Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τάδε έφη ο Ευγένιος Γκέραρντ για την ανακάλυψη κάποιου ταλέντου για την ΑΕΚ:


Την επιθυμία του να ενισχύσει την ΑΕΚ με κάποια από τις «ανακαλύψεις» του εξέφρασε ο Ευγένιος Γκέραρντ μιλώντας στον SporFM Κρήτης, ωστόσο επισήμανε πως κάτι τέτοιο δεν είναι εύκολη υπόθεση λόγω του ανταγωνισμού με τις μεγάλες ομάδες του εξωτερικού που έχουν οργανωμένα δίκτυα σκάουτερ ανά τον κόσμο και προσελκύουν τα μεγάλα ταλέντα.

«Πάντα ψάχνεις να βρεις κάτι καλό. Ο Ντέμης μου έχει πει να βρω έναν καλό παίκτη σε 5 χρόνια, αλλά εγώ δεν θέλω να περιμένω τόσο πολύ. Θέλω να φέρω από τώρα έναν καλό ποδοσφαιριστή στην ΑΕΚ και το Ελληνικό ποδόσφαιρο, αλλά δεν είναι εύκολο. Τα καλύτερα ταλέντα είναι στην Αφρική. Ψάχνοντας όμως εκεί για παίκτη μικρής ηλικίας, μπλέκεις με πολλούς. Με την οικογένειά του, με μάνατζερ… Την τελευταία φορά που παρακολούθησα ένα τουρνουά, στο γήπεδο βρίσκονταν περισσότεροι από 100 σκάουτερ από όλη την Ευρώπη. Από την Ελλάδα σκάουτερ είχε μόνο η ΑΕΚ. Αν είσαι η Μάντσεστερ ή η Τσέλσι, είναι εύκολο να πάρεις έναν παίκτη, γιατί σε γνωρίζουν, για εμάς όμως είναι δύσκολο», δήλωσε ο Ολλανδός ανιχνευτής ταλέντων, που στο παρελθόν έχει αναδείξει παίκτες όπως ο Μαχαμαντού Ντιαρά, που τώρα φορά τη φανέλα της Ρεάλ Μαδρίτης.

Πάντως ο πολύπειρος προπονητής θεωρεί πως και η Ελλάδα διαθέτει πολλά ταλέντα. «Ήμουν στο Λιντς της Αυστρίας με την Εθνική ομάδα του Νίκου Νιόπλια, που κατέκτησε τη δεύτερη θέση στην Ευρώπη. Βλέπω ότι έχουμε ταλέντα, παίκτες που μπορούν να κάνουν καριέρα. Θέλω να τονίσω ότι ο Νίκος μπορεί να γίνει ένα πολύ καλός προπονητής. Είδα πως δουλεύει, τις σχέσεις που έχει με τους παίκτες… Έχει πάρα πολύ καλά στοιχεία», τόνισε.

Τέλος, αναφέρθηκε στη μέχρι στιγμής πορεία των δύο ομάδων της αγαπημένης του Κρήτης, του ΟΦΗ και του Εργοτέλη. Ο Ευγένιος Γκέραρντ ισχυρίστηκε πως στόχος των δύο συλλόγων του Ηρακλείου πρέπει να είναι η παραμονή και πρόσθεσε πως δεν είναι έτοιμοι να διεκδικήσουν την έξοδό τους στο Κύπελλο UEFA. «Υπάρχουν αρκετές διαφορές στον ΟΦΗ παιχνίδι με το παιχνίδι. Τη μία βάζει πολλά γκολ, την άλλη δεν σκοράρει και δέχεται πολλά τέρματα. Μια ομάδα που δεν έχει κάποια σταθερά «στάνταρ» απόδοσης, θα αντιμετωπίσει προβλήματα. Πρώτα από όλα πρέπει να παίζεις καλή άμυνα. Μετά θα βρεις τον τρόπο για να πετύχεις γκολ. Ελπίζω ότι ο κ. Μάουρερ, θα βρει τη λύση. Στον Εργοτέλη φαίνεται ότι λείπει το πάθος από την πλευρά των παικτών. Την προηγούμενη Κυριακή δεν ήμουν στο γήπεδο, αλλά είδα τον αγώνα από την τηλεόραση. Είδα ότι δέχθηκε πολύ εύκολα τα τρία τελευταία γκολ. Ίσως μερικοί παίκτες να πίστεψαν ότι μπορούν να παίζουν πιο άνετα, όμως αν λείπει το πάθος και η αποφασιστικότητα, τα πράγματα δυσκολεύουν. Ο στόχος και των δύο στο πρωτάθλημα θα πρέπει να είναι παραμείνουν στην κατηγορία. Αυτή είναι η άποψή μου. Πιστεύω ότι και οι δύο θα το καταφέρουν άνετα και δεν θα κινδυνεύσουν. Δεν νομίζω όμως ότι ούτε η μία ούτε η άλλη ομάδα είναι έτοιμη για κάτι παραπάνω, μια έξοδο δηλαδή στο κύπελλο ΟΥΕΦΑ. Ο ΟΦΗ έκανε πολλές μεταγραφές το καλοκαίρι. Μπορούμε να πούμε και πάλι ότι είναι μια καινούργια ομάδα και θέλει χρόνο. Ο προπονητής ακόμα ψάχνει. Ίσως για αυτό να υπάρχουν αυτές οι διαφορές στην απόδοση και στα αποτελέσματα που φέρνει η ομάδα».

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Αδέλφια καλησπέρα.Μόλις γύρισα σπίτι και είδα το φόρουμ έπαθα ΠΛΑΚΑ!!!!!!!Δεν είναι και λίγο πράγμα να νιώθεις ότι είναι κοντά σου τόσα άτομα με τη θετική τους σκέψη και ας έχεις γνωρίσει από κοντά μόνο 5-6 από αυτούς.Ειλικρινά με συγκινήσατε με το ενδιαφέρον και τις ευχές σας και θέλω να πιστεύω ότι το ίδιο θα συμβεί και αύριο μεθαύριο με κάποιον άλλον από την παρέα μας,γιατί μπορεί να μιλάμε πίσω από ένα πληκτρολόγιο με τους περισσότερους αλλά είμαστε και ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ...
Στα της γέννας τώρα,μού'φυγε η ψυχή από την αγωνία να πάνε όλα καλά με τη μητέρα και το μωρό,ειδικά όταν μου είπαν ότι είναι μεγάλο και ψιλοσφηνώνει,αλλά τέλος καλό όλα καλά.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ για τα καλά λόγια και τις ευχές,ειδικά τον DARK και το ΝΙΚ που επικοινωνούσαν μαζί μου συνέχεια και εύχομαι σε όλους σας τα καλύτερα.
[move]ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ[/move]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Να σου ζήσει ρε μάγκα.Να σου ζήσει κ να την δεις ότι επιθυμείς.Όπως κ την μεγάλη σου,πια.
ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ,ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ & ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ.

Τις ευχές μου στην γυναίκα σου,καλή επάνοδο στο σπίτι κ περιμένουμε φώτο σε καμμιά εφημερίδα.

Ψήφισε τώρα για το ποιον θες για νονό του χανουμακίου σου.


[move]Κουπεπέ-κούπεπε,κούπεπε-κούπεπε[/move]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :booty: :booty: :booty: :booty: :2funny: :2funny: :2funny: :uzi: :uzi: :uzi: :boff: :boff: :boff: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce: :bounce: :bounce: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Να σου ζήσει ρε μάγκα.Να σου ζήσει κ να την δεις ότι επιθυμείς.Όπως κ την μεγάλη σου,πια.
ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ,ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ & ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΜΑΣ.

Τις ευχές μου στην γυναίκα σου,καλή επάνοδο στο σπίτι κ περιμένουμε φώτο σε καμμιά εφημερίδα.

Ψήφισε τώρα για το ποιον θες για νονό του χανουμακίου σου.


[move]Κουπεπέ-κούπεπε,κούπεπε-κούπεπε[/move]

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :booty: :booty: :booty: :booty: :2funny: :2funny: :2funny: :uzi: :uzi: :uzi: :boff: :boff: :boff: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce: :bounce: :bounce: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
Μακάρι να μπορούσα να ψηφίσω και τους τρεις σας.Αλλά επειδή θέλω να γνωρίσω και τη ...Φρόσω :knockinb: :knockinb:θα ψηφίσω αυτήν και εσάς τους τρεις Σωματοφύλακες για παρακουμπάρους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.005
Πόντοι
1.486
Μην ξεχνιόμαστε και για σήμερα .Γερά μωρή χανούμα για νίκη και στην Αυστρία να τρελλάνουμε την Ευρώπη φέτος.Μπράβο στον Ολυμπιακό που έκλεισε το σπίτι στους Γερμαναράδες,καλή τύχη σήμερα στη Λάρισα και τον Πανιώνιο.Ο τελευταίος μόνο σήμερα καλή τύχη :2funny: :2funny: :2funny:
[move] :dancing: :dancing:  ΦΟΡΤΣΑ ΕΛΛΑΔΑΡΑ :dancing: :dancing:  [/move]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αδέρφια μου αγαπημένα,της ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ,καλό απόγευμα.Με τη νίκη σήμερα.Η νίκη είναι σίγουρη γιατί έρχεται με τις ευλογίες του γουριού που έχουμε για σήμερα,την κοράκλα του αδερφου KALI.Αδερφέ κ παλι να σου ζήσει,να ζήσεις να τις βλέπεις να σου πηγαίνουν κ οι 2 γήπεδο κ αν είναι καλά τα παιδιά του altec να τις δεις παντρεμένες με αυτά.Ήταν μια από τις πιο ευτυτχισμένες μου μέρες εδώ μέσα,από το΄τε που το ανοίξαμε το παρόν.

ΕΜΠΡΟΣ ΜΠΕ-ΜΠΕ...

....ΔΙΚΕΦΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Ούτε σε εσάς λέω ''καλή επιτυχία''...εσάς και αν είναι...δεδομένη.....
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
ΕΜΠΡΟΣ ΜΠΕ-ΜΠΕ...

....ΔΙΚΕΦΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Θα γίνει ωραίο σύνθημα......http://[URL unfurl="true"]www.anchoredbygrace.com/smileys/z.gif[/img[/URL]]
[hr]
Kalis, δεν είδα ότι ήσουν online.
Να σου ζήσει αδερφέ [url=http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de][img]http://www.smilies.4-user.de/include/Babys/smilie_baby_011.gif[/url] [/url]
www.smilies.4-user.de] [/url]
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
dfwk!!!!!!!!!
.............απλα ο βασιλιας των smiles!!!!!!
 

TheTester

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.564
Κριτικές
75
Like
8.561
Πόντοι
21.585
παιδια ευχομαι καλη επιτυχια σημερα
οπαδος του Ολυμπιακου ειμαι και η ευχη μου δεν ειναι ειρωνικη
η Ελλαδα χρειαζεται ολες τις ομαδες της
αντε να ανεβαινουμε σιγα-σιγα
αναμενω τη μερα που θα κατσουμε ολοι μαζι
διπλα-διπλα στο γηπεδο και θα καλαμπουριζουμε
σαν φιλοι και παλι ολοψυχα καλη επιτυχια
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
να εισαι καλα!!!!!!σε ευχαριστω(ουμε)
και μπραβο!!!!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
65.758
Πόντοι
12.056
Θελω την Φροσω για κουμπαρααααα  :rockon: :rockon: :rockon:

:boff: :knockinb: :boff: :knockinb: :boff: :knockinb: :boff: :knockinb:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
65.758
Πόντοι
12.056
Εγω Φροσω ψηφισα παντως... ;) ;) :boobies:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
που εισε εσυ τετοια ωρα...?
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
γαύροι επιτρέπονται να ψηφίσουν?  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom