Νέα

Ρωσική εισβολή στην Ουκρανία και συνέπειες σε εμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Έχει αρχίσει ο γ' ππ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 97 49,0%
  • Οχι

    Ψήφοι: 101 51,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    198
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Α ξεχασα. Επιπλέον εως και τις 31 Δεκεμβρίου 2022 ισχύει το μέτρο της αναστολής επιβολής φπα σε νεες οικοδομες. Και φυσικα ετσι η οικοδομη πηρε παλι μπροστα και δουλευει ενα σωρο κοσμος. Γελαστε λιγο ρε. Ηταν ομως αεροστατα οι μασκες και πηγε ποδηλαταδα ο Κουλης στην Παρνηθα. Αϊντε πολιτικα αναλφαβητοι επιτελους. Νισαφι.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Τύπε εμένα μου γλύτωσε 20Κ από φόρους το χρόνο και 13Κ από ασφαλιστικές εισφορές, με 33Κ συν το χρόνο δεν με νοιάζει για βενζίνη και τρόφιμα.
Αντίθετα με ενοχλεί η αύξηση στο ρεύμα όπου μου πήρε τους τελευταίους 6 μήνες 15Κ παραπάνω αλλά στα 3 χρόνια που είναι κυβέρνηση είμαι πολύ στο συν.

Τώρα εσένα αν σε πονάει το ψωμί και το γάλα....συγγνώμη
Το ενεργειακο ειναι το χειροτερο απ ολα μαζι με τις βενζινες τυπε και εκει κανει τον κινεζο.
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
0949D64A-7AB5-4ACB-896C-83C59D351E57.jpeg
Μπαιντενοπουλα ο Μπαμπάς σας
Νέο μήνυμα από τον ηγέτη της Τσετσενικής Δημοκρατίας Ραμζάν Καντίροφ. «Ήρθε η ώρα να ξεκινήσει το δεύτερο στάδιο της ειδικής επιχείρησης όχι μόνο στο Ντονμπάς, αλλά σε ολόκληρη την Ουκρανία».

Και αμέσως μετα άρχισε αποψε να βρέχει πυραυλακια σε όλη την Ουκρανία
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Το ενεργειακο ειναι το χειροτερο απ ολα μαζι με τις βενζινες τυπε και εκει κανει τον κινεζο.
Αρα τωρα που θα επιλυθει το θεμα των λογαριασμων της ΔΕΗ, θα ψηφισεις ΝΔ υποθετω. Δεν υπαρχει αλλος λογος να σε χαλαει. Βεβαια ειναι προφανες οτι θα στενοχωρηθειτε παρα πολυ εσεις οι "γνησιοι δεξιοι " οταν τακτοποιηθει το θεμα των λογαριασμων και κατ επεκταση και της βενζινης, γιατι μετα θα ξεμεινετε εντελως απο ατζεντα και θα μιλατε για τις μασκες αεροστατα και τις λαθος μεταφρασεις σε κατι πλατφορμες την πρωτη εβδομαδα λειτουργιας τους πριν καμια διετια
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το ενεργειακο ειναι το χειροτερο απ ολα μαζι με τις βενζινες τυπε και εκει κανει τον κινεζο.
Συμφωνώ αλλά εσύ γίνεσαι μηδενιστής και χάνεις το δίκιο σου.

Εγώ μπορώ να σου πω και 2-3 καλά που έκανε ο Τσίπρα μέσα στις πολλές μαλακίες του και ας μην ωφέλησαν προσωπικά εμένα.

Κατάργηση υποκατώτατου μισθού και υποχρεωτική εξόφληση μισθοδοσίας μέσω τραπέζας.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396

Σε πανικο τα τρολ της νουδου.Οσο θα πεφτουνε τα ποσοστα τους τοσο θα χτυπιουνται σαν τα χταποδια....

Και το καλυτερο στις επομενες εκλογες θα τρωνε τον τεραστιο ΛΙΑΚΑΡΟ στη μαπα.:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Παπάρας ειναι ο πατερας σου.Εχω ψηφισει απο ΝΔ,Χρυση Αυγη,Βελοπουλο και στις επομενες εκλογες δαγκωτο Ελληνες για την Πατριδα.
Η μονη λογικη επιλογη ειναι η ΝΔ. ο Ηλιας ειναι η ανταρα σε μια χωρα που χρειαζεται ηρεμια να παει μπροστα.... ο φρακτης εγινε ...πλεον ο Ηλιας δεν εχει λογο υπαρξης.... Εαν θες να κανουμε αυτη την κουβεντα στα σοβαρα ανοιξε ενα ποστ ετσι ωστε να σας κανω φροντιστηριο γιατι να μην ψηφισετε ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ....

Εχεις παρει χαμπαρι γιατι ο Πιξι δεν μου μιλαει ενω μου μιλατε ολοι ενω τον προκαλω και τον τρολαρω? Εγω τυπε απο ακρα δεξια εχω παει πλεον ΝΔ... Εκανα εδω μεσα πριν 10 Χρονια συστηματικη προπαγανδα..... χωρις να πληρωνομαι.... γιατι εχω λιγα λεφτα.... γιατι ετσι ενοιωθα..... και μεσα στα "καθηκοντα" μου ηταν να βριζω και τον Πιξι..... αλλα μετα απο μια εσωτερικη σκεψη.... ξερεις τι καταλαβα..... οτι ο ΗΛΙΑΣ που φωναζε υπερ των Ελληνων, εβγαζε το σκασμο οταν ο Μιχολιακος διοριζε τα ανιψια του στην Βουλη..... Και χρησιμοποιω τον Ηλια τυχαια.... αντι να καθομαι και να πυροβολαω απο την κερκιδα, πιεζω να γινουν 2-3 πραγματα και να παει μπροστα η Ελλαδα.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006

Σε πανικο τα τρολ της νουδου.Οσο θα πεφτουνε τα ποσοστα τους τοσο θα χτυπιουνται σαν τα χταποδια....

Και το καλυτερο στις επομενες εκλογες θα τρωνε τον τεραστιο ΛΙΑΚΑΡΟ στη μαπα.:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Σε πανικο επειδη προηγουμαστε με 8,1 μοναδες. Μαλιστα. Τοσο κερδισαμε και το 2019 ρε τύπε. Προσπαθεις να κοντραρεις μαλλον τον Σεφερλή, ολως ανεπιτυχως
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

Rockavlone

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
217
Like
438
Πόντοι
21
Δεν έχω λεφτά να ταΐζω χοντρές. Τι να ψηφίσω;
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Συμφωνώ αλλά εσύ γίνεσαι μηδενιστής και χάνεις το δίκιο σου.

Εγώ μπορώ να σου πω και 2-3 καλά που έκανε ο Τσίπρα μέσα στις πολλές μαλακίες του και ας μην ωφέλησαν προσωπικά εμένα.

Κατάργηση υποκατώτατου μισθού και υποχρεωτική εξόφληση μισθοδοσίας μέσω τραπέζας.
Εγω τυπε οταν επιασε προερδια ο κουλης ημουν μαζι του και τον υποστηριζα και εδω μεσα και εξω στην κοινωνια και ειχα πει οτι θα κυβερναει για πολλα χρονια.Απο ενα σημειο και μετα τα εκανε πουτανα ολα απο κοινωνικα,οικονομικα,εθνικα κλπ απο εμενα τρωει μαυρο διοτι ειναι υποχειριο της δυσης και των αμερικανων.Καμμια σχεση με Ορμπαν η αλλους δεξιους/κεντροδεξιους ηγετες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

Σε πανικο τα τρολ της νουδου.Οσο θα πεφτουνε τα ποσοστα τους τοσο θα χτυπιουνται σαν τα χταποδια....

Και το καλυτερο στις επομενες εκλογες θα τρωνε τον τεραστιο ΛΙΑΚΑΡΟ στη μαπα.:heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:
Τώρα που μπήκε ο Μπογδάνος στο παιχνίδι δεν νομίζω, δυστυχώς για σένα είναι 3 φορές πιο έξυπνος από τον Κασίδα...
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Σε πανικο επειδη προηγουμαστε με 8,1 μοναδες. Μαλιστα. Τοσο κερδισαμε και το 2019 ρε τύπε. Προσπαθεις να κοντραρεις μαλλον τον Σεφερλή, ολως ανεπιτυχως
Μεχρι τις εκλογες η ψαλιδα θα ειναι 1-2 μοναδες και θα ψαχνεις δεκανικι για συγκυβερνηση.Οι κατσαπλιαδες θα πανε με κιναλ...εσυ την αυτοδυναμια ξεχνα την.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Μεχρι τις εκλογες η ψαλιδα θα ειναι 1-2 μοναδες και θα ψαχνεις δεκανικι για συγκυβερνηση.Οι κατσαπλιαδες θα πανε με κιναλ...εσυ την αυτοδυναμια ξεχνα την.
Λες και τον καφε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγω τυπε οταν επιασε προερδια ο κουλης ημουν μαζι του και τον υποστηριζα και εδω μεσα και εξω στην κοινωνια και ειχα πει οτι θα κυβερναει για πολλα χρονια.Απο ενα σημειο και μετα τα εκανε πουτανα ολα απο κοινωνικα,οικονομικα,εθνικα κλπ απο εμενα τρωει μαυρο διοτι ειναι υποχειριο της δυσης και των αμερικανων.Καμμια σχεση με Ορμπαν η αλλους δεξιους/κεντροδεξιους ηγετες.
Γιατι ρε μεγαλε, πότε σού εταξε ο Κουλης οτι θα ειναι ο Ορμπαν της Ελλαδας?
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
869
Like
1.953
Πόντοι
206
Εχω ψηφισει ΝΔ (2004, 2007, 2009, 2012, 2015 Σεπτεμβριο, 2019), Πολιτικη Ανοιξη (1993), Συνασπισμο (1996), ΠΑΣΟΚ (2000) και ΚΙΔΗΣΟ (Ιανουαριο 2015). Εσυ μπορεις να λες ό,τι θελεις.
ΟΝΝΕΔιτης πιθανον να ησουνα εσυ πριν γινεις χρυσαυγιτης, εγω σε νεολαιες δεν ημουν ποτέ
Και Γιωργάκη το 15...????....κλεφτα υπάρχουν.....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Δηλαδη θα παρεις αυτοδυναμια?Ουτε 25% δεν θα χτυπησεις :tooth:


Αλλα να σου πω και κατι.Εμενα προσωπικα στα αρχιδια μου.Καντε οικουμενικη...ετσι και αλλιως τα ιδια ειστε ζαιοι,κιναλ,νουδου,ποταμισιοι κλπ τα ιδια κεντρα εξουσιας εχετε.Εμεις που εχουμε πατριωτικη και εθνικιστικη συνειδηση θα το ριξουμε στους Ελληνες για την πατριδα.:headbang2::headbang2::headbang2::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:




EeHAWObXYAEzAX7.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Δηλαδη θα παρεις αυτοδυναμια?Ουτε 25% δεν θα χτυπησεις :tooth:


Αλλα να σου πω και κατι.Εμενα προσωπικα στα αρχιδια μου.Καντε οικουμενικη...ετσι και αλλιως τα ιδια ειστε ζαιοι,κιναλ,νουδου,ποταμισιοι κλπ τα ιδια κεντρα εξουσιας εχετε.Εμεις που εχουμε πατριωτικη και εθνικιστικη συνειδηση θα το ριξουμε στους Ελληνες για την πατριδα.:headbang2::headbang2::headbang2::heavymetalbig::heavymetalbig::heavymetalbig:




EeHAWObXYAEzAX7.jpg
Θα ψηφισεις Στεφανο Χιο δηλαδη, γιατι ο Κασιδιαρης δεν μπορει να ειναι αρχηγος λογω μερικης στερησης πολιτικων δικαιωματων.

makeleio-full.jpg
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Λες και τον καφε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατι ρε μεγαλε, πότε σού εταξε ο Κουλης οτι θα ειναι ο Ορμπαν της Ελλαδας?
Το πηγε καλα στην αρχη αλλα Ορμπαν αλλα του τραβηξανε το αυτι τα αφεντικα του απο το world economic forum και το γυρισε σε νεοφιλελε/liberal κεντρωος αλλα Democrats.Στα κοινωνικα ζητηματα ο κουλης ειναι τερμα αριστερος.Και στα δε οικονομικα κεντρωος ουτε καν κεντροδεξιος....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
Θα ψηφισεις Στεφανο Χιο δηλαδη, γιατι ο Κασιδιαρης δεν μπορει να ειναι αρχηγος λογω μερικης στερησης πολιτικων δικαιωματων.

makeleio-full.jpg
Ο Στεφανος μπορει να ειναι για το Δαφνι αλλα εχει αγνη και καθαρη ψυχη και φυσικα πατριωτικη συνειδηση.Σας δινει πολυ πονο τα τελευταια 2 χρονια και σας ξεβρακωνει σε οτι μαλακια κανετε...:rockon::rockon::rockon:
 

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.166
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
216
Ο Στεφανος μπορει να ειναι για το Δαφνι αλλα εχει αγνη και καθαρη ψυχη και φυσικα πατριωτικη συνειδηση.Σας δινει πολυ πονο τα τελευταια 2 χρονια και σας ξεβρακωνει σε οτι μαλακια κανετε...:rockon::rockon::rockon:
τυπε τι ποσοστο πιστευεις θα παρει ο Ναζί Κασιδιάρης με τους Ελληνες για τον Πούτσο στις εκλογές ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom