Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Έλα βρήκα αυτό το τραγούδι που μου ζήταγες σε πμ.


:2funny::2funny::2funny::2funny:
Για βγάλε το πμ που σου έστειλα :grin: - εγώ σου δίνω την άδεια να το δείξεις :grin: είσαι βρε και γκευ και μικρό παιδί αχαχαχαχ - ούτε στο νηπιαγωγείο δεν τα κάνουν αυτά :2funny:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Τέλος πάντων, πέρνα λίγο από το "με ζαχαρώνει 18χρονη" που σε θέλουν λίγο, να δώσεις τα φώτα σου!
Ωρίων δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς :angel:τι σχέση έχω εγώ με πιτσιρίκες και 18 χρονες - δεν θυμάμαι τίποτα δεν ξέρω τίποτα ίσως φταίει που είχα και μια διάσειση πρίν λίγο καιρό από την παντόφλα που μου πέταξε η πρώην γυναίκα μου στο κεφάλι :angel:αλλα πάλι σοβαρός άνθρωπος είμαι τι δουλειά έχω με αυτά τα πράγματα άκου εκεί πιτσιρίκες :angel:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.023
Κριτικές
8
Like
34.084
Πόντοι
6.536
Για βγάλε το πμ που σου έστειλα :grin: - εγώ σου δίνω την άδεια να το δείξεις :grin: είσαι βρε και γκευ και μικρό παιδί αχαχαχαχ - ούτε στο νηπιαγωγείο δεν τα κάνουν αυτά :2funny:
Τα έχω σβήσει όλα αυτά τα gay που έστελνες κίναιδε.

Σε κάνω πλόκ

:grin:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.023
Κριτικές
8
Like
34.084
Πόντοι
6.536
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.830
Like
14.709
Πόντοι
3.506
Εγώ θα σου φέρω καλού κακού γιατί αυτές που σε πολιορκούν, ενίοτε είναι λίγο περίεργες...
Τι σου λέει η μάνα μου για εμένα?? :confused::confused::tooth:
Καλέ μου φίλε Ωρίωνα σε βρίσκω τελείως αδιάβαστο στο θέμα της παρτούζας όμως...βέβαια σε δικαιολογώ γιατί είσαι νεαρός ! Λοιπόν να σου εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα, δεν νοείται συνεύρεση τριων και οι δυο εξ αυτών να είναι άνδρες, θα είμαι δηλαδή στο κρεβάτι μαζί με έναν άλλο μαντράχαλο και μια γυναίκα, ανήκουστα πράγματα..:confused: Ενας άνδρας σαν εμένα (που είμαι και σεξ σύμπολ) μοιράζεται το κρεβάτι του μόνο με δυο γυναίκες και τις προσφέρει ατελείωτη ηδονή και ευχαρίστηση :rockon:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.023
Κριτικές
8
Like
34.084
Πόντοι
6.536
@Maximilien @jim2323 να βρεθούμε οι 3 μας να λύσουμε παρεξήγηση μεταξύ σας..στο κρεββάτι ...
Άμα έχω εσένα στο κρεβάτι περισσεύουν τα υπόλοιπα....
:kissass:
Αυτός αμα θέλει σε φάση cuck δεμένος χειροπόδαρα στον καναπέ να βλέπει δεν έχω πρόβλημα....


:coffee:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.269
Κριτικές
2
Like
22.816
Πόντοι
6.236
Τι σου λέει η μάνα μου για εμένα?? :confused::confused::tooth:
Δε γνωρίζω τη μάνα σου.
(Χαιρετισμούς να της δώσεις)
Καλέ μου φίλε Ωρίωνα σε βρίσκω τελείως αδιάβαστο στο θέμα της παρτούζας όμως...βέβαια σε δικαιολογώ γιατί είσαι νεαρός ! Λοιπόν να σου εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα, δεν νοείται συνεύρεση τριων και οι δυο εξ αυτών να είναι άνδρες, θα είμαι δηλαδή στο κρεβάτι μαζί με έναν άλλο μαντράχαλο και μια γυναίκα, ανήκουστα πράγματα..:confused: Ενας άνδρας σαν εμένα (που είμαι και σεξ σύμπολ) μοιράζεται το κρεβάτι του μόνο με δυο γυναίκες και τις προσφέρει ατελείωτη ηδονή και ευχαρίστηση :rockon:
Με συγχωρείς.
Είμαι νινί ακόμα. Δεν ξέρω πώς χαϊδεύουνε και πώς φιλούν στο στόμα.:2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.023
Κριτικές
8
Like
34.084
Πόντοι
6.536
Τι σου λέει η μάνα μου για εμένα?? :confused::confused::tooth:
Καλέ μου φίλε Ωρίωνα σε βρίσκω τελείως αδιάβαστο στο θέμα της παρτούζας όμως...βέβαια σε δικαιολογώ γιατί είσαι νεαρός ! Λοιπόν να σου εξηγήσω πως έχουν τα πράγματα, δεν νοείται συνεύρεση τριων και οι δυο εξ αυτών να είναι άνδρες, θα είμαι δηλαδή στο κρεβάτι μαζί με έναν άλλο μαντράχαλο και μια γυναίκα, ανήκουστα πράγματα..:confused: Ενας άνδρας σαν εμένα (που είμαι και σεξ σύμπολ) μοιράζεται το κρεβάτι του μόνο με δυο γυναίκες και τις προσφέρει ατελείωτη ηδονή και ευχαρίστηση :rockon:
Κράζεις Ωρίωνα αλλά είσαι αδιάβαστος μεσιέ.....
3 σημαίνει τρίο....
Παρτούζα είναι με παραπάνω παρτενέρ....

:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom