Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Για το θέμα του τερματοφυλακα φταίει 500% η διοίκηση, το χω ξαναπεί. Ψάχναμε κίπερ τελευταία στιγμή. Πήραμε σέντερ φορ και είναι πάντα αλλαγή στο 60. Ο Μανού αλλαγή κι αυτός. ΟΚ ντέμη σε ευχαριστούμε που έσωσες την αεκ εκεί που όλοι λάκισαν αλλα ως εδώ. Να σηκωθεί να φύγει και να δώσει την ομάδα σε κάποιον που μπορεί να την προστατέψει. Ο γαύρος έχει τα σφυρίγματά του οκ αλλά έχει σκάσει και λεφτά μη γελιόμαστε. Αυτό που ο αρχιλούζερ Σέζαρ έχασε θα το χανε ο Κοβάσεβιτς;
 

Επισκέπτης
Τώρα θα μπουν όλα τα μαλκισμένα του σάιτ να φανταστώ ε; Μπορούμε να ανοίξουμε ένα θρεντ να μιλάμε όλοι οι υγιείς φίλαθλοι για μπάλα γαμώ το μου; Ας μπαίνουν οι καφρομαλάκες να κάνουν σπάσιμο. Νιώθω ότι είμαι ξανα στην ε' δημοτικού
αδελφέ και τι έγινε? ποδόσφαιρο είναι αυτά τα άτομα που βλέπεις και φέρονται με αυτό τον τρόπο αν στην ζωή ανοίξεις μια πόρτα και τα δεις θα την κλείσεις αμέσως γιατί δεν θα αντέξεις από την μπόχα που θα σου έρθει.
στην ζωή υπάρχουν και άλλα καλύτερα, δεν είναι μόνο το ποδόσφαιρο.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Τι ψηφοφορία είναι αυτή???Δεν ασχολείστε με τα χάλια σας?Τριτοδεύτεροι :headbang: :headbang: :headbang: :birdman:
 

cornholio

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
μια και σε αδίκησαν εχθές. ψάλε τον ακάθιστο ύμνο και κλάψε.

μπες στην τρύπα σου και κλάψε γοερά μπαρμπα!
και που σε !
εκεί που θα κλαις προσπάθησε να ψάξεις και για τα παπάρια σου που λες οτι έχεις, ναι αυτά που είναι κρυμμένα κάτω απο το λίπος και τα προkοίλια σου! :2funny:
Bye!
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το ματς το χασαμε καθαρα απτη γκελα του μορετο.ειναι τερματοφυλακας ψυχολογιας (κατι σαν το χιωτη) και τωρα που εκανε τη μαλακια θα τον παρει απο κατω.οσο για τον παππου ειπαμε αυτος δε βαζει μυαλο.για τους γαυρους ας μη χαιρονται πολυ γιατι την αλλη αγωνιστικη απο κατω θα ειναι παλι.δεν αντεχουν παραπανω απο μια βδομαδα στη κορυφη.
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Τι ψηφοφορία είναι αυτή???Δεν ασχολείστε με τα χάλια σας?Τριτοδεύτεροι :headbang: :headbang: :headbang: :birdman:
Ρε μάγκα έχεις καταλάβει ότι δεν είμαστε όλοι μαθητές λυκείου όπως εσύ; Έχεις καταλάβει ότι μιλάς σε ανθρώπους κάποιοι από τους οποίους έχουν άσπρα μαλλιά; προσπαθούμε να ανοίξουμε μια συζήτηση για την ομάδα μας. Νομίζεις ότι λέγοντας μας τριτοδεύτερους και κάνοντας κωλοδάχτυλο γίνεσαι μάγκας εσύ ή κάνεις εμάς να χάσουμε την όρεξή μας; Προσπάθησε να μεγαλώσεις, και πάλι αν δεν μπορείς, μάθε να μην πρήζεις τα παπάρια των άλλων. οκ;
 

Επισκέπτης
μπες στην τρύπα σου και κλάψε γοερά μπαρμπα!
και που σε !
εκεί που θα κλαις προσπάθησε να ψάξεις και για τα παπάρια σου που λες οτι έχεις, ναι αυτά που είναι κρυμμένα κάτω απο το λίπος και τα προkοίλια σου! :2funny:
Bye!
εγώ έχω την μαγκιά να λέω ότι αυτός είμαι εσύ τι έχεις να μας πεις για την ζωή σου απλά φίλε κρύβεις την μιζέρια και αυτό που είσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο και μια οθόνη μέσα στο σκοτάδι που ζεις.
 

Burtoniac

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
49
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ συνήθως δεν είμαι ακραίος ούτε στα θετικά ούτε στα αρνητικά μου ξεσπάσματα. Αλλά πλέον ο κόμπος έχει φτάσει στο χτένι. Η ομάδα έχασε άλλο ένα πρωτάθλημα απο τη μιζέρια και την αγωνιστική της ανυπαρξία. Και αυτά περί "ψυχής" και "καρδιάς" που χρειάζονται όταν κάνεις πρωταθλητισμό εγώ τα ακούω βερεσέ. Δεν μπορεί να έχει συνέχεια αυτό το πράγμα. Είμαστε κάτω απο έναν Παναθηναϊκό τόσο κακό που δεν τον αντέχει ούτε ο Τζίγκερ. Βγάλαμε μόνοι μας τον Λεμονή πρωταθλητή χειμώνα (και, κατά πάσα πιθανότητα, πρωταθλητή γενικώς). Εχουμε τον μεγαλύτερο ΜΑΛΑΚΑ που θα μπορούσε να περάσει ποτέ απο τον πάγκο της ΑΕΚ στον πάγκο! Ακόμα και ο υπέρτατος λούζερ Σάντος δεν είχε γαμήσει τόσο πολύ τα ράμματα στο ρόστερ...

Η ιστορία κάπου εδώ δικαιώνει τον εαυτό της, παίδες. Φτύσαμε το ΟΥΕΦΑ επειδή είμασταν πρώτοι. Πάει αυτό. Υπερεκτιμήσαμε το μετριότατο ρόστερ μας και χάσαμε και το πρωτάθλημα. Πολύ πιθανό να χάσουμε και το κύπελλο, αν δεν του δώσουμε την πρέπουσα σημασία. Κακά τα ψέματα. Καλύτερα ας το ξεχάσουμε και να ασχοληθούμε με κάτι άλλο, λιγότερο επώδυνο. Γιατί μάλλον θα αργήσουν πολύ αυτές οι "άσπρες μέρες", που νομίζαμε οτι θα έρχονταν με τον μαλακοΦερέρ και το συνάφι του.

ΠΑΝΟS
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
5
Like
66.904
Πόντοι
12.056
Με τον ΚΑΛΙΣ στο γηπεδο περιμενατε νικη...
Αντε με τον κατσικοποδαρο ναυαρχο.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ακριβώς φίλε Μάκαρε ( Ψωμιάδη ). Και η δική μου άποψη αυτή είναι. Και η κάθε κωλοφυλλάδα που πουλάει πρωταθλητισμό κάνει πολύ κακό στην ΑΕΚ. Εγώ τελευταία φορά είδα την ΑΕΚ να παίρνει πρωτάθλημα με παικταράδες και μπαλάρα, τέτοια που δεν έχει παίξει άλλη ομάδα στην Ελλάδα. Τι να συγκρίνω; το μπάτζετ του γαύρου με το δικό μου; Να πεθάνω στα γέλια; Μακάρι να το πάρουμε δεν το συζητώ αλλά πρωταθλητισμός δε γίνεται έτσι. Επίσης, η ομάδα θέλει προστασία. Το τελευταίο πρωτάθλημα το χάσαμε από τον Ιωνικό. Αυτό ίσως από τον Αστέρα. Θα γινόταν αυτό με άλλη ομάδα του ποκ; Τα πρωταθλήματα στη χω΄ρα που ζούμε θέλουν διοικήσεις με φωνή και δύναμη μέσα κι έξω από τα γήπεδα. όπως τότε με γιδόπουλο και τίγρη. Αυτά.
 

Επισκέπτης
Εγώ συνήθως δεν είμαι ακραίος ούτε στα θετικά ούτε στα αρνητικά μου ξεσπάσματα. Αλλά πλέον ο κόμπος έχει φτάσει στο χτένι. Η ομάδα έχασε άλλο ένα πρωτάθλημα απο τη μιζέρια και την αγωνιστική της ανυπαρξία. Και αυτά περί "ψυχής" και "καρδιάς" που χρειάζονται όταν κάνεις πρωταθλητισμό εγώ τα ακούω βερεσέ. Δεν μπορεί να έχει συνέχεια αυτό το πράγμα. Είμαστε κάτω απο έναν Παναθηναϊκό τόσο κακό που δεν τον αντέχει ούτε ο Τζίγκερ. Βγάλαμε μόνοι μας τον Λεμονή πρωταθλητή χειμώνα (και, κατά πάσα πιθανότητα, πρωταθλητή γενικώς). Εχουμε τον μεγαλύτερο ΜΑΛΑΚΑ που θα μπορούσε να περάσει ποτέ απο τον πάγκο της ΑΕΚ στον πάγκο! Ακόμα και ο υπέρτατος λούζερ Σάντος δεν είχε γαμήσει τόσο πολύ τα ράμματα στο ρόστερ...

Η ιστορία κάπου εδώ δικαιώνει τον εαυτό της, παίδες. Φτύσαμε το ΟΥΕΦΑ επειδή είμασταν πρώτοι. Πάει αυτό. Υπερεκτιμήσαμε το μετριότατο ρόστερ μας και χάσαμε και το πρωτάθλημα. Πολύ πιθανό να χάσουμε και το κύπελλο, αν δεν του δώσουμε την πρέπουσα σημασία. Κακά τα ψέματα. Καλύτερα ας το ξεχάσουμε και να ασχοληθούμε με κάτι άλλο, λιγότερο επώδυνο. Γιατί μάλλον θα αργήσουν πολύ αυτές οι "άσπρες μέρες", που νομίζαμε οτι θα έρχονταν με τον μαλακοΦερέρ και το συνάφι του.

ΠΑΝΟS
φίλε μην είσαι και τόσο μηδενιστής δεν έχασες κανένα πρωτάθλημα και αν δεις αυτή την αγωνιστικά διαφορετικά τουλάχιστον από τους άλλους δυο ήσουν πολύ καλύτερος δεν σημαίνει ότι αν χάσεις ένα παιχνίδι ότι είσαι και κακός και τουλάχιστον αν διάλεγα ανάμεσα από δυο αποτελέσματα το ένα η ήττα όπως ήρθε σήμερα και το άλλο να νίκαγα όπως νίκησαν οι άλλοι θα προτιμούσα αυτό που φέραμε σήμερα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Δεν μπορεί να ξεκινάει το παιχνίδι χωρίς σεντερ-φορ!Δεν είπαμε ότι είναι ο σούπερ παίχτης ο Μπλάνκο αλλά αυτόν έχουμε αυτός πρέπει να παίζει!Τον σεντερ -φορ σου τον στηρίζεις και τον βάζεις στην ενδεκάδα ακόμα και αν είναι ντεφορμέ!Πόσο περισσότερο αν είναι και σε φάση ρέντας όπως είναι ο Μπλάνκο...
 

Tefktros

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σα γνήσιος γαύρος στη ψηφοφορία σας ψήφιασα την 3η επιλογή....

R..............eebok! Tα παπούτσια εννοώ κι όχι τον κακομοίρη τον παππού (τέτοιος είναι τώρα!) που του πέρνουνε την μπάλα....

Κι εγώ τα ονόματα τα σέβομαι αυτός όμως δε σεβάστηκε το όνομά του....

Αλλά παλι 3οι ρε παιδιά με τόσα μύρια ευρά στις μεταγραφές....
 

google_man

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και το άκουγα το μεσημέρι σε διάφορες εκπομπές.. "σήμερα θα δείτε πως κερδίζουν στην Τρίπολη.."

τελικά είδα..ή μάλλον ξανα-είδα..
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
φίλε μην είσαι και τόσο μηδενιστής δεν έχασες κανένα πρωτάθλημα και αν δεις αυτή την αγωνιστικά διαφορετικά τουλάχιστον από τους άλλους δυο ήσουν πολύ καλύτερος δεν σημαίνει ότι αν χάσεις ένα παιχνίδι ότι είσαι και κακός και τουλάχιστον αν διάλεγα ανάμεσα από δυο αποτελέσματα το ένα η ήττα όπως ήρθε σήμερα και το άλλο να νίκαγα όπως νίκησαν οι άλλοι θα προτιμούσα αυτό που φέραμε σήμερα.

Σωστός !!! Keep the faith alive  :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ο παππους εχει καταντησει χειροτερος και απτον σαντος στη ξεροκεφαλια.ειδε οτι του βγηκε ο μαντουκα στον εργοτελη σαν επιθετικος και τον ξαναβαλε.δε μπορει να καταλαβει οτι καθε αντιπαλος ειναι διαφορετικος?τον εξεθεσε ο μπλανκο σημερα με το γκολ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom