Νέα

Ρεκόρ με την ίδια τανα ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποσες φορες λοιπον εχετε παει με το ιδιο τεμαχιον ?

  • 2 μαξιμουμ

    Ψήφοι: 40 19,2%
  • 4-5

    Ψήφοι: 56 26,9%
  • καμια 10ρια

    Ψήφοι: 35 16,8%
  • καμια 15 ρια

    Ψήφοι: 14 6,7%
  • καμια 20 ρια

    Ψήφοι: 21 10,1%
  • Γαησετα ... δε θυμαμαι πολλες

    Ψήφοι: 42 20,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    208

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
επειτα και μια πουτανα που δεν θα ειναι πολυ θερμη στην πρωτη φορα αν πας καμποσες λογω εξοικειωσης και λογω και πελατειακης σχεσης -κακα τα ψεματα- θα σου φερθει καλυτερα.....ειναι οπως σε ολα τα μαγαζια που εισαι πελατης ....απο την μια εκτιμουν το χρημα σου σιγουρα και απο την αλλη εκτιμουν την επισκεψιμοτητα και επιδιωκουν να την διατηρησουν....

γιαυτο και οι πιο χρησιμες κριτικες για μια ιεροδουλη ειναι αυτες που γραφονται στην πρωτη επισκεψη γιατι αντανακλουν το πως θα φερθει στον μεσο αγνωστο μπουρδελιαρη....αμα παω εικοσι φορες με καποια -λογικο ειναι οπως και να το κανεις- και τα κουμπια μου τα εχει βρει και με περιποιειται καλυτερα γιατι φοβαται μην με χασει απο πελατη...αρα το πως περασα εγω δεν αντανακλα τον μεσο ορο επιδοσεων της....

ισως αυτο εννοει και ο τσεγιεν στο ''μοτο'' του....μια εμπειρια που δεν θα ειναι απαραιτητα ιδια με την δικια σας.....
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Οταν γεμίζει απάτες ο δρόμος θα πας με το "στανταράκι" που ξέρεις ότι θα περάσεις καλά. Δεν τίθεται ζήτημα αγαπουλοσήνης.
π.χ. πας Φυλής, τρως κανα δυό ξεπέτες οπότε ξανατρέχεις στην Χριστίνα με τα 4
:thumbsup: πας καπου που ξερεις οτι δεν πετας τα λεφτα σου  ;)
 

Διαγραμμένο μέλος 15257

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
2
Like
2.804
Πόντοι
456
Με Τάνια απο Σολωνος για καμιά 10αρια χρόνια. Μ.Ο. 1 φορά το μήνα. Κάντε τους υπολογισμούς...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ειδικα σημερα

που εχει γεμισει η φυλης ξεπέτες προσωπικα

εχω παντα 2-3 στανταρακια

και σπανια μετα απο αυτες της συνευρέσεις εχω κλαψει τα λεφτα, και βασικα δεν εχω σκεφτει ποτε τα λεφτα που χάλασα  ;) ;) ;)


αντιθετα εχω φαει πολλες φόλες  :tickedoff: :tickedoff: εχω κλαψει πολλα λεφτα...

αυτα σε αυτους που λενε για αγαπουληδες...

ιτ δε φολα μαδερφακερ  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Για αγαπουληδες το θεμα  :smitten:
ποσες φορες λοιπον εχετε παει με το ιδιο τεμαχιον ?  :zfuck:

Εγω απ οτι ειδα εχω αισιος φτασει τις 12  :knockinb:
ενω ακολουθει και δευτερο τεμαχιο με 4 επισκεψεις

οι υπολοιπες δε μετρανε .. μεχρι 3 φορες ειναι δοκιμη  :2funny:

Ψηφησα την τελευταια επιλογη!  :rolleyes:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Οταν γεμίζει απάτες ο δρόμος θα πας με το "στανταράκι" που ξέρεις ότι θα περάσεις καλά. Δεν τίθεται ζήτημα αγαπουλοσήνης.
π.χ. πας Φυλής, τρως κανα δυό ξεπέτες οπότε ξανατρέχεις στην Χριστίνα με τα 4

Εντος εισαγωγικων το " Αγαπουλης "  ενοειτε οτι κανυομε την πλακα μας και αλληλοπειραζομαστε

μερικοι ισως ειναι πραγματι αγαπουληδες ... εεεε νταξυ . οπως την βρισκει ο καθενας  :cheesy:


Ψηφησα την τελευταια επιλογη!  :rolleyes:

:cheesy: :cheesy: :cheesy: Αγαπουληηηηηηηηηηηηη


;)
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Έτσι εεε...κάνεις πρώτα τις ζημιές κι έπειτα τις αφήνεις στα κρύα του λουτρού με το παράπονο.... ΖΗΜΙΑΡΗ!!!! :s&m_1:

Εεεεγωωωωωωωωω???

Εγω δεν κανω ζημιες!
Οι αλλες φταινε!!!  :tooth:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
επειτα και μια πουτανα που δεν θα ειναι πολυ θερμη στην πρωτη φορα αν πας καμποσες λογω εξοικειωσης και λογω και πελατειακης σχεσης -κακα τα ψεματα- θα σου φερθει καλυτερα.....ειναι οπως σε ολα τα μαγαζια που εισαι πελατης ....απο την μια εκτιμουν το χρημα σου σιγουρα και απο την αλλη εκτιμουν την επισκεψιμοτητα και επιδιωκουν να την διατηρησουν....

γιαυτο και οι πιο χρησιμες κριτικες για μια ιεροδουλη ειναι αυτες που γραφονται στην πρωτη επισκεψη γιατι αντανακλουν το πως θα φερθει στον μεσο αγνωστο μπουρδελιαρη....αμα παω εικοσι φορες με καποια -λογικο ειναι οπως και να το κανεις- και τα κουμπια μου τα εχει βρει και με περιποιειται καλυτερα γιατι φοβαται μην με χασει απο πελατη...αρα το πως περασα εγω δεν αντανακλα τον μεσο ορο επιδοσεων της....

ισως αυτο εννοει και ο τσεγιεν στο ''μοτο'' του....μια εμπειρια που δεν θα ειναι απαραιτητα ιδια με την δικια σας.....


Παιζει και αντιθετο ομως .. παραγνωριστηκαμε - βαρεθηκαμε ο ενας τον αλλον κλτ
σιγουρα η πρωτη κριτικη εχει ιδαιτερο βαρος ,και το μοτο του τσεγιεν υσχηει παντου
ακομη και σε σενα τον ιδιο .. η δευτερη μπουρει να ειναι διαφορετικη ( τοσο καλυτερη οσο και χειροτερη )
Βλεπε gameover -βικη  :cheesy:

Οσο για τις επαναλυπτικες κριτικες , εγω δεν γραφω παντα κριτικες
περιγραφες εμπειριων απο ντελα γραφω , αν ανοιξει καινουριο sub foroum " περιγρεφες - ιστοριες " θα τις ποσταρω
ετσι για να μη κολαμε στις λεξεις ...  ;) keep fucking .. keep sharing  :fuck2:

μαθιου , εγω ακομη δοντια βγαζω στο αθλημα περιμενε λιγα .. χρονια και θα σε περασω που θα μου πας  :cheesy:
 

nacro77

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
με την μαρια τρελοκοτσιδου απειρες φορες(θα πηγαινα κ αλλες τοσες) κ με την μπαρμπρα αλλα μου εχει σπασει τα νευρα καποιες φορες.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πάνω από 20 φορές :grin: :grin:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μακηηηηηηη     να τα προσεχειs αυτα παιδι μου
Θα αποκτησει δικαιωματα :grin: :grin: :grin:

είχαμε πολλά δικαιώματα αλλά τα είχαμε φιξάρει όλα όμορφα  ;)

πλέον έχω στραφεί αλλού νέα πρόσωπα!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
απλά κάπου κουράζεσαι να είσαι προσηλωμένος εκεί...γι'αυτό προχώρησα σε νέες περιπέτειες!!!!
Ε ναι....χρειαζεται, γιατι τοτε  θα μοιαζειs σαν παν/νοs
Καλεs οι φακιεs ρε παιδι μου, αλλα καθε μερα προκαλουν ....ευκιλοια :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
μαθιου , εγω ακομη δοντια βγαζω στο αθλημα περιμενε λιγα .. χρονια και θα σε περασω που θα μου πας  :cheesy:

Βάζω στοίχημα πως είμαι πολύ πιο νέος από σένα σε αυτό το σπορ, φίλε μου Jo. Στ' αλήθεια πολύ πιο νέος  :). Αν σου πω πότε το ξεκίνησα, δε θα πιστεύεις στ' αυτιά σου!!!  :cheesy:
Απλά έχω..."αδυναμίες"  ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Βάζω στοίχημα πως είμαι πολύ πιο νέος από σένα σε αυτό το σπορ, φίλε μου Jo. Στ' αλήθεια πολύ πιο νέος  :). Αν σου πω πότε το ξεκίνησα, δε θα πιστεύεις στ' αυτιά σου!!!  :cheesy:
Απλά έχω..."αδυναμίες"  ;)
Εγω ειμαι ποιο νεος ΣΕ λεω  :cool2:

δε μας ειπες αριθμο ομως τρελο αγορι  :tits2:  .. ουτε ονοματακι δεσποινιδος
κρυφουλης και συ σαν το κυριο προερδο ?  :cheesy:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Εγω ειμαι ποιο νεος ΣΕ λεω  :cool2:

δε μας ειπες αριθμο ομως τρελο αγορι  :tits2:  .. ουτε ονοματακι δεσποινιδος
κρυφουλης και συ σαν το κυριο προερδο ?  :cheesy:

Όχι, εγώ είμαι πιο νέος  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Αριθμός "συμμετοχών": Όσες έχει κι ο κος πρόεδρος (μέσα στη βδομάδα όμως θα τον ξεπεράσω!  :cheesy:)
Ονοματάκι δεσποινίδος: "χωριό που φαίνεται..."  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom