Νέα

Ράνια Θρασκιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freeboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 593
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
τι σαπιλες πατε και ξεθαβετε ρε μλκες, απο τις πιο κατω του μετριου ξανθιες παρουσιαστριες που περασαν απο την τιβι.
και σακο του μποξ με μια ξανθια περουκα απο πανω και 2 μαξιλαρακια για βυζια να σας δειξουνε, μαλακια θα τραβηξετε.
ουστ
Λίγο σεβασμό στην ιστορία της ιδ.του βου!!!!
 

asmodar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
1.214
Like
1.955
Πόντοι
216
Koύκλα η Ράνια Θρασκιά σήμερα μέρα της γυναίκας....
334464325_195171856479986_4790572425567495100_n.jpg
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
τι σαπιλες πατε και ξεθαβετε ρε μλκες, απο τις πιο κατω του μετριου ξανθιες παρουσιαστριες που περασαν απο την τιβι.
και σακο του μποξ με μια ξανθια περουκα απο πανω και 2 μαξιλαρακια για βυζια να σας δειξουνε, μαλακια θα τραβηξετε.
ουστ
μαρεσει που κραζεις τους χρηστες του μπου που καυλωνουν με τη ρανια και τους λες κακογουστους,ενω εσυ ας πουμε που γαμας στα βρωμοσεντονα του μεταξουργειου χοντρες και γριες με δερματικα εισαι πιο καλογουστος νομιζεις,χαθηκε καμια φυλης ρε μαν?ελεος 20 ευρω ειναι οχι 100,φτηνοτατα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
μαρεσει που κραζεις τους χρηστες του μπου που καυλωνουν με τη ρανια και τους λες κακογουστους,ενω εσυ ας πουμε που γαμας στα βρωμοσεντονα του μεταξουργειου χοντρες και γριες με δερματικα εισαι πιο καλογουστος νομιζεις,χαθηκε καμια φυλης ρε μαν?ελεος 20 ευρω ειναι οχι 100,φτηνοτατα.
θα με κυνηγας σε ολα τα ποστ μωρη αδερφη; ριξε ενα βλεφαρο στο μεταξι ποσες ειναι πιο ομορφες απο την πατσαβουρα που εκθειαζεις, και πες μου αν αξιζει η θρασκια πανω απο 10 ευρω για γαμησι. Ελα παρε πουλο βλακα μη μας ζαλιζεις τα παπαρια, εσυ πεταχτηκες πρωτος να πεις τη μαλακια σου, εγω σε γραφω στα αρχιδια μου, ο κανενας εισαι, ενας κλωνος με 0 κριτικες, ενα μηδεν. Αντε μπετοβλακα
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
θα με κυνηγας σε ολα τα ποστ μωρη αδερφη; ριξε ενα βλεφαρο στο μεταξι ποσες ειναι πιο ομορφες απο την πατσαβουρα που εκθειαζεις, και πες μου αν αξιζει η θρασκια πανω απο 10 ευρω για γαμησι. Ελα παρε πουλο βλακα μη μας ζαλιζεις τα παπαρια, εσυ πεταχτηκες πρωτος να πεις τη μαλακια σου, εγω σε γραφω στα αρχιδια μου, ο κανενας εισαι, ενας κλωνος με 0 κριτικες, ενα μηδεν. Αντε μπετοβλακα
χαχαχα δε εκθειαζω καμια ουτε εμενα μαρεσει η θρασκια,αλλα στο μεταξουργειο δε υπαρχουν καν ωραιες μονο γριες χοντρες με δερματικα,στη φυλης το 90 τις εκατο τουλαχιστον ειναι γαμευσιμες στο μεταξουργειο το 90 τοις εκατο ΔΕΝ ειναι γαμευσιμες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
χαχαχα δε εκθειαζω καμια ουτε εμενα μαρεσει η θρασκια,αλλα στο μεταξουργειο δε υπαρχουν καν ωραιες μονο γριες χοντρες με δερματικα,στη φυλης το 90 τις εκατο τουλαχιστον ειναι γαμευσιμες στο μεταξουργειο το 90 τοις εκατο ΔΕΝ ειναι γαμευσιμες.
στα αρχιδια μου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: jim99

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Μια ωραία βόλτα να κάνεις, θα δεις δέκα γυναίκες καλύτερες από τη Θρασκιά!
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Μια ωραία βόλτα να κάνεις, θα δεις δέκα γυναίκες καλύτερες από τη Θρασκιά!
στο μεταξουργειο αυτο που λες ειναι δυσκολο πιο ασχημες και απο τη θρασκια εχει,τωρα αν μιλας για ενα 5 τοις εκατο που ειναι μονο οι γαμευσιμες τοτε ναι αυτες ειναι καλυτερες απο τη θρασκια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μωρη πουτανα στα αρχιδια μου
δε εχεις καθολου επιχειρηματα ομως,εγω στα ειπα ολα με επιχειρηματα αναλυτικα,δε πειθεις καθολου.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
στο μεταξουργειο αυτο που λες ειναι δυσκολο πιο ασχημες και απο τη θρασκια εχει,τωρα αν μιλας για ενα 5 τοις εκατο που ειναι μονο οι γαμευσιμες τοτε ναι αυτες ειναι καλυτερες απο τη θρασκια.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δε εχεις καθολου επιχειρηματα ομως,εγω στα ειπα ολα με επιχειρηματα αναλυτικα,δε πειθεις καθολου.
Δε μιλάω για επαγγελματίες. Μιλάω για καθημερινές γυναίκες.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Δε μιλάω για επαγγελματίες. Μιλάω για καθημερινές γυναίκες.
καλα ξεκαθαρα αυτο η θρασκια ποτε δε μου αρεσε πατσαβουρα,απλα ο παπαροτριφτουλας τη μπαινει σε αυτους εδω τους χρηστες του μπου που θελουν τη θρασκια ενω δε τον παιρνει να κανει κατι τετοιο γιατι αυτος γαμαει μεταξουργειο που ειναι καταντια τελειως,χαθηκε μια φυλης?και εγω παω στα μπουρδελα αλλα οχι και μεταξουργειο παει πολυ,3 φορες πηγα εκει και γαμησα και ηταν ξερασμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.016
Πόντοι
2.306
Αγαπητέ, μόνον studio και call girls. Μια φορά πήγα στη ζωής μου στη Φυλής και δεν ξαναπήγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom