Νέα

Samantha από Βριλησσού 42

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Τι μιλάς ρε γαμημένε νομίζεις ότι πας πίσω ? Θέλεις να βγάλω και εγώ στην φόρα τα κατορθώματα που έκανες τρισάθλιε ψεύτη ,  μας το παίζεις και εξυπνάκιας τώρα ? Ότι και να πεις και ότι και να κάνεις θα πάρεις τα @@ μου μαλάκα . Απλά και ωραία σε έχω γραμμένο και εσένα και το πουσταριό σου . Αι Σιχτίρ βραδιάτικα :rockon: :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Οκ. Θα τα πουμε.

Φιλακια. :-*

Πρέπει οι κκ μόντ να δούν το θέμα με κάποιους "τιμημένους" σαν τον παραπάνω συγκεκριμένο ο οποίος νομίζει ότι είναι κάτι και βρίζει ασύστολα άλλα μέλη και μάλιστα χωρίς να υπάρχει και λόγος.
Και σε μένα βρε αντωνάκο τα ίδια έκανες και μάλιστα χωρίς να σε προκαλέσω και πολύ άτσαλα μάλιστα δήθεν ότι ρωτησα κάτι κάποιον φίλο σου......
Φαίνεται την έχεις δεί μάγκας και "τιμημένος" και φέρεσαι σαν να είσαι ο σουλτάνος και ιδιοκτήτης αυτού του site και βρίζεις οποιονδήποτε χωρίς να σέβεσαι τίποτε :uglystupid:.
Βλέπεις εγώ δεν σε ξεχνώ και σε θυμάμαι και σε δεδομένη στιγμή θα σε ευχαριστήσω  :fuck2: και απο κοντά όταν μου δοθεί επιτέλους αυτή η ευκαιρία.....
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
εγω μπορω να ξερω καλυτερα απο τον καθενα σας τον amc anthony δεν μπορει να καθετε ο καθε chainsaw να τον προσβαλει με αυτα που λεει ειναι μαλακιες στεγνα ομως ο amc anthony στην προκιμενει περιπτωση δεν ενοχλεισε κανεναν οπως εσεις οι αλλοι τον εχετε βαλει στην γωνια και απυλητε θεους και δεμονες τον ξερω πολλα χρονια και μαλακιες δεν κανει αμα δεν υπαρχει κατι που θα τον πειραξει γιατι πρωτο εσυς ειπατε το ονομα του χωρις να σας εχει ενοχλεισει και μετα καθοσασταν και τον κοροιδευατε και εγω στην περιπτωση του αυτο θα εκανα αυτα δεν ειναι σωστα πραγματα μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε δηλαδη ελεος και ο chainsaw τι ειναι αυτα που λεει η παολα και οι αλλοι
 

varadero40

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σειςν μην τσακωνεσται . Τι σας νοιαζει τι λεει η ΠΑΟΛΑ η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και η καθε μια εδω μεσα.?Εδω ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει και εμεις να κανουμε οτι τα πιστευουμε.
 

varadero40

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Σωστος ρε Μαρουλια. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:Ψεματα λενε πολλα εδω. Κανουν μπαμ απο χιλιομετρα.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
φιλε varadero40 να ξερεις οτι ο amc φερθηκε σπαθι και στην παολα και στην κωνσταντινα και σε καθε μια εδω μεσα οποιος του την μπαινει τα παιρνει αγρια και κατι αλλο η ειρωνια της υποθεσης ειναι οτι 2 κοπελες του ειχαν ταξει και φιλια τρομαρα τους αλλα αυτες ως εξυπνες του τα τρωγανε και εγω οταν το εμαθα τον εβριζα και του λεω ολες θελουν χρηματα τιποτα παραπανω αλλα φυσικα και το γαμησακι μην το ξεχναμε .
 

Επισκέπτης
Ἡ πλοκὴ ἀποκτᾶ ὁλοὲν καὶ μεγαλύτερον ἐνδιαφέρον...
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ρε παιδια. διαβαζω αυτην την διαμαχη και χωρις να θελω να παρω το μερος κανενος πιστευω οτι ολο αυτο γινετε χωρις λογο. το συμβαν συμφωνα με το πως το ειδα εγω εχει ως εξης:
ο epivitoras300 (αν θυμαμαι σωστα το nick) λεει διαφορα για την κωνσταντινα, παολα και για αλλες κοπελες εδω. σε προηγουμενη σελιδα αναφερθηκε η εξης εκφραση:
Καψαντώνης δέν είναι?
Τι περιμένεις? :idiot: :uglystupid: :jerking:
η οποια ρε παιδια ειναι ΕΚΦΡΑΣΗ. και απευθυνοταν στον epivitora. ετυχε τωρα ο amc antony να εχει το ιδιο ονομα. εγω πιστευω οτι ειναι καθαρα συμπτωση το ολο γεγονος. δηλαδη αν ελεγε την εκφραση τρελαντωνης τι θα σημαινε; οτι αποκαλει τον amc τρελο;
μην τρελαθουμε τωρα...

εκτος αν εχουν γινει πραγματα τα οποια δεν γνωριζω.
και να προσθεσω οτι αποψη μου ειναι να καθαρισει λιγο το thread απο τα spam.
μπορει η κοπελα να σταματισε αλλα μην της γαμαμε το thread!  ;)
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
και τι να το κανει τωρα αυτο το thread ??να το κρατησει για προικα?αχρηστο ειναι πλεον.
 

varadero40

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου καππου μπορει να εχει λιγο δικιο.Αλλα απο την αλλη δεν ηξερε οτι οχι μονο αυτες οι δυο αλλα οι περισσοτερες εκδιδομενες κοπελες εχου γεννηθει εχουν μεγαλωσει και ζουν μεσα στο ψεμα και στην υποκρησια. Το μονο που τις ενδιαφερει ειναι το χρημα και οχι φιλιες.Γιατι αν  σε κανουν φιλο σε χανουν απο πελατη.Τωρα αν τις πιστεψε κακως.
 

Επισκέπτης
Φιλε μου καππου μπορει να εχει λιγο δικιο.Αλλα απο την αλλη δεν ηξερε οτι οχι μονο αυτες οι δυο αλλα οι περισσοτερες εκδιδομενες κοπελες εχου γεννηθει εχουν μεγαλωσει και ζουν μεσα στο ψεμα και στην υποκρησια. Το μονο που τις ενδιαφερει ειναι το χρημα και οχι φιλιες.Γιατι αν  σε κανουν φιλο σε χανουν απο πελατη.Τωρα αν τις πιστεψε κακως.

;)
Το οτι εκανε μαλακια που ψαρωσε δεν τις απαλλασει αυτες απο τις ευθυνες τους καθως και την ρετσινια της πουτανιας τους :2funny:
 

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
214
Like
1.369
Πόντοι
201
φιλε varadero40 να ξερεις οτι ο amc φερθηκε σπαθι και στην παολα και στην κωνσταντινα και σε καθε μια εδω μεσα οποιος του την μπαινει τα παιρνει αγρια και κατι αλλο η ειρωνια της υποθεσης ειναι οτι 2 κοπελες του ειχαν ταξει και φιλια τρομαρα τους αλλα αυτες ως εξυπνες του τα τρωγανε και εγω οταν το εμαθα τον εβριζα και του λεω ολες θελουν χρηματα τιποτα παραπανω αλλα φυσικα και το γαμησακι μην το ξεχναμε .



Και ξαφνικα ο πληγομενος22 ειναι φιλαρακι με τον amcαντωνακι
Για δεν κατι πραγματα που συμβαινουν :rolleyes: :rolleyes:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Φιλε μου καππου μπορει να εχει λιγο δικιο.Αλλα απο την αλλη δεν ηξερε οτι οχι μονο αυτες οι δυο αλλα οι περισσοτερες εκδιδομενες κοπελες εχου γεννηθει εχουν μεγαλωσει και ζουν μεσα στο ψεμα και στην υποκρησια. Το μονο που τις ενδιαφερει ειναι το χρημα και οχι φιλιες.Γιατι αν  σε κανουν φιλο σε χανουν απο πελατη.Τωρα αν τις πιστεψε κακως.
καμια φορα γινεται και το αντιθετο... φιλο και πιο πολλη πελατη.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
φιλε varadero40 να ξερεις οτι ο amc φερθηκε σπαθι και στην παολα και στην κωνσταντινα και σε καθε μια εδω μεσα οποιος του την μπαινει τα παιρνει αγρια και κατι αλλο η ειρωνια της υποθεσης ειναι οτι 2 κοπελες του ειχαν ταξει και φιλια τρομαρα τους αλλα αυτες ως εξυπνες του τα τρωγανε και εγω οταν το εμαθα τον εβριζα και του λεω ολες θελουν χρηματα τιποτα παραπανω αλλα φυσικα και το γαμησακι μην το ξεχναμε .
Για ξεκαθάρισέ μας λίγο τι σημαίνει "τα τρώγαμε"? Εννοείς ότι μπήκε στον οίκο και ζήτησε τις υπηρεσίες μας? Εγώ έτσι νομίζω γίνετε στους οίκους. Πληρώνεις τις υπηρεσίες τους.

Όσο για τον νεαρό που λέμε εγώ η ίδια του είχα πει να μην ξανάρθει να δίνει το χαρτζιλίκι του σε μένα.
 

Παολα

Ιερόδουλη
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3.305
Like
0
Φιλε μου καππου μπορει να εχει λιγο δικιο.Αλλα απο την αλλη δεν ηξερε οτι οχι μονο αυτες οι δυο αλλα οι περισσοτερες εκδιδομενες κοπελες εχου γεννηθει εχουν μεγαλωσει και ζουν μεσα στο ψεμα και στην υποκρησια. Το μονο που τις ενδιαφερει ειναι το χρημα και οχι φιλιες.Γιατι αν  σε κανουν φιλο σε χανουν απο πελατη.Τωρα αν τις πιστεψε κακως.
Ξέρεις πόσους φίλους έχω που ήταν πελάτες μου παλιότερα και η ίδια τους έκοψα τα δωμάτια? Ξέρεις εσύ πως έχει μεγαλώσει η κάθε κοπέλα και γιατί έκανε την συγκεκριμένη επιλογή? Ψέμα θα ήταν να του είχα πουλήσει αγάπες και λουλούδια και να το έπαιρνα πίσω. Αν θυμάμαι καλά σε κανέναν δεν πούλησα έρωτες γιατί πολύ απλά θα ήταν ψέμα.
 

loukia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
214
Like
1.369
Πόντοι
201
Ναι και εντελώς τυχαία όταν γράφει ο ένας λείπει ο άλλος.  :think:



Και κανουν ορθογραφικα λαθη στις ιδιες λεξεις
Τυχαιο θα ηταν και αυτο  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



Παω να ριξω ενα μουνι στον γκομενο και τα λεμε μετα  :-* :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom