Νέα

Σαλαμίνα: Έσωσε 20χρονη από βιασμό και ξυλοκόπησε τον δράστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xrononaytis1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 432
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
663
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
446
Εμένα πάντως ο μποξερ μου κάνει για πολύ χωμένος στα σκατά.....δεν ξέρω, ο τύπος μοιάζει λες κ βγήκε από αμερικάνικη φυλακή
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Ειλικρινά δε θυμάμαι. Μιλάμε για πολλά πολλά χρόνια πριν.
Ένα σουγιά είχε ο ματακιας, τον έστειλε άδικα τον άλλον.
Ουτε να σκοτώσει είχε πρόθεση. Αλλιώς θα κάρφωνε σώμα. Να ξεφύγει προσπάθησε. Έλα μου όμως που η λεπίδα βρήκε στο πιο λάθος σημείο.
Γκουγκλαρε,έπιασαν τον φονιά είκοσι χρόνια μετά το σκηνικό από ένα αποτύπωμα... ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις,αν διαβάζει κάνας πιτσιρικάς,ποτέ δεν βγαίνεις από το αμάξι να την πέσεις στα σκοτάδια στον ματάκια...πατάς κόρνα ανάβεις φώτα βάζεις μπροστά και φεύγεις....ποτέ δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο άλλος και αν έχει παρέα...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Είναι μέλος του μπου η χοντρή κ με διαβάζει-αντιγραφει! Κ δημοσιοποιεί τις απόψεις μου! Θελω να κινηθώ νομικά!
Τύπε οι 9 στους 10 χυστες του σαη έμπαιναν για πλάκα όμως....
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Είναι μέλος του μπου η χοντρή κ με διαβάζει-αντιγραφει! Κ δημοσιοποιεί τις απόψεις μου! Θελω να κινηθώ νομικά!
Με 100κ συνδρομητες που εχει, πρεπει να διεκδικησεις χοντρη αποζημιωση...Περα απο την πλακα, αρχιζω και σκεφτομαι μηπως εχω πεσει πολυ εξω και δουμε κωλοτουμπα στην υποθεση τις επομενες μερες.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
663
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
446
Δεν ξέρω. Δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα. Εδώ διαβάζω ότι είναι πυγμάχος κι έχει σχολή ή κάτι τέτοιο.
Το βίντεο το είδα στα κανάλια, δεν καταλαβαίνεις τίποτα περισσότερο από αυτά που περιγράφεις.
Άσχετο μια που σε πετυχα, για πήγαινε στο διπλα νημα που έκανες τον έξυπνο προχθές γιατί σε καλώ να λάβεις θεση κ αδιαφορείς κ συ κ ο συνήγορος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με 100κ συνδρομητες που εχει, πρεπει να διεκδικησεις χοντρη αποζημιωση...Περα απο την πλακα, αρχιζω και σκεφτομαι μηπως εχω πεσει πολυ εξω και δουμε κωλοτουμπα στην υποθεση τις επομενες μερες.
Δεν θα πέσω απ τα σύννεφα καθόλου!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.521
Like
6.161
Πόντοι
2.356
Γκουγκλαρε,έπιασαν τον φονιά είκοσι χρόνια μετά το σκηνικό από ένα αποτύπωμα... ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις,αν διαβάζει κάνας πιτσιρικάς,ποτέ δεν βγαίνεις από το αμάξι να την πέσεις στα σκοτάδια στον ματάκια...πατάς κόρνα ανάβεις φώτα βάζεις μπροστά και φεύγεις....ποτέ δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο άλλος και αν έχει παρέα...
Πρόσφατα διάβαζα για έναν μανιακό στον Έβρο, που την έστηνε σε σημεία για πάρκινγκ και πυροβολούσε το ζευγάρι, βίαζε την κοπέλα ζωντανή ή νεκρή και μετά πυρπολούσε το αυτοκίνητο. Έχει πολλούς βαμμένους κρυμμένους στο σκοτάδι.
Δεν τον έπιασαν ποτέ, παρόλο που εντόπισαν το όπλο, χρόνια μετά, σε έναν γύφτικο καταυλισμό. Έμεινε ως ο δράκος του Έβρου.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.521
Like
6.161
Πόντοι
2.356
Άσχετο μια που σε πετυχα, για πήγαινε στο διπλα νημα που έκανες τον έξυπνο προχθές γιατί σε καλώ να λάβεις θεση κ αδιαφορείς κ συ κ ο συνήγορος....
Εκεί που έλεγες ότι "η άποψή μου σου είναι αδιάφορη και να την βάλω στον πρωκτό μου" με κάλεσες μετά να λάβω θέση; Κι αδιαφορώ κιόλας;
Τι κουμπώνεις; :think:
Για βάλε την καρτελα να δω κάτι.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
663
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
446
Εκεί που έλεγες ότι "η άποψή μου σου είναι αδιάφορη και να την βάλω στον πρωκτό μου" με κάλεσες μετά να λάβω θέση; Κι αδιαφορώ κιόλας;
Τι κουμπώνεις; :think:
Για βάλε την καρτελα να δω κάτι.
Βαριέμαι να βριστουμε και σε αυτό το νημα. Νηπτω τας πουτσας μου.
 

nikos2255

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2013
Μηνύματα
168
Like
323
Πόντοι
21
Γκουγκλαρε,έπιασαν τον φονιά είκοσι χρόνια μετά το σκηνικό από ένα αποτύπωμα... ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις,αν διαβάζει κάνας πιτσιρικάς,ποτέ δεν βγαίνεις από το αμάξι να την πέσεις στα σκοτάδια στον ματάκια...πατάς κόρνα ανάβεις φώτα βάζεις μπροστά και φεύγεις....ποτέ δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο άλλος και αν έχει παρέα...
Αν σου πω οτι δεν μου ειχε τυχει ποτε ματακιας σε ερημικες παραλιες που πηγαινα με γκομενες με το αμαξι, και ετυχε πριν απο μερικα χρονια σε παραλια που εκει κοντα ηταν κανα δυο παρεες για βραδυνο μπανιο, και στα 100 μετρα ταβερνα με κοσμο..Στο πισω καθισμα με την γκομενα και βλεπω την μουρη του στο πισω τζαμι...Οταν με ειδε οτι τον πηρα χαμπαρι εφυγε τρεχοντας...Το λαθος που κανουν καποιοι ειναι να δειξουν στην γκομενα οτι δεν μασανε και τρεχουν να τον πιασουν..Κανεις κατευθειαν βουτια στο καθισμα βαζεις μπροστα και ξεκινας.Ακομα καλυτερα, αν σε παιρνει οικονομικα, πας παντα σε ξενοδοχειο
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
663
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
446
Ορθη η παρατήρηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σχιζοφρενής κ με διπολική διαταραχή. Μάλιστα.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.162
Like
34.431
Πόντοι
9.931
Αν εχει χαρτι οτι ειναι σχιζοφρενής δεν του κανουν τιποτα, θα τον βαλουν λιγες μερες σε ίδρυμα, θα του δώσουν φάρμακα και οταν τον «ρυθμίσουν» θα τον αφησουν να φυγει, αυτος μετα αργα η γρηγορα θα κοψει την αγωγή και θα κανει τα ιδια, θα τον ξαναπιάσουν και παλι απο την αρχη.... Φαύλος κυκλος.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
663
Κριτικές
3
Like
3.201
Πόντοι
446
Αν εχει χαρτι οτι ειναι σχιζοφρενής δεν του κανουν τιποτα, θα τον βαλουν λιγες μερες σε ίδρυμα, θα του δώσουν φάρμακα και οταν τον «ρυθμίσουν» θα τον αφησουν να φυγει, αυτος μετα αργα η γρηγορα θα κοψει την αγωγή και θα κανει τα ιδια, θα τον ξαναπιάσουν και παλι απο την αρχη.... Φαύλος κυκλος.
Ακριβώς όπως έχει γίνει με τον συγκεκριμένο τόσες φορές κ γι αυτό το λόγο είναι κ έξω...
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
πέταμα στα ψάρια, πρόβλημα τέλος. Τι μαλακίες ότι δεν γίνεται καλά και παπαριές, η λύση είναι απλή.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Υπάρχουν κ θάλαμοι αερίων, γιατί όχι?
Πολλά τα έξοδα συντήρησης και εγκατάστασης, μισθοί για άτομα να επιβλέπουν, καθαρίζουν, απεργίες υπερωρίες κ.λ.π.
Ψάρια, δεν κοστίζουν τίποτα, κάνουν την δουλειά.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.157
Κριτικές
1
Like
2.620
Πόντοι
456
Στα σοβαρά τώρα ο ντροςχο δεν έχει μυρωδιά από μποξ εμφανώς....πως προκύπτει ότι είναι μπόξερ?το είπε ο ίδιος?τα γάντια είναι αυτά του γυμναστηρίου για βάρη....όλα τα λεφτά είναι η μινι ανάκριση ομως.. απευθείας για Αννίτα και οι δύο....μιλάμε ο τρέλας δεν ξέρει τι πραγματικά απαντάει, είναι σε ξεκάθαρη σύγχυση -κλασμενος από τη ζουζου-και τραγουδάει ότι του λέει το άλλο παρατράγουδο.... Βρώμα η δουλειά!
Μόνο σκεπτόμενο άτομο στο φόρουμ.
Να σου πω τι έγινε.
Ο ψυχάκιας είναι σεσημασμένος ότι πειράζει γυναίκες.
Και ο μποξέρ πήγε μαζί με την άλλη να τον "τιμωρήσουν" και να πάρουν και likes.
Την άφησε αυτή μόνη της και ο μποξέρ κρύφτηκε κάπου παραπέρα.
Κάτι του πε αυτή/κάτι του κανε τον τρέλλανε και ο ψυχάκιας έκανε κίνηση. Μπορεί να ταν κιάλλοι στο κόλπο να τον σιγοντάριζαν. "Μου παν ότι είναι άλλη" έλεγε.
Εμφανίστηκε ο μποξέρ "ήρωας" με τις κάμερες, τα γάντια και την ασπίδα του Καπταιν Αμέρικα και τον έδειρε και όλοι χειροκροτάμε.

Θα μου πεις πρέπει να κυκλοφορεί ελεύθερος ο ψυχάκιας; Φυσικά και όχι, εγκλεισμό στο ψυχιατρείο θέλει.
Αλλά ούτε και ο μποξέρ θα πρεπε να είναι ελεύθερος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Happyfucker35

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
19
Πόντοι
0
Έχει χαρτί για σχιζοφρένεια οπότε τίποτα δεν θα του κάνουν δυστυχώς.
 

Ashor90

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
97
Like
403
Πόντοι
20
Κατά 99% στημένο ήταν.
Ο οποιοδήποτε δει μπροστά του ένα τροχαίο, μια μηχανή που έχει πέσει, μια ληστεία ή μια απόπειρα βιασμού κ θέλει να βοηθήσει, θα πάει κ με το ένα χέρι θα κρατάει το κινητό?

Ο βιαστής θα πάει 3ης 4ης μήνες στο ίδρυμα κ έξω. Τραβάει κ μια μήνυση του χοντρού για ξυλοδαρμό κ προβολή του στα ΜΜΕ κ τσεπώνει μια καλή αποζημίωση κ ο χοντρός θα έχει μια ποινή στην πλάτη του με αναστολή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom