Νέα

Ρε μόνο η χανούμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Επιλογή των μεγαλομετόχων της ΑΕΚ είναι η τοποθέτηση του Νίκου Θανόπουλου στη νευραλγική θέση του διευθύνοντος συμβούλου της ΠΑΕ. Επισήμως δεν ανακοινώθηκε, ωστόσο το Γραφείο Τύπου της ΑΕΚ επιβεβαίωσε χθες βράδυ την πληροφορία ότι ο 40χρονος τεχνοκράτης, κορυφαίο στέλεχος της εταιρείας Tasty, θα αναλάβει καθήκοντα διευθ. συμβούλου από την 1η Ιανουαρίου. Με την επισήμανση ότι πρόκειται για «πρόσωπο κοινής αποδοχής, προέδρου και μετόχων της ΠΑΕ», που θα είναι «άμεσος συνεργάτης του κ. Νικολαΐδη» και «θα εκτελέσει τα πρότζεκτ γηπέδου και προπονητικού κέντρου».

Η ερμηνεία που έδωσαν χθες διάφοροι κύκλοι της ΑΕΚ, ότι πιθανόν να πρόκειται για «καπέλωμα του Ντέμη» από τους μετόχους, είναι τραβηγμένη από τα μαλλιά. Το σίγουρο είναι ότι ο νέος διευθύνων σύμβουλος αποτελεί επιλογή των μεγαλομετόχων και δεν είναι συμπτωματικό πως πρόκειται για τον αδερφό ενός εξ αυτών, του (τραπεζίτη) Νάσου Θανόπουλου, μέλους του διοικητικού συμβολαίου της ΠΑΕ. Είναι επίσης η πρώτη φορά αυτά τα 3,5 χρόνια που δεν τοποθετείται σε τόσο καίριο πόστο άνθρωπος του προέδρου. Η θέση είχε χηρέψει μετά την αποπομπή του Γιώργου Ρόκκα και χρέη διευθ. συμβούλου εκτελούσε ο ίδιος ο Νικολαΐδης.

www.enet.gr/online/online_text/c=115,id=100592352]ολόκληρο το άρθρο[/url]
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Γιατί ρε Ιμπλίς να μην μπλεχτεί;;;αφού ξέρει κ ασχολείται.
Εμένα αποτελεί χαρά μου να βλεπω γυναίκες να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο κ τον αθλητισμό γενικότερα
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Γιατί ρε Ιμπλίς να μην μπλεχτεί;;;αφού ξέρει κ ασχολείται.
Εμένα αποτελεί χαρά μου να βλεπω γυναίκες να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο κ τον αθλητισμό γενικότερα
ναι οκ , το ξεκαθαρισαμε με την κριστι  πριβε...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εμένα απότελεί τεράστια χαρά μου,να γράφουν γυναίκες εδώ μέσα στο θρεντ της ΑΡΡΩΣΤΙΑΣ,να έχουν κ να εκφέρουν άποψη.
Καλά να μην είναι σαν την γραφική την Κάτια βέβαια του ΠΑΟ,αν κ αυτή είναι μια κατηγορία μόνη της :jerking:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Συμφωνω , οι γυναικες ομορφαινουν οτι κι αν ασχοληθουν  :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.543
Κριτικές
61
Like
42.956
Πόντοι
22.785
ΕΜΠΑΙΝΕ CRISTI..............Αλοχααααααααααααααααααααααααααααα
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
Γιατί ρε Ιμπλίς να μην μπλεχτεί;;;αφού ξέρει κ ασχολείται.
Εμένα αποτελεί χαρά μου να βλεπω γυναίκες να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο κ τον αθλητισμό γενικότερα
Να΄σαι καλα Σκοτεινουλη,αλλα καποιοι πιστευουν οτι κοπελες ειναι μονο για αλλα.... :headbang:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
:hmm:
αυτο θα πρεπει να ητανε μεταξυ ενατου-δεκατου ονειρου....δεν θυμαμαι ακριβως..... :helpplea:
γιατι σε καμακωσα εγω?
πλακα κανουμε βρε, εσεις οι γυναικες ειστε πολυ παρεξηγιαρες....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αφού δεν διάβασα ακόμα,ότι έχουμε μαζί κ παιδί που πουλάει χαρτομάντηλα στα φανάρια,γιατί είμαι φτωχομπινές,είμαι τυχερός.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.543
Κριτικές
61
Like
42.956
Πόντοι
22.785
ελα για χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεε
 

Συνημμένα

  • PL_Rachelle_Franklin_03.jpg
    PL_Rachelle_Franklin_03.jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 12
  • PL_Rachelle_Franklin_03.jpg
    PL_Rachelle_Franklin_03.jpg
    80,3 KB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom