Νέα

Romina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lex80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

dim63

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
336
Like
48
Πόντοι
1
Καλημερα :-* :-* :-* :-*
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Romina, όταν σχολάσεις από το spoon μήπως να κατέβεις απόγευμα από Βουλιαγμένης ή Φρατζή γιατί όλο μας έρχεσαι βράδυ? Δε γίνεται δουλειά έτσι καλή μου :S. Ελα και κάποιο απογευματάκι να γνωριστούμε ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Romina, όταν σχολάσεις από το spoon μήπως να κατέβεις απόγευμα από Βουλιαγμένης ή Φρατζή γιατί όλο μας έρχεσαι βράδυ? Δε γίνεται δουλειά έτσι καλή μου :S. Ελα και κάποιο απογευματάκι να γνωριστούμε ;)
Λυπαμαι Alki δεν γινεται..........εχουμε απογραφη σημερα και θα κατσει μεχρι αργα η Ρομινα!!! :2funny:
 

senzual

Ιερόδουλη
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.246
Like
0
Romina, όταν σχολάσεις από το spoon μήπως να κατέβεις απόγευμα από Βουλιαγμένης ή Φρατζή γιατί όλο μας έρχεσαι βράδυ? Δε γίνεται δουλειά έτσι καλή μου :S. Ελα και κάποιο απογευματάκι να γνωριστούμε ;)

:2funny: :2funny: :2funny: ....δεν μπορω να φιγω απο βουνο δεν μ'αφινει ο σποον ....μπορις να κανεις κατι για εμενα ?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
:2funny: :2funny: :2funny: ....δεν μπορω να φιγω απο βουνο δεν μ'αφινει ο σποον ....μπορις να κανεις κατι για εμενα ?
Λοιπόν άκου! Θα τον ξεθεώσεις στο sex, και μέχρι να φάει δύο σουβλάκια να συνέλθει, πετάγεσαι λίγο νότια και μετά θα σε ξαναπάω εγώ να σε αφήσω στα χεράκια του :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λοιπόν άκου! Θα τον ξεθεώσεις στο sex, και μέχρι να φάει δύο σουβλάκια να συνέλθει, πετάγεσαι λίγο νότια και μετά θα σε ξαναπάω εγώ να σε αφήσω στα χεράκια του :2funny:
Εαν ειναι ετσι τοτε δεν μπορω να κανω κατι............ :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom