Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Παλιά μου τέχνη κόσκινο για την πιο χάρτινη ομάδα του πρωταθλήματος

Η πλευρά του Ατρόμητου αναφέρει πως οι διαιτητές έκαναν έλεγχο σε 7 σημεία της εστίας, τα 6 είναι όπως προβλέπονται και στο ένα υπάρχει απόκλιση 2 εκατοστών
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Για να τελειώνουμε... Η ΑΕΚ διαπίστωσε το πρόβλημα (Αμραμπατ, Ροα) και το είπε στον διαιτητή όπως είχε κάνει ο Μουρινιο σε ευρωπαϊκό αγώνα με την Τοτεναμ... ο διαιτητής μέτρησε το ύψος, διαπιστωσε ότι ήταν λάθος όντως και έκλεισε το φύλλο αγώνα για ακαταλληλοτητα γηπέδου... ας άλλαζαν τα δοκάρια.. δεν είχε αλλά δοκαρια ο Ατρομητος? Εσκαβαν με τσαπα οι νεκροθαφτες?? Μην τρελαθούμε... ΔΕΝ μετρησε το ύψος η ΑΕΚ και ειπε δεν παίζουμε... τα υπόλοιπα είναι να'χαμε να λέγαμε... αν ο δικαστής πει να γίνει ο αγώνας άλλη μέρα, η ΑΕΚ θα παίξει... αυτά... κουρασατε..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.616
Like
21.988
Πόντοι
5.006
Παλιά μου τέχνη κόσκινο για την πιο χάρτινη ομάδα του πρωταθλήματος

Η πλευρά του Ατρόμητου αναφέρει πως οι διαιτητές έκαναν έλεγχο σε 7 σημεία της εστίας, τα 6 είναι όπως προβλέπονται και στο ένα υπάρχει απόκλιση 2 εκατοστών

κοιτα τυπε, το περιστατικο δεν ενδεικνυται για σοβαρη κουβεντα....οι τυποι απλα ξεφτυλιστηκαν σε ολη την ελλαδα...
ουτε καν αποκλιση ειχαν τα δοκαρια...απλα συνεννοηθηκαν με τον κορακα να αναβαλουν το ματς....οχι σημερα, εδω και μερες το ειχαν συμφωνησει...δεν βλεπεις ποσο αστεια γινανε οι μετρησεις???τεντωνοταν ο αλλος απο κατω για τα φτασει το δοκαρι.....μιλαμε επιστημονικη μετρηση, οχι αστεια.... :2funny:

τεσπα, μετα απο 100 χρονια ελληνικο ποδοσφαιρο ειδαμε μεζουρες στο γηπεδο...αυτο απο μονο του ειναι ενα ιστορικο γεγονος που θα γραφτει στην ξεφτυλισμενη ιστορια της αεκ...

εμεις την πεμπτη θα ζητησουμε μετρηση του μηκους του γηπεδου...και επειδη δεν εχουν μεζουρα 100 μετρων, θα αναγκαστουν να φερουν τοπογραφο να μετραει την αποσταση με εκεινο του μαρκουτσι που ειναι σαν μπαστουνι...πρεπει να τηρηθει η νομιμοτητα.... :2funny:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Για να τελειώνουμε... Η ΑΕΚ διαπίστωσε το πρόβλημα (Αμραμπατ, Ροα) και το είπε στον διαιτητή όπως είχε κάνει ο Μουρινιο σε ευρωπαϊκό αγώνα με την Τοτεναμ... ο διαιτητής μέτρησε το ύψος, διαπιστωσε ότι ήταν λάθος όντως και έκλεισε το φύλλο αγώνα για ακαταλληλοτητα γηπέδου... ας άλλαζαν τα δοκάρια.. δεν είχε αλλά δοκαρια ο Ατρομητος? Εσκαβαν με τσαπα οι νεκροθαφτες?? Μην τρελαθούμε... ΔΕΝ μετρησε το ύψος η ΑΕΚ και ειπε δεν παίζουμε... τα υπόλοιπα είναι να'χαμε να λέγαμε... αν ο δικαστής πει να γίνει ο αγώνας άλλη μέρα, η ΑΕΚ θα παίξει... αυτά... κουρασατε..
Ξανα διαβασε την ανακοινωση της ΑΕΚ για το αν μετρησε η ιδια η ΑΕΚ τα δοκαρια.

Και για να τελειωνουμε γιατι αρκετα πια.

Ολυμπιακοι, Αεκτζηδες, Παοκτσηδες, Παναθηναικοι ας διαμορφωσουν μια αιθουσα στα δικαστήρια της Ευελπιδων να παίζουν εκει μπαλα και όποιος έχει την δυναμη να κινεί τα νηματα, κερδιζει.
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Ξανα διαβασε την ανακοινωση της ΑΕΚ για το αν μετρησε η ιδια η ΑΕΚ τα δοκαρια.

Και για να τελειωνουμε γιατι αρκετα πια.

Ολυμπιακοι, Αεκτζηδες, Παοκτσηδες, Παναθηναικοι ας διαμορφωσουν μια αιθουσα στα δικαστήρια της Ευελπιδων να παίζουν εκει μπαλα και όποιος έχει την δυναμη να κινεί τα νηματα, κερδιζει.
Τυφλός δεν είμαι, ο διαιτητής τα μετραγε.. αν τα μετρήσε η ΑΕΚ νωρίτερα για να δει αν όντως ειναι κοντύτερα αυτό δεν έχει καμία σχέση... τέλος πάντων..
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456

Σπανός: «Τηλεφώνησα στον Μελισσανίδη και μου είπε ότι θέλει το τρίποντο για να πάρει το πρωτάθλημα»​


Όπως υποστήριξε ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ Ατρόμητος, Γιώργος Σπανός, η ΑΕΚ «ψάχνεται για να πάει να κερδίσει το παιχνίδι στα δικαστήρια». Μάλιστα, μιλώντας στην εκπομπή Total Football του OPEN, αποκάλυψε ότι τηλεφώνησε στον ιδιοκτήτη της ΠΑΕ ΑΕΚ Δημήτρη Μελισσανίδη, στον οποίο ζήτησε να παιχτεί ο αγώνας κανονικά. Όμως τόνισε ότι εκείνος του απάντησε: «πρέπει να πάρω το πρωτάθλημα και πρέπει να περάσω απ' το Περιστέρι».

Αναλυτικά ο κ. Σπανός είπε: «Είχα τηλεφωνική συνομιλία με τον κύριο Μελισσανίδη. Του είπα ελάτε να παίξουμε το παιχνίδι. Μου είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα. Πρέπει να περάσει από το Περιστέρι για να πάρει το πρωτάθλημα. Του είπα πως ξέρω ότι ως ΑΕΚ πρεσβεύεις κάτι άλλο και μία άλλη φιλοσοφία, που έχει δείξει στο παρελθόν. Ο απώτερος σκοπός της ΑΕΚ ήταν να μην παίξει και πίεσαν τον διαιτητή προς αυτή την κατεύθυνση».

Παράλληλα, ο πρόεδρος του Ατρομήτου είπε πως «αμφισβητούμε την μέτρηση, έγινε με τη μεζούρα, απο που προβλέπεται μεζούρα. Το παιχνίδι δεν έγινε μεσοσταθμικά για διαφορά 1, 1.5 εκατοστά. Αν θέλουμε το ποδόσφαιρο να παίζετε μέσα στους αγωνιστικούς χώρους, να παίζετε. Δεν αρμόζει σε μια μεγάλη ομάδα να ψάχνεται για να πάει να κερδίσει το παιχνίδι στα δικαστήρια. Ο Μανούχος πιεζόταν, πήρε μια μεζούρα για να μετρήσει. Η μία εστία έχανε 1, 1.5 πόντο λες και έγινε κάτι. Θα ζητήσουμε την επανάληψη του αγώνα».
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Τυφλός δεν είμαι, ο διαιτητής τα μετραγε.. αν τα μετρήσε η ΑΕΚ νωρίτερα για να δει αν όντως ειναι κοντύτερα αυτό δεν έχει καμία σχέση... τέλος πάντων..
Εγραψα και αλλα να τα δουν ολοι. Αυτη η μαλακια αυτου που δεν εχει τα κοζα δικα του να κατηγορει τον αλλον που τα εχει ενω στο παρελθον ΟΛΟΙ εχουν χρησιμοποιησει την δυναμη τους, κουρασε!
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784

Σπανός: «Τηλεφώνησα στον Μελισσανίδη και μου είπε ότι θέλει το τρίποντο για να πάρει το πρωτάθλημα»​


Όπως υποστήριξε ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ Ατρόμητος, Γιώργος Σπανός, η ΑΕΚ «ψάχνεται για να πάει να κερδίσει το παιχνίδι στα δικαστήρια». Μάλιστα, μιλώντας στην εκπομπή Total Football του OPEN, αποκάλυψε ότι τηλεφώνησε στον ιδιοκτήτη της ΠΑΕ ΑΕΚ Δημήτρη Μελισσανίδη, στον οποίο ζήτησε να παιχτεί ο αγώνας κανονικά. Όμως τόνισε ότι εκείνος του απάντησε: «πρέπει να πάρω το πρωτάθλημα και πρέπει να περάσω απ' το Περιστέρι».

Αναλυτικά ο κ. Σπανός είπε: «Είχα τηλεφωνική συνομιλία με τον κύριο Μελισσανίδη. Του είπα ελάτε να παίξουμε το παιχνίδι. Μου είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα. Πρέπει να περάσει από το Περιστέρι για να πάρει το πρωτάθλημα. Του είπα πως ξέρω ότι ως ΑΕΚ πρεσβεύεις κάτι άλλο και μία άλλη φιλοσοφία, που έχει δείξει στο παρελθόν. Ο απώτερος σκοπός της ΑΕΚ ήταν να μην παίξει και πίεσαν τον διαιτητή προς αυτή την κατεύθυνση».

Παράλληλα, ο πρόεδρος του Ατρομήτου είπε πως «αμφισβητούμε την μέτρηση, έγινε με τη μεζούρα, απο που προβλέπεται μεζούρα. Το παιχνίδι δεν έγινε μεσοσταθμικά για διαφορά 1, 1.5 εκατοστά. Αν θέλουμε το ποδόσφαιρο να παίζετε μέσα στους αγωνιστικούς χώρους, να παίζετε. Δεν αρμόζει σε μια μεγάλη ομάδα να ψάχνεται για να πάει να κερδίσει το παιχνίδι στα δικαστήρια. Ο Μανούχος πιεζόταν, πήρε μια μεζούρα για να μετρήσει. Η μία εστία έχανε 1, 1.5 πόντο λες και έγινε κάτι. Θα ζητήσουμε την επανάληψη του αγώνα».
Να πείτε στον Σπανο να άλλαζε τα δοκαρια.. επίσης, ας παρείχε το ειδικό μαρκουτσι που μετράνε το ύψος... τι είναι ο διαιτητής να τα φέρνει από το σπίτι? Ευθύνη του γηπεδούχου είναι ρε παιδιά... μην τρελαθούμε κιολας... όσο για το τι του είπε ο Μελισσανιδης, σε παραπέμπω στην απάντηση της επίσημης ΑΕΚ για αυτό... ο καθένας διαφυλατει το συμφέρον του... και όπως προείπα, την απόφαση να μην γίνει την πήρε ο διαιτητής.. οχι η ΑΕΚ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosk97

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
κοιτα τυπε, το περιστατικο δεν ενδεικνυται για σοβαρη κουβεντα....οι τυποι απλα ξεφτυλιστηκαν σε ολη την ελλαδα...
ουτε καν αποκλιση ειχαν τα δοκαρια...απλα συνεννοηθηκαν με τον κορακα να αναβαλουν το ματς....οχι σημερα, εδω και μερες το ειχαν συμφωνησει...δεν βλεπεις ποσο αστεια γινανε οι μετρησεις???τεντωνοταν ο αλλος απο κατω για τα φτασει το δοκαρι.....μιλαμε επιστημονικη μετρηση, οχι αστεια.... :2funny:

τεσπα, μετα απο 100 χρονια ελληνικο ποδοσφαιρο ειδαμε μεζουρες στο γηπεδο...αυτο απο μονο του ειναι ενα ιστορικο γεγονος που θα γραφτει στην ξεφτυλισμενη ιστορια της αεκ...

εμεις την πεμπτη θα ζητησουμε μετρηση του μηκους του γηπεδου...και επειδη δεν εχουν μεζουρα 100 μετρων, θα αναγκαστουν να φερουν τοπογραφο να μετραει την αποσταση με εκεινο του μαρκουτσι που ειναι σαν μπαστουνι...πρεπει να τηρηθει η νομιμοτητα.... :2funny:
2023 και μετραγανε με μεζουρα οι ανθρωποι.
Λες και μετρανε κανα χωραφι. Που 10 φορες να μετρησεις τις 9 θα βγαλεις αλλο μεγεθος.
Ουτε καν να χρησιμοποιησουν το λειζερ για την αποσταση.
Απλα ο Τιγρης ηξερε οτι ειναι δυσκολη εδρα, κρυο-χιονη-βροχη, φοβόταν την γκελα
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Εγραψα και αλλα να τα δουν ολοι. Αυτη η μαλακια αυτου που δεν εχει τα κοζα δικα του να κατηγορει τον αλλον που τα εχει ενω στο παρελθον ΟΛΟΙ εχουν χρησιμοποιησει την δυναμη τους, κουρασε!
Καλα σ'αυτο μαζί σου... φέτος εγω, πέρσι εσυ, πρόπερσι ο αλλος... δεν θα αλλάξει ποτέ αυτό στην Ελλάδα...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
2023 και μετραγανε με μεζουρα οι ανθρωποι.
Λες και μετρανε κανα χωραφι. Που 10 φορες να μετρησεις τις 9 θα βγαλεις αλλο μεγεθος.
Ουτε καν να χρησιμοποιησουν το λειζερ για την αποσταση.
Απλα ο Τιγρης ηξερε οτι ειναι δυσκολη εδρα, κρυο-χιονη-βροχη, φοβόταν την γκελα
Καλως τον!

Οταν ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ τα ιδια θα κανεις. Αντε στο καλο και εσυ.
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Εγραψα και αλλα να τα δουν ολοι. Αυτη η μαλακια αυτου που δεν εχει τα κοζα δικα του να κατηγορει τον αλλον που τα εχει ενω στο παρελθον ΟΛΟΙ εχουν χρησιμοποιησει την δυναμη τους, κουρασε!
Επίσης... δεν έχω παρωπίδες... εγω είπα να γίνει το παιχνίδι άλλη μέρα και ας χάσουμε.. οχι όμως να γίνει το παιχνίδι με κοντά δοκαρια... όπως ότι για εμένα ήταν πεναλτυ με το Άρη... δεν ειμαι κάφρος...αλλά δεν μπορώ και να ακούω την παπαρια του κάθε καφρου από άλλες ομάδες... οι άμεμπτοι όλοι βγήκαν να μας κάνουν κυρηγμα.. ούτε πουστια θεωρώ ότι είναι από την στιγμή που όντως είναι λάθος το ύψος των δοκαριών.. ας έλεγε ο κανονισμός βάλτε ότι ύψος σας καυλωσει τότε..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.243
Κριτικές
42
Like
30.004
Πόντοι
28.246
Ειχαμε παρα πολλες ευκαιριες να φυγουμε αλλα δεν το καναμε ποτε γιατι ειχαμε μαλακες και ακομα εχουμε να διοικουν.
Στο συμπληρωσα γιατί μου το παιζεις και αθωος.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
1
Like
3.394
Πόντοι
456
Αναλυτικά ο κ. Σπανός είπε: «Είχα τηλεφωνική συνομιλία με τον κύριο Μελισσανίδη. Του είπα ελάτε να παίξουμε το παιχνίδι. Μου είπε πως πρέπει να κερδίσει το παιχνίδι για να πάρει το πρωτάθλημα. Πρέπει να περάσει από το Περιστέρι για να πάρει το πρωτάθλημα. Του είπα πως ξέρω ότι ως ΑΕΚ πρεσβεύεις κάτι άλλο και μία άλλη φιλοσοφία, που έχει δείξει στο παρελθόν. Ο απώτερος σκοπός της ΑΕΚ ήταν να μην παίξει και πίεσαν τον διαιτητή προς αυτή την κατεύθυνση».

Παράλληλα, ο πρόεδρος του Ατρομήτου είπε πως «αμφισβητούμε την μέτρηση, έγινε με τη μεζούρα, απο που προβλέπεται μεζούρα. Το παιχνίδι δεν έγινε μεσοσταθμικά για διαφορά 1, 1.5 εκατοστά. Αν θέλουμε το ποδόσφαιρο να παίζετε μέσα στους αγωνιστικούς χώρους, να παίζετε. Δεν αρμόζει σε μια μεγάλη ομάδα να ψάχνεται για να πάει να κερδίσει το παιχνίδι στα δικαστήρια. Ο Μανούχος πιεζόταν, πήρε μια μεζούρα για να μετρήσει. Η μία εστία έχανε 1, 1.5 πόντο λες και έγινε κάτι.
Θα ζητήσουμε την επανάληψη του αγώνα».

ΕΙΣΤΕ Η' ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ?
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Εχεις σηκωσει κουπα με κερμα που κανενας δεν ειδε τι ηρθε. Αλλα ξεχασα, δεν εφυγες ποτε...
Τα εχεις κανει πουτανα και μπλεκεις θεματα επειδη σε βολευει.
Καλα το οτι δεν το ειδα κανενας ειναι γελοίο, κατι τετοια τα λεγαμε στο σχολειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom