Νέα

Romina

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lex80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Γεια σου Ρομινα! Πως εισαι?

Εκτος απο το Βριλισσου 55, δουλεύεις κ καπου αλλου?

ευχαριστώ μωρό!  :smitten: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αν και δεν ειμαι η Ρομινα...
θα την βρεις και στο βριλησσου 42, φραντζη 47 και βουλιαγμενης 83! ;)
Καλα κανεις φιλε μου...πρεπει αυτες τις δυσκολες εποχες να διαφωτιζουμε τους συναγωνιστες μας...ωστε να πηγαινουν στις διαχρονικες αξιες και οχι σε β' κατηγορια.....και η Ρομινα ειναι μια... απο τις διαχρονικες αξιες στο χωρο των στουντιο!!!!  :rockon: :rockon:
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλα κανεις φιλε μου...πρεπει αυτες τις δυσκολες εποχες να διαφωτιζουμε τους συναγωνιστες μας...ωστε να πηγαινουν στις διαχρονικες αξιες και οχι σε β' κατηγορια.....και η Ρομινα ειναι μια... απο τις διαχρονικες αξιες στο χωρο των στουντιο!!!!  :rockon: :rockon:
έκλεισε κίολας χρόνο η Ρομίνα?
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χρόνια της πολλά τότε...
Σαν τακτικος πελατης που ειμαι αποκλειστικα στα στουντιο....η Ρομινα κατα την κριση μου... ειναι στις δεκα καλυτερες στο χωρο των στουντιο!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Δεν διαφωνώ άλλωστε μετά από μερικές αποχωρίσεις δεν είναι κ δύσκολο το best of 10..παρολο που στα αρχικά της βήματα έδειχνε τάσης ξεπετάς.
 

senzual

Ιερόδουλη
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.246
Like
0
Καλα κανεις φιλε μου...πρεπει αυτες τις δυσκολες εποχες να διαφωτιζουμε τους συναγωνιστες μας...ωστε να πηγαινουν στις διαχρονικες αξιες και οχι σε β' κατηγορια.....και η Ρομινα ειναι μια... απο τις διαχρονικες αξιες στο χωρο των στουντιο!!!!  :rockon: :rockon:

σε ευχαριστω για καλα λογια .... :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ρομινακι.....πες αλευρι!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom