Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
.........και κάνει και διαφημίσεις..........
αυτο παλι???τι να πεις???ας τον θυμομαστε για τις χαρες που μας προσφερε & οχι για την κατρακυλα που εχει παρει..μεγαλη μαγκια παντως να ξερεις ποτε να αποχωρεις αξιοπρεπως..
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Παπάρα pleasure,αν ξετρυπώσω την Μαντώ -την αδερφή της Φρόσως θα έρθεις τριήμερο κ μην πας στο ντέρμπιον;
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Κατα καιρους εχω διαφωνισει με διαφορους φιλους για το αν ο Κοκκαλης προαγει η οχι την βια .....

Θα ηθελα να σχολιασουν αν η κινηση του Λαμπριακου προαγει την βια
και αν οι δηλωσεις του προεδρου του παο!!!!!!!?????!!!!
και προεδρου της superleague!!!!!!?????!!!!!! προαγουν την βια!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κατα καιρους εχω διαφωνισει με διαφορους φιλους για το αν ο Κοκκαλης προαγει η οχι την βια .....

Θα ηθελα να σχολιασουν αν η κινηση του Λαμπριακου προαγει την βια
και αν οι δηλωσεις του προεδρου του παο!!!!!!!?????!!!!
και προεδρου της superleague!!!!!!?????!!!!!! προαγουν την βια!!!!
Κατα καιρους εχω διαφωνισει με διαφορους φιλους για το αν ο Κοκκαλης προαγει η οχι την βια .....

Θα ηθελα να σχολιασουν αν η κινηση του Λαμπριακου προαγει την βια
και αν οι δηλωσεις του προεδρου του παο!!!!!!!?????!!!!
και προεδρου της superleague!!!!!!?????!!!!!! προαγουν την βια!!!!


Εννοείται.Με την βαρύτητα τους η κα΄θε μια.Απλά άλλα μας καίνε τώρα για αυτό δεν ασχολούμαστε.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.914
Πόντοι
12.056
Τι ειπε ρε παιδια ο σωφερ??? :think:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλά δικαιολογημένος ο Πολατιάν, δεν τον είδε. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :grin:

Όλο και κάποιος άλλος θα δει το βίντεο, που θα πάει.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.914
Πόντοι
12.056
Τι ωραιο κλιμα εχει φτιαχτει με τα οπαδικα... :dancing: :dancing: :dancing:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
το καλο κλιμα που λες αλτεκ οφειλετε σε αυτα τα δυο ποστ!!!!
καλημερα & χωρις ιχνος ειρωνιας,περαστικα..τα της ομαδας σας θα τα πειτε εσεις..εγω το μονο που θελω να σχολιασω ειναι αυτο το μουνοπανο τον λαμπριακο..για πολλες κλωτσιες το παλληκαρι..αντε να δουμε τι θα κανει η αθλητικη δικαιοσυνη που φωναζε τον αντζα & τον λουα-λουα να απολογηθουν για μαλακιες & τιμωρησε τοσες φορες τον μπλανκο με κιτρινη για την μασκα..
ρεεεεεε..σας ειπα περαστικα αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν το χαρηκα κιολας..ξαναλεω οτι ειμαι αρρωστος οπαδος..τους αλλοθρησκους τους χτυπαω οταν ειναι ορθιοι,δεν ασελγω σε πτωματα..μολις ξαναπαρετε επανω σας & αρχισετε τα περι τραινων & τις σχετικες παρακρουσεις που ειχατε προ μηνων,θα τα ακουσετε εκ νεου..προς το παρον πλακωθειτε με τον πιπινολατρη-καμηλιερη γκαντεμη-μαυρογατο ναυαρχο & φωναξτε τον παπαγιωργη για ευχελαιο.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μπραβο Pleasure!!!
ενας μαλακας βεβαια με το πρωτο του ποστ μπηκε να πει μαλακιες αλλα ευτυχος σταματησε....
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Kαλημέρα αδέρφια μου Ενωσίτες.Για το Φερέρ τα έχω πει παλιότερα είπατε και σεις πολλά σήμερα,ο άνθρωπος είναι αδιόρθωτος.Μια και είπατε για νέο προπονητή να πω και εγώ τη μαλακία μου.Τιμούρ Κετσπάγια, νέος,γνώστης της ομάδας μας και κυρίως έχει κατακτήσει στη σύντομη προπονητική του καριέρα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ με την Ανόρθωση κόντρα σε Αποελ και Ομόνοια.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή πάω συνέχεια Κύπρο κ τον έχω γνωρίσει ,δεν φεύγει από το νησί-έχει ανοίξει και δουλίτσες εκεί κ περνάει ζάχαρη.

Έχει την αντιπροσωπεία της Σουζούκι στην κύπρο.
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
Αν είναι έτσι Νταρκ κρίμα γιατί που έμοιαζε καλή περίπτωση ο Τιμούρ. :-
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
Όντως καλή επιλογή ο Τιμούρ!Το ότι έχει την αντιπροσωπεία της Σουζούκι στην Κύπρο δεν νομίζω ότι τον εμποδίζει από το να δουλέψει στην Ελλάδα!Και ο Ντούσαν έχει επιχειρήσεις στην Αθήνα αλλά τώρα είναι στη Σαλονίκη και παλιότερα ήταν στη Σερβία...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • ferer.jpg
    ferer.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 39

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Αλέφαντος ΤΩΡΑ!!!!!!!
 

r0mph

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως βλέπω εφιάλτη?Μήπως δεν βλέπουν καλά τα μάτια μου και δεν ακούνε καλά τα αυτιά μου?Μήπως δε ξέρω από ποδόσφαιρο τελικά? Αυτές οι τρείς απορίες μου δημιουργήθηκαν από την Κυριακή το βράδυ μέχρι και χτες συν άλλη μια που θα την γράψω στο τέλος. Διαβάζω με έκπληξη ότι ο Φερέρ είναι ο χειρότερος προπονητής του πρωταθλήματος και οτι εμείς οι ΑΕΚτζήδες θέλουμε να φύγει και να έρθει ο Λίνεν, ο Κάμπος ή ο Δώνης. Μάλιστα...Διαβάζω οτι το μεγάλο του σφάλμα είναι ότι έπαιξε ανοικτά στην Τρίπολη...Διαβάζω ότι το έγκλημά του είναι ότι δεν έβαλε τον Μπλάνκο στην Τρίπολη.Μάλιστα...Ξυπνάω μετά απο δύο μέρες και διαβάζω πόσο λίγος είναι ο Μπλάνκο. Το χειρότερο σέντερ-φορ του πρωταθλήματος και θέλουμε να τον αντικαταστήσουμε με τον Τζιπούρ τον Φιλομένο ή τον Ρατζίνσκι. Μάλιστα...Διαβάζω για την τριπλή πρόκληση της ελληνικής διαιτησίας το Σαββατοκύριακο αλλά τελικά για εμάς τους ΑΕΚτζήδες δε φταίει ούτε η διαιτησία για το γεγονός ότι είμαστε 3οι. Είμαστε υπεράνω...Και μάλιστα δε φταίει ούτε για τα υπόλοιπα πέτσινα χρόνια. Αλλά τελικά εμείς οι ΑΕΚτζήδες θέλουμε προστασία από την διοίκηση στην ομάδα μας και εκτός γηπέδου γιατί αλλιώς δε πρόκειται να δούμε πρωτάθλημα. Μάλιστα...Διαβάζω ότι έχουμε τη χειρότερη ομάδα του πρώην ΠΟΚ. Ο Ολυμπιακός έχει ξεφύγει σαν ομάδα είναι και στους 16 του τσουλου άλλωστε.Φάνηκε και στο μεταξύ μας παιχνίδι. Πάλι δε ξεκίνησε ο Μπλάνκο, αλλά είμασταν και δυο κλάσεις κάτω σαν ομάδα.Μάλιστα...Ο Παναθηναικός τελικά είναι λίγο καλύτερος μας, το δείχνει και η βαθμολογία άλλωστε.Μάλιστα...Διαβάζω το πρωτοσέλιδο της εφημερίδας που έκανε σημαία τον Βάτραχο και την κωλοτούμπα και μένω άφωνος.

Τελικά μήπως δεν είμαι ΑΕΚ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom