Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ο Στεφανος μπορει να ειναι για το Δαφνι αλλα εχει αγνη και καθαρη ψυχη και φυσικα πατριωτικη συνειδηση.Σας δινει πολυ πονο τα τελευταια 2 χρονια και σας ξεβρακωνει σε οτι μαλακια κανετε...:rockon::rockon::rockon:
Ποια αγνη ψυχη μωρε το καθαρμα...
Που εχει διασυρει αδικως ενα σωρο κοσμο...
Ασε μας ρε φιλε.
Μην θυμηθω παλι τη δικαστινα στη Χιο που την διεσυρε επειδη ειχε καποιες φωτο με μαγιο στο facebook, ο ελεεινός και σιχαμενος. Μετα ομως που η κοπελα πεθανε απο καρκινο δεν βρηκε μια κουβεντα να γραψει. Ειχε η γυναικα την αρρωστια της, ειχε και το σίχαμα να την διασυρει ανευ λογου.
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ. ΕΝΗΛΙΚΙΩΣΟΥ!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Παλικαρε επειδη εσυ εισαι σοβαρος και δεν λαικιζεις οπως ο χασοδικης.Μπορεις να αντιληφθεις οτι της νουδου εχουν στησει καρτελ μαζι με τους φιλους τους...τους ολιγαρχες στο ενεργειακο η μπα?Παντου ριχνουν φορους ο κουλης σου κανει τον κινεζο....
Κοιτα να δεις ειναι πως βλεπεις το ποτηρι..... μισο γεματο ή μισο αδειο.... ξξερω αυτη η προσεγγιση δεν ειναι για ιδεαλιστες αλλα δυστυχως η πολιτικη χρεαζεται ψυχρη λογικη... αρκει να μην γινει μισθωτος σε ενα κομμα και εξαρταται το ψωμι σου απο αυτους οποτε χανει την προσωπικοτητα σου.....

Οταν ημουν Τσεχια γαμαγα μια τσεχα, ημουν στο Μπρνο..... Μου ειπε μια ιστορια.... Ολα τα σπιτια ανηκαν μεχρι το 1990 στο κρατος και απλα οι πολιτες εμεναν μεσα.... μετα το 1990 το κρατος αποφασησε να δωσει τα σπιτια σε αυτους που εμεναν μεσα.... αρκει να εκαναν μια αιτηση στο κρατος..... στην θεωρια θα επρεπε να υπαρχουν 1000 σπιτια για 1000 αιτησεις.... στην πραξη ομως καποιοι ακληροι πεθεναν και τα σπιτια εμεναν ορφανα.... η μανα της γκομενας μου βρεθηκε με 3 σπιτια..... καποιος κρατικος υπαλληλος την γαμαγε και αυτην....

Διαφθορα υπαρχει παντου οχι μονο στην Ελλαδα..... εγω βλεπω οτι γινεται δουλεια στην χωρα αν και καποιοι κονομανε (νδ).... αλλα πουθενα δεν υπαρχει απολυτη ηθικη. Προτιμαμε τον ΤΣΙΠΡΑ που ηταν και αχρηστος και διεφθαρμενος?

Τωρα οσο αφορα την ενεργεια.... εγω εχω μια ΑΕ.... κανω δηλωση του ΦΠΑ καθε τριμηνο..... ετσι ειναι ο νομος...... καθε τριμηνο δηλωνω κερδη και εξοδα.... μπορει να ερθει ο τσιπρα και να μου πει μεσα στο τριμηνο πριν κανω την δηλωση "εχεις υπερκερδη, φερτα ρε κουφαλα?" γιατι αυτο λεει.... και το λεει ενας ανθρωπος που ηταν πρωθυπουργος και θα επρεπε να ξερει....Ισα ισα που ο Αδωνις για τα υπερκερδη των εταιριων ενεργειας εφερε τροπολογια.... τι αλλο θελουμε? Ο Κυριακος φταιει που ολοι οι προηγουμενοι μαλακες δεν βγαλανε το φυσικπ αεριο και τ πετρελαιο της μεσογειου.....ή ειναι ψεμματα οτι το πετρελαιο εχουν ανεβει 10 φορες πανω το τελευταιο χρονο? Καθοριζει ο Κυριακος τις διεθνης τιμες του πετρελαιου και δεν το ηξερα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.646
Like
22.054
Πόντοι
5.006
Ο Στεφανος μπορει να ειναι για το Δαφνι αλλα εχει αγνη και καθαρη ψυχη και φυσικα πατριωτικη συνειδηση.Σας δινει πολυ πονο τα τελευταια 2 χρονια και σας ξεβρακωνει σε οτι μαλακια κανετε...:rockon::rockon::rockon:

επισης εχει κατι μυρια στην ακρη, σε αντιθεση με εσας που φορατε το βρακι ντουμπλουφας...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
τυπε τι ποσοστο πιστευεις θα παρει ο Ναζί Κασιδιάρης με τους Ελληνες για τον Πούτσο στις εκλογές ?
Αν δεν υπαρξει νοθεια απλυτουλη μου και αλλα τετοια δημοκρατικα κολπακια σιγουρα θα παρει ενα 3-4% max 5%.Σιγουρα ενα πολυ καλο ποσοστο για να σας γαμαει οπως εκανε και τα προηγουημενα χρονια που εβγαζε τα απλυτα σας στην φορα ξεφτιλες :rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.139
Κριτικές
63
Like
46.137
Πόντοι
9.297
Kαι δικαίως θα αντιδράσουν.
Κινδυνεύουν :buck2:

750 βάσεις σε 80 χώρες
Η αμερικανική κυβέρνηση είναι ο μεγαλύτερος ιδιοκτήτης ακινητων....
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
τυπε τι ποσοστο πιστευεις θα παρει ο Ναζί Κασιδιάρης με τους Ελληνες για τον Πούτσο στις εκλογές ?
Στοχος του Ηλια μεσα απο τις φυλακες πρεπει να ειναι να παρει 1,5% για να λαβει κρατικη επιδοτηση.... αν και νομιζω οτι παλι κατι θα του βρουνε για μην την παρει ποτε:2funny:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
επισης εχει κατι μυρια στην ακρη, σε αντιθεση με εσας που φορατε το βρακι ντουμπλουφας...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Δεν ξερω το τ9 του τακη παντως σιγουρα δεν τα εκλεψε ουτε και τον λαδωνανε οι πολιτικαντηδες σαν κατι μεγαλοεκδοτες(ονοματα δεν λεμε) :tooth:
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
216
Αν δεν υπαρξει νοθεια απλυτουλη μου και αλλα τετοια δημοκρατικα κολπακια σιγουρα θα παρει ενα 3-4% max 5%.Σιγουρα ενα πολυ καλο ποσοστο για να σας γαμαει οπως εκανε και τα προηγουημενα χρονια που εβγαζε τα απλυτα σας στην φορα ξεφτιλες :rockon::rockon::rockon::rockon::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
μπα σε καλο σου αποψε .
Σαν παρασταση απο το Δελφιναριο εισαι βγαλμενος :2funny::2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: yrret

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.646
Like
22.054
Πόντοι
5.006
Δεν ξερω το τ9 του τακη παντως σιγουρα δεν τα εκλεψε ουτε και τον λαδωνανε οι πολιτικαντηδες σαν κατι μεγαλοεκδοτες(ονοματα δεν λεμε) :tooth:
οχι τυπε, απλα εσπειρε λεφτοδεντρα....
και οταν πεθανει, θα ψαχνετε τα διαμερισματα του στο μανχαταν, οπως του αλλου μεγιστου πατριωτη γεωργιου τραγκα....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Κοιτα να δεις ειναι πως βλεπεις το ποτηρι..... μισο γεματο ή μισο αδειο.... ξξερω αυτη η προσεγγιση δεν ειναι για ιδεαλιστες αλλα δυστυχως η πολιτικη χρεαζεται ψυχρη λογικη... αρκει να μην γινει μισθωτος σε ενα κομμα και εξαρταται το ψωμι σου απο αυτους οποτε χανει την προσωπικοτητα σου.....

Οταν ημουν Τσεχια γαμαγα μια τσεχα, ημουν στο Μπρνο..... Μου ειπε μια ιστορια.... Ολα τα σπιτια ανηκαν μεχρι το 1990 στο κρατος και απλα οι πολιτες εμεναν μεσα.... μετα το 1990 το κρατος αποφασησε να δωσει τα σπιτια σε αυτους που εμεναν μεσα.... αρκει να εκαναν μια αιτηση στο κρατος..... στην θεωρια θα επρεπε να υπαρχουν 1000 σπιτια για 1000 αιτησεις.... στην πραξη ομως καποιοι ακληροι πεθεναν και τα σπιτια εμεναν ορφανα.... η μανα της γκομενας μου βρεθηκε με 3 σπιτια..... καποιος κρατικος υπαλληλος την γαμαγε και αυτην....

Διαφθορα υπαρχει παντου οχι μονο στην Ελλαδα..... εγω βλεπω οτι γινεται δουλεια στην χωρα αν και καποιοι κονομανε (νδ).... αλλα πουθενα δεν υπαρχει απολυτη ηθικη. Προτιμαμε τον ΤΣΙΠΡΑ που ηταν και αχρηστος και διεφθαρμενος?

Τωρα οσο αφορα την ενεργεια.... εγω εχω μια ΑΕ.... κανω δηλωση του ΦΠΑ καθε τριμηνο..... ετσι ειναι ο νομος...... καθε τριμηνο δηλωνω κερδη και εξοδα.... μπορει να ερθει ο τσιπρα και να μου πει μεσα στο τριμηνο πριν κανω την δηλωση "εχεις υπερκερδη, φερτα ρε κουφαλα?" γιατι αυτο λεει.... και το λεει ενας ανθρωπος που ηταν πρωθυπουργος και θα επρεπε να ξερει....Ισα ισα που ο Αδωνις για τα υπερκερδη των εταιριων ενεργειας εφερε τροπολογια.... τι αλλο θελουμε? Ο Κυριακος φταιει που ολοι οι προηγουμενοι μαλακες δεν βγαλανε το φυσικπ αεριο και τ πετρελαιο της μεσογειου.....ή ειναι ψεμματα οτι το πετρελαιο εχουν ανεβει 10 φορες πανω το τελευταιο χρονο? Καθοριζει ο Κυριακος τις διεθνης τιμες του πετρελαιου και δεν το ηξερα?
Ο Τσιπρακος αχρηστος ηταν και μεγαλος ψευτης...μαζι σου σε αυτο.Αλλα για διεφθαρμενος να κοιτας προς το κομμα σου μερια.Βλεπε Ζιμενς,Νοβαρτις κλπ.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Σε πανικο επειδη προηγουμαστε με 8,1 μοναδες. Μαλιστα. Τοσο κερδισαμε και το 2019 ρε τύπε. Προσπαθεις να κοντραρεις μαλλον τον Σεφερλή, ολως ανεπιτυχως
Αλεξ εισαι και εσυ παλιο μελος στο φορουμ.... θυμασαι ποτε να επαιρνε η ΝΔ ποτε πανω απο 20% σε διαδυκτιακο γκαλοπ εδω μεσα.... Απο οτι ειδα εχει 26% στο τρεχον.... αυτο ξερει τι σημαινει οτι στους ψηφισαντες στις εθνικες εκλογες θα εχει σιγουρα πανω απο 32%..... Γιατι κανεις δεν πιστευει ο Τζημερος που πηρε στο μπου 4,7% θα παρει πανω απο 1% στις εθνικες εκλογες....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
οχι τυπε, απλα εσπειρε λεφτοδεντρα....
και οταν πεθανει, θα ψαχνετε τα διαμερισματα του στο μανχαταν, οπως του αλλου μεγιστου πατριωτη γεωργιου τραγκα....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλα για τον Γιωργακη τα ξεραμε Τακη...μονο κατι ψεκασμενοι Καραμανλικοι τον ειχανε σαν θεο και του εκαναν φιφες.Για τον Στεφανο δεν πιστευω οτι εχει τετοια περιουσια ομως σιγουρα δεν ειναι και κανενα φτωχαδακι.Παντως οτι παει κοντρα τον προεδρο σου αυτο με χαροποιει τα μαλα.Αν και την δευτερη φορα δεν τον βλεπω να την γλιτωνει :2funny:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ο Τσιπρακος αχρηστος ηταν και μεγαλος ψευτης...μαζι σου σε αυτο.Αλλα για διεφθαρμενος να κοιτας προς το κομμα σου μερια.Βλεπε Ζιμενς,Νοβαρτις κλπ.
Η δικαιοσυνη εχει απαλαξει ολους απο την ΝΔ για την Νοβαρτις.... Μαλιστα οι πιο πολυ αθωθηκαν πριν γινει η αλλαγη της κυβερνησης και με βουλευμα της ιδιας της Τουλουπακης... Καταδικη για Ζιμενς εγω δεν ξερω εσυ? Αντιθετα πολυ απο το Συριζα θα πανε φυλακη που κατηγορησαν διχως στοιχεια πολιτικα προσωπα..... Αλλη μια προσπαθεια του ΣΥΡΙΖΑ να ελεγξει τους αρμους της εξουσιας και να καταλυσει την Δημοκρατια.

Δεν θα αναφερω οτι ο ΣΥΡΙΖΑ ειχε βαλει αποδεδειγμενα ψευδομαρτυρες για να επηρεασει την δικαιοσυνη...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.646
Like
22.054
Πόντοι
5.006
Καλα για τον Γιωργακη τα ξεραμε Τακη...μονο κατι ψεκασμενοι Καραμανλικοι τον ειχανε σαν θεο και του εκαναν φιφες.Για τον Στεφανο δεν πιστευω οτι εχει τετοια περιουσια ομως σιγουρα δεν ειναι και κανενα φτωχαδακι.Παντως οτι παει κοντρα τον προεδρο σου αυτο με χαροποιει τα μαλα.Αν και την δευτερη φορα δεν τον βλεπω να την γλιτωνει :2funny:
ε οχι και τον ξερατε τυπε...ποσοστα τσαουσεσκου σε δημοφιλια ειχε οταν εβγαινε και εκραζε την μερκελ και ηθελε να βγουμε εκτος ευρω....
αλλα ετσι ειναι, οταν εχεις τα ευρω σου στην ελβετια και την γερμανια, ζμπουτσα σου αν πανε οι υπολοιποι στην δραχμη....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ο Τσιπρακος αχρηστος ηταν και μεγαλος ψευτης...μαζι σου σε αυτο.Αλλα για διεφθαρμενος να κοιτας προς το κομμα σου μερια.Βλεπε Ζιμενς,Νοβαρτις κλπ.
Προφανως μπορεις να μας παραθεσεις καταδικαστικες αποφασεις στελεχων της ΝΔ για Ζιμενς και νοβαρτις.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Εγω τυπε οταν επιασε προερδια ο κουλης ημουν μαζι του και τον υποστηριζα και εδω μεσα και εξω στην κοινωνια και ειχα πει οτι θα κυβερναει για πολλα χρονια.Απο ενα σημειο και μετα τα εκανε πουτανα ολα απο κοινωνικα,οικονομικα,εθνικα κλπ απο εμενα τρωει μαυρο διοτι ειναι υποχειριο της δυσης και των αμερικανων.Καμμια σχεση με Ορμπαν η αλλους δεξιους/κεντροδεξιους ηγετες.
Και ποιων να ειναι υποχειριο των ρωσσων?:2funny::2funny::2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Η δικαιοσυνη εχει απαλαξει ολους απο την ΝΔ για την Νοβαρτις.... Μαλιστα οι πιο πολυ αθωθηκαν πριν γινει η αλλαγη της κυβερνησης και με βουλευμα της ιδιας της Τουλουπακης... Καταδικη για Ζιμενς εγω δεν ξερω εσυ? Αντιθετα πολυ απο το Συριζα θα πανε φυλακη που κατηγορησαν διχως στοιχεια πολιτικα προσωπα..... Αλλη μια προσπαθεια του ΣΥΡΙΖΑ να ελεγξει τους αρμους της εξουσιας και να καταλυσει την Δημοκρατια.

Δεν θα αναφερω οτι ο ΣΥΡΙΖΑ ειχε βαλει αποδεδειγμενα ψευδομαρτυρες για να επηρεασει την δικαιοσυνη...
Δεν πηρε μιζες ο κουλης τελικα?Ελα ρε φιλε και ο Χριστοφορακος τι απεγινε ?:tooth:

Τα λεφτα της Νοβαρτις ποιος τα εφαγε τυπε μου?Ο Ιησους ο Ναζωραιος?:2funny:

Ενταξει,αφου τους απαλαξε η Ελληνικη δικαιοσυνη ποιοι ειμαστε εμεις αλλωστε που θα την αμφισβητησουμε :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom