολυ θετικο αυτη η κοπελα!
τα εχω πει και σε προηγουμενη σελιδα αλλωστε!
 

Επισκέπτης
Δεν απαντάω σε κανέναν προσωπικά, αλλά είναι μερικά πράγματα, που νομίζω πως πρέπει να τα πω.
Για μένα η Σαμάνθα ήταν και είναι ξεχωριστή και μοναδική, όχι μόνο για την εμφάνισή της και τις υπηρεσίες της, αλλά και τον τρόπο της. Ενα κορίτσι ευγενικό, χαμογελαστό, που σε μένα τουλάχιστον έδινε και ένα μέρος απο τη ψυχή της. Ενα κορίτσι που με έκανε να δω τα πράγματα διαφορετικά. Μαζί της, όσες φορές βρέθηκα, δεν μέτρησα και ούτε μέτρησε το χρόνο. Είμασταν μαζί για όσο μπορούσαμε περισσότερο, χωρίς  ποτέ να προηγηθεί κάποια συνεννόηση ή επιπλέον αμοιβή γι αυτό. Το σεξ μαζί της ήταν κορυφαία ερωτική εμπειρία, που καμμία φορά δεν επαναλήφθηκε στερεότυπα. Κάθε φορά ήταν και διαφορετική και πάντα πιο όμορφη και γλυκιά απο την προηγούμενη. Τώρα θα πείτε χημείες και φυσικές και ίστορίες,...!
Ε όχι λοιπόν, δεν είναι τίποτε απ αυτά ! Απλά είναι ο σεβασμός που πρέπει να υπάρχει απο τον έναν απέναντι στον άλλο και έχει να κάνει με τις ιδιαιτερότητες της στιγμής ή και της φάσης που ο καθένας μας ζεί. Αυτό το κορίτσι με έμαθε να σέβομαι και να εκτιμάω, αυτή που πληρώνω και να μην την αξιολογώ σαν κρέας του γούστου μου. Με έμαθε να ακούω και να καταλαβαίνω οτι τα κορίτσια αυτά είναι πρώτα απ όλα άνθρωποι και όχι μηχανές. Μ έκανε να ντραπώ όταν θυμήθηκα πως είχα συμπεριφερθεί παλιότερα σε άλλες κοπέλες. Μου έδωσε να καταλάβω πως αυτό που πληρώνεις μπορεί να είναι πολύ λίγο, οταν παίρνεις σχεδόν τα πάντα. Αλλά για να πάρεις αύτό το κάτι παραπάνω, πρέπει πρώτα απ όλα να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου και με όποια έχεις απέναντί σου.
Απο εδώ λοιπόν, απο αυτό το θρεντ - που μερικοί θέλουν να σβηστεί-,βρίσκω την ευκαιρία να γράψω. Να γράψω για  αυτά που εκείνη έδωσε σε μένα και με το τρόπο της να  αλλάξει τη σκέψη μου. Προσωπικά νομίζω οτι κέρδισα πολλά, απο τη γνωριμία μου μαζί της και πραγματικά λυπάμαι που δεν έιναι εδώ.
Ολα αυτά δεν τα γράφω εν είδη μνημοσύνου (που λέει ο hotyan), αλλά για να πω πως ίσως όπως εγώ , υπάρχουν κι  αλλοι που θα ήθελαν να γράψουν κατι ή να πουν ένα ευχαριστώ ή ότι τελοσπάντων έχει  ο καθένας, σε αυτό το ξεχωριστό κορίτσι.
Σε ευχαριστώ γλυκιά μου ! Είσαι μοναδική κι άξέχαστη !

Κύριὲ μου.....

99% ἡ ὀπτασία σας ἀναγιγνώσκει τὸ νῆμα καὶ τῆς ἔχει λυθεῖ ὁ ὀμφάλιος λῶρος ἐκ τοῦ γέλωτος....

Ἑκτὸς ἄν εἶσθε 18 ἐτῶν...

συνέλθετε.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Απο τη στιγμή που η κοπέλα σταμάτησε τη δουλειά, το μόνο που μπορεί να πεί κάποιος είναι καλή τύχη στη ζωή της και τέλος. Το τι έκανε και δεν έκανε και πώς συμπεριφέρθηκε στο καθένα είναι παρελθόν.  Και δεν νομίζω και η ίδια να ήθελε να τραβάει άλλο αυτό το θρέντ που πλέον δεν έχει να κάνει με τη ζωή της. Όποιος σέβεται πραγματικά έτσι λειτουργεί, δεν αναμοχλεύει πράγματα που ο άλλος προφανώς θέλει να αφήσει πίσω του. Αυτά τα ολίγα...

Έτσι...

+1000
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κύριὲ μου.....

99% ἡ ὀπτασία σας ἀναγιγνώσκει τὸ νῆμα καὶ τῆς ἔχει λυθεῖ ὁ ὀμφάλιος λῶρος ἐκ τοῦ γέλωτος....

Ἑκτὸς ἄν εἶσθε 18 ἐτῶν...

συνέλθετε.

Είσαι και ο πρώτος!!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
366
Πόντοι
5.795
εύχομε στήν σαμάνθα καλή τύχη καί ότι επιθυμεί.
είμαι σίγουρος ότι θά πετύχεις ότι δουλειά καί νά κάνεις  διότι είσαι άνθρωπος πού ξεχωρίζεις καί καλός άνθρωπος ταυτόχρονα καί τό ποιό σημαντικό έχεις πραγματικούς φίλους..
νάσε πάντα καλά καί νά προσέχεις
 

nickthe

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Η Σαμάνθα ήταν η καλύτερη όλων των έποχών. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
απο τις πιο γλυκες ωραιες κι αξιλογες κοπελες που περασανε απ το εν λογω μαγαζι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom