Νέα

Σαλαμίνα: Έσωσε 20χρονη από βιασμό και ξυλοκόπησε τον δράστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xrononaytis1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.514
Like
6.150
Πόντοι
2.356
Στο παραδειγμα που εφερα με τον μαχαιροβγαλτη Πακιστανο, για να τον φτασει ( αν τον εφτανε) στο σημειο να καθεται κατω , οπως το ψυχακι στην Σαλαμινα, θα επρεπε πρωτα να ειχε καταφερει να τον αφοπλισει ο σφιχτης-σωτηρας..Εννοειται οτι αν ειναι πινεζα ο αλλος και ξερει να δουλευει μαχαιρια, τοτε θα τα βρει σκουρα ενας χτιστος...Εγω δεν ειπα ποτε οτι ειναι ανικητοι οι χτιστοι...Αυτο που ειπα ειναι οτι συνηθως οσοι πανε και βιαζουν, οταν πεσουν στα χερια καποιου που δεν μπορουν να τα βαλουν μαζι του, ειναι σαν φοβισμενες γατες οπως ο τυπος στο βιντεο της Σαλαμινας.
Καλά.
Να σου πω μια παρα πολύ παλιά ιστορία. Ζευγάρι σε αυτοκίνητο παίρνει πρέφα ματάκια. Βγαίνει ο άντρας να τον κυνηγήσει, στρατιωτικός γαρ, ο ματακιας το βάζει στα πόδια. Τον πλησιάζει ο στρατιωτικός και στο φόβο του πάνω ο ματακιας τινάζει το χέρι. Κόψιμο μηριαίας αρτηρίας, νεκρός από ακατάσχετη αιμορραγία ο ένας, ακόμη ψάχνουν τον άλλον. Ο φόβος είναι ο χειρότερος σύμβουλος.
Παρεκτός που δεν έχουμε ιδέα τι βλέπουμε στο βίντεο.
Πέρα από έναν άνθρωπο με δεδομένο πρόβλημα να δέχεται επίθεση.
 

Felekis21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2022
Μηνύματα
139
Κριτικές
10
Like
486
Πόντοι
311
Το πιο εύκολο πράγμα για να ξεφύγεις τις φυλακές είναι να το παίξεις άρρωστος , η τρελός για να γλιτώσεις φυλάκιση , ωστόσο καλά έκανε ο άσβερκος φίλος και του έδωσε ένα «χεράκι» ξύλο ! Άποψη μου πάντα !
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
172
Like
319
Πόντοι
21
Κι άλλες έπρεπε να φαει το σκουπίδι ο Πακι μπράβο στο Ράμπο ελπίζω να του έδωσε ακόμη περισσότερες εκτός βιντεο
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.889
Like
8.304
Πόντοι
1.056
τι να κανω φιλε η εγκληματικοτητα εχει ανεβει στον θεο..ευτυχως και ειναι υπουργος προστασιας του πολιτη ο βαψομαλιας...κανει εργο φιλε οχι αστεια...
Καλέ μου φίλε Ποληζωη καλημέρα ...Δεν ξέρω αν κάνει η δεν κάνει δουλειά εγώ ξέρω ότι πρέπει να περνούμε πια το νόμο στα χέρια μας και να βάζουμε τον κάθε καριολη στη θέση που του πρέπει......ΑΥΤΟΣ είχε πόσα αδικήματά και ήταν έξω γιατι???Εσύ και εγώ αν χρωστάγαμε στο κράτος και δεν είχαμε να πληρώσουμε θα ήμασταν μέσα ...Καλά να περνάς καλέ μου φίλε...:hi:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.792
Κριτικές
2
Like
73.038
Πόντοι
12.056
ηρθε η ωρα να αναλαβει την υποθεση ενας εντιμος εισαγγελεας (μαρκετος) και να μας αποκαλυψει πια μελη με το ονομα τους ηταν που ειχαν στησει το ραντεβου θανατου στην σαλαμινα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Έχεις δίκιο τύπε.. :confused:
Για να το έκανε αυτό ήταν ΑΠΕΙΛΗ για την κοπέλα αν και σαπακι...σαπακι που κολυμπάει για να φτάσει το υποψήφιο θύμα του δεν είναι και τόσο σαπακι.
Φυσικά δεν υιοθετώ τα ποζεριλικια με τα βίντεο που βγήκαν στον αέρα.
Όμως κρατάω το θετικό...ότι ΙΣΩΣ κάποιοι το σκεφτούν λίγο παραπάνω προτού ορμηξουν με απειλητικές διαθέσεις σε κοπέλες και τελικά καθήσουν στα αυγα τους...στο τέλος ας ξοδέψουν ένα δεκαρικο στο βρωμοΜεταξο μήπως και ξελαμπικαρουν λίγο.
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.792
Κριτικές
2
Like
73.038
Πόντοι
12.056
Καλέ μου φίλε Ποληζωη καλημέρα ...Δεν ξέρω αν κάνει η δεν κάνει δουλειά εγώ ξέρω ότι πρέπει να περνούμε πια το νόμο στα χέρια μας και να βάζουμε τον κάθε καριολη στη θέση που του πρέπει......ΑΥΤΟΣ είχε πόσα αδικήματά και ήταν έξω γιατι???Εσύ και εγώ αν χρωστάγαμε στο κράτος και δεν είχαμε να πληρώσουμε θα ήμασταν μέσα ...Καλά να περνάς καλέ μου φίλε...:hi:
φιλε εμεις οι ελευθεροι επαγγελματιες ειμαστε κλεφτες ...οι μονοι τιμιοι στην ελλαδα ειναι οι πολιτικοι και τα κομματα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Για να το έκανε αυτό ήταν ΑΠΕΙΛΗ για την κοπέλα αν και σαπακι...σαπακι που κολυμπάει για να φτάσει το υποψήφιο θύμα του δεν είναι και τόσο σαπακι.
Φυσικά δεν υιοθετώ τα ποζεριλικια με τα βίντεο που βγήκαν στον αέρα.
Όμως κρατάω το θετικό...ότι ΙΣΩΣ κάποιοι το σκεφτούν λίγο παραπάνω προτού ορμηξουν με απειλητικές διαθέσεις σε κοπέλες και τελικά καθήσουν στα αυγα τους...στο τέλος ας ξοδέψουν ένα δεκαρικο στο βρωμοΜεταξο μήπως και ξελαμπικαρουν λίγο.
Κάποιοι ίσως το σκεφτούν ναι. Αυτός όμως όχι. Την επόμενη μέρα πάλι τα ίδια θα κάνει αν αφεθεί ελεύθερος. Το να τν βάλουν απλά σε ενα κελί για χ-διαστημα και ίσως μέσα σε αυτό το διάστημα φάει μερικές ψηλές στην φυλακή, δεν θα σωφρονιστει. Θέλει ειδική μεταχείριση, ειναι φως φανάρι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Πάντως 20χρονη κοπέλα να είναι με τον 30χρονο γορίλα ...αυτό από μόνο του είναι ποζεριλικι μέσω σοσιαλ κρεμμύδια προφανεστατα...
 

SexyVanessaaa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
28
Like
255
Πόντοι
20
Η αυτοδικία πολλές φορές φαντάζει ως η μόνη λύση. Δυστυχώς
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
682
Like
1.539
Πόντοι
206
αφου τον ειχαν ετσι ευκολο ας τον εδεναν και να επαιρναν την αστυνομια. το ξυλο δεν χρειαζοταν. το χτυπας εναν καθυστερημενο σε κάνει πιό χαζο απο αυτον.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Πάντως 20χρονη κοπέλα να είναι με τον 30χρονο γορίλα ...αυτό από μόνο του είναι ποζεριλικι μέσω σοσιαλ κρεμμύδια προφανεστατα...
Αποκλείεται. Ήταν κ θα παραμείνει friend zone. Δε θα γαμήσει .......
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.852
Like
2.248
Πόντοι
456
Οπότε είναι ο λόγος των δύο προς τον λόγο του ενός ( βγάζω εκτός την ομολογία στο βίντεο )
Γιατί δύο μάρτυρες; Αφού ο φουσκωτός φίλος ήρθε μετά από τηλέφωνο, δεν ήταν μπροστά στο περιστατικό.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
557
Like
645
Πόντοι
86
Ρε παιδια, σηγουρα καποιος που βιαζει η κανει αποπειρα βιασμου, δεν ειναι στα καλα του. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι θα αφηνεται ο καθε διεστραμενος να βιαζει κοσμο. Ουτε ο καθε εθνικο πολιτικο θρησκευτικο παλαβος να αρπαζει ενα μαχαιρι και να σφαζει κοσμο. Για μενα η αυστηροτερη ποινη, στειρωση και απελαση αν ειναι αλλοδαπος. Και μην μου πειτε οτι η εκαστοτε κυβερνιση, δεν μπορει να δωσει εντολη στην δικαιοσυνη, για εφαρμογη της αυστηροτερηε ποινης, και να απελασει καποιον απο την χωρα
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
363
Like
873
Πόντοι
81
Στα ψυχιατρία όταν δένουν ασθενείς στα κρεβάτια δεν είναι από σαδισμό. Μερικοί ασθενείς γίνονται αρκετά βίαιοι με το προσωπικό, γιατρούς, ασθενείς και ξένους στο επισκεπτήριο. Μοιράζουν και φάπες κανονικά. Τώρα αν έρθει ο άλλος και λέει έχω μαχαίρι και θέλω να σε βιάσω, ας ψάξουμε να δούμε πια είναι η αρμόδια ψυχιατρική αντίδραση.
 

Sorococo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
187
Like
318
Πόντοι
21
Νταφακ..

Από που παίρνουν άδεια ψηλέ;
Αδερφε Δε περνουν αδεια απο καπου Χαχαχα ! Αλλα ρε Φιλε Κοριτσι πραμα Ετσι Πας ξυβρακοτω στ αγγουρια... Και Στο Κατω κατω ! Για Σκεψου το Λιγο !? Η Ηρωας που την εσωσε (Και Καλα ) Που ειχαν παει μαζι... Γιατι την Αφησε μονη η Εστω Οταν ειδε καποιον κοντα ? Γιατι δεν Πηγε με την Φιλη του!!??? Και την Αφησε μεχρι Ο αλλος να πλησιασει και να βγαλει και Μαχαιρι...... ΚΑΙ ΜΗΝ μου πεις Οτι αυτος Ο ΤραγοΜαντραχαλος ΕΤΥΧΕ και περναγε.... ΩΠΑ ρε Μπατμαν !!.... Φιλε κ Αδερφε ! Set Up ηταν η φασει... Εχει Πολλα ερωτηματικα ?????
. Και στη Τελικη Αν εγω ημουν με ενα 20χρονο σε ερημικη παραλια πιπα κολο μουνι Εμπλοκη θα την ειχα! Οχι να την πλησιαζει Ο καθε ενας ! :cheesy:
:buck2::buck2::rockon::uzi::pipa1::fuck2:
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Προτεινω να βγει νομος που να απαγορευει στις γυναικες να πηγαινουν μονες τους στην παραλια..Ακους εκει κοριτσι πραμα να γδυνεται και να προκαλει..Και να υπαρχει τιμωρια σε οσες φορανε μπικινι..Μονο ολοσωμο..Αν καποια διανοηθει να φορεσει στρινγκ, να λιθοβοληθει για παραδειγματισμο.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.429
Κριτικές
1
Like
7.389
Πόντοι
2.306
Σε αυτο το βιντεο που τραβηξε ο «εξοργισμενος» πολιτης που εριξε το ξυλο, φαινεται να φοραει γαντια οταν του ριχνει τις μαπες.
τι γαντια ειναι αυτα? πυγμαχιας? Μηπως ειναι μαλλινα γιατι πηγαινε για χιονοπολεμο εκει στη Σαλαμινα?Τα ειχε μαζι του τυχαια?
πολυ περιεργα πραγματα…
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.129
Κριτικές
166
Like
26.946
Πόντοι
34.538
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom