Νέα

Ρόδος: «Τη σκότωσαν και την πέταξαν στη θάλασσα» -Ποιος δολοφόνησε την 21χρονη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιος πιστεύετε ότι σκότωσε την κοπέλα;

  • ο Ροδίτης

    Ψήφοι: 30 12,4%
  • ο Αλβανός

    Ψήφοι: 31 12,9%
  • και οι δυο μαζί

    Ψήφοι: 180 74,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    241

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
εγώ λέω να το πεις να βγει από μέσα σου μην καταπιεζεσαι μπορεί αύριο να κοιτάξεις στο καθρέφτη και να πεις είμαι πολύ μεγάλος γαμιας είπα στο θρεντ του μπου τρομερή ατακα και να νιώσεις καλύτερα

οχι δε θα το πω, δεν ειμαι κανας σκατοψυχος
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μικρος ειχε φαει φαπα...μεγαλος τρωει πουτσα
το θέμα εδώ τρουμπ είναι η εμφυλη βια που παρότι θα έπρεπε οι νέοι άνθρωποι που έχουν πρόσβαση στα πάντα να έχουν κατάφερει να δημιουργήσουν καλύτερες συνθήκες καταντουν εγκληματιες   και κάποιο εδώ μέσα γίνονται ορνια που τρέφονται με πτώματα... Πόση ζωή πόση ψυχή και πόση αξία έχει κάποιος που τρέφεται με την χαρά η την εκδίκηση ενός ανθρώπινου όντος που δεν γνωρίζει;  Τι τραγική φιγούρα μπορεί να είναι ένας τετοιος ανθρώπος
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
το θέμα εδώ τρουμπ είναι η εμφυλη βια που παρότι θα έπρεπε οι νέοι άνθρωποι που έχουν πρόσβαση στα πάντα να έχουν κατάφερει να δημιουργήσουν καλύτερες συνθήκες καταντουν εγκληματιες  και κάποιο εδώ μέσα γίνονται ορνια που τρέφονται με πτώματα... Πόση ζωή πόση ψυχή και πόση αξία έχει κάποιος που τρέφεται με την χαρά η την εκδίκηση ενός ανθρώπινου όντος που δεν γνωρίζει;  Τι τραγική φιγούρα μπορεί να είναι ένας τετοιος ανθρώπος
βαθυ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
το θέμα εδώ τρουμπ είναι η εμφυλη βια που παρότι θα έπρεπε οι νέοι άνθρωποι που έχουν πρόσβαση στα πάντα να έχουν κατάφερει να δημιουργήσουν καλύτερες συνθήκες καταντουν εγκληματιες  και κάποιο εδώ μέσα γίνονται ορνια που τρέφονται με πτώματα... Πόση ζωή πόση ψυχή και πόση αξία έχει κάποιος που τρέφεται με την χαρά η την εκδίκηση ενός ανθρώπινου όντος που δεν γνωρίζει;  Τι τραγική φιγούρα μπορεί να είναι ένας τετοιος ανθρώπος
το ξερεις οτι δεν εχω απαντηση...
παμε να φυγουμε απο εδω καλα λεει ο σελεμπ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.742
Πόντοι
5.506
Νομίζω οτι πλέον είναι καλή στιγμή να κλειδωθεί το νήμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.661
Πόντοι
41.129
το θέμα εδώ τρουμπ είναι η εμφυλη βια που παρότι θα έπρεπε οι νέοι άνθρωποι που έχουν πρόσβαση στα πάντα να έχουν κατάφερει να δημιουργήσουν καλύτερες συνθήκες καταντουν εγκληματιες   και κάποιο εδώ μέσα γίνονται ορνια που τρέφονται με πτώματα... Πόση ζωή πόση ψυχή και πόση αξία έχει κάποιος που τρέφεται με την χαρά η την εκδίκηση ενός ανθρώπινου όντος που δεν γνωρίζει;  Τι τραγική φιγούρα μπορεί να είναι ένας τετοιος ανθρώπος

σοφη η μαλακια σου..  :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom